تعمیر پکیج دیواری و زمینی

 • تعمیر پکیج دیواری و زمینی

مرکز مجاز سرویس و تعمیر پکیج دیواری در تهران

با توجه به گسترش زندگی شهرنشینی و زندگی در آپارتمانهای کوچک استفاده از وسایل گرمایشی پرمصرف مانند بخاری و شومینه تا اندازهای غیر منطقی به نظر میرسد؛ زیرا این وسایل گرمایشی نیاز به فضای زیادی جهت قرار گرفتن دارند و به صورت تک کاربره هستند.

این بدین معنا است که بخاری و شوفاژ تنها جهت گرمتر ساختن محیط ساختمان استفاده میشوند و سودمندی دیگری ندارند. به همین دلیل تدابیری در نظر گرفته شده است که وسایل پر کاربردتر و کم مصرفتری مانند پکیج دیواری در آپارتمانها استفاده شود. این وسایل قابلیت اتصال به گاز شهری، برق و آب را دار هستند. همچنین با وجود قابلیت اتصال پکیج به دیوار از فضای منزل نیز، به صورت بهتر استفاده میشود.

پکیج دیواری آب گرم مورد نیاز جهت سرویسهای بهداشتی آشپزخانه و شوفاژ را تأمین میکند تا دیگر نیازی به استفاده از چندین وسیله مانند بخاری، آب گرمکن و… نباشد. اهالی ، با توجه به کاربردی بودن این وسیله در صورتی که عملکرد دستگاه با مشکل مواجه گردد منزل با مشکل جدی مواجه میشوند؛ زیرا دیگر نه آب گرمی جهت حمام کردن و شستشوی ظروف وجود دارد و نه گرمای منزل در حد متعادل حفظ میشود. از این رو بهتر است قبل از حادتر شدن موضوع نسبت به دریافت سرویس و تعمیر پکیج دیواری اقدام کنید. تا مجبور نباشید در یک خانه سرد زندگی کنید!

تعمیر پکیج دیواری به مجموعه خدماتی گفته می شود که روی یک دستگاه پکیج دیواری که دارای عیب است انجام می شود تا این مجموعه به درستی کار کند و آب و گرمای مورد نیاز تامین کند.

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

تعمیرکار پکیج بوتان صادقیه

تعمیر پکیج تاچی در غرب تهران

تعمیرکار پکیج بوتان ستارخان

تعمیر پکیج گلدیران غرب تهران

ما به دلایل زیر می گوییم در زمینه تعمیر پکیج دیواری بهترین هستیم:

 • دارای تخصص و تجربه کاری در زمینه تعمیر پکیج دیواری
 • تعمیرکاران پکیج دیواری ما در عیب یابی آن حرفه ای هستند
 • سابقه زیاد در زمینه تعمیر انواع پکیج های دیواری
 • وقت شناس بودن تعمیرکاران پکیج دیواری و تنظیم کردن ساعت کاری خود با مشتریان
 • سرویس دهی در تمامی مناطق تهران
 • هزینه‌های منطقی و منصفانه برای تعمیرات پکیج دیواری
 • در صورت نیاز استفاده از قطعات معتبر اورجینال و شرکتی
 • بزرگترین راز اعتماد مشتریان به مستر امداد این است که کلیه تعمیرکاران مستر امداد دارای گواهی نامه اموزشی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می باشد که این بزرگترین برگ برنده ما می باشد.

ما از تسلط کافی برای عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری برخورداریم
مستر امداد سال هاست که در زمینه عیب یابی پکیج و تعمیر انواع پکیج در سراسر تهران توسط افراد متخصص فعالیت می کند و توانسته است در این زمینه تجربه و مهارت کافی را کسب کند به طوری که در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را شناسایی کرده و با کمترین هزینه به تعمیرات آن می پردازد.

نگران خرابی پکیج دیواری نباشید تعمیرکاران ما دارای علم به روز و تجربه درخشان در رفع این مشکلات دارند. انها در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را پیدا و رفع می کنند.

عیب های احتمالی که برای آن می توانید با ما برای تعمیر پکیج دیواری خود تماس بگیرید :

 • سیستم گرمایش کار میکند ولی رادیاتور ها گرمای مطلوب را ندارند
 • سیستم آب گرم مصرفی گرمای مطلوب را ندارد
 • آب مصرفی مناسب ولی سیستم گرمایش کار نمیکند
 • پکیج دیواری آبگرم انفجاری روشن می شود
 • فشار آب در مدار گرمایش افت پیدا می کند
 • آب مصرفی پکیج دیواری آبگرم دچار نوسانات می شود
 • با افزایش دما ، فشار مدار گرمایش افزایش می یابد
 • فشار در مدار گرمایش خود به خود بالا می رود و شیر اطمینان عمل میکند
 • دمای مدار گرمایش خوب است ولی دمای آب مصرفی کم است

سرویس پکیج دیواری در تهران

معمولا در اکثر آب های مناطق کشور ما درصدی سختی آب و املاح وجود دارد. که این املاح هنگام گردش در لوله ها و مخازن پکیج دیواری رسوب کرده و به مرور زمان باعث فرسودگی و حتی سوراخ شدن مخازن می شود که اگر به موقع جلوی این تجمع رسوب ها گرفته نشود می تواند باعث خسارات جبران ناپذیر یا انجام تعمیر پکیج دیواری شود که شاید انجام تعمیرات هزینه ای بیشتر از سرویس پکیج دیواری برای شما داشته باشد.

توصیه ما به شما این است که حتما به صورت دوره ای به سرویس پکیج دیواری و رسوب زدایی پکیج دیواری بپردازید جهت انجام این کار حتما با ما که سرویسکار پکیج دیواری یا تعمیرکار پکیج دیواری به صورت تخصصی هستیم تماس بگیرید تا این خدمات را به شما ارائه دهیم.

دقت داشته باشید که سرویس و تعمیر پکیج دیواری به صورت دوره ای کار غیر ضروری و بیهوده ای نیست بلکه جلوگیری از هدر رفتن زمان و هزینه زیاد جهت انجام تعمیرات با هزینه های سنگین می باشد.

چرا سرویس سالیانه پکیج دیواری لازم است؟

ایمن بودن پکیج

اگر در عملیات سوختن مشکلی وجود داشته باشد گاز سمی مونو اکسید کربن می تواند تولید کند که امکان تشخیص این گاز وجود ندارد اما با شما با انجام نگهداری و سرویس پکیج دیواری می توانید قبل از بروز حادثه علت را پیدا و رفع کنید.

کارایی پکیج

کارایی و بازده پکیج با گذشت زمان و همینطور با گرفتگی و فرسودگی در قطعات کم خواهد شد . سرویس پکیج گرمایشی در سرویس کردن سالیانه که توسط تکنسین ها انجام می شود انها تمام اجزا را بررسی نموده وچنانچه نیاز به پاکیزه کردن و تعویض قطعات باشد ان را انجام خواهند داد.

حصول اطمینان از پکیج

همانند تمام لوازم مکانیکی مستهلک شدن امری است که بعد از گذشت زمان در پکیج نیز رخ خواهد داد. در فصل زمستان و فشار بیشتر روی پکیج نسبت به سایر فصول امکان عدم کارکرد ان بیشتر میشود برای جلوگیری از کار افتادن و اطمینان خاطر از عملکرد صحیح پکیج می توان از یک مهندس یا تعمیرکار که در این زمینه تخصص دارد کمک بخواهید.

طراحی سایت و سئو توسط تیم نرم افزاری مستر امداد انجام شده است.
تماس فوری