نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ : مجموعه مستر امداد ( نمایندگی تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی آاگ ) با بیش از 30 سال تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرجارو برقی آاگ جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

تعمیرات جارو برقی آاگ را با قطعات فابریک از ما بخواهید .

جاروبرقی آاگ شما مکش ندارد ؟ جاروبرقی آاگ شما بوی سوختگی میدهد ؟ آیا از جاروبرقی آاگ شما دود بلند شده است ؟ آیا جاروبرقی آاگ شما نیاز به عیب یابی دارد ؟ آیا خرطومی جاروبرقی آاگ شما پاره شده است ؟ آیا لوله تلسکوپی جاروبرقی شما خراب شده است ؟ آیا به برس جاروبرقی آاگ نیاز دارید ؟ آیا فیلتر جاروبرقی آاگ شما از بین رفته است ؟ آیا پاکت جاروبرقی آاگ شما پاره شده است ؟ آیا به مخزن جاروبرقی آاگ نیاز دارید ؟ آیا شیشه مخزن جاروبرقی آاگ شما شکسته است ؟ آیا سیم جمع کن جاروبرقی آاگ شما خراب است ؟

تعمیر جاروبرقی آاگ

خدمات جاروبرقی آاگ در مستر امداد

 • فروش قطعات جاروبرقی آاگ

 • تعویض قطعات جاروبرقی آاگ در کارگاه
 • تعویض موتور جاروبرقی آاگ
 • سرویس موتور جاروبرقی آاگ
 • تعویض بلبرینگ جاروبرقی آاگ
 • تعویض پروانه ، ذغال ، جا ذغالی ، بوبین ( بالشتک ) جاروبرقی آاگ
 • شستشو و بادگیری جاروبرقی آاگ
 • تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی آاگ
 • تعویض سیم جمع کن جاروبرقی آاگ
 • فروش قطعات جاروبرقی آاگ

نمایندگی فروش قطعات جاروبرقی آاگ

مجموعه مستر امداد نمایندگی فروش قطعات جاروبرقی آاگ جهت رضایتمندی شما عزیزان تمامی قطعات اعم از :

 1. کیسه جاروبرقی آاگ
 2. پاکت جاروبرقی آاگ
 3. لوله جاروبرقی آاگ
 4. فیلتر جاروبرقی آاگ
 5. لوله خرطومی جاروبرقی آاگ
 6. برس جاروبرقی آاگ
 7. موتور جاروبرقی آاگ
 8. سیم جمع کن جاروبرقی آاگ

را در سراسر ایران به فروش میرساند .

ارسال قطعات جاروبرقی آاگ به شهرهای ( تبریز ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، قم ، مازندران ، گیلان ، کرمانشاه ، زاهدان ، خوزستان ، گیلان ، بوشهر ، اراک و … ) از طریق تیپاکس انجام میگردد .

ارسال قطعات جاروبرقی آاگ به سراسر تهران از طریق پیک مجموعه مستر امداد انجام میگردد .

هموطن عزیز ؛ برند آاگ جزء محبوب ترینها در ایران محسوب میشود ( از حسن انتخاب شما متشکریم ) .
کلیه قطعات تعویضی جاروبرقی آاگ فابریک ( با لوگو شرکت آاگ ) بوده و از انبار مجموعه مستر امداد تهیه میشود .

ارسال قطعات یدکی جاروبرقی آاگ در سراسر تهران و شهرستانها انجام میگردد .

چطور به تعمیر جاروبرقی آاگ بپردازیم؟

جارو برقی آاگ را بررسی کنید و ببینید کدام قسمت از آن مشکل دارد. آیا روشن نمی شود؟ آیا ضعیف یا نامنظم جارو می کشد؟ آیا نمیتواند گرد و خاک را به داخل بکشد؟ آیا صدا یا بوی خاصی از آن ساطع میشود؟

مطمئن شوید که جاروبرقی را به برق زده و روشن کرده اید. همچنین اطمینان حاصل کنید که پریز مورد استفاده تان خراب نیست و برق در آن جریان دارد.
حواستان به خاموش شدن خودکار جاروبرقی در هنگام استفاده بیش از حد باشد. باید بدانید که برخی از جاروبرقی ها (مانند بعضی از سشوارها) بعد از مدت زمان مشخصی استفاده، مثل 20 تا 30 دقیقه به طور خودکار خاموش میشوند تا از گرمای بیش از حد دستگاه جلوگیری شود. اگر چنین دستگاهی دارید، نباید نگران خاموشی آن باشید.

اگر جاروبرقی آاگ شما ضعیف کار میکند

اگر جاروبرقی آاگ شما ضعیف کار میکند، شاید کیسه آن پر شده است. توجه داشته باشید که باید بسته به حجم کیسه، هر از چندگاهی آن را تخلیه یا تعویض کنید.
مطمئن شوید که برس های دستگاه به خوبی می چرخند و مو یا پارچه یا چیز دیگری به آنها نچسبیده است.
اگر این مشکلات در جاروبرقی آاگ مشاهده نشد، باید نگاهی به موتور آن بیندازید . شاید بهتر و اقتصادی تر باشد که موتور را به کلی تعویض کنید. البته شرکت مستر امداد ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ ، پیشنهاد میکند که این کار را خودتان در منزل انجام ندهید تا خسارت بیشتری به دستگاه وارد نشود.

یاتاقان های موتور یا دمنده را تعویض یا روغن کاری کنید . اگر با اجزای موتور آشنایی ندارید، ریسک نکنید و کار را به تعمیرگاه مجاز جاروبرقی آاگ بسپارید.

نگاهی به دمنده دستگاه بیندازید. شاید قطعه ای خم شده یا شکسته باشد. قطعات موردنیاز را از نمایندگی آاگ تهیه کنید و از استفاده از قطعات متفرقه خودداری کنید.
چرخ های شکسته دستگاه را عوض کنید.
در صورتی که همه این موارد را بررسی کرده و متوجه مشکل دستگاه نشدید، کار را به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ در تهران ، گروه خدماتی مستر امداد بسپارید.
اگر جاروبرقی آاگ شما مکش ضعیف دارد ، به خواندن ادامه دهید

با راهنمای زیر در خانه خود مکش جاروبرقی آاگ خود را درست کنید :

نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی آاگ

نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی آاگ

لوازم مورد نیاز:

جالباسی
پیچ گوشتی های مختلف
چسب برق

وقتی مکش جاروبرقی آاگ شما قطع می شود، می تواند به اندازه خرید یک جاروبرقی نو هزینه داشته باشد. قطع شدن یا ضعیف شدن مکش جاروبرقی مشکل رایجی ست و خیلی از جاروبرقی ها دچار این مشکل می شوند. در زیر به شما می گوییم چطور به جای تعمیرات با هزینه بالا و یا خرید یک دستگاه نو، جاروبرقی ای که مکش خود را از دست داده است را تعمیر کنید.

گام اول – مشکل را پیدا کنید.

جاروبرقی ها همگی یک مکانیزم مشترک دارند. یک موتور که برای جاروبرقی تولید نیرو کرده و خلا ایجاد شده تولید مکش می کند و خرده آشغال ها را از روی زمین بر می دارد. رایج ترین جای از دست رفتن مکش، خود لوله یا شیلنگ جاروبرقی، کیسه جاروبرقی، گرفتگی غتلک، تسمه خراب شده و یا واشر آسیب دیده است. تمام مشکلات ذکر شده منجر به ضعیف شدن یا قطع شدن مکش می شوند.

گام دوم – غلتک ها را چک کنید.

غلتک ها را بررسی کنید و مطمئن شوید که کاملا تمیز هستند. تمام موها، کاغذ و یا هر شیء دیگری که به آن ها چسبیده است را جدا کنید. سپس دوباره جاروبرقی را روشن کرده و تست کنید. اگر مشکل حل نشده بود، به گام سوم بروید.

گام سوم – کیسه جاروبرقی را بررسی کنید.

چه جاروبرقی شما کیسه قابل تعویض داشته باشد چه نداشته باشد، به هر حال پر شدن زیاد محفظه آشغال در جاروبرقی باعث ضعیف شدن مکش می شود. محفظه را کاملا خالی کرده و درون آن را تمیز کنید و یا کیسه جارو برقی را تعویض کنید. سپس جایی که لوله به مخزن جمع آوری و یا همان کیسه وصل می شود را چک کنید. وجود گرفتگی و خرده آشغال در این قسمت و یا هر گونه شکستگی و پارگی را بررسی کنید. بعد از تمام این اقدامات جاروبرقی را روشن کرده و امتحان کنید. اگر مکش هنوز کم بود، مشکل جای دیگری ست.

گام چهارم – شکستگی در لوله ها را چک کنید.

اگر شیلنگ جاروبرقی دارای شکستگی یا حفره باشد، قطعا تاثیر بدی بر مکش دستگاه دارد. پیدا کردن درز و حفره در شیلنگ زیاد کار ساده ای نیست. اگر جاروبرقی شما قابلیت مکیدن آب را نیز دارد، شیلنگ ها را به آب و صابون آغشته کنید و به صورت معکوس به جاروبرقی وصل کنید. اگر در جایی درز یا حفره ای باشد حباب از آن نقطه بیرون می آید. در صورتی که جاروبرقی شما این قابلیت را ندارد، می توانید کل شیلنگ را با چسب برق بپوشانید.

گام پنجم – تسمه یا واشر را تعویض کنید.

اگر غتلک ها تمیز اند، کیسه یا مخزن آشغال خالی است، و شیلنگ ها مشکلی ندارند، احتمالا مشکل از تسمه یا واشر است. برای تعمیر این مورد نیاز است جاروبرقی را باز کنید. تسمه می تواند به آسانی متوقف شود. نگاهی به آن بیندازید که خرده آشغال یا هر عامل دیگری باعث گیر کردن تسمه نشده باشد. اگر تسمه شکننده است و اکنون دارای شکستگی می باشد، آن را تعویض کنید. واشر نیز می تواند فرسوده یا خراب شود. در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ در کارگاه مجهز مستر امداد با استفاده از قطعات فابریک آاگ انجام میگردد و همچنین شما عزیزان میتوانید از نزدیک شاهد تعمیر جاروبرقی آاگ خود باشید . در نظر داشته باشید چنانچه نکات زیر را توجه فرمایید ، دیگر نیاز به تعمیرکار جاروبرقی آاگ نخواهید داشت .

بیشتر از 10 دقیقه از جاروبرقی آاگ خود استفاده ننمایید .
پاکت جاروبرقی و فلتر آاگ را به موقع تعویض نمایید .

اگر جاروبرقی آاگ شما آب و خاک نیست به هیچ عنوان مایعات را با آن جارو نکنید .

تعمیرات جاروبرقی آاگ در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

تعمیرات جاروبرقی آاگ در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

تعمیرات جاروبرقی آاگ در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

تعمیرات جاروبرقی آاگ در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…
تعمیرات جاروبرقی آاگ در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

تعمیرات جاروبرقی آاگ در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

تعمیرات جاروبرقی آاگ در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

تعمیرات جاروبرقی آاگ در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

تعمیر جاروبرقی آاگ

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ در تهران و کرج

به متخصصان تعمیرات جاروبرقی آاگ ما اعتماد کنید
تخصصی ترین مرکز تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران و کرج با استفاده از متخصصان با تجربه و استفاده از تمامی لوازم و قطعات اصلی در کمترین زمان ممکن

چرا بهتر است تعمیرات جارو برقی آاگ خود را به ما بسپارید؟
داشتن فنی کارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز میکنند

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات

رتبه یک در تعمیر لوازم منزل در شهر تهران و کرج

۹۰ روز گارانتی خدمات ارائه شده

قیمت‌های منصفانه تعمیرات برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی

برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیر جاروبرقی آاگ

انعطاف در تعیین زمان تعمیرات جاروبرقی آاگ

نمایندگی تعمیرات آاگ آماده ارائه خدمات سرویس و تعمیر جارو برقی آاگ با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن می باشد. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ در کرج و تهران سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به برند آاگ را به عنوان یکی از معتبرترین و باکیفیت ترین محصولات لوازم خانگی بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از خدمات دهی در ذهن مشتریان خود ثبت کند.

این مرکز با داشتن متخصص‌ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران جاروبرقی آاگ در سراسر تهران و کرج توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار سرویس و تعمیر جاروبرقی آاگ را در تمامی تعمیرگاه های مجاز آاگ عهده‌دار شود.

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های مجاز ما در تهران و کرج مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیرات جاروبرقی آاگ شما خواهند بود.

به این دلیل که ما به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیرات جارو برقی آاگ آشنایی کامل داریم در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهیم برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهیم بست.

ما در تعمیرگاه های مجاز جارو برقی آاگ با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر شهر تهران و کرج و نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیرات جارو برقی آاگ به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم.

درباره تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیرگاه تخصصی و نمایندگی مجاز جاروبرقی آاگ ما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر جارو برقی شما در سراسر تهران و کرج می باشد. ما با داشتن ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در تهران و کرج و گارانتی خدمات ارائه شده، بهترین انتخاب شما برای تعمیر جاروبرقی آاگ شما هستیم. مهم نیست که جارو برقی شما از کدام مدل می باشد زیرا ما خدمات تعمیرات جاروبرقی آاگ را برای تمامی مدل ها ارائه می دهیم.

سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین میکنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

مشکلات متداول جارو برقی آاگ که نیاز به تعمیر دارند :

 • جارو برقی روشن نمی شود.

 • قدرت مکش جارو برقی کم شده است.
 • در حین جارو کردن جارو برقی خاموش می شود.

البته دلایل دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای جارو برقی آاگ شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت جارو برقی شما به درستی کار نمی کند می توانید با نمایندگی جاروبرقی آاگ ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل تعمیر جارو برقی آاگ شما اعزام شود.

اگر با کاهش قدرت مکش جاروبرقی روبرو شدیم چه اقدامی باید انجام دهیم؟

نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ می تواند درصورتی‌ که جارو برقی شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد؛ در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی آاگ در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ از این خدمات بهره‌مند شوید.

اما اگر به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش جاروبرقی آاگ بهره‌مند شوید، می‌توانید با تعمیرگاه‌ مجاز آاگ ما در سراسر تهران و کرج یا دفتر مرکزی آاگ تماس گرفته و یا از طریق پر کردن فرم ثبت سفارش آنلاین درخواست تعمیرات جاروبرقی آاگ خود را ثبت نمایید و با شرح مشکل دستگاه خود، بهترین راه را برای سرویس یا تعمیر جارو برقی آاگ خود به دست آورید.