نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک : مجموعه مستر امداد ( نمایندگی تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی پاناسونیک ) با بیش از 30 سال تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرجارو برقی پاناسونیک جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

تعمیرات جارو برقی پاناسونیک را با قطعات فابریک از ما بخواهید .

جاروبرقی پاناسونیک شما مکش ندارد ؟ جاروبرقی پاناسونیک شما بوی سوختگی میدهد ؟ آیا از جاروبرقی پاناسونیک شما دود بلند شده است ؟ آیا جاروبرقی پاناسونیک شما نیاز به عیب یابی دارد ؟ آیا خرطومی جاروبرقی پاناسونیک شما پاره شده است ؟ آیا لوله تلسکوپی جاروبرقی شما خراب شده است ؟ آیا به برس جاروبرقی پاناسونیک نیاز دارید ؟ آیا فیلتر جاروبرقی پاناسونیک شما از بین رفته است ؟ آیا پاکت جاروبرقی پاناسونیک شما پاره شده است ؟ آیا به مخزن جاروبرقی پاناسونیک نیاز دارید ؟ آیا شیشه مخزن جاروبرقی پاناسونیک شما شکسته است ؟ آیا سیم جمع کن جاروبرقی پاناسونیک شما خراب است ؟

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

خدمات جاروبرقی پاناسونیک در مستر امداد

 • فروش قطعات جاروبرقی پاناسونیک

 • تعویض قطعات جاروبرقی پاناسونیک در کارگاه
 • تعویض موتور جاروبرقی پاناسونیک
 • سرویس موتور جاروبرقی پاناسونیک
 • تعویض بلبرینگ جاروبرقی پاناسونیک
 • تعویض پروانه ، ذغال ، جا ذغالی ، بوبین ( بالشتک ) جاروبرقی پاناسونیک
 • شستشو و بادگیری جاروبرقی پاناسونیک
 • تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی پاناسونیک
 • تعویض سیم جمع کن جاروبرقی پاناسونیک
 • فروش قطعات جاروبرقی پاناسونیک

نمایندگی فروش قطعات جاروبرقی پاناسونیک

مجموعه مستر امداد نمایندگی فروش قطعات جاروبرقی پاناسونیک جهت رضایتمندی شما عزیزان تمامی قطعات اعم از :

 1. کیسه جاروبرقی پاناسونیک
 2. پاکت جاروبرقی پاناسونیک
 3. لوله جاروبرقی پاناسونیک
 4. فیلتر جاروبرقی پاناسونیک
 5. لوله خرطومی جاروبرقی پاناسونیک
 6. برس جاروبرقی پاناسونیک
 7. موتور جاروبرقی پاناسونیک
 8. سیم جمع کن جاروبرقی پاناسونیک

را در سراسر ایران به فروش میرساند .

ارسال قطعات جاروبرقی پاناسونیک به شهرهای ( تبریز ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، قم ، مازندران ، گیلان ، کرمانشاه ، زاهدان ، خوزستان ، گیلان ، بوشهر ، اراک و … ) از طریق تیپاکس انجام میگردد .

ارسال قطعات جاروبرقی پاناسونیک به سراسر تهران از طریق پیک مجموعه مستر امداد انجام میگردد .

هموطن عزیز ؛ برند پاناسونیک جزء محبوب ترینها در ایران محسوب میشود ( از حسن انتخاب شما متشکریم ) .
کلیه قطعات تعویضی جاروبرقی پاناسونیک فابریک ( با لوگو شرکت پاناسونیک ) بوده و از انبار مجموعه مستر امداد تهیه میشود .

ارسال قطعات یدکی جاروبرقی پاناسونیک در سراسر تهران و شهرستانها انجام میگردد .

چطور به تعمیر جاروبرقی پاناسونیک بپردازیم؟

جارو برقی پاناسونیک را بررسی کنید و ببینید کدام قسمت از آن مشکل دارد. آیا روشن نمی شود؟ آیا ضعیف یا نامنظم جارو می کشد؟ آیا نمیتواند گرد و خاک را به داخل بکشد؟ آیا صدا یا بوی خاصی از آن ساطع میشود؟

مطمئن شوید که جاروبرقی را به برق زده و روشن کرده اید. همچنین اطمینان حاصل کنید که پریز مورد استفاده تان خراب نیست و برق در آن جریان دارد.
حواستان به خاموش شدن خودکار جاروبرقی در هنگام استفاده بیش از حد باشد. باید بدانید که برخی از جاروبرقی ها (مانند بعضی از سشوارها) بعد از مدت زمان مشخصی استفاده، مثل 20 تا 30 دقیقه به طور خودکار خاموش میشوند تا از گرمای بیش از حد دستگاه جلوگیری شود. اگر چنین دستگاهی دارید، نباید نگران خاموشی آن باشید.

اگر جاروبرقی پاناسونیک شما ضعیف کار میکند

اگر جاروبرقی پاناسونیک شما ضعیف کار میکند، شاید کیسه آن پر شده است. توجه داشته باشید که باید بسته به حجم کیسه، هر از چندگاهی آن را تخلیه یا تعویض کنید.
مطمئن شوید که برس های دستگاه به خوبی می چرخند و مو یا پارچه یا چیز دیگری به آنها نچسبیده است.
اگر این مشکلات در جاروبرقی پاناسونیک مشاهده نشد، باید نگاهی به موتور آن بیندازید . شاید بهتر و اقتصادی تر باشد که موتور را به کلی تعویض کنید. البته شرکت مستر امداد ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک ، پیشنهاد میکند که این کار را خودتان در منزل انجام ندهید تا خسارت بیشتری به دستگاه وارد نشود.

یاتاقان های موتور یا دمنده را تعویض یا روغن کاری کنید . اگر با اجزای موتور آشنایی ندارید، ریسک نکنید و کار را به تعمیرگاه مجاز جاروبرقی پاناسونیک بسپارید.

نگاهی به دمنده دستگاه بیندازید. شاید قطعه ای خم شده یا شکسته باشد. قطعات موردنیاز را از نمایندگی پاناسونیک تهیه کنید و از استفاده از قطعات متفرقه خودداری کنید.
چرخ های شکسته دستگاه را عوض کنید.
در صورتی که همه این موارد را بررسی کرده و متوجه مشکل دستگاه نشدید، کار را به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در تهران ، گروه خدماتی مستر امداد بسپارید.
اگر جاروبرقی پاناسونیک شما مکش ضعیف دارد ، به خواندن ادامه دهید

با راهنمای زیر در خانه خود مکش جاروبرقی پاناسونیک خود را درست کنید :

نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی سامسونگ

نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

لوازم مورد نیاز:

جالباسی
پیچ گوشتی های مختلف
چسب برق

وقتی مکش جاروبرقی پاناسونیک شما قطع می شود، می تواند به اندازه خرید یک جاروبرقی نو هزینه داشته باشد. قطع شدن یا ضعیف شدن مکش جاروبرقی مشکل رایجی ست و خیلی از جاروبرقی ها دچار این مشکل می شوند. در زیر به شما می گوییم چطور به جای تعمیرات با هزینه بالا و یا خرید یک دستگاه نو، جاروبرقی ای که مکش خود را از دست داده است را تعمیر کنید.

گام اول – مشکل را پیدا کنید.

جاروبرقی ها همگی یک مکانیزم مشترک دارند. یک موتور که برای جاروبرقی تولید نیرو کرده و خلا ایجاد شده تولید مکش می کند و خرده آشغال ها را از روی زمین بر می دارد. رایج ترین جای از دست رفتن مکش، خود لوله یا شیلنگ جاروبرقی، کیسه جاروبرقی، گرفتگی غتلک، تسمه خراب شده و یا واشر آسیب دیده است. تمام مشکلات ذکر شده منجر به ضعیف شدن یا قطع شدن مکش می شوند.

گام دوم – غلتک ها را چک کنید.

غلتک ها را بررسی کنید و مطمئن شوید که کاملا تمیز هستند. تمام موها، کاغذ و یا هر شیء دیگری که به آن ها چسبیده است را جدا کنید. سپس دوباره جاروبرقی را روشن کرده و تست کنید. اگر مشکل حل نشده بود، به گام سوم بروید.

گام سوم – کیسه جاروبرقی را بررسی کنید.

چه جاروبرقی شما کیسه قابل تعویض داشته باشد چه نداشته باشد، به هر حال پر شدن زیاد محفظه آشغال در جاروبرقی باعث ضعیف شدن مکش می شود. محفظه را کاملا خالی کرده و درون آن را تمیز کنید و یا کیسه جارو برقی را تعویض کنید. سپس جایی که لوله به مخزن جمع آوری و یا همان کیسه وصل می شود را چک کنید. وجود گرفتگی و خرده آشغال در این قسمت و یا هر گونه شکستگی و پارگی را بررسی کنید. بعد از تمام این اقدامات جاروبرقی را روشن کرده و امتحان کنید. اگر مکش هنوز کم بود، مشکل جای دیگری ست.

گام چهارم – شکستگی در لوله ها را چک کنید.

اگر شیلنگ جاروبرقی دارای شکستگی یا حفره باشد، قطعا تاثیر بدی بر مکش دستگاه دارد. پیدا کردن درز و حفره در شیلنگ زیاد کار ساده ای نیست. اگر جاروبرقی شما قابلیت مکیدن آب را نیز دارد، شیلنگ ها را به آب و صابون آغشته کنید و به صورت معکوس به جاروبرقی وصل کنید. اگر در جایی درز یا حفره ای باشد حباب از آن نقطه بیرون می آید. در صورتی که جاروبرقی شما این قابلیت را ندارد، می توانید کل شیلنگ را با چسب برق بپوشانید.

گام پنجم – تسمه یا واشر را تعویض کنید.

اگر غتلک ها تمیز اند، کیسه یا مخزن آشغال خالی است، و شیلنگ ها مشکلی ندارند، احتمالا مشکل از تسمه یا واشر است. برای تعمیر این مورد نیاز است جاروبرقی را باز کنید. تسمه می تواند به آسانی متوقف شود. نگاهی به آن بیندازید که خرده آشغال یا هر عامل دیگری باعث گیر کردن تسمه نشده باشد. اگر تسمه شکننده است و اکنون دارای شکستگی می باشد، آن را تعویض کنید. واشر نیز می تواند فرسوده یا خراب شود. در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در کارگاه مجهز مستر امداد با استفاده از قطعات فابریک پاناسونیک انجام میگردد و همچنین شما عزیزان میتوانید از نزدیک شاهد تعمیر جاروبرقی پاناسونیک خود باشید . در نظر داشته باشید چنانچه نکات زیر را توجه فرمایید ، دیگر نیاز به تعمیرکار جاروبرقی پاناسونیک نخواهید داشت .

بیشتر از 10 دقیقه از جاروبرقی پاناسونیک خود استفاده ننمایید .
پاکت جاروبرقی و فلتر پاناسونیک را به موقع تعویض نمایید .

اگر جاروبرقی پاناسونیک شما آب و خاک نیست به هیچ عنوان مایعات را با آن جارو نکنید .

تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…
تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در تهران و کرج

به متخصصان تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک ما اعتماد کنید
تخصصی ترین مرکز تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در تهران و کرج با استفاده از متخصصان با تجربه و استفاده از تمامی لوازم و قطعات اصلی در کمترین زمان ممکن

چرا بهتر است تعمیرات جارو برقی پاناسونیک خود را به ما بسپارید؟
داشتن فنی کارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز میکنند

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات

رتبه یک در تعمیر لوازم منزل در شهر تهران و کرج

۹۰ روز گارانتی خدمات ارائه شده

قیمت‌های منصفانه تعمیرات برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی

برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

انعطاف در تعیین زمان تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک آماده ارائه خدمات سرویس و تعمیر جارو برقی پاناسونیک با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن می باشد. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در کرج و تهران سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به برند پاناسونیک را به عنوان یکی از معتبرترین و باکیفیت ترین محصولات لوازم خانگی بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از خدمات دهی در ذهن مشتریان خود ثبت کند.

این مرکز با داشتن متخصص‌ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران جاروبرقی پاناسونیک در سراسر تهران و کرج توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار سرویس و تعمیر جاروبرقی پاناسونیک را در تمامی تعمیرگاه های مجاز پاناسونیک عهده‌دار شود.

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های مجاز ما در تهران و کرج مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک شما خواهند بود.

به این دلیل که ما به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیرات جارو برقی پاناسونیک آشنایی کامل داریم در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهیم برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهیم بست.

ما در تعمیرگاه های مجاز جارو برقی پاناسونیک با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر شهر تهران و کرج و نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیرات جارو برقی پاناسونیک به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم.

درباره تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

تعمیرگاه تخصصی و نمایندگی مجاز جاروبرقی پاناسونیک ما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر جارو برقی شما در سراسر تهران و کرج می باشد. ما با داشتن ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در تهران و کرج و گارانتی خدمات ارائه شده، بهترین انتخاب شما برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک شما هستیم. مهم نیست که جارو برقی شما از کدام مدل می باشد زیرا ما خدمات تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک را برای تمامی مدل ها ارائه می دهیم.

سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین میکنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

مشکلات متداول جارو برقی پاناسونیک که نیاز به تعمیر دارند :

 • جارو برقی روشن نمی شود.

 • قدرت مکش جارو برقی کم شده است.
 • در حین جارو کردن جارو برقی خاموش می شود.

البته دلایل دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای جارو برقی پاناسونیک شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت جارو برقی شما به درستی کار نمی کند می توانید با نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل تعمیر جارو برقی پاناسونیک شما اعزام شود.

اگر با کاهش قدرت مکش جاروبرقی روبرو شدیم چه اقدامی باید انجام دهیم؟

نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک می تواند درصورتی‌ که جارو برقی شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد؛ در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی پاناسونیک در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک از این خدمات بهره‌مند شوید.

اما اگر به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش جاروبرقی پاناسونیک بهره‌مند شوید، می‌توانید با تعمیرگاه‌ مجاز پاناسونیک ما در سراسر تهران و کرج یا دفتر مرکزی پاناسونیک تماس گرفته و یا از طریق پر کردن فرم ثبت سفارش آنلاین درخواست تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک خود را ثبت نمایید و با شرح مشکل دستگاه خود، بهترین راه را برای سرویس یا تعمیر جارو برقی پاناسونیک خود به دست آورید.