نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران و کرج

به متخصصان حرفه ای و باتجربه ما جهت تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود اعتماد کنید
مهم نیست ماشین لباسشویی خود را از کجا خریداری کرده اید متخصصان حرفه ای و باتجربه ما در تعمیرگاه مرکزی و مجاز آاگ بهترین فرد جهت تعمیر ماشین لباسشویی آاگ شما می باشند.
تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در محل شما با ضمانتنامه کتبی

دارای نمایندگی رسمی برند آاگ
نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ
تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مرکزی و رسمی در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات لباسشویی آاگ ، دفترچه آموزش فارسی راهنمای استفاده ، علت ارور ، رفع کد خطا ، نحوه عیب یابی و آموزش تعمیر لباسشویی آاگ را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ بهره مند شوید .

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

یکی از محصولات پرطرفدار این برند معتبر ماشین لباسشویی آاگ میباشد. این امری طبیعی است که حتی با کیفیت ترین محصولات الکترونیکی ممکن است به مرور زمان نیاز به تعمیرات داشته باشند.

برای تعمیر وسایل الکترونیکی خود این نکته بسیار پر اهمیت است.فقط افراد متخصص میتوانند خدمات مناسب را به شما ارائه دهند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

گروه مستر امداد دارای نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ، در صورت بروز مشکل برای ماشین لباسشویی آاگ شما در اولین فرصت پس از تماس شما کارشناسان خود را برای بررسی و رفع مشکل در محل حاضر خواهند شد.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ با استفاده از لوازم یدکی اورجینال توسط گروه متخصصان مستر امداد انجام خواهد گرفت.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ : مجموعه مستر امداد با بیش از سال ها تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات آاگ جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم. ( تعمیر ماشین لباسشویی آاگ )

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات آاگ را با تامین قطعات فابریک از ما بخواهید .

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ ، سرویس ماشین لباسشویی آاگ ، رفع عیب ماشین لباسشویی آاگ ، خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آاگ ، تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین لباسشویی آاگ ( عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ )

۱ : ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی آاگ خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

۲ : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

۳ : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین لباسشویی آاگ ) به محل شما اعزام میگردد .

۴ : تمامی خدمات مجموعه مستر امداد دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

۵ : در صورتیکه ماشین لباسشویی آاگ خریداری نموده اید با شماره مندرج شده در ضمانتنامه تماس حاصل نمایید در غیر این صورت بر روی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آاگ کلیک نمایید .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

شما میتوانید به صورت شفاف هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ ( تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ ) خودتان رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکاران ما هم میتوانید هزینه خدمات ماشین لباسشویی آاگ را بپرسید !!! و اگر تمایل داشتید هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شما را انجام بدهیم .

سوالات مشتریان از نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ

مشتریان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ هنگام تماس با تعمیرگاه به منظور تعمیر ماشین لباسشویی آاگ سوالاتی را مطرح مینمایند که به گزارش تعمیرگاه مجاز لباسشویی آاگ بیش ترین مشکلات مشریان لباسشویی این برند را شامل میشود.سوالاتی که به شرح زیر است:

 • چرا ماشین لباسشویی آاگ روشن نمیشود؟
 • چرا ماشین لباسشویی آاگ صدای بیش از حد نرمال دارد؟
 • چرا ماشین لباسشویی آاگ لرزش بیش از حد نرمال دارد؟
 • چرا ماشین لباسشویی آاگ لباس ها را خشک نمیکند؟
 • چرا ماشین لباسشویی آاگ لباس ها را خوب نمیشوید؟
 • چرا ماشین لباسشویی آاگ آب را تخلیه نمیکند؟
 • چرا درب ماشین لباسشویی آاگ بسته نمیشود؟
 • چرا ماشین لباسشویی آاگ آب را گرم نمیکند؟
 • چرا ماشین لباسشویی آاگ آب را جوش می آورد؟

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی آاگ باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.
در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی آاگ خود را نصب نفرمایید .

لباسشویی شما از سطح دیوار بیش از ۵ سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی آاگ را تغییر ندهید .
هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی آاگ خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
هنگامی که ماشین لباسشویی آاگ شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .

بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی آاگ را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .
هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .

محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .
برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .
استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

ارور ماشین لباسشویی آاگ

ماشین های لباسشویی آاگ دارای صفحه نمایشگری هستند که هنگام معیوب شدن دستگاه ارور بر آن نمایش داده میشود.در واقع میتوان گفت این ارور ها گویای دلیل مشکل پیش آمده برای ماشین لباسشویی میباشد .ما در مستر امداد توصیه میکنیم قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ ارور دستگاه و علت آن را بررسی نمایید زیرا گاهی مشکل با بررسی اجمالی توسط خود شما حل میشود.

بدین منظور ما همین ارور های لباسشویی آاگ و علل آن ها را برای شما شرح داده ایم:

کد خطاهای ماشین لباسشویی آاگ و علت آنها را در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ دنبال نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

از مهم ترین ویژگی های لباسشویی های آاگ میتوان به کنترل زمان شستشو با برنامه VarioPerfect اشاره کرد.با این برنامه با بالا بردن سرعت تا ۶۵ درصد هم در مصرف انرژی و هم در زمان صرفه جویی میکنید . میزان صدا در لباسشویی های آاگ حداقل ۴۷ دسیبل است این درحالی است که لباسشویی های آاگ مجهز به موتور بی صدا هستند .

چگونه لباسشویی آاگ را در محل تعمیر نماییم و تعمیرکار آاگ خود شویم ؟
چرا لباسشویی آاگ به خوبی نمی چرخد و برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

علت ۱

سوئیچ

اگر سوئیچ درب کار نکند، لباسشویی نخواهد چرخید. برای تعیین اینکه آیا سوئیچ درب ناقص است، از یک مولتی متر برای آزمایش تداوم کار سوئیچ درب استفاده کنید. اگر سوئیچ درب دارای تداوم نیست، آن را تعویض کنید.

علت ۲

کوپلینگ موتور

کوپلینگ موتور ،موتور را به بخش انتقال ماشین لباسشویی متصل می کند. اگر ماشین لباسشویی بیش از حد بار داشته باشد، اتصال موتور به منظور محافظت از موتور و انتقال انجام وظیفه می کند. کوپلینگ موتور همچنین ممکن است به علت سایش طبیعی آسیب ببیند. برای تعیین اینکه آیا آسیب دیده است ، کوپلینگ موتور را بررسی کنید. اگر اتصال موتور قطع شود، آن را تعویض کنید.

علت ۳

کمربند ایمنی

کمربندهای درایو را بررسی کنید تا مشخص شود که آیا آسیب دیده است یا اینکه روی شل شده است. اگر کمربند آسیب دیده یا شل شود، آن را تعویض کنید.

علت ۴

چفت در- موتور قفل درب و تعویض سوئیچ

قفل درب، در حین عملیات، درب ماشین را خاموش می کند. هنگامی که درب ماشین شستشو بسته می شود، واشر می تواند شروع به کار کند. اگر درب ماشین شستشو قفل نداشته باشد، سوئیچ درب از شستشو جلوگیری می کند.

اگر قفل درب معیوب باشد، ماشین لباسشویی نخواهد چرخید یا شروع نخواهد شد. قفل درب می تواند به صورت مکانیکی یا الکتریکی خراب شود. قفل درب را برای آسیب دیدن بازرسی کنید. اگر قفل درب آسیب دیده باشد یا به درستی بسته نشود، آن را تعویض کنید. برای تعیین اینکه آیا قفل درب الکتریکی آسیب دیده است، از یک مولتی متر برای آزمایش هر سوئیچ در لبه درب جهت تداوم کار استفاده کنید. اگر یکی از سوئیچ ها در هنگام فعال بودن تداوم پیدا نکند، سوئیچ را تعویض کنید.

علت ۵

برد موتور

برد موتور قدرت موتور را فراهم می کند. اگر برد موتور آسیب دیده باشد، لباسشویی ممکن است به درستی کار نکند یا اصلاً کاری انجام ندهد. اول، کنترل پنل برای اجزای سوخته بررسی کنید. برای تعیین اینکه آیا برد موتور نقص دارد، اطمینان حاصل شود که برد کنترل قدرت موتور را فراهم می کند. اگر برد دارای قدرت است، اما قدرت را به موتور ارائه نمی کند، آن را تعویض کنید.

توجه : اگر واشر لباسشویی آاگ شما نمیچرخد ، کافی است برای رفع عیب و عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران بهره مند شوید .

دلایل سر و صدای لباسشویی آاگ چیست و برای عیب یابی و تعمیر آن چه باید کرد ؟
علت ۱

درام عقب با بلبرینگ

اگر سیستم بلبرینگ ناقص باشد، امکان دارد ماشین لباسشویی بسیار پر سر و صدا باشد. در بعضی از ماشین آلات، بلبرینگ به طور جداگانه از درام عقب فروخته می شود، با این وجود توصیه می شود که هر دو درام خارجی و بلبرینگ را تعویض کنید.

علت ۲

یاتاقان

در صورتی که مشکل از یاتاقان باشد اقدام به تعویض آن کنید.

توجه : اگر لباسشویی آاگ شما سر و صدا میکند ، کافی است برای رفع عیب و عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران بهره مند شوید .

چرا ماشین لباسشویی آاگ شروع به کار نمیکند ، برای رفع عیب و تعمیر چه باید کرد ؟

علت ۱

درام عقب با بلبرینگ

اگر سیستم بلبرینگ ناقص باشد، امکان دارد ماشین لباسشویی بسیار پر سر و صدا باشد. در بعضی از ماشین آلات، بلبرینگ به طور جداگانه از درام عقب فروخته می شود، با این وجود توصیه می شود که هر دو درام خارجی و بلبرینگ را تعویض کنید.

علت ۲

تایمر

تایمر اغلب به اشتباه تشخیص داده می شود – قبل از جایگزینی تایمر، ابتدا تمام قسمت های معمول تر معیوب را بررسی کنید. برای تعیین اینکه آیا تایمر معیوب است، مدار سیم کشی خود را بررسی کنید و از یک مولتی متر برای تایید تایمر جهت تداوم کار استفاده کنید.

علت ۳

خط فیوز

برای تعیین اینکه فیوز خط در خطا باشد، از یک مولتی متر برای آزمایش آن جهت تداوم کاراستفاده کنید. اگر فیوز تداوم کار ندارد، آن را جایگزین کنید. علاوه بر این، شما باید مسئله ای را که موجب مشکل در فیوز می شود، بررسی و حل کند. برای همین دلیل باید اجزای کمکی مانند سیم، موتور یا پمپ تخلیه را بررسی کنید.

اگر مسئله اصلی را برطرف نکنید، ممکن است فیوز جدید نیز مشکل دار شود.

توجه : اگر لباسشویی آاگ شما شروع به کار نمیکند ، کافی است برای رفع عیب و عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران بهره مند شوید .

چرا آب از لباسشویی آاگ چکه میکند ؟
علت ۱

پمپ تخلیه

پمپ تخلیه از شلنگ تخلیه آب استفاده می کند. اگر پمپ تخلیه شکسته یا آسیب دیده باشد، یا اگر بلبرینگ مشکل داشته باشد، پمپ تخلیه ممکن است آسیب ببیند. پمپ تخلیه قابل تعمیر نیست – اگر پمپ آب دچار نشت شود، آن را تعویض کنید

علت ۲

محل مهر و موم شدن لوله و کیت یاتاقان

محل مهر و موم لوله ممکن است آسیب دیده باشدو باعث می شود آب از محل مهر و موم نشت کند. هر دو لوله آب بندی و یاتاقان لوله را جایگزین کنید. توجه داشته باشید که این یک تعمیرات پیچیده است و نیاز به جداسازی بیشتر از ماشین لباسشویی دارد.

توجه : اگر آب از لباسشویی آاگ شما چکه میکند ، کافی است برای رفع عیب و عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران بهره مند شوید .

ترموستات ماشین لباسشویی

ترموستات ماشین لباسشویی

فیلتر ورودی لباسشویی ، رفع سختی آب و جلوگیری از ورود شن و ماسه به دستگاه

هیدروستات انواع لباسشویی ، تشخیص پر و خالی شدن مخزن دستگاه از آب

میکروسوئیچ در انواع لباسشویی ، عمل بسته شدن درب لباسشویی به هنگام کارکردن را بر عهده دارد.

شیربرقی ورودی آب انواع لباسشویی و ظرفشویی ، قطع و وصل آب ورودی به دستگاه را انجام میدهد. ( البته شکل قطعه زیر در دستگاه های مختلف متفاوت است )

المنت انواع لباسشویی ، گرم کردن آب داخل دستگاه را بر عهده دارد.

کمک فنر انواع لباسشویی ، حفظ تعادل و جلوگیری از لرزش دستگاه را انجام میدهد.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در شمیرانات تهران

۱ : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در شمال تهران

۲ : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در غرب تهران

۳ : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در شمال غرب تهران

۴ : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

۵ : شهرک غرب و سعادت آباد

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در مرکز تهران

۶ : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در شرق تهران

۷ : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در جنوب تهران

۸ : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

تعمیرگاه مجاز و مرکزی aeg آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی aeg با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن در تهران و کرج می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی aeg سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به برند aeg به عنوان یکی از معتبرترین و باکیفیت ترین محصولات لوازم خانگی را بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از خدمات دهی در ذهن مشتریان خود ثبت کند.

این مرکز با داشتن متخصص‌ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران ماشین لباسشویی aeg در سراسر تهران و کرج توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی aeg را در تمامی تعمیرگاه های مجاز aeg عهده‌دار شود.

تعمیرکاران متخصص

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های مجاز ما در تهران و کرج مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیر ماشین لباسشویی آ ا گ شما خواهند بود.

صرفه جویی در هزینه تعمیرات

به این دلیل که ما به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیر ماشین لباسشویی آ ا گ آشنایی کامل داریم در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهیم برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهیم بست.

خدمت رسانی سریع

ما در تعمیرگاه مجاز AEG با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر شهر تهران و کرج و همچنین نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیرات ماشین لباسشویی AEG به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم.

چرا بهتر است تعمیر ماشین لباسشویی AEG خود را به ما بسپارید؟

 • قیمت‌ منصفانه تعمیرات لباسشویی آاگ برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی
 • برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ
 • متخصصان و تعمیرکارانی با تجربه
 • انعطاف در تعیین زمان تعمیرات لباسشویی آاگ
 • داشتن فنی کارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز می کنند
 • رتبه یک در تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در شهر تهران و کرج
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات
 • ۹۰ روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعمیرات لباسشویی آاگ خود را به متخصصان حرفه ای و با تجربه ما بسپارید
مهم نیست ماشین لباسشویی آاگ خود را از کجا خریداری کرده اید متخصصان حرفه ای و باتجربه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ ما تمام برندها و مدل های مختلف را پشتیبانی و تعمیر می کنند.

نظرات مشتریان درباره نمایندگی تعمیر لباسشویی aeg

تعمیرکار کار تعمیر ماشین لباسشویی آاگ ما رو خیلی خوب و سریع انجام داد واقعا از گروه مستر امداد متشکرم

بابک رحمانی

تعمیرکاری که از طرف مستر امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی AEG ما به منزل ما اومد خیلی باسواد و باادب بودند.

اصغر خانجانی

روند ارائه خدمات توسط شما مشکلات مرتبط تعمیر لباسشویی آاگ را برای مردم خیلی راحت کرده تشکر بابت زحماتتان.

حمید ملکی

تعمیرکار عیب یابی و تعمیر لباسشویی آاگ ما را سریع و حرفه ای انجام داد و ما راضی هستیم.

شاهد میرزایی

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیرات لباسشویی آاگ شما در سراسر تهران و کرج می باشد.

با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در تهران و کرج و گارانتی خدمات ارائه شده ما بهترین انتخاب شما برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ شما هستیم. مهم نیست که لباسشویی شما از کدام مدل می باشد زیرا ما خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ را برای تمامی مدل ها ارائه می دهیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین می کنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی آاگ که نیاز به تعمیر دارند :

 1. پایین بودن کیفیت شستشو
 2. عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی بعد از شستشو
 3. بوی نامطبوع داخل ماشین لباسشویی بعد از شستشو

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای ماشین لباسشویی آاگ شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت لباسشویی شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر لباسشویی آاگ برای شما اعزام شود.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی آ ا گ

نمی چرخد

اگر ماشین لباسشویی آاگ نمی چرخد.
لباس های کوچکتر را طوری با لباس های بزرگتر در ماشین لباسشویی آاگ قرار دهید که تعادل برای عملکرد دستگاه برقرار باشد و مراقب باشید که بیش از حد لباس درون ماشین لباسشویی نریزید.
اطمینان حاصل کنید که لباس ها به طور مساوی در ماشین لباسشویی آاگ توزیع شده است.

روشن نمی شود

اگر ماشین لباسشویی آاگ شما روشن نمی شود…
درب ماشین لباسشویی آاگ را باز و بسته کنید تا از بسته شدن درست آن اطمینان حاصل کنید.با بررسی چراغ های صفحه نمایشگر از رسیدن برق به دستگاه مطمئن شوید.

اگر منزل شما پنل فیوز دارد مطمئن شوید که فیوز نسوخته است، در صورتی که فیوز سوخته بود آنرا تعویض کنید.

نشتی آب دارد

اگر ماشین ظرفشویی آاگ شما آبریزش دارد…
درب ماشین ظرفشویی آاگ را باز کرده و محکم ببندید تا از بسته شدن صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

از یک چراغ قوه استفاده کنید تا مطمئن شوید که نشتی از خود دستگاه است و نه از لوله آبی در نزدیکی آن.مطمئن شوید که شلنگ لباسشویی آاگ به درستی وصل شده و واشر آن محکم بسته شده است.

در بعضی مواقع ممکن است تراز نبودن ماشین لباسشویی باعث آبریزش آن شود. بنابراین حتما آنرا تراز کنید زیرا تراز بودن باعث افزایش بهره وری آن نیز می شود.

استفاده از خدمات پس از فروش آاگ و نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ درصورتی‌ که لباسشویی شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد می تواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی آاگ در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آاگ بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران و کرج یا دفتر مرکزی آاگ تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود در این بخش بهترین راه را برای سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود به دست آورید.

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین لباسشویی آاگ ( عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ) :

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

۱- ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی آاگ تماس حاصل فرمایید .

۲-در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

۳-در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص به محل شما اعزام میگردد .

۴-: تمامی خدمات مجموعه مستر امداد دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی آاگ باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.
در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی آاگ خود را نصب نفرمایید .
لباسشویی شما از سطح دیوار بیش از ۵ سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
در هنگام کار ولوم تایمر ماشین را تغییر ندهید .

هنگام تغییر برنامه ابتدا آن را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
هنگامی که ماشین لباسشویی شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .
بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی آاگ را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

یکی از مهمترین معضلات که در سال های اخیر خانم های شاغل با آن روبرو هستند، مسئله رسیدگی به امور داخلی منزل در کنار شغل خارج از منزل است. این دسته از بانوان، فرصت زیادی در اختیار ندارند و به همین دلیل به دنبال راه هایی برای کاهش کارهای منزل و به دست آوردن وقت زیادی هستند.

در این راستا، تکنولوژی به یاری انسان ها آمده و با ساخت وسایلی همانند ماشین لباسشویی، کارهای منزل را آسان کرده است و وظیفه شستن لباس از دوش افراد برداشته شده است. برندهای مختلفی برای ساختن این وسیله در بازار جهانی مشغول به فعالیت هستند که بهترین و محبوب ترین برندهای شناخته شده در بازار جهانی و در ایران، ماشین لباسشویی آاگ است.

آاگ همیشه در ساخت وسایل برقی خانگی، ابتدا به بررسی فناوری نوین پرداخته و طراحی وسایل تولیدی خود را متناسب با این فناوری انجام می دهد. این موضوع در مورد ماشین لباسشویی هم صدق می کند. همچنین برند آاگ علاوه بر کیفیت بالا در تولید ماشین لباسشویی، مسئله خدمات پس از فروش را نیز برای این کالا در نظر گرفته و با راه اندازی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ از تولید خود حمایت کرده است.

ویژگی های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

بهترین کار پس از خراب شدن ماشین لباسشویی آاگ AEG ، تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ است. با توجه به مزیت های این نمایندگی که در ادامه بیان خواهیم کرد، متوجه خواهید شد که مراجعه به آن ، بهترین کار خواهد بود:

۱- وجود تیم تعمیرکاران متخصص و حرفه ای در نمایندگی

۲- ارائه دوره های آموزشی برای تعمیرکاران به منظور ارتقا سطح دانش و مهارت آن ها متناسب با دانش روز و در نتیجه بهبود کیفیت تعمیرات

۳- ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین به صورت ۲۴ ساعته

۴- استفاده از روش های به روز و تجهیزات پیشرفته به جهت تعمیرات بهتر و ماندگارتر

۵- ارائه خدمات مشاوره رایگان به مشتری پس از تماس او با نمایندگی

۶- استفاده از قطعات اصلی و ارجینال در صورت نیاز به تعویض برخی از قطعات ماشین لباسشویی آاگ

۷- انجام تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل مشتری بدون نیاز به جابجایی وسیله

۸- اعزام تعمیرکار در اسرع وقت به منزل مشتری به منظور سرعت بالا در انجام خدمات

۹- کاهش هزینه تعمیرات و یا تعویض قطعات به منظور اقتصادی تر بودن تعمیر از نظر مشتری

تعمیر لباسشویی aeg

ماشین لباسشویی یکی از اجزای ثابت آشپزخانه در همه جای دنیاست. استفاده مداوم و روزانه از ماشین لباسشویی در اغلب خانواده ها اجتناب ناپذیر است. بدون شک ماشین لباسشویی یکی از کاربردی ترین لوازم خانگی است که همه خانواده ها به آن نیاز دارند. خرابی ماشین لباسشویی یک مشکل جدی است.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یکی از سرویس های خدماتی پر تقاضا در مستر امداد است. به طور معمول مشکلات ماشین لباسشویی آاگ شامل موارد زیر است:

 1. پس از شستشو، ماشین لباسشویی تمیز نمی کند
 2. آب داخل ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود
 3. دکمه های ماشین لباسشویی کار نمی کند
 4. چراغ های نمایشگر دستگاه ERROR می دهد
 5. برنامه شستشو نیمه کاره قطع می شود
 6. آب ماشین لباسشویی نشتی دارد
 7. بدنه ماشین لباسشویی بسیار داغ می شود
 8. بدنه دستگاه برق دارد
 9. ماشین لباسشویی روشن نمی شود
 10. پودر در محفظه مخصوص باقی می ماند
 11. آب ماشین لباسشویی پر نمی شود
 12. ماشین لباسشویی صدای زیاد می دهد
 13. خشک کن دستگاه کار نمی کند

دستورالعمل های مهم ایمنی برای ماشین لباسشویی آاگ :

 • ماشین لباسشویی آاگ برای مصارف خانگی عادی طرحی شده است و استفاده از ماشین لباسشویی برای کاربرد تجاری و یا سایر موارد مجاز نیست.
 • دستگاه درهنگام نصب باید در موقعیتی باشد که دسترسی به دو شاخه آسان باشد.
 • برای اتصال ماشین لباسشویی به جریان آب از شلنگ نو استفاده کنید. استفاده از شلنگ های کهنه مجاز نیست که استفاده از شلنگ های کهنه باعث نشتی آب و البته خرابی و درنتیجه نیاز به تعمیر لباسشویی احساس می شود.
 • فقط از لباس های مناسب برای شستشو در ماشین لباسشویی استفاده کنید و از قرار دادن لباس هایی که در برابر حرارت مقاوم نیستند و همچنین استفاده از پوشاک که دارای تزئینات فلزی مجاز نیست.
 • از استفاده از هرگونه حلال در ماشین لباسشویی خودداری کنید. ممکن است منجر به انفجار یا آتشسوزی شوند و در آن صورت باید تعمیر ماشین لباسشویی آاگ انجام گردد.
 • ماشین لباسشویی آاگ مجهز به عملکرد ایمنی است که در صورت قرار دادن بیش از حد لباس در آن به طور خودکار متوقف می شود.
 • از تماس مواد شوینده لباسشویی با پوست و چشمها خودداری کرده و در هنگامی که درب ماشین لباسشویی باز است کودکان را از آن دور نگه دارید.
 • در هنگام نصب ماشین لباسشویی آاگ برای اتصال آسان به لوله آب و فاضلاب، محلی در نزدیکی سینک لباسشویی را انتخاب کنید.

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

در این مقاله به آموزش تعمیر ماشین لباسشویی آاگ می پردازیم.

اگر شما تعمیرکار ماشین لباسشویی آاگ و یا صاحب یک دستگاه لباسشویی آاگ هستید، ممکن است در دراز مدت با مشکلات و خطاهایی در زمان استفاده از ماشین لباسشویی آاگ خود مواجه شده باشید. در این مقاله، سعی ما بر این است که به عیب یابی، علل احتمالی بروز خطاها، راه حل های موجود و آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ به طور جامع پرداخته شود.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی آاگ aeg

درادامه مقاله به شرح پیغام هایی که در نمایشگر ماشین لباسشویی آاگ نمایان می شود و نحوه عیب یابی آن و تعمیر ماشین لباسشویی می پردازیم. شما می توانید با توجه به اروری که در صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی دیده می شود و جست و جو آن پیغام در موارد زیر، خودتان برای تعمیر لباسشویی دست به کار شوید و از راهنمای آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ استفاده نمایید.

در چه مواقعی نیاز به تعمیرکار دارید؟

زمان مناسب برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

تمامی افرادی که از ماشین لباسشویی آاگ در منزل خود استفاده می‌کنند بر این باورند که یکی از ضروری‌ترین لوازم خانه بوده و در صورت خرابی ماشین لباسشویی هر چه سریع‌تر باید برای تعمیر آن اقدام کرد ولی آیا لازم است که در صورت بروز هر مشکلی با تعمیرگاه ماشین لباسشویی تماس گرفت؟ما در وب‌سایت قسمتی را به آموزش اختصاص داده‌ایم که در صورت بروز مشکلات جزئی می‌توان مراجعه و از آن استفاده کرد ولی شاید شما در استفاده از ماشین لباسشویی خود مشکلاتی دارید که فکر می‌کنید که این مشکلات طبیعی بوده و بخشی از کارکرد ماشین لباسشویی است و برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ و برطرف کردن آن اقدامی انجام ندهید.

نمایندگی مجاز آاگ در تهران

مثلاً اگر هنگام خشک‌کردن لباس لرزش‌ها و تکان‌های شدید احساس کنید این‌یک مشکل اساسی است که اگر در همان ابتدا به آن رسیدگی شود مشکلی به وجود نمی‌آورد ولی اگر دائماً باوجود این مشکل از لباسشویی استفاده شود به‌تمامی قطعات آسیب رسانده و هزینه تعمیرات سنگینی را به شما تحمیل خواهد کرد درحالی‌که شما با تراز کردن ماشین لباسشویی می‌توانید این مشکل را برطرف کنید پس ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که حتماً به قسمت آموزش ما سرزده و آن را مطالعه کنید و اگر بازهم سؤالی درباره تعمیرات ماشین لباسشویی داشتید که با خواند این آموزش برطرف نشد می‌تواند با کارشناسان ما در نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی تماس گرفته و مشکلات خود ر ا با ما مطرح کنید.

چرا باید تعمیر ماشین لباسشویی را به متخصص بسپارید؟

چرا باید تعمیر ماشین لباسشویی را به متخصصان حرفه ای ما بسپارید؟

تمامی شرکت‌های تولیدکننده ماشین لباسشویی با توجه به رقابتی بودن بازار لوازم خانگی و برطرف کردن نیاز مشتریان خود هرروزه تکنولوژی و امکانات ماشین لباسشویی را بیشتر و هوشمندتر کرده که روزبه‌روز نیاز تخصص برای تعمیر ماشین لباسشویی بیشتر احساس شده و کار از حالت سنتی خود به مدرن‌ترین حالت تغییر پیدا می‌کند.

ما در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آاگ با توجه به این موضوع با بررسی برندهای مطرح ماشین لباسشویی در بازار کلاس‌های توجیهی و آموزشی برای تعمیرکار ماشین لباسشویی خود برگزار کرده و توسط کارشناسان خود این تغییرات را به آن‌ها آموزش می‌دهیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به تعمیر ماشین لباسشویی شما پرداخته و تا حد امکان به تعمیر قطعه معیوب بپردازند نه تعویض آن

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در کجا انجام می شود و به چه صورت است؟

نحوه کار این تعمیرکاران به این شکل است که در مرحله اول با یک چکاب کلی و اولیه به عیب ماشین لباسشویی شما پی برده و طی گزارشی شمارا از میزان تعمیرات لازم و حدود هزینه مطلع خواهند کرد که با توجه به شرایط و رضایت شما اقدام به تعمیر کرده یا اینکه انجام تعمیرات را متوقف خواهند کرد و آن را تا تصمیم نهایی شما به تعویق خواهند انداخت.

تمامی تعمیرات ماشین لباسشویی شما به‌صورت ۱۰۰% در منزل انجام خواهد شد به این روش که در صورت بروز هرگونه مشکل برای ماشین لباسشویی شما با نزدیک‌ترین دفتر تعمیراتی ما یا دفتر مرکزی تماس گرفته تا یکی از بهترین تعمیرکاران شهر را برای تعمیر ماشین لباسشویی شما اعزام کنیم.