نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران و کرج

به متخصصان حرفه ای و باتجربه ما جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش خود اعتماد کنید
مهم نیست ماشین لباسشویی خود را از کجا خریداری کرده اید متخصصان حرفه ای و باتجربه مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات بوش مستر امداد بهترین فرد جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما می باشند.
تعمیر ماشین لباسشویی بوش در محل شما با ضمانتنامه کتبی

نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات لباسشویی بوش

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران با استفاده از خدمات نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات و تعمیرگاه در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات لباسشویی بوش ، دفترچه آموزش فارسی راهنمای استفاده ، علت ارور ، رفع کد خطا ، نحوه عیب یابی و آموزش تعمیر لباسشویی بوش را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات لباسشویی بوش بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش

لوازم خانگی بوش Bosch

روبرت بوش GmbH یا به مختصر بوش یک شرکت بر پایه فناوری است که در سال ۱۸۸۶ توسط روبرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان بنیان نهاده شد. این شرکت بزرگ‌ترین تأمین‌کننده لوازم خودکار الکترونیکی در جهان است.

یکی از محصولات پرطرفدار این برند معتبر ماشین لباسشویی بوش میباشد. این امری طبیعی است که حتی با کیفیت ترین محصولات الکترونیکی ممکن است به مرور زمان نیاز به تعمیرات داشته باشند.

برای تعمیر وسایل الکترونیکی خود این نکته بسیار پر اهمیت است.فقط افراد متخصص میتوانند خدمات مناسب را به شما ارائه دهند.

نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش

گروه مستر امداد دارای نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش، در صورت بروز مشکل برای ماشین لباسشویی بوش شما در اولین فرصت پس از تماس شما کارشناسان خود را برای بررسی و رفع مشکل در محل حاضر خواهند شد.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش با استفاده از لوازم یدکی اورجینال توسط گروه متخصصان مستر امداد انجام خواهد گرفت.

نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

تعمیر ماشین لباسشویی بوش : مجموعه مستر امداد با بیش از سال ها تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات بوش جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم. ( تعمیر ماشین لباسشویی بوش )

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات بوش را با تامین قطعات فابریک از ما بخواهید .

تعمیر ماشین لباسشویی بوش ، سرویس ماشین لباسشویی بوش ، رفع عیب ماشین لباسشویی بوش ، خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بوش ، تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین لباسشویی بوش ( عیب یابی ماشین لباسشویی بوش )

۱ : ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه و نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

۲ : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

۳ : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش ) به محل شما اعزام میگردد .

۴ : تمامی خدمات مجموعه مستر امداد دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

۵ : در صورتیکه ماشین لباسشویی بوش خریداری نموده اید با شماره مندرج شده در ضمانتنامه تماس حاصل نمایید در غیر این صورت بر روی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بوش کلیک نمایید .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

شما میتوانید به صورت شفاف هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ( تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ) خودتان رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکاران ما هم میتوانید هزینه خدمات ماشین لباسشویی بوش را بپرسید !!! و اگر تمایل داشتید هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شما را انجام بدهیم .

سوالات مشتریان از نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات لباسشویی بوش

مشتریان نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش هنگام تماس با تعمیرگاه به منظور تعمیر ماشین لباسشویی بوش سوالاتی را مطرح مینمایند که به گزارش مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات لباسشویی بوش بیش ترین مشکلات مشریان لباسشویی این برند را شامل میشود.سوالاتی که به شرح زیر است:

 • چرا ماشین لباسشویی بوش روشن نمیشود؟
 • چرا ماشین لباسشویی بوش صدای بیش از حد نرمال دارد؟
 • چرا ماشین لباسشویی بوش لرزش بیش از حد نرمال دارد؟
 • چرا ماشین لباسشویی بوش لباس ها را خشک نمیکند؟
 • چرا ماشین لباسشویی بوش لباس ها را خوب نمیشوید؟
 • چرا ماشین لباسشویی بوش آب را تخلیه نمیکند؟
 • چرا درب ماشین لباسشویی بوش بسته نمیشود؟
 • چرا ماشین لباسشویی بوش آب را گرم نمیکند؟
 • چرا ماشین لباسشویی بوش آب را جوش می آورد؟

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.

در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی بوش خود را نصب نفرمایید .

لباسشویی شما از سطح دیوار بیش از ۵ سانتی متر باید فاصله داشته باشد .

در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی بوش را تغییر ندهید .

هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی بوش خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .

هنگامی که ماشین لباسشویی بوش شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .

تعمیر لباسشویی بوش

بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی بوش را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .

هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .

بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .

هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .

محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .

برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .

استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

ارور ماشین لباسشویی بوش

ماشین های لباسشویی بوش دارای صفحه نمایشگری هستند که هنگام معیوب شدن دستگاه ارور بر آن نمایش داده میشود.در واقع میتوان گفت این ارور ها گویای دلیل مشکل پیش آمده برای ماشین لباسشویی میباشد .ما در مستر امداد توصیه میکنیم قبل از تماس با نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات لباسشویی بوش ارور دستگاه و علت آن را بررسی نمایید زیرا گاهی مشکل با بررسی اجمالی توسط خود شما حل میشود.

بدین منظور ما همین ارور های لباسشویی بوش و علل آن ها را برای شما شرح داده ایم:

کد خطاهای ماشین لباسشویی بوش و علت آنها را در نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش دنبال نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

از مهم ترین ویژگی های لباسشویی های بوش میتوان به کنترل زمان شستشو با برنامه VarioPerfect اشاره کرد.با این برنامه با بالا بردن سرعت تا ۶۵ درصد هم در مصرف انرژی و هم در زمان صرفه جویی میکنید . میزان صدا در لباسشویی های بوش حداقل ۴۷ دسیبل است این درحالی است که لباسشویی های بوش مجهز به موتور بی صدا هستند .

چگونه لباسشویی بوش را در محل تعمیر نماییم و تعمیرکار بوش خود شویم ؟
چرا لباسشویی بوش به خوبی نمی چرخد و برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

علت ۱

سوئیچ

اگر سوئیچ درب کار نکند، لباسشویی نخواهد چرخید. برای تعیین اینکه آیا سوئیچ درب ناقص است، از یک مولتی متر برای آزمایش تداوم کار سوئیچ درب استفاده کنید. اگر سوئیچ درب دارای تداوم نیست، آن را تعویض کنید.

علت ۲

کوپلینگ موتور

کوپلینگ موتور ،موتور را به بخش انتقال ماشین لباسشویی متصل می کند. اگر ماشین لباسشویی بیش از حد بار داشته باشد، اتصال موتور به منظور محافظت از موتور و انتقال انجام وظیفه می کند. کوپلینگ موتور همچنین ممکن است به علت سایش طبیعی آسیب ببیند. برای تعیین اینکه آیا آسیب دیده است ، کوپلینگ موتور را بررسی کنید. اگر اتصال موتور قطع شود، آن را تعویض کنید.

علت ۳

کمربند ایمنی

کمربندهای درایو را بررسی کنید تا مشخص شود که آیا آسیب دیده است یا اینکه روی شل شده است. اگر کمربند آسیب دیده یا شل شود، آن را تعویض کنید.

علت ۴

چفت در- موتور قفل درب و تعویض سوئیچ

قفل درب، در حین عملیات، درب ماشین را خاموش می کند. هنگامی که درب ماشین شستشو بسته می شود، واشر می تواند شروع به کار کند. اگر درب ماشین شستشو قفل نداشته باشد، سوئیچ درب از شستشو جلوگیری می کند.

اگر قفل درب معیوب باشد، ماشین لباسشویی نخواهد چرخید یا شروع نخواهد شد. قفل درب می تواند به صورت مکانیکی یا الکتریکی خراب شود. قفل درب را برای آسیب دیدن بازرسی کنید. اگر قفل درب آسیب دیده باشد یا به درستی بسته نشود، آن را تعویض کنید. برای تعیین اینکه آیا قفل درب الکتریکی آسیب دیده است، از یک مولتی متر برای آزمایش هر سوئیچ در لبه درب جهت تداوم کار استفاده کنید. اگر یکی از سوئیچ ها در هنگام فعال بودن تداوم پیدا نکند، سوئیچ را تعویض کنید.

علت ۵

برد موتور

برد موتور قدرت موتور را فراهم می کند. اگر برد موتور آسیب دیده باشد، لباسشویی ممکن است به درستی کار نکند یا اصلاً کاری انجام ندهد. اول، کنترل پنل برای اجزای سوخته بررسی کنید. برای تعیین اینکه آیا برد موتور نقص دارد، اطمینان حاصل شود که برد کنترل قدرت موتور را فراهم می کند. اگر برد دارای قدرت است، اما قدرت را به موتور ارائه نمی کند، آن را تعویض کنید.

توجه : اگر واشر لباسشویی بوش شما نمیچرخد ، کافی است برای رفع عیب و عیب یابی از خدمات نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران بهره مند شوید .

دلایل سر و صدای لباسشویی بوش چیست و برای عیب یابی و تعمیر آن چه باید کرد ؟
علت ۱

درام عقب با بلبرینگ

اگر سیستم بلبرینگ ناقص باشد، امکان دارد ماشین لباسشویی بسیار پر سر و صدا باشد. در بعضی از ماشین آلات، بلبرینگ به طور جداگانه از درام عقب فروخته می شود، با این وجود توصیه می شود که هر دو درام خارجی و بلبرینگ را تعویض کنید.

علت ۲

یاتاقان

در صورتی که مشکل از یاتاقان باشد اقدام به تعویض آن کنید.

توجه : اگر لباسشویی بوش شما سر و صدا میکند ، کافی است برای رفع عیب و عیب یابی از خدمات نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران بهره مند شوید .

چرا ماشین لباسشویی بوش شروع به کار نمیکند ، برای رفع عیب و تعمیر چه باید کرد ؟

علت ۱

درام عقب با بلبرینگ

اگر سیستم بلبرینگ ناقص باشد، امکان دارد ماشین لباسشویی بسیار پر سر و صدا باشد. در بعضی از ماشین آلات، بلبرینگ به طور جداگانه از درام عقب فروخته می شود، با این وجود توصیه می شود که هر دو درام خارجی و بلبرینگ را تعویض کنید.

علت ۲

تایمر

تایمر اغلب به اشتباه تشخیص داده می شود – قبل از جایگزینی تایمر، ابتدا تمام قسمت های معمول تر معیوب را بررسی کنید. برای تعیین اینکه آیا تایمر معیوب است، مدار سیم کشی خود را بررسی کنید و از یک مولتی متر برای تایید تایمر جهت تداوم کار استفاده کنید.

علت ۳

خط فیوز

برای تعیین اینکه فیوز خط در خطا باشد، از یک مولتی متر برای آزمایش آن جهت تداوم کاراستفاده کنید. اگر فیوز تداوم کار ندارد، آن را جایگزین کنید. علاوه بر این، شما باید مسئله ای را که موجب مشکل در فیوز می شود، بررسی و حل کند. برای همین دلیل باید اجزای کمکی مانند سیم، موتور یا پمپ تخلیه را بررسی کنید.

اگر مسئله اصلی را برطرف نکنید، ممکن است فیوز جدید نیز مشکل دار شود.

توجه : اگر لباسشویی بوش شما شروع به کار نمیکند ، کافی است برای رفع عیب و عیب یابی از خدمات نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران بهره مند شوید .

چرا آب از لباسشویی بوش چکه میکند ؟
علت ۱

پمپ تخلیه

پمپ تخلیه از شلنگ تخلیه آب استفاده می کند. اگر پمپ تخلیه شکسته یا آسیب دیده باشد، یا اگر بلبرینگ مشکل داشته باشد، پمپ تخلیه ممکن است آسیب ببیند. پمپ تخلیه قابل تعمیر نیست – اگر پمپ آب دچار نشت شود، آن را تعویض کنید

علت ۲

محل مهر و موم شدن لوله و کیت یاتاقان

محل مهر و موم لوله ممکن است آسیب دیده باشدو باعث می شود آب از محل مهر و موم نشت کند. هر دو لوله آب بندی و یاتاقان لوله را جایگزین کنید. توجه داشته باشید که این یک تعمیرات پیچیده است و نیاز به جداسازی بیشتر از ماشین لباسشویی دارد.

توجه : اگر آب از لباسشویی بوش شما چکه میکند ، کافی است برای رفع عیب و عیب یابی از خدمات نمایندگی مستر امداد متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران بهره مند شوید .

ترموستات ماشین لباسشویی

ترموستات ماشین لباسشویی

فیلتر ورودی لباسشویی ، رفع سختی آب و جلوگیری از ورود شن و ماسه به دستگاه

هیدروستات انواع لباسشویی ، تشخیص پر و خالی شدن مخزن دستگاه از آب

میکروسوئیچ در انواع لباسشویی ، عمل بسته شدن درب لباسشویی به هنگام کارکردن را بر عهده دارد.

شیربرقی ورودی آب انواع لباسشویی و ظرفشویی ، قطع و وصل آب ورودی به دستگاه را انجام میدهد. ( البته شکل قطعه زیر در دستگاه های مختلف متفاوت است )

المنت انواع لباسشویی ، گرم کردن آب داخل دستگاه را بر عهده دارد.

کمک فنر انواع لباسشویی ، حفظ تعادل و جلوگیری از لرزش دستگاه را انجام میدهد.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در شمیرانات تهران

۱ : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در شمال تهران

۲ : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در غرب تهران

۳ : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در شمال غرب تهران

۴ : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

۵ : شهرک غرب و سعادت آباد

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در مرکز تهران

۶ : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در شرق تهران

۷ : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در جنوب تهران

۸ : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات بوش آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن در تهران و کرج می باشد.

مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش (bosch) سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به برند بوش به عنوان یکی از معتبرترین و باکیفیت ترین محصولات لوازم خانگی را بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از خدمات دهی در ذهن مشتریان خود ثبت کند.

این مرکز با داشتن متخصص‌ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران ماشین لباسشویی بوش در سراسر تهران و کرج توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بوش را در مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات بوش عهده‌دار شود.

تعمیرکاران متخصص

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های مستر امداد در تهران و کرج مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما خواهند بود.

صرفه جویی در هزینه تعمیرات

به این دلیل که ما به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیر ماشین لباسشویی بوش آشنایی کامل داریم در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهیم برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهیم بست.

خدمت رسانی سریع

ما در تعمیرگاه مستر امداد با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر شهر تهران و کرج و همچنین نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیرات ماشین لباسشویی بوش به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم.

چرا بهتر است تعمیر ماشین لباسشویی بوش خود را به ما بسپارید؟

 • قیمت‌ منصفانه تعمیرات لباسشویی بوش برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی
 • برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیرات ماشین لباسشویی بوش
 • متخصصان و تعمیرکارانی با تجربه
 • انعطاف در تعیین زمان تعمیرات لباسشویی بوش
 • داشتن فنی کارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز می کنند
 • رتبه یک در تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در شهر تهران و کرج
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات
 • ۹۰ روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعمیرات لباسشویی بوش خود را به متخصصان حرفه ای و با تجربه ما بسپارید
مهم نیست ماشین لباسشویی بوش خود را از کجا خریداری کرده اید متخصصان حرفه ای و باتجربه تعمیر ماشین لباسشویی بوش ما تمام برندها و مدل های مختلف را پشتیبانی و تعمیر می کنند.

نظرات مشتریان درباره مرکز تعمیر لباسشویی بوش

تعمیرکار کار تعمیر ماشین لباسشویی بوش ما رو خیلی خوب و سریع انجام داد واقعا از گروه مستر امداد متشکرم

اکبر علی پور

تعمیرکاری که از طرف مستر امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش ما به منزل ما اومد خیلی باسواد و باادب بودند.

محمد داوود آبادی

روند ارائه خدمات توسط شما مشکلات مرتبط تعمیر لباسشویی بوش را برای مردم خیلی راحت کرده تشکر بابت زحماتتان.

نادر محمودی

تعمیرکار عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش ما را سریع و حرفه ای انجام داد و ما راضی هستیم.

م. مردانی

مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات تعمیر ماشین لباسشویی بوش

مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات مستر امداد بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیرات لباسشویی بوش شما در سراسر تهران و کرج می باشد.

با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در تهران و کرج و گارانتی خدمات ارائه شده ما بهترین انتخاب شما برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما هستیم. مهم نیست که لباسشویی شما از کدام مدل می باشد زیرا ما خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی بوش را برای تمامی مدل ها ارائه می دهیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین می کنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی بوش که نیاز به تعمیر دارند :

 1. پایین بودن کیفیت شستشو
 2. عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی بعد از شستشو
 3. بوی نامطبوع داخل ماشین لباسشویی بعد از شستشو

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای ماشین لباسشویی بوش شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت لباسشویی شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر لباسشویی بوش برای شما اعزام شود.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی بوش

نمی چرخد

اگر ماشین لباسشویی بوش نمی چرخد.
لباس های کوچکتر را طوری با لباس های بزرگتر در ماشین لباسشویی بوش قرار دهید که تعادل برای عملکرد دستگاه برقرار باشد و مراقب باشید که بیش از حد لباس درون ماشین لباسشویی نریزید.
اطمینان حاصل کنید که لباس ها به طور مساوی در ماشین لباسشویی بوش توزیع شده است.

روشن نمی شود

اگر ماشین لباسشویی بوش شما روشن نمی شود…
درب ماشین لباسشویی بوش را باز و بسته کنید تا از بسته شدن درست آن اطمینان حاصل کنید.با بررسی چراغ های صفحه نمایشگر از رسیدن برق به دستگاه مطمئن شوید.

اگر منزل شما پنل فیوز دارد مطمئن شوید که فیوز نسوخته است، در صورتی که فیوز سوخته بود آنرا تعویض کنید.

نشتی آب دارد

اگر ماشین ظرفشویی بوش شما آبریزش دارد…
درب ماشین ظرفشویی بوش را باز کرده و محکم ببندید تا از بسته شدن صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

از یک چراغ قوه استفاده کنید تا مطمئن شوید که نشتی از خود دستگاه است و نه از لوله آبی در نزدیکی آن.مطمئن شوید که شلنگ لباسشویی بوش به درستی وصل شده و واشر آن محکم بسته شده است.

در بعضی مواقع ممکن است تراز نبودن ماشین لباسشویی باعث آبریزش آن شود. بنابراین حتما آنرا تراز کنید زیرا تراز بودن باعث افزایش بهره وری آن نیز می شود.

استفاده از خدمات تعمیرات مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش درصورتی‌ که لباسشویی شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد می تواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که مرکز تعمیرات بوش در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی بوش بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های در سراسر تهران و کرج یا دفتر مرکزی بوش تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود در این بخش بهترین راه را برای سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی بوش خود به دست آورید.

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین لباسشویی بوش ( عیب یابی ماشین لباسشویی بوش) :

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

۱- ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه و مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش تماس حاصل فرمایید .

۲-در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

۳-در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص به محل شما اعزام میگردد .

۴-: تمامی خدمات مجموعه مستر امداد دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.

در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی بوش خود را نصب نفرمایید .

لباسشویی شما از سطح دیوار بیش از ۵ سانتی متر باید فاصله داشته باشد .

در هنگام کار ولوم تایمر ماشین را تغییر ندهید .

هنگام تغییر برنامه ابتدا آن را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .

هنگامی که ماشین لباسشویی شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .

بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی بوش را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .

هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

یکی از مهمترین معضلات که در سال های اخیر خانم های شاغل با آن روبرو هستند، مسئله رسیدگی به امور داخلی منزل در کنار شغل خارج از منزل است. این دسته از بانوان، فرصت زیادی در اختیار ندارند و به همین دلیل به دنبال راه هایی برای کاهش کارهای منزل و به دست آوردن وقت زیادی هستند.

در این راستا، تکنولوژی به یاری انسان ها آمده و با ساخت وسایلی همانند ماشین لباسشویی، کارهای منزل را آسان کرده است و وظیفه شستن لباس از دوش افراد برداشته شده است. برندهای مختلفی برای ساختن این وسیله در بازار جهانی مشغول به فعالیت هستند که بهترین و محبوب ترین برندهای شناخته شده در بازار جهانی و در ایران، ماشین لباسشویی بوش است.

بوش همیشه در ساخت وسایل برقی خانگی، ابتدا به بررسی فناوری نوین پرداخته و طراحی وسایل تولیدی خود را متناسب با این فناوری انجام می دهد. این موضوع در مورد ماشین لباسشویی هم صدق می کند. همچنین برند بوش علاوه بر کیفیت بالا در تولید ماشین لباسشویی، مسئله خدمات پس از فروش را نیز برای این کالا در نظر گرفته و با راه اندازی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش از تولید خود حمایت کرده است.

ویژگی های مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

بهترین کار پس از خراب شدن ماشین لباسشویی بوش bosch ، تماس با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش است. با توجه به مزیت های این مرکز که در ادامه بیان خواهیم کرد، متوجه خواهید شد که مراجعه به آن ، بهترین کار خواهد بود:

۱- وجود تیم تعمیرکاران متخصص و حرفه ای در نمایندگی

۲- ارائه دوره های آموزشی برای تعمیرکاران به منظور ارتقا سطح دانش و مهارت آن ها متناسب با دانش روز و در نتیجه بهبود کیفیت تعمیرات

۳- ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین به صورت ۲۴ ساعته

۴- استفاده از روش های به روز و تجهیزات پیشرفته به جهت تعمیرات بهتر و ماندگارتر

۵- ارائه خدمات مشاوره رایگان به مشتری پس از تماس او با نمایندگی

۶- استفاده از قطعات اصلی و ارجینال در صورت نیاز به تعویض برخی از قطعات ماشین لباسشویی بوش

۷- انجام تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل مشتری بدون نیاز به جابجایی وسیله

۸- اعزام تعمیرکار در اسرع وقت به منزل مشتری به منظور سرعت بالا در انجام خدمات

۹- کاهش هزینه تعمیرات و یا تعویض قطعات به منظور اقتصادی تر بودن تعمیر از نظر مشتری

تعمیر ظرفشویی بوش

ماشین لباسشویی یکی از اجزای ثابت آشپزخانه در همه جای دنیاست. استفاده مداوم و روزانه از ماشین لباسشویی در اغلب خانواده ها اجتناب ناپذیر است. بدون شک ماشین لباسشویی یکی از کاربردی ترین لوازم خانگی است که همه خانواده ها به آن نیاز دارند. خرابی ماشین لباسشویی یک مشکل جدی است.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بوش

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بوش یکی از سرویس های خدماتی پر تقاضا در مستر امداد است. به طور معمول مشکلات ماشین لباسشویی بوش شامل موارد زیر است:

 1. پس از شستشو، ماشین لباسشویی تمیز نمی کند
 2. آب داخل ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود
 3. دکمه های ماشین لباسشویی کار نمی کند
 4. چراغ های نمایشگر دستگاه ERROR می دهد
 5. برنامه شستشو نیمه کاره قطع می شود
 6. آب ماشین لباسشویی نشتی دارد
 7. بدنه ماشین لباسشویی بسیار داغ می شود
 8. بدنه دستگاه برق دارد
 9. ماشین لباسشویی روشن نمی شود
 10. پودر در محفظه مخصوص باقی می ماند
 11. آب ماشین لباسشویی پر نمی شود
 12. ماشین لباسشویی صدای زیاد می دهد
 13. خشک کن دستگاه کار نمی کند

دستورالعمل های مهم ایمنی برای ماشین لباسشویی بوش :

 • ماشین لباسشویی بوش برای مصارف خانگی عادی طرحی شده است و استفاده از ماشین لباسشویی برای کاربرد تجاری و یا سایر موارد مجاز نیست.
 • دستگاه درهنگام نصب باید در موقعیتی باشد که دسترسی به دو شاخه آسان باشد.
 • برای اتصال ماشین لباسشویی به جریان آب از شلنگ نو استفاده کنید. استفاده از شلنگ های کهنه مجاز نیست که استفاده از شلنگ های کهنه باعث نشتی آب و البته خرابی و درنتیجه نیاز به تعمیر لباسشویی احساس می شود.
 • فقط از لباس های مناسب برای شستشو در ماشین لباسشویی استفاده کنید و از قرار دادن لباس هایی که در برابر حرارت مقاوم نیستند و همچنین استفاده از پوشاک که دارای تزئینات فلزی مجاز نیست.
 • از استفاده از هرگونه حلال در ماشین لباسشویی خودداری کنید. ممکن است منجر به انفجار یا آتشسوزی شوند و در آن صورت باید تعمیر ماشین لباسشویی بوش انجام گردد.
 • ماشین لباسشویی بوش مجهز به عملکرد ایمنی است که در صورت قرار دادن بیش از حد لباس در آن به طور خودکار متوقف می شود.
 • از تماس مواد شوینده لباسشویی با پوست و چشمها خودداری کرده و در هنگامی که درب ماشین لباسشویی باز است کودکان را از آن دور نگه دارید.
 • در هنگام نصب ماشین لباسشویی بوش برای اتصال آسان به لوله آب و فاضلاب، محلی در نزدیکی سینک لباسشویی را انتخاب کنید.

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

در این مقاله به آموزش تعمیر ماشین لباسشویی بوش می پردازیم.

اگر شما تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش و یا صاحب یک دستگاه لباسشویی بوش هستید، ممکن است در دراز مدت با مشکلات و خطاهایی در زمان استفاده از ماشین لباسشویی بوش خود مواجه شده باشید. در این مقاله، سعی ما بر این است که به عیب یابی، علل احتمالی بروز خطاها، راه حل های موجود و آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی بوش به طور جامع پرداخته شود.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی بوش bosch

درادامه مقاله به شرح پیغام هایی که در نمایشگر ماشین لباسشویی بوش نمایان می شود و نحوه عیب یابی آن و تعمیر ماشین لباسشویی می پردازیم. شما می توانید با توجه به اروری که در صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی دیده می شود و جست و جو آن پیغام در موارد زیر، خودتان برای تعمیر لباسشویی دست به کار شوید و از راهنمای آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی بوش استفاده نمایید.

در چه مواقعی نیاز به تعمیرکار دارید؟

زمان مناسب برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش

تمامی افرادی که از ماشین لباسشویی بوش در منزل خود استفاده می‌کنند بر این باورند که یکی از ضروری‌ترین لوازم خانه بوده و در صورت خرابی ماشین لباسشویی هر چه سریع‌تر باید برای تعمیر آن اقدام کرد ولی آیا لازم است که در صورت بروز هر مشکلی با تعمیرگاه ماشین لباسشویی تماس گرفت؟ما در وب‌سایت قسمتی را به آموزش اختصاص داده‌ایم که در صورت بروز مشکلات جزئی می‌توان مراجعه و از آن استفاده کرد ولی شاید شما در استفاده از ماشین لباسشویی خود مشکلاتی دارید که فکر می‌کنید که این مشکلات طبیعی بوده و بخشی از کارکرد ماشین لباسشویی است و برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش و برطرف کردن آن اقدامی انجام ندهید.

نمایندگی مجاز بوش در تهران

مثلاً اگر هنگام خشک‌کردن لباس لرزش‌ها و تکان‌های شدید احساس کنید این‌یک مشکل اساسی است که اگر در همان ابتدا به آن رسیدگی شود مشکلی به وجود نمی‌آورد ولی اگر دائماً باوجود این مشکل از لباسشویی استفاده شود به‌تمامی قطعات آسیب رسانده و هزینه تعمیرات سنگینی را به شما تحمیل خواهد کرد درحالی‌که شما با تراز کردن ماشین لباسشویی می‌توانید این مشکل را برطرف کنید پس ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که حتماً به قسمت آموزش ما سرزده و آن را مطالعه کنید و اگر بازهم سؤالی درباره تعمیرات ماشین لباسشویی داشتید که با خواند این آموزش برطرف نشد می‌تواند با کارشناسان ما در نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی تماس گرفته و مشکلات خود ر ا با ما مطرح کنید.

چرا باید تعمیر ماشین لباسشویی را به متخصص بسپارید؟

چرا باید تعمیر ماشین لباسشویی را به متخصصان حرفه ای ما بسپارید؟

تمامی شرکت‌های تولیدکننده ماشین لباسشویی با توجه به رقابتی بودن بازار لوازم خانگی و برطرف کردن نیاز مشتریان خود هرروزه تکنولوژی و امکانات ماشین لباسشویی را بیشتر و هوشمندتر کرده که روزبه‌روز نیاز تخصص برای تعمیر ماشین لباسشویی بیشتر احساس شده و کار از حالت سنتی خود به مدرن‌ترین حالت تغییر پیدا می‌کند.

مستر امداد متخصص در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش با توجه به این موضوع با بررسی برندهای مطرح ماشین لباسشویی در بازار کلاس‌های توجیهی و آموزشی برای تعمیرکار ماشین لباسشویی خود برگزار کرده و توسط کارشناسان خود این تغییرات را به آن‌ها آموزش می‌دهیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به تعمیر ماشین لباسشویی شما پرداخته و تا حد امکان به تعمیر قطعه معیوب بپردازند نه تعویض آن

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کجا انجام می شود و به چه صورت است؟

نحوه کار این تعمیرکاران به این شکل است که در مرحله اول با یک چکاب کلی و اولیه به عیب ماشین لباسشویی شما پی برده و طی گزارشی شمارا از میزان تعمیرات لازم و حدود هزینه مطلع خواهند کرد که با توجه به شرایط و رضایت شما اقدام به تعمیر کرده یا اینکه انجام تعمیرات را متوقف خواهند کرد و آن را تا تصمیم نهایی شما به تعویق خواهند انداخت.

تمامی تعمیرات ماشین لباسشویی شما به‌صورت ۱۰۰% در منزل انجام خواهد شد به این روش که در صورت بروز هرگونه مشکل برای ماشین لباسشویی شما با نزدیک‌ترین دفتر تعمیراتی ما یا دفتر مرکزی تماس گرفته تا یکی از بهترین تعمیرکاران شهر را برای تعمیر ماشین لباسشویی شما اعزام کنیم.