نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران و کرج

به متخصصان حرفه ای و باتجربه ما جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود اعتماد کنید
مهم نیست ماشین لباسشویی خود را از کجا خریداری کرده اید متخصصان حرفه ای و باتجربه ما در تعمیرگاه مرکزی و مجاز سامسونگ بهترین فرد جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما می باشند.
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل شما با ضمانتنامه کتبی

دارای نمایندگی رسمی برند سامسونگ
نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مرکزی و رسمی در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ ، دفترچه آموزش فارسی راهنمای استفاده ، علت ارور ، رفع کد خطا ، نحوه عیب یابی و آموزش تعمیر لباسشویی سامسونگ را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ بهره مند شوید .

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از محصولات پرطرفدار این برند معتبر ماشین لباسشویی سامسونگ میباشد. این امری طبیعی است که حتی با کیفیت ترین محصولات الکترونیکی ممکن است به مرور زمان نیاز به تعمیرات داشته باشند.

برای تعمیر وسایل الکترونیکی خود این نکته بسیار پر اهمیت است.فقط افراد متخصص میتوانند خدمات مناسب را به شما ارائه دهند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

گروه مستر امداد دارای نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، در صورت بروز مشکل برای ماشین لباسشویی سامسونگ شما در اولین فرصت پس از تماس شما کارشناسان خود را برای بررسی و رفع مشکل در محل حاضر خواهند شد.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با استفاده از لوازم یدکی اورجینال توسط گروه متخصصان مستر امداد انجام خواهد گرفت.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ : مجموعه مستر امداد با بیش از سال ها تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات سامسونگ جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم. ( تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ )

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات سامسونگ را با تامین قطعات فابریک از ما بخواهید .

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ، سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ ، رفع عیب ماشین لباسشویی سامسونگ ، خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین لباسشویی سامسونگ ( عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ )

۱ : ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

۲ : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

۳ : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ ) به محل شما اعزام میگردد .

۴ : تمامی خدمات مجموعه مستر امداد دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

۵ : در صورتیکه ماشین لباسشویی سامسونگ خریداری نموده اید با شماره مندرج شده در ضمانتنامه تماس حاصل نمایید در غیر این صورت بر روی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ کلیک نمایید .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

شما میتوانید به صورت شفاف هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ( تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ) خودتان رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکاران ما هم میتوانید هزینه خدمات ماشین لباسشویی سامسونگ را بپرسید !!! و اگر تمایل داشتید هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شما را انجام بدهیم .

سوالات مشتریان از نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

مشتریان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ هنگام تماس با تعمیرگاه به منظور تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ سوالاتی را مطرح مینمایند که به گزارش تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ بیش ترین مشکلات مشریان لباسشویی این برند را شامل میشود.سوالاتی که به شرح زیر است:

 • چرا ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نمیشود؟
 • چرا ماشین لباسشویی سامسونگ صدای بیش از حد نرمال دارد؟
 • چرا ماشین لباسشویی سامسونگ لرزش بیش از حد نرمال دارد؟
 • چرا ماشین لباسشویی سامسونگ لباس ها را خشک نمیکند؟
 • چرا ماشین لباسشویی سامسونگ لباس ها را خوب نمیشوید؟
 • چرا ماشین لباسشویی سامسونگ آب را تخلیه نمیکند؟
 • چرا درب ماشین لباسشویی سامسونگ بسته نمیشود؟
 • چرا ماشین لباسشویی سامسونگ آب را گرم نمیکند؟
 • چرا ماشین لباسشویی سامسونگ آب را جوش می آورد؟

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.
در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی سامسونگ خود را نصب نفرمایید .

لباسشویی شما از سطح دیوار بیش از ۵ سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی سامسونگ را تغییر ندهید .
هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی سامسونگ خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
هنگامی که ماشین لباسشویی سامسونگ شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .

بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی سامسونگ را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .
هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .

محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .
برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .
استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین های لباسشویی سامسونگ دارای صفحه نمایشگری هستند که هنگام معیوب شدن دستگاه ارور بر آن نمایش داده میشود.در واقع میتوان گفت این ارور ها گویای دلیل مشکل پیش آمده برای ماشین لباسشویی میباشد .ما در مستر امداد توصیه میکنیم قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ ارور دستگاه و علت آن را بررسی نمایید زیرا گاهی مشکل با بررسی اجمالی توسط خود شما حل میشود.

بدین منظور ما همین ارور های لباسشویی سامسونگ و علل آن ها را برای شما شرح داده ایم:

کد خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ و علت آنها را در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ دنبال نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

از مهم ترین ویژگی های لباسشویی های سامسونگ میتوان به کنترل زمان شستشو با برنامه VarioPerfect اشاره کرد.با این برنامه با بالا بردن سرعت تا ۶۵ درصد هم در مصرف انرژی و هم در زمان صرفه جویی میکنید . میزان صدا در لباسشویی های سامسونگ حداقل ۴۷ دسیبل است این درحالی است که لباسشویی های سامسونگ مجهز به موتور بی صدا هستند .

چگونه لباسشویی سامسونگ را در محل تعمیر نماییم و تعمیرکار سامسونگ خود شویم ؟
چرا لباسشویی سامسونگ به خوبی نمی چرخد و برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

علت ۱

سوئیچ

اگر سوئیچ درب کار نکند، لباسشویی نخواهد چرخید. برای تعیین اینکه آیا سوئیچ درب ناقص است، از یک مولتی متر برای آزمایش تداوم کار سوئیچ درب استفاده کنید. اگر سوئیچ درب دارای تداوم نیست، آن را تعویض کنید.

علت ۲

کوپلینگ موتور

کوپلینگ موتور ،موتور را به بخش انتقال ماشین لباسشویی متصل می کند. اگر ماشین لباسشویی بیش از حد بار داشته باشد، اتصال موتور به منظور محافظت از موتور و انتقال انجام وظیفه می کند. کوپلینگ موتور همچنین ممکن است به علت سایش طبیعی آسیب ببیند. برای تعیین اینکه آیا آسیب دیده است ، کوپلینگ موتور را بررسی کنید. اگر اتصال موتور قطع شود، آن را تعویض کنید.

علت ۳

کمربند ایمنی

کمربندهای درایو را بررسی کنید تا مشخص شود که آیا آسیب دیده است یا اینکه روی شل شده است. اگر کمربند آسیب دیده یا شل شود، آن را تعویض کنید.

علت ۴

چفت در- موتور قفل درب و تعویض سوئیچ

قفل درب، در حین عملیات، درب ماشین را خاموش می کند. هنگامی که درب ماشین شستشو بسته می شود، واشر می تواند شروع به کار کند. اگر درب ماشین شستشو قفل نداشته باشد، سوئیچ درب از شستشو جلوگیری می کند.

اگر قفل درب معیوب باشد، ماشین لباسشویی نخواهد چرخید یا شروع نخواهد شد. قفل درب می تواند به صورت مکانیکی یا الکتریکی خراب شود. قفل درب را برای آسیب دیدن بازرسی کنید. اگر قفل درب آسیب دیده باشد یا به درستی بسته نشود، آن را تعویض کنید. برای تعیین اینکه آیا قفل درب الکتریکی آسیب دیده است، از یک مولتی متر برای آزمایش هر سوئیچ در لبه درب جهت تداوم کار استفاده کنید. اگر یکی از سوئیچ ها در هنگام فعال بودن تداوم پیدا نکند، سوئیچ را تعویض کنید.

علت ۵

برد موتور

برد موتور قدرت موتور را فراهم می کند. اگر برد موتور آسیب دیده باشد، لباسشویی ممکن است به درستی کار نکند یا اصلاً کاری انجام ندهد. اول، کنترل پنل برای اجزای سوخته بررسی کنید. برای تعیین اینکه آیا برد موتور نقص دارد، اطمینان حاصل شود که برد کنترل قدرت موتور را فراهم می کند. اگر برد دارای قدرت است، اما قدرت را به موتور ارائه نمی کند، آن را تعویض کنید.

توجه : اگر واشر لباسشویی سامسونگ شما نمیچرخد ، کافی است برای رفع عیب و عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران بهره مند شوید .

دلایل سر و صدای لباسشویی سامسونگ چیست و برای عیب یابی و تعمیر آن چه باید کرد ؟
علت ۱

درام عقب با بلبرینگ

اگر سیستم بلبرینگ ناقص باشد، امکان دارد ماشین لباسشویی بسیار پر سر و صدا باشد. در بعضی از ماشین آلات، بلبرینگ به طور جداگانه از درام عقب فروخته می شود، با این وجود توصیه می شود که هر دو درام خارجی و بلبرینگ را تعویض کنید.

علت ۲

یاتاقان

در صورتی که مشکل از یاتاقان باشد اقدام به تعویض آن کنید.

توجه : اگر لباسشویی سامسونگ شما سر و صدا میکند ، کافی است برای رفع عیب و عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران بهره مند شوید .

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ شروع به کار نمیکند ، برای رفع عیب و تعمیر چه باید کرد ؟

علت ۱

درام عقب با بلبرینگ

اگر سیستم بلبرینگ ناقص باشد، امکان دارد ماشین لباسشویی بسیار پر سر و صدا باشد. در بعضی از ماشین آلات، بلبرینگ به طور جداگانه از درام عقب فروخته می شود، با این وجود توصیه می شود که هر دو درام خارجی و بلبرینگ را تعویض کنید.

علت ۲

تایمر

تایمر اغلب به اشتباه تشخیص داده می شود – قبل از جایگزینی تایمر، ابتدا تمام قسمت های معمول تر معیوب را بررسی کنید. برای تعیین اینکه آیا تایمر معیوب است، مدار سیم کشی خود را بررسی کنید و از یک مولتی متر برای تایید تایمر جهت تداوم کار استفاده کنید.

علت ۳

خط فیوز

برای تعیین اینکه فیوز خط در خطا باشد، از یک مولتی متر برای آزمایش آن جهت تداوم کاراستفاده کنید. اگر فیوز تداوم کار ندارد، آن را جایگزین کنید. علاوه بر این، شما باید مسئله ای را که موجب مشکل در فیوز می شود، بررسی و حل کند. برای همین دلیل باید اجزای کمکی مانند سیم، موتور یا پمپ تخلیه را بررسی کنید.

اگر مسئله اصلی را برطرف نکنید، ممکن است فیوز جدید نیز مشکل دار شود.

توجه : اگر لباسشویی سامسونگ شما شروع به کار نمیکند ، کافی است برای رفع عیب و عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران بهره مند شوید .

چرا آب از لباسشویی سامسونگ چکه میکند ؟
علت ۱

پمپ تخلیه

پمپ تخلیه از شلنگ تخلیه آب استفاده می کند. اگر پمپ تخلیه شکسته یا آسیب دیده باشد، یا اگر بلبرینگ مشکل داشته باشد، پمپ تخلیه ممکن است آسیب ببیند. پمپ تخلیه قابل تعمیر نیست – اگر پمپ آب دچار نشت شود، آن را تعویض کنید

علت ۲

محل مهر و موم شدن لوله و کیت یاتاقان

محل مهر و موم لوله ممکن است آسیب دیده باشدو باعث می شود آب از محل مهر و موم نشت کند. هر دو لوله آب بندی و یاتاقان لوله را جایگزین کنید. توجه داشته باشید که این یک تعمیرات پیچیده است و نیاز به جداسازی بیشتر از ماشین لباسشویی دارد.

توجه : اگر آب از لباسشویی سامسونگ شما چکه میکند ، کافی است برای رفع عیب و عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران بهره مند شوید .

ترموستات ماشین لباسشویی

ترموستات ماشین لباسشویی

فیلتر ورودی لباسشویی ، رفع سختی آب و جلوگیری از ورود شن و ماسه به دستگاه

هیدروستات انواع لباسشویی ، تشخیص پر و خالی شدن مخزن دستگاه از آب

میکروسوئیچ در انواع لباسشویی ، عمل بسته شدن درب لباسشویی به هنگام کارکردن را بر عهده دارد.

شیربرقی ورودی آب انواع لباسشویی و ظرفشویی ، قطع و وصل آب ورودی به دستگاه را انجام میدهد. ( البته شکل قطعه زیر در دستگاه های مختلف متفاوت است )

المنت انواع لباسشویی ، گرم کردن آب داخل دستگاه را بر عهده دارد.

کمک فنر انواع لباسشویی ، حفظ تعادل و جلوگیری از لرزش دستگاه را انجام میدهد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شمیرانات تهران

۱ : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شمال تهران

۲ : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در غرب تهران

۳ : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شمال غرب تهران

۴ : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

۵ : شهرک غرب و سعادت آباد

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مرکز تهران

۶ : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شرق تهران

۷ : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در جنوب تهران

۸ : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

تعمیرگاه مجاز و مرکزی سامسونگ آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن در تهران و کرج می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ (samsung) سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به برند سامسونگ به عنوان یکی از معتبرترین و باکیفیت ترین محصولات لوازم خانگی را بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از خدمات دهی در ذهن مشتریان خود ثبت کند.

این مرکز با داشتن متخصص‌ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران ماشین لباسشویی سامسونگ در سراسر تهران و کرج توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را در تمامی تعمیرگاه های مجاز سامسونگ عهده‌دار شود.

تعمیرکاران متخصص

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های مجاز ما در تهران و کرج مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما خواهند بود.

صرفه جویی در هزینه تعمیرات

به این دلیل که ما به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ آشنایی کامل داریم در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهیم برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهیم بست.

خدمت رسانی سریع

ما در تعمیرگاه مجاز سامسونگ با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر شهر تهران و کرج و همچنین نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم.

چرا بهتر است تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود را به ما بسپارید؟

 • قیمت‌ منصفانه تعمیرات لباسشویی سامسونگ برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی
 • برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ
 • متخصصان و تعمیرکارانی با تجربه
 • انعطاف در تعیین زمان تعمیرات لباسشویی سامسونگ
 • داشتن فنی کارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز می کنند
 • رتبه یک در تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در شهر تهران و کرج
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات
 • ۹۰ روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعمیرات لباسشویی سامسونگ خود را به متخصصان حرفه ای و با تجربه ما بسپارید
مهم نیست ماشین لباسشویی سامسونگ خود را از کجا خریداری کرده اید متخصصان حرفه ای و باتجربه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ما تمام برندها و مدل های مختلف را پشتیبانی و تعمیر می کنند.

نظرات مشتریان درباره نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیرکار کار تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ما رو خیلی خوب و سریع انجام داد واقعا از گروه مستر امداد متشکرم

آرمان شیرازی

تعمیرکاری که از طرف مستر امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ما به منزل ما اومد خیلی باسواد و باادب بودند.

خسرو اکرمی

روند ارائه خدمات توسط شما مشکلات مرتبط تعمیر لباسشویی سامسونگ را برای مردم خیلی راحت کرده تشکر بابت زحماتتان.

آرش صادقیان

تعمیرکار عیب یابی و تعمیر لباسشویی سامسونگ ما را سریع و حرفه ای انجام داد و ما راضی هستیم.

رضا کریمی

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیرات لباسشویی سامسونگ شما در سراسر تهران و کرج می باشد.

با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در تهران و کرج و گارانتی خدمات ارائه شده ما بهترین انتخاب شما برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما هستیم. مهم نیست که لباسشویی شما از کدام مدل می باشد زیرا ما خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ را برای تمامی مدل ها ارائه می دهیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین می کنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ که نیاز به تعمیر دارند :

 1. پایین بودن کیفیت شستشو
 2. عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی بعد از شستشو
 3. بوی نامطبوع داخل ماشین لباسشویی بعد از شستشو

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای ماشین لباسشویی سامسونگ شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت لباسشویی شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ برای شما اعزام شود.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

نمی چرخد

اگر ماشین لباسشویی سامسونگ نمی چرخد.
لباس های کوچکتر را طوری با لباس های بزرگتر در ماشین لباسشویی سامسونگ قرار دهید که تعادل برای عملکرد دستگاه برقرار باشد و مراقب باشید که بیش از حد لباس درون ماشین لباسشویی نریزید.
اطمینان حاصل کنید که لباس ها به طور مساوی در ماشین لباسشویی سامسونگ توزیع شده است.

روشن نمی شود

اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما روشن نمی شود…
درب ماشین لباسشویی سامسونگ را باز و بسته کنید تا از بسته شدن درست آن اطمینان حاصل کنید.با بررسی چراغ های صفحه نمایشگر از رسیدن برق به دستگاه مطمئن شوید.

اگر منزل شما پنل فیوز دارد مطمئن شوید که فیوز نسوخته است، در صورتی که فیوز سوخته بود آنرا تعویض کنید.

نشتی آب دارد

اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما آبریزش دارد…
درب ماشین ظرفشویی سامسونگ را باز کرده و محکم ببندید تا از بسته شدن صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

از یک چراغ قوه استفاده کنید تا مطمئن شوید که نشتی از خود دستگاه است و نه از لوله آبی در نزدیکی آن.مطمئن شوید که شلنگ لباسشویی سامسونگ به درستی وصل شده و واشر آن محکم بسته شده است.

در بعضی مواقع ممکن است تراز نبودن ماشین لباسشویی باعث آبریزش آن شود. بنابراین حتما آنرا تراز کنید زیرا تراز بودن باعث افزایش بهره وری آن نیز می شود.

استفاده از خدمات پس از فروش سامسونگ و نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ درصورتی‌ که لباسشویی شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد می تواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی سامسونگ در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران و کرج یا دفتر مرکزی سامسونگ تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود در این بخش بهترین راه را برای سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود به دست آورید.

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین لباسشویی سامسونگ ( عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ) :

نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ

۱- ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ تماس حاصل فرمایید .

۲-در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

۳-در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص به محل شما اعزام میگردد .

۴-: تمامی خدمات مجموعه مستر امداد دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.
در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی سامسونگ خود را نصب نفرمایید .
لباسشویی شما از سطح دیوار بیش از ۵ سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
در هنگام کار ولوم تایمر ماشین را تغییر ندهید .

هنگام تغییر برنامه ابتدا آن را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
هنگامی که ماشین لباسشویی شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .
بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی سامسونگ را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از مهمترین معضلات که در سال های اخیر خانم های شاغل با آن روبرو هستند، مسئله رسیدگی به امور داخلی منزل در کنار شغل خارج از منزل است. این دسته از بانوان، فرصت زیادی در اختیار ندارند و به همین دلیل به دنبال راه هایی برای کاهش کارهای منزل و به دست آوردن وقت زیادی هستند.

در این راستا، تکنولوژی به یاری انسان ها آمده و با ساخت وسایلی همانند ماشین لباسشویی، کارهای منزل را آسان کرده است و وظیفه شستن لباس از دوش افراد برداشته شده است. برندهای مختلفی برای ساختن این وسیله در بازار جهانی مشغول به فعالیت هستند که بهترین و محبوب ترین برندهای شناخته شده در بازار جهانی و در ایران، ماشین لباسشویی سامسونگ است.

سامسونگ همیشه در ساخت وسایل برقی خانگی، ابتدا به بررسی فناوری نوین پرداخته و طراحی وسایل تولیدی خود را متناسب با این فناوری انجام می دهد. این موضوع در مورد ماشین لباسشویی هم صدق می کند. همچنین برند سامسونگ علاوه بر کیفیت بالا در تولید ماشین لباسشویی، مسئله خدمات پس از فروش را نیز برای این کالا در نظر گرفته و با راه اندازی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ از تولید خود حمایت کرده است.

ویژگی های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

بهترین کار پس از خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ samsung ، تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ است. با توجه به مزیت های این نمایندگی که در ادامه بیان خواهیم کرد، متوجه خواهید شد که مراجعه به آن ، بهترین کار خواهد بود:

۱- وجود تیم تعمیرکاران متخصص و حرفه ای در نمایندگی

۲- ارائه دوره های آموزشی برای تعمیرکاران به منظور ارتقا سطح دانش و مهارت آن ها متناسب با دانش روز و در نتیجه بهبود کیفیت تعمیرات

۳- ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین به صورت ۲۴ ساعته

۴- استفاده از روش های به روز و تجهیزات پیشرفته به جهت تعمیرات بهتر و ماندگارتر

۵- ارائه خدمات مشاوره رایگان به مشتری پس از تماس او با نمایندگی

۶- استفاده از قطعات اصلی و ارجینال در صورت نیاز به تعویض برخی از قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ

۷- انجام تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل مشتری بدون نیاز به جابجایی وسیله

۸- اعزام تعمیرکار در اسرع وقت به منزل مشتری به منظور سرعت بالا در انجام خدمات

۹- کاهش هزینه تعمیرات و یا تعویض قطعات به منظور اقتصادی تر بودن تعمیر از نظر مشتری

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی یکی از اجزای ثابت آشپزخانه در همه جای دنیاست. استفاده مداوم و روزانه از ماشین لباسشویی در اغلب خانواده ها اجتناب ناپذیر است. بدون شک ماشین لباسشویی یکی از کاربردی ترین لوازم خانگی است که همه خانواده ها به آن نیاز دارند. خرابی ماشین لباسشویی یک مشکل جدی است.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از سرویس های خدماتی پر تقاضا در مستر امداد است. به طور معمول مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ شامل موارد زیر است:

 1. پس از شستشو، ماشین لباسشویی تمیز نمی کند
 2. آب داخل ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود
 3. دکمه های ماشین لباسشویی کار نمی کند
 4. چراغ های نمایشگر دستگاه ERROR می دهد
 5. برنامه شستشو نیمه کاره قطع می شود
 6. آب ماشین لباسشویی نشتی دارد
 7. بدنه ماشین لباسشویی بسیار داغ می شود
 8. بدنه دستگاه برق دارد
 9. ماشین لباسشویی روشن نمی شود
 10. پودر در محفظه مخصوص باقی می ماند
 11. آب ماشین لباسشویی پر نمی شود
 12. ماشین لباسشویی صدای زیاد می دهد
 13. خشک کن دستگاه کار نمی کند

دستورالعمل های مهم ایمنی برای ماشین لباسشویی سامسونگ :

 • ماشین لباسشویی سامسونگ برای مصارف خانگی عادی طرحی شده است و استفاده از ماشین لباسشویی برای کاربرد تجاری و یا سایر موارد مجاز نیست.
 • دستگاه درهنگام نصب باید در موقعیتی باشد که دسترسی به دو شاخه آسان باشد.
 • برای اتصال ماشین لباسشویی به جریان آب از شلنگ نو استفاده کنید. استفاده از شلنگ های کهنه مجاز نیست که استفاده از شلنگ های کهنه باعث نشتی آب و البته خرابی و درنتیجه نیاز به تعمیر لباسشویی احساس می شود.
 • فقط از لباس های مناسب برای شستشو در ماشین لباسشویی استفاده کنید و از قرار دادن لباس هایی که در برابر حرارت مقاوم نیستند و همچنین استفاده از پوشاک که دارای تزئینات فلزی مجاز نیست.
 • از استفاده از هرگونه حلال در ماشین لباسشویی خودداری کنید. ممکن است منجر به انفجار یا آتشسوزی شوند و در آن صورت باید تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ انجام گردد.
 • ماشین لباسشویی سامسونگ مجهز به عملکرد ایمنی است که در صورت قرار دادن بیش از حد لباس در آن به طور خودکار متوقف می شود.
 • از تماس مواد شوینده لباسشویی با پوست و چشمها خودداری کرده و در هنگامی که درب ماشین لباسشویی باز است کودکان را از آن دور نگه دارید.
 • در هنگام نصب ماشین لباسشویی سامسونگ برای اتصال آسان به لوله آب و فاضلاب، محلی در نزدیکی سینک لباسشویی را انتخاب کنید.

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

در این مقاله به آموزش تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می پردازیم.

اگر شما تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ و یا صاحب یک دستگاه لباسشویی سامسونگ هستید، ممکن است در دراز مدت با مشکلات و خطاهایی در زمان استفاده از ماشین لباسشویی سامسونگ خود مواجه شده باشید. در این مقاله، سعی ما بر این است که به عیب یابی، علل احتمالی بروز خطاها، راه حل های موجود و آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ به طور جامع پرداخته شود.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ samsung

درادامه مقاله به شرح پیغام هایی که در نمایشگر ماشین لباسشویی سامسونگ نمایان می شود و نحوه عیب یابی آن و تعمیر ماشین لباسشویی می پردازیم. شما می توانید با توجه به اروری که در صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی دیده می شود و جست و جو آن پیغام در موارد زیر، خودتان برای تعمیر لباسشویی دست به کار شوید و از راهنمای آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده نمایید.

در چه مواقعی نیاز به تعمیرکار دارید؟

زمان مناسب برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تمامی افرادی که از ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل خود استفاده می‌کنند بر این باورند که یکی از ضروری‌ترین لوازم خانه بوده و در صورت خرابی ماشین لباسشویی هر چه سریع‌تر باید برای تعمیر آن اقدام کرد ولی آیا لازم است که در صورت بروز هر مشکلی با تعمیرگاه ماشین لباسشویی تماس گرفت؟ما در وب‌سایت قسمتی را به آموزش اختصاص داده‌ایم که در صورت بروز مشکلات جزئی می‌توان مراجعه و از آن استفاده کرد ولی شاید شما در استفاده از ماشین لباسشویی خود مشکلاتی دارید که فکر می‌کنید که این مشکلات طبیعی بوده و بخشی از کارکرد ماشین لباسشویی است و برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و برطرف کردن آن اقدامی انجام ندهید.

نمایندگی مجاز سامسونگ در تهران

مثلاً اگر هنگام خشک‌کردن لباس لرزش‌ها و تکان‌های شدید احساس کنید این‌یک مشکل اساسی است که اگر در همان ابتدا به آن رسیدگی شود مشکلی به وجود نمی‌آورد ولی اگر دائماً باوجود این مشکل از لباسشویی استفاده شود به‌تمامی قطعات آسیب رسانده و هزینه تعمیرات سنگینی را به شما تحمیل خواهد کرد درحالی‌که شما با تراز کردن ماشین لباسشویی می‌توانید این مشکل را برطرف کنید پس ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که حتماً به قسمت آموزش ما سرزده و آن را مطالعه کنید و اگر بازهم سؤالی درباره تعمیرات ماشین لباسشویی داشتید که با خواند این آموزش برطرف نشد می‌تواند با کارشناسان ما در نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی تماس گرفته و مشکلات خود ر ا با ما مطرح کنید.

چرا باید تعمیر ماشین لباسشویی را به متخصص بسپارید؟

چرا باید تعمیر ماشین لباسشویی را به متخصصان حرفه ای ما بسپارید؟

تمامی شرکت‌های تولیدکننده ماشین لباسشویی با توجه به رقابتی بودن بازار لوازم خانگی و برطرف کردن نیاز مشتریان خود هرروزه تکنولوژی و امکانات ماشین لباسشویی را بیشتر و هوشمندتر کرده که روزبه‌روز نیاز تخصص برای تعمیر ماشین لباسشویی بیشتر احساس شده و کار از حالت سنتی خود به مدرن‌ترین حالت تغییر پیدا می‌کند.

ما در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ با توجه به این موضوع با بررسی برندهای مطرح ماشین لباسشویی در بازار کلاس‌های توجیهی و آموزشی برای تعمیرکار ماشین لباسشویی خود برگزار کرده و توسط کارشناسان خود این تغییرات را به آن‌ها آموزش می‌دهیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به تعمیر ماشین لباسشویی شما پرداخته و تا حد امکان به تعمیر قطعه معیوب بپردازند نه تعویض آن

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کجا انجام می شود و به چه صورت است؟

نحوه کار این تعمیرکاران به این شکل است که در مرحله اول با یک چکاب کلی و اولیه به عیب ماشین لباسشویی شما پی برده و طی گزارشی شمارا از میزان تعمیرات لازم و حدود هزینه مطلع خواهند کرد که با توجه به شرایط و رضایت شما اقدام به تعمیر کرده یا اینکه انجام تعمیرات را متوقف خواهند کرد و آن را تا تصمیم نهایی شما به تعویق خواهند انداخت.

تمامی تعمیرات ماشین لباسشویی شما به‌صورت ۱۰۰% در منزل انجام خواهد شد به این روش که در صورت بروز هرگونه مشکل برای ماشین لباسشویی شما با نزدیک‌ترین دفتر تعمیراتی ما یا دفتر مرکزی تماس گرفته تا یکی از بهترین تعمیرکاران شهر را برای تعمیر ماشین لباسشویی شما اعزام کنیم.