تعمیر پکیج دیواری

خرابی در پکیج مساوی است با نداشتن آب گرم در منزل. چنین شرایط در زمستان قابل تحمل است؟ در طول روز شما برای مصارف مختلف من جمله شستن ظروف، مسواک زدن، دوش گرفتن و.. به آب گرم نیاز دارید. لذا در صورت خراب شدن پکیج، لازم است سریعا آن را تعمیر کنید. حتما برای شما نیز مهم است که تعمیرات در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت انجام شود.

با کمک تیم تعمیرکاران و کارشناسان متخصص مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد شما با خیال آسوده می توانید پکیج خود را به افراد زبردست سپرده و بعد از رفع عیب، بهترین کارایی را از وسیله خود شاهد باشید. مرکز مستر امداد متخصص تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر یخچال، تعمیر ظرفشویی، تعمیر لباسشویی و … می باشد. تنها وظیفه شما این است که با مرکز تماس بگیرید. از این پس مسئولیت تمامی امور برعهده ما خواهد بود.

این تعمیرات چه زمانی انجام می گیرد و چه ضرورتی دارد؟ آیا در مورد پکیج ها مشکلاتی که برای آن ها پیش می آید چیزی می دانید؟ اکنون که شما در حال مطالعه این مطلب هستید، بدون شک پکیج شما دچار مشکل یا خرابی شده است و شما برای رفع این مشکل و یافتن پاسخ سوالاتتان به اینترنت مراجعه کردید.

برای تعمیر پکیج در محل همین الان با ما از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

حتی گاها شناخت مزایا و معایب پکیج ها به شما در نوع استفاده و یا شاید عدم استفاده از آن کمک شایانی خواهد کرد.

به این موضوع واقف هستیم که قطعا پیش زمینه هایی در مورد پکیجتان دارید اما این بار بهتر است از دید یک متخصص به آن نگاه بیاندازید.

تعمیر پکیج در تهران

گاها این سیستم ها دچار مشکلاتی می شوند که بنا به تشخیص اشتباه زیان های مالی بسیاری به استفاده کننده می زنند.

بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که در قدم اولی که با ما خواهید برداشت، بدانید پکیج ها چه ماهیتی دارند و اصلا با چه هدفی ساخته و پرداخته و مورد استفاده قرار می گیرند؟!

بدانید که مشکل و علت از کجا نشات می گیرد؟

یه اصطلاح به عیب یابی بپردازید.

ما متخصص در تعمیر پکیج در منزل شما برای انواع برندها هستیم.

قدم دوم آنکه به کمک ما دریابید که به صورت کلی و حدودی مشکل و یا علت درست کار نکردن پکیج و یا خرابی آن چیست؟

در ادامه به شما می گوییم که پکیج ها به طور کلی به چه روش هایی دچار مشکل می شوند؟

همچنین به این موضوع اشاره خواهیم کرد به طور مثال اگر نشانه ای (به طور مثال صدای ناهنجار) مانند نشانه A از پکیج شما بروز کرد بدانید مشکل B برای پکیجتان پیش آمده است.

این فرآیند به شما کمک خواهد کرد که با توجه به نشانه ای که مشاهده می نمایید،به مشکل آن پی ببرید تا در صورت تماس با سرویسکار بتوانید گرای کلی را به او برسانید.

این موضوع به شما و متخصص تعمیر پکیج کمک می نماید و احتمالا زمان کمتری نیز از شما برای عیب یابی خواهد گرفت.

بدانید که آیا شما می توانید تعمیر پکیج خود را انجام دهید؟

آیا شما در امور فنی تبحر و یا حداقل تجربه ها را دارید؟

این موضوع کاملا به شما باز می گردد و اینکه تا چه حد به امور فنی واقف باشید.

این در حالی است که هر وسیله الکترونیکی شامل ،گرمایشی، سرمایشی، کاربردی و غیره تعمیرات مخصوص به خود را می طلبد.

به طور مثال یک تعمیرکار خودرو هیچگاه نمی تواند ادعایی در زمینه تعمیر پکیج داشته باشد.

به همین دلیل گاها این موضوع پیش آمده که شخصی به اشتباه و با ادعای دانش فنی دست به عیب یابی سیستمی که در آن تخصصی ندارد زده است و همین امر به خرابی کلی آن سیستم و در نتیجه خسارات جبران ناپذیر مالی گشته است.

لذا همواره این موضوع را در نظر داشته باشید که هر کس تخصص خاصی در کار خود دارد و یک فرد هیچگاه نمی تواند همه تخصص ها را با هم داشته باشد حتی شما!

بدانید که متخصص تعمیر پکیج چه کمکی به شما خواهد کرد؟

تعمیرکاران پکیج در مجموعه های مختلف تعریف می گردند.

اما ما در مجموعه خودمان ، به فردی متخصص و متبحر همراه با تجربه و رزومه کاری موفق و در عین حال با اخلاق و صبور، تعمیرکار پکیج می گوییم!

لازم به ذکر است که یک تعمیرکار پکیج دیواری به تمامی مشکلاتی که برای این سیستم ممکن است اتفاق بیافتد واقف می باشد و برای هرکدام از آن ها سریعترین و کاربردی ترین راه حل را پیشنهاد می دهد.

از جمله مناطقی که ما تعمیر پکیج دیواری را در آنها انجام می دهیم میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • تعمیر پکیج غرب تهران
 • تعمیر پکیج دیواری در شرق تهران
 • تعمیر پکیج ال جی در پونک
 • تعمیر پکیج بوتان در صادقیه

مطلب مرتبط : نمایندگی دلونگی

تعمیرکاران پکیج می توانند سرویس پکیج دیواری را نیز به انجام برسانند. اما سرویس پکیج دیواری چه کمکی به شما خواهد کرد؟

سرویس پکیج چه کمکی به شما خواهد کرد؟

تعمیرکار پکیج دیواری در تهران

 

سرویس کردن پکیج به نوعی پیشگیری قبل از درمان است!

ممکن است ماه ها و شاید سال هاست که پکیج شما برایتان بی نقص کار می کند.

احتمالا بر این باورید که هیچ مشکلی برای آن پیش نیامده است.اما در بعضی از موارد باید بگوییم که اشتباه می کنید! ممکن است در خلال کارکرد پکیجتان کم کم مشکلی پیش آید که از آن خبر ندارید و همین مشکل ادامه دار می شود و طی یک ماه به کلی عملکرد سیستم شما را به هم خواهد ریخت.

تعمیر پکیج

در این گونه از موارد است که اگر اقدام به سرویس پکیج خود می کردید دیگر شاهده این زیان های گزاف نخواهید بود.

باید بدانید که چگونه فرآیند تعمیر یا سرویس را به دست یک شرکت حرفه ای بسپارید؟

سیستم گرمایشی ای مانند پکیج،چنانچه دچار مشکل شود می تواند فعالیت های یک محل مسکونی و یا تجاری یا اداری را مختل سازد،به خصوص در فصول سرما و پاییز اهمیت این سیستم ها بسیار بالا خواهد رفت.

پیشنهاد ما به شما آنست که حتما با شرکت ما برای تعمیر پکیج دیواری در تماس باشید.

شرکت ما طی سال ها فعالیت در حوزه های مختلف خدمات مربوط به وسایل خانگی و به واسطه شمار زیادی از مشتریان راضی همواره در حوزه خدمات سعی دارد بهترین خدمات را همراه استاندارد ترین قیمت ها ارائه نماید.

در واقع سرویس پکیج کمک می کند که اگر قطعه ای دچار مشکل شده ، قبل از اینکه به دیگر قطعات آسیب بزند شناسایی شود و در بیشتر مواقع از تعمیر پکیج جلوگیری می شود.

همان طور که می دانید هزینه سرویس پکیج کمتر از تعمیر پکیج دیواری است.

با انجام به موقع سرویس پکیج ، عمر مفید دستگاه پکیج شما افزایش پیدا می کند.

راه حل ما برای تعمیر پکیج دیواری در تهران

باید به شما بگوییم که جای هیچ گونه نگرانی نیست و اصلا به دلتان بد راه ندهید ما به اهمیت دلیل در خدمت شما هستیم و مشکل تان را حل خواهیم کرد.

همانطور که در جریان هستید روز به روز روند زندگی انسان ها تغییر می کند و به سمت ساده تر شدن پیش می رود، که این تغییرات همه ی زمینه ها را شامل می شود.

اگر بخواهیم یکی از این تغییرات را نام ببریم می توانیم به تغییرات در سیستم های گرمایشی ساختمان ها و منازل مسکونی اشاره کنیم. امروزه از پکیج ها به عنوان سیستم گرمایشی استفاده می شود و تمامی افراد اقدام به نصب پکیج می کنند.

 

دلایل استفاده از پکیج ها بسیار شفاف است، استفاده از آن ها به نسبت سیستم های گرمایشی قدیمی مثل آبگرمکن های گالنی،بخاری های نفتی و ذغالی و…. راحت و کم هزینه تر است همچنین خطرات کمتری را برای انسان به همراه دارند.

 • تعمیر پکیج
 • تعمیر پکیج روکا
 • تعمیر پکیج پلار
 • تعمیر پکیج اخگر

اگر هنوز در دسته افرادی که از پکیج ها استفاده نمی کنند قرار دارید به شما توصیه می کنیم که همین امروز سیستم گرمایشی پر خطر و دردسر ساز قدیمی را رها کنید سیستم گرمایشی جدید را برای منزل یا محل کارتان نصب کنید.

هدف اصلی ما در این مقاله حل مشکل پکیج شما با روش های مختلف است و قصد داریم که موضوعات مرتبط و مهمی را برای اطلاعات بیشتر شما در این قسمت ارائه دهیم تا علاوه بر یادگیری نکات بیشتر در حفظ و نگهداری ، از علل خرابی و روش های تعمیر پکیج مطلع شوید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

پکیج چیست؟

"تعمیر پکیج

احتمال وجود نشتی در مدار گرمایش اتصالات رادیاتها،شیرالات زیر پکیج، اتصالات لوله های مدار گرمایش وجود هوا در مدار گرمایش تجزیه آب مدار گرمایش ( در رادیاتورهای آلومنیومی) خرابی شیر اطمینان یا همان شیر ۳ بار خرابی شیر پر کن کمبود فشار منبع انبساط و یا سوراخ شدن منبع انبساط سوراخ شدن مبدل اصلی و یا ثانویه رعایت نکردن هر کدام از مواردی که در نصب پکیج ضروری است، باعث به وجود آمدن خطراتی جبران ناپذیر می شود، به همین دلیل حتما برای نصب پکیج، تعمیر پکیج و سرویس آن از تعمیرکاران پکیج و متخصصین ماهر در این زمینه کمک بخواهید.

در ادامه تعدادی از این خطرات و راه کارهای جلوگیری از این خطرات را آورده ایم:

از داخل نمودن هرگونه وسیله ای به دستگاه خودداری کرده چون امکان برق گرفتگی را بسیار زیاد می کند.

از هرکاری که باعث لرزش و جابجایی دستگاه می شود خودداری کنید زیرا باعث می شود آب از لوله دستگاه نشتی کرده و خارج شود.

از قرار دادن هر شی و وسیله ای بر روی پکیج اجتناب کنید.

برای تعمیر پکیج می توانید با ما که تعمیرگاه مرکزی پکیج دیواری و زمینی در تهران هستیم تماس بگیرید.

در صورت استشمام بوی گاز، شیر اصلی گاز را بسته و با تعمیرکار پیکج خود تماس بگیرید.

برای تمیز کردن دستگاه، حتما آن را خاموش کرده و کلید برق خارجی را روی وضعیت خاموش قرار دهید. به سیستم تغذیه کننده برق پکیج آسیب نرسانید در غیر اینصورت باعث برق گرفتگی می شود.

برای درخواست تعمیر پکیج در تهران می توانید با ما تماس بگیرید.

نصب و تعمیرات پکیج

باید توجه داشت پکیج ها چکار میکنند و مسائل و مشکلات مربوط به آن چه مواردی است و زمان درست و مناسب سرویس پکیج را تشخیص داد.

اگر پکیج در زمان مناسب سرویس شد عمر دستگاه بالا میرود و از هزینه های اضافه جلوگیری میشود.

 • تعمیر پکیج در قلهک
 • تعمیر پکیج در الهیه
 • تعمیر پکیج در تجریش
 • تعمیر پکیج در نارمک
 • تعمیر پکیج در میدان امام حسین

نصب پکیج نیز همواره نکات ظریف خاص خودش را دارد.

گاها این موضوع پیش آمده است که پس از نصب پکیج مراحل راه اندازی آن به خوبی پیش رفته است و پس از مدت یک هفته الی یک ماه پکیج به کلی از کار افتاده است.

این موضوع به هیچ موردی جز نصاب پکیج برنمی گردد.

در نصب پکیج گاهی یک اشتباه و سهل انگاری کوچک بعد ها به موضوع مهم و مشکل آفرینی تبدیل خواهد شد.

همچنین تنظیمات دستگاه می بایست توسط نصاب پکیج به شما آموزش داده شود پس در نظر داشته باشید که پس از نصب آن،بخواهید تا آموزش های لازم را به شما بدهند.

برای ثبت درخواست خود برای عیب یابی ، سرویس ، نصب و یا تعمیر پکیج در هر منطقه ای از شهر تهران که هستید کافی است از طریق شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه با ما تماس بگیرید.

بعد از تماس شما یک متخصص برای تعمیر پکیج به محل شما فرستاده می شود.

پکیج ها دارای مزایایی نسبت به موتورخانه و ابگرمکن ها دارند مانند:

راندمان پکیج نسبت به موتورخانه مرکزی و ابگرمکن بالاتر است هزینه شارژ ماهانه و تعمیرات و نگهداری ندارد دارای سنسور های اب گرم بوده و از لحاظ امنیت دستگاه فرهم میشود پکیج دیواری بدون صدا کار میکند و دارای این توانایی میباشد که اب گرم را دائمی تامین کند برای نصب پکیج توجه به نکاتی مانند فشار آب ساختمان، فضایی که برای نصب پکیج در نظر گرفته شده است، میزان ظرفیت حرارتی مورد نیاز واحد ساختمانی، نوع لوله کشی ساختمان، محل دود کش و …، ضروری است.

تعمیر پکیج

خصوصیت پکیج های دیواری

پکیج های دیواری بسیار پیشرفته هستند اما در عین حال ممکن است در طول زمان دچار مشکل شوند و نیازمند به سرویس پکیج و یا تعمیر پکیج شوند.

زردی شعله، کم و یا زیاد بودن فشار، عدم گرمایش مناسب، تولید سر و صدا، عدم روشن شدن شعله، خرابی شیر اطمینان و رسوب گیری، از معدود مشکلاتی است که ممکن است برای سیستم پکیج رخ دهد.

در این صورت ابتدا باید دستگاه را عیب یابی کرد و سپس برای تعمیر پکیجا اقدام نمود.

برای عیب یابی و تعمیر پکیج حتما از افراد متخصص کمک بگیرید تا از عمر دستگاهتان کاسته نشود.

مجموعه ما دارای تکنسین های متخصص و با تجربه می باشد.

سرویس پکیج دیواری شامل کنترل مواردی از قبیل وجود یا عدم وجود نشتی در لوله ها، رسوب در مسیر ورودی، مبدل، اتصالات، فیلتر، شیلنگ ها، شیر اطمینان، دستگاه سختی گیر و … می باشد.

تعمیر پکیج در تهران

در زمان سرویس پکیج دیواری در صورت مشاهده هر گونه عیب در هر یک از این قسمت ها، باید اقدام به تعمیر پکیج شود. در ادامه به برخی از مهمترین عیوب یک پکیج و نحوه رفع آن ها می پردازیم.

رفع مشکل صدای زیاد پکیج

گاهی اوقات ممکن است پکیج، صدای زیادی تولید کند. علت آن، عدم تنظیم شیر برقی گاز دستگاه، رسوب گرفتن مدار و مبدل های حرارتی، خرابی پمپ آب و یا مشکل سنسورهای حرارتی است.

برای رفع این عیب، باید مبدل، هواگیری شود. مدار و مبدل حرارتی رسوب زدایی شده و یک فیلتر مناسب در مسیر برگشت آب گرمایش پکیج قرار داده شود.

 • تعمیر پکیج در پونک
 • تعمیر پکیج در صادقیه
 • تعمیر پکیج در غرب تهران
 • تعمیر پکیج در شرق تهران

حتی الامکان، شیر برقی گاز دستگاه، تنظیم گردد.

در صورتی که مبدل، تغییر شکل داده باشد، حتماً باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود.

در زمان سرویس پکیج ممکن است برخی موارد زنگ زدگی و یا پوسیدگی جزئی روی لوله دود کش فلزی مشاهده می شود.

علت این پدیده، عدم خروج کامل دود از دود کش است.

برای رفع این عیب، لوله دودکش باید از لحاظ قطر و طول مناسب و عدم مسدود بودن مسیر عبور دود، به دقت بررسی شود.

ممکن است در هنگام استفاده از پکیج، گرمایش آب نوسان داشته باشد و یا اصلاً کار نکند.

در این صورت علت مربوط به ترموستات، مسیر سیرکوله شدن آب، عملکرد پمپ، مبدل، شیر تنظیم سه طرفه و یا فلومتر باشد.

برای رفع این عیب باید از فرد ماهر و متخصص برای تعمیر پکیج کمک گرفته شود.

مواردی که ذکر شد تنها بخشی از عیب های پکیج می باشد اما حتما در نظر داشته باشید در صورت بروز هرگونه مشکل در سیستم از سرویسکار متخصص کمک بگیرید و برای تعمیر پکیج انفرادی اقدام نکنید.

نصب پکیج، سرویس پکیج و تعمیر پکیج، را حتماً به کارشناسان متخصص شرکت ما بسپارید.

برای درخواست تعمیر پکیج در هر منطقه ای از تهران هستید کافی است با ما از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس بگیرید.

رسوب گیر های پکیج

از ابتدایی ترین کارها در سرویس پکیج، تعویض رسوب گیرهای ورودی پکیج است، رسوب گیر مخزنی است که در مسیر ورودی پکیج نصب می شود و درون آن ژله هایی موجود است که رسوب آب را می گیرد، این رسوب گیر باید بعد از اتمام تاریخ انقضای آن تعویض شود تا به کار پکیج خدشه ای وارد نشود زیرا همچنین اگر از رسوب گیر نامناسب استفاده شود عملکرد گردش آب نیز با مشکل مواجه خواهد شد.

معمولا استفاده از رسوب گیرهای مغناطیسی مخصوص پکیج پیشنهاد می شود.

برای تعمیر پکیج در شمال تهران ، جنوب ، شرق و غرب تهران همین حالا با ما از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

 • تعمیر پکیج در نیاوران
 • تعمیر پکیج در قیطریه
 • تعمیر پکیج در ولنجک
 • تعمیر پکیج در نواب
 • تعمیر پکیج در تهرانپارس
 • تعمیر پکیج در رسالت
 • تعمیر پکیج در ستارخان

مورد مهم دیگر باز کردن فیلتر سه راهی ورودی پکیج می باشد، این فیلتر نیز با توجه به میزان رسوب آب شهر محل زندگی شما باید به صورت دوره ای تمیز شود، در تمیز کردن فیلتر دقت کنید تا این کار به درستی پایان پذیرد، فیلتر مدار گرمایش نیز باید کنترل شود.

سرویس پکیج در تهران

این فیلتر در مسیر ورودی مدار گرمایش و در سمت راست بلوک هیدرولیکی جای گذاری شده است.

اگر بخواهیم خلاصه ای از مطالب بالا را برای شما بیان کنیم، باید بگوییم که پکیج مجموعه ای از قطعات مکانیکی می باشد که در صورت خرابی شما نیاز دارید که به تعمیر پکیج اقدام کنید.

البته برای جلوگیری از خرابی پکیج و کاهش هزینه ها شما می توانید اقدام به سرویس سالیانه پکیج هایتان بکنید.

برای درخواست تعمیر پکیج در هر منطقه ای از تهران هستید کافی است با ما از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس بگیرید.

خدمات تعمیر پکیج مجموعه ما در تهران

مجموعه ما با داشتن کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی در زمینه های تعمیر پکیج، سرویس پکیج و نصب پکیج در سراسر استان تهران به شما شهروندان تهرانی می باشد.

در هر صورت بروز هرگونه مشکل در سیستم پکیج خود می توانید به راحتی با مجموعه خدماتی ما تماس بگیرید.

و علاوه بر گرفتن مشاوره در زمینه تعمیر وسایل مختلف برقی و سیستم گرمایشی خود از تعمیرکاران و سرویس های خدماتی آن ها استفاده کنید.

امید است که بتوانیم با ارائه بهترین خدمات و آگاهی و نکات لازم شما را در رفع چنین مشکلاتی یاری کنیم و رضایت هرچه بیشتر شما را جلب نماییم.

برای درخواست تعمیر پکیج در هر منطقه ای از تهران هستید کافی است با ما از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس بگیرید.

تمامی روندی که شما در حین ارتباط با مجموعه ما باید انجام دهید شامل گام های زیر است.

ابتدا طبق مواردی که در ابتدای این مطلب ذکر کردیم به بررسی و رصد پکیجتان بپردازید.هرچند این موضوع را نیز می توانید به ما بسپارید اما این به شما کمک می کند تا وقت کمتری از شما گرفته شود!

می توانید در صورت بروز نشانه ای خاص آن را با کارشناسان ما مطرح کنید تا متوجه مشکل کلی پکیجتان بشویم.

هر کجای تهران و در هر موقیتی که باشید،سرویسکاران و تعمیرکاران ما به شما مراجعه خواهند کرد.

لازم به ذکر است که تعمیرکاران ما تمامی مشکلاتی را که می تواند بروز داده شود را پیش بینی نموده اند و تمامی تدابیر را اندیشیده اند.

در صورتی که پکیج شما نیاز به تعویض یک قطعه خاص داشته باشد،نیرو های ما آن را تامین می نمایند. پس از تعمیر و یا تعویض یا سرویس،تمامی موارد با حضور شما تست خواهد شد و پکیج به صورت کاملا سالم به شما تبدیل خواهد شد.

سوالات متداول درباره تعمیر پکیج دیواری

پکیج ها جزء آن دسته از لوازم منزل می باشند که عملکرد صحیح آنها زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهد، یعنی در صورتی که پکیج ها به هردلیلی خراب شوند و از کار بیفتند بخشی از زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهند، بنابراین شما نیاز دارید تا به محض اینکه خرابی و یا مشکلی در پکیج هایتان به وجود آمد در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنید.

برخی از مشکلات پکیج ها جدی هستند و برای تعمیر کردن پکیج شما حتما باید از یک تعمیر کار پکیج کمک بگیرید، اما در برخی از موارد پکیج شما مشکل خاصی ندارد و شما خودتان می توانید خرابی به وجود آمده را تعمیر کنید.

در ادامه این مطلب سعی می کنیم تا مشکلات اصلی پکیج ها را به صورت سوال برای شما مطرح کنیم.

۱- چرا پکیج های دیواری دچار افت فشار می شوند؟

یکی از رایج ترین سوال ها برای کسانی که از پکیج دیواری استفاده می کنند، آن است که چرا پکیج دچار افت فشار می شود؟

در پاسخ به این سوال می توانیم بگویم که خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد.

تعمیر پکیج یکی از خدماتی است که باید به صورت تخصصی انجام شود. متناسب با مدل پکیج ، حدود ۲۰ تا ۲۵ قطعه در پکیج به کار رفته است.

بنابراین در مراحل تعمیر پکیج با توجه به مشکل پیش آمده ، این قطعات بررسی می شوند.

در واقع متناسب با تجربه تعمیرکار پکیج ، خرابی پکیج به راحتی توسط او تشخیص داده می شود.

تعمیر پکیج برای انواع برندهای پکیج به شکلی متفاوت انجام می شود.

به عنوان مثال تعمیر پکیج ایران رادیاتور متفاوت از تعمیر پکیج دیواری بوش است. اما یک تعمیرکار پکیج حرفه ای بر تعمیر پکیج انواع برندها مسلط است و با خیالی آسوده می توانید تعمیر پکیج خودتان را به او بسپارید.

۲- چرا پکیج دچار نشتی آب می شود؟

برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید و در صورتی که اتصالات محکم نبودند شما می توانید از واشرها برای حکم کردن اتصالت کمک بگیرید.

در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر.

در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید، البته در صورتی که با پکیج آشنایی ندارید می توانید از یک سرویسکار پکیج کمک بگیرید.

در صورتی که به دنبال نمایندگی تعمیر پکیج در غرب یا شرق تهران هستید همین حالا با ما از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس بگیرید.

۳- چرا پکیج سروصدا درست می کند؟

احتمالا تا به حال تجربه کرده اید که پکیج شما سروصدا تولید کند، از جمله دلایل سروصدای پکیج ها منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد.

البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می باشد.

۴- دلیل خارج شدن نور پیلوت از پکیج چیست؟

دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد.

در پکیج ها برای اندازه گیری و اعلام دما از ترموکوپل استفاده می کنند. دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.

برای درخواست تعمیر پکیج در هر منطقه ای از تهران هستید کافی است با ما از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس بگیرید.

۵- چرا پکیج به صورت خود به خود خاموش می شود؟

دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب ، خراب شدن ترموستات ، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و … می باشد.

۶- چرا پکیج کار می کند ولی رادیاتور ها گرم نمی شوند؟

این مشکل دلایل زیادی دارد.

اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد که شعله ی پکیج کم باشد یعنی یا فشار گاز ساختمان کم می باشد و یا شیر گاز تنظیم نمی باشد.

دلیل دیگر احتمال وجود هوا در مدار می باشد.

نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها. وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل.

در صورتی که به دنبال نمایندگی رسمی و مجاز تعمیر پکیج در تهران هستید همین حالا با ما از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

رسوب گرفتن دریچه آب. زمانی که فشار در مدار گرمایشی پایین باشد.

و دلایلی دیگر که با مشاهده فرد تعمیرکار متخصص مشخص می شود.

۷- چرا زمانی که پکیج دیواری را روشن می کنیم صدای انفجار می دهد؟

 • تعمیر پکیج بوتان
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • تعمیر پکیج گلدیران
 • تعمیر پکیج تاچی
 • تعمیر پکیج آریستون
 • تعمیر پکیج ایساتیس
 • تعمیر پکیج شاپه
 • تعمیر پکیج فرولی
 • تعمیر پکیج دوو

متعادل نبودن فشار گاز امکان خرابی دودکش درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده امکان خرابی جرقه زننده:

این مورد هم دلایلی متفاوتی دارد که باید توسط تعمیرکار متخصص مشخص شود ممکن است تعدادی از سوراخ های مشعلی که نزدیک به جرقه زننده هستند گرفتگی داشته باشد و یا به طور کلی مسدود شده باشد.

از جمله مناطقی که ما تعمیر پکیج را در آنها انجام می دهیم میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • سرویس پکیج در مرزداران
 • تعمیر پکیج در ستارخان
 • سرویس دوره ای پکیج در صادقیه

۸- به چه علت فشار آب گرم در هنگام استفاده افت می کند؟

احتمال وجود هوا در مسیر گرمایشی و یا احتمال نشتی در همان مدار

۹- چرا دمای آب مصرفی کم می باشد؟

بعضی اوقات با اینکه دمای آب در مدار گرمایشی بالا می باشد، دمای آب مصرفی پایین می باشد.

دلایل آن به صورت زیر است.

احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد درفصل زمستان هم باشیم علت آن فعال نبودن فلوسوئیچ می باشد.

خرابی قطعه ای به نام برد کنترل کاهش فشار آب یکسری عیوب در برد

تعمیر پکیج 

۱۰- چرا پکیج مدام خاموش و روشن می شود؟

شاید برای شما این اتفاق افتاده باشد که که پکیج شما مرتبا خاموش و روشن شود مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد.

ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.

برای درخواست تعمیر پکیج در هر منطقه ای از تهران هستید کافی است با ما از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس بگیرید.

تعمیر پکیج ال جی ، تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور و سرویس دوره ای پکیج بوتان به صورت تخصصی در سراسر تهران توسط شرکت ما انجام می شود.

 • تعمیر پکیج در نواب
 • تعمیر پکیج در خیابان آزادی
 • تعمیر پکیج در شهرآرا
3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *