ما به عنوان نمایندگی الکترواستیل در تهران ، انواع لوازم خانگی الکترواستیل از جمله یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترواستیل را به صورت تخصصی تعمیر می کنیم. نمایندگی مجاز الکترواستیل تعمیرات لوازم خانگی را در منزل شما و با هماهنگی زمان مناسب انجام می دهد.

شرکت الکترواستیل بعد از ۴۵ سال سابقه مفید در تولید و صادر لوازم خانگی و ارائه برترین خدمات از سوی نمایندگی رسمی الکترواستیل یکی از برترین برندها ایران محسوب می شود. امروزه الکترو استیل در فضایی بالغ بر ۲۰۰۰۰۰ مترمربع و با ۱۰۰۰۰۰ مترمربع سالن های تولید و انبار و بیش از ۳۰۰۰ نفر نیروی کار قادر به تولید سالانه ۳۰۰۰۰ عدد یخچال، فریزرهای صنعتی، سردخانه و ۵۰۰۰۰۰ عدد یخچال و فریزر خانگی می باشد.

اهداف نمایندگی الکترواستیل

توسعه سبد محصولات گروه با تنوع بخشی محصولات فعلی و طراحی و تولید محصولات جدید مدیریت و بهینه سازی مستمر مصرف انرژی محصولات از طریق ارتقا رتبه مصرف انرژی آنها. توجه ویژه به مسئولیت ها و رسالت های اجتماعی گروه بخصوص در حوزه حفاظت از محیط زیست و منابع ملی انرژی

ارائه برترین خدمات پس از فروش الکترواستیل

ارائه با کیفیت ترین خدمات از سوی نمایندگی تعمیرات الکترواستیل

نمایندگی مجاز الکترواستیل در تهران

به اعتقاد مدیران الکترواستیل ارائه خدمات پس از فروش الکترواستیل از فروش محصولات این برند اهمیت بیشتری دارد چون رضایت مشتری این شرکت خود باعث فروش بیشتر می شود.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید و یخچال فریزر

الکترواستیل سالهاست که تولید، پشتیبانی و خدمات دهی به یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین محصولات لوازم خانگی را برعهده دارد و توانسته است در طی مدتی کار در این زمینه خاطره خوبی را از خدمات دهی در ذهن مشتریان خود ثبت کند.

ما با داشتن متخصص ترین و با سابقه ترین تکنسین های ساید بای ساید و یخچال فریزر الکترواستیل توانسته ایم گام به گام با فناوری روز دنیا کار سرویس، تعمیر، نصب و گارانتی یخچال و ساید بای ساید الکترواستیل را در تمامی تعمیرگاه مجاز الکترواستیل عهده دار شویم.

نمایندگی الکترواستیل

نمایندگی تعمیرات الکترواستیل شمال تهران

نمایندگی الکترواستیل شمال تهران :

در صورتی که دستگاه شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد

می توانید در صورت بروز مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی الکترواستیل در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با نمایندگی الکترواستیل شمال تهران از طریق تلفن های پایین این صفحه با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیرات الکترواستیل شرق تهران

نمایندگی الکترواستیل شرق تهران : اما اگر شما به هر دلیلی از جمله اتمام تاریخ گارانتی می توانید با نمایندگی الکترواستیل شرق تهران تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای سرویس یا تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید خود به دست آورید.

نمایندگی تعمیرات الکترواستیل

نمایندگی تعمیرات الکترواستیل جنوب تهران

نمایندگی الکترواستیل جنوب تهران :

اگر قصد دارید یخچال فریزر الکترواستیل خود را تعمیر کنید و حداقل تا چند سال دغدغه ای بابت خرابی یخچال خود نداشته باشید کافی است که همین الان تلفن را بردارید و با نمایندگی الکترواستیل جنوب تهران تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات الکترواستیل غرب تهران

نمایندگی الکترواستیل غرب تهران

همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که اگر یکی از لوازم خانگی شما دچار مشکل شد هیچ گاه خودبه خود درست نخواهد شد و استفاده از یک ساید بای ساید یا یخچال فریزر خراب باعث آسیب دیدن دیگر قطعات خواهد شد

پس اگر با کارکرد دستگاه خود با مشکل روبه رو شدید در اولین زمان ممکن با نمایندگی الکترواستیل غرب تهران تماس گرفته تا این مشکل را حل کنیم.

نمایندگی مجاز الکترواستیل

مطالب مرتبط :

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *