تعمیر یخچال و فریزر در تهران

تخمین هزینه تعمیر یخچال سامسونگ یکی از مهم ترین مشکلاتی است که ممکن است برای افرادی که از این برند معتبر استفاده می کنند پیش بیاید، با توجه به نوساناتی که در قیمت ارز وجود دارد و از آن جایی که اکثر قطعات این برند از خارج از کشور تامین می شود، آگاهی از هزینه های احتمالی تعمیر یخچال می تواند در زمینه تامین مالی مشکل شما بسیار  مهم باشد.

اگر شما بدانید که چه عواملی در هزینه تعمیر یخچال سامسونگ نقش دارند، بهتر و راحت تر می توانید از بین شرکت های مختلفی که برای تعمیر یخچال در تهران وجود دارند، گزینه مناسب را انتخاب نمایید.

تقریبا همه ما با برند سامسونگ و محصولات متنوعی که دارد آشنا هستیم و از کیفیت بالای محصولات آن چه در زمینه الکترونیکی و چه در زمینه لوازم خانگی آگاه هستیم، این شرکت با تولید انواع محصولات خانگی متنوع و باکیفیت در کنار طراحی زیبا و منحصر به فردی که در محصولاتش وجود دارد، جزو برند های خوش آوازه در زمینه تولید محصولات خانگی می باشد، یخچال سامسونگ نیز جزو این دسته از محصولات می باشد و به دلیل کیفیت بالایی که دارد، از استقبال خوب مشتریان برخوردار شده است.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ در مرکز تعمیرات یخچال مستر امداد با قیمت مناسب و با جزئیات در اختیار کاربران قرار گرفته است، هدف از ارائه لیست قیمت های تعمیر یخچال در انواع مختلف، افزایش شفاف سازی برای شما بوده تا بتوانید با اطمینان نسبت به تعمیر یخچال خود اقدام نمایید.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ در تهران با توجه به موارد زیر تعیین می شود، در لیست های زیر شما می توانید هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید و هزینه تعمیرات یخچال فریزر را با جزئیات آن مشاهده نمایید.

 

هزینه شارژ گاز یخچال سامسونگ

شارژ گاز برای یخچال سامسونگ معمولی، ساید بای ساید، نوفراست و فریزر صندوقی امکان پذیر می باشد همچنین دو نکته را نیز باید اشاره نمود.

نکته ۱ : هزینه شارژ گاز به حجم مصرفی گاز، نوع گاز و مدل یخچال فریزر یا ساید بای ساید وابسته می باشد.
نکته ۲ : شارژگاز یخچال به علت نشت از جوینت تریزون، کندانسور، لوله های دور درب، لوله های محافظ ساکشن، اواپراتور، صفحه تریزون، لوله های کمپرسور، درایر و لوله مویین پس از رفعی نشت گاز انجام می شود.

 

هزینه تعویض فن یخچال سامسونگ

تعویض فن کندانسور و فن چیلر داخل یخچال نوفراست در تعمیرات یخچال مستر امداد با قیمت مناسب و رقابتی انجام می گیرد.

 • عیب یابی و رفع عیب
 • تعویض فن داخل سرامیکی
 • تعویض فن داخل معمولی
 • تعویض فن موتور

 

هزینه تعویض ترموستات یخچال سامسونگ

تعویض ترموستات یخچال و یخچال فریزر در تعمیرات یخچال مستر امداد با قیمت مناسب انجام می گیرد.

نکته ۲ : تعویض ترموستات به علت عدم خنک کاری کامل، کالیبره نبودن ترموستات، تشکیل یخ و برفک و یکسره کار کردن کمپرسور

 • تعویض ترموستات یخچال
 • عیب یابی و برطرف کردن عیب
 • تعویض ترموستات یخچال
 • تعویض ترموستات

 

هزینه تعمیر یخساز یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر یخساز یخچال ساید بای ساید در تعمیرات یخچال مستر امداد با قیمت مناسب انجام می گیرد.

 • تعمیر یخساز ساید بای ساید
 • عیب یابی و برطرف کردن عیب
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید

هزینه تعویض تایمر

تعویض تایمر در نمایندگی تعمیرات یخچال مستر امداد با قیمت مناسب انجام می گیرد.

 

هزینه تعمیر آبسردکن یخچال سامسونگ

تعمیر آبسردکن انواع یخچال در تعمیرات یخچال مستر امداد با قیمت مناسب و به صورت تخصصی توسط تعمیرکاران مجموعه انجام می گیرد.
نکته ۱ :با توجه به تعویض قطعات یا شکستگی آنها هزینه تعمیر آبسردکن متغییر می باشد.

 

هزینه تعویض کمپرسور سامسونگ

تعویض کمپرسور در تعمیرات یخچال مستر امداد با قیمت مناسب و توسط تعمیرکاران ماهر و مجرب این مجموعه انجام می گیرد.

نکته ۱ : تعویض کمپرسور به علت سر و صدای اضافه کمپرسور، سوختن، از فشار افتادن کمپرسور و یا نیم سوز شدن آن انجام می گیرد.

 

هزینه تعویض رله و اورلود یا خازن

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ

 • تعویض رله و اورلود یا خازن با قیمت مناسب و توسط تعمیرکاران با تجربه انجام می گیرد.
 • تعمیر یخچال سامسونگ در محل انجام می شود! بدون جابجایی یخچال سامسونگ خود را تعمیر کنید.
 • ضمانت واقعی تعمیر یخچال سامسونگ تا ۱۲ ماه! خیال شما از تعمیر یخچال سامسونگ را راحت می کنیم.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ

مشتریان عزیزی که برای تعمیر برد یخچال خود تعمیرات یخچال مستر امداد را انتخاب نموده اید باید توجه کنید که هزینه تعمیرات برد الکترونیکی یخچال وابسته به زمانی است که مهندس های الکترونیک ما جهت رفع عیب صرف می نمایند تا به تعویض قطعات و یا ست کردن برنامه بر روی آی سی پروگرمر انجام می دهند.

هزینه رگلاژ درب یخچال سامسونگ

رگلاژ درب یخچال با قیمت مناسب و رقابتی انجام می گیرد و این کار توسط تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مستر امداد صورت می پذیرد.

هزینه تعویض لولای درب یخچال

تعویض لولای درب یخچال در تعمیرات یخچال مستر امداد دارای قیمت مناسب می باشد و این کار توسط تعمیرکاران با تجربه مجموعه ما صورت می پذیرد.

تعرفه تعمیر یخچال

مجموعه مستر امداد با دانشی بالا در زمینه تعمیرات یخچال ( تعمیر یخچال در محل ) و سابقه ای درخشان در این امور ، مفتخر است بابت هدفمندی در رضایت مشتری کلیه هزینه تعمیرات یخچال را شفاف سازی نموده است تا مردم عزیزمان جهت تعمیر یخچال صرفه جویی ۷۵% نمایند و قابل ذکر است مجموعه مستر امداد با شعبات مختلف در سراسر تهران در زمینه تعمیرات یخچال خدمات زیر را ارائه میدهد :

 • شارژگاز یخچال معمولی ، یخچال فریزر ، نوفراست ، ساید بای ساید ، یخچال صنعتی ، یخچال صندوقی ، یخچال ایستاده ، یخچال قصابی ، آبسردکن در محل
 • تعویض صفحه تریزون و اواپراتور
 • تعویض کندانسور همراه با شارژگاز یخچال معمولی و نوفراست
 • تعویض ترموستات یخچال ، یخچال فریزر
 • رگلاژ دربهای یخچالو فریزر و ساید بای ساید
 • تعویض کمپرسور یخچال ، یخچال فریزر و ساید بای ساید
 • تعویض فن کندانسور و فن چیلر یخچال و ساید بای ساید
 • تعویض ترمودیسک و یا ترموفیوز نوفراست
 • تعویض هیتر نوفراست
 • تعویض نمایشگر یخچال و ساید بای ساید
 • تعویض هر یک از سنسورهای دما
 • تعویض هر یک از کابلهای رابط یخچال فریزر نوفراست
 • تعویض برد الکترونیکی یخچال

 

هزینه تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

هزینه تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

اگر برای تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای و باتجربه نمایندگی یخچال سامسونگ می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل دستگاهتان برطرف شود. از جمله مشکلات متداولی که نیاز به تعمیرکار یخچال سامسونگ دارد میتوان به صدای غیرطبیعی یخچال، کار نکردن کمپرسور یخچال، خراب شدن یخساز، روشن نشدن دستگاه و… اشاره کرد که صرف نظر از مشکل بوجود آمده میتوانید روی کمک ما حساب کنید.

شرکت سامسونگ که امروزه به یک از غول های لوازم خانگی و فناری اطلاعات تبدیل شده است شروع کار خورد را از شهر سوون کره انجام داده است، امروزه این شرکت بیش از دویست شرکت وابسته در کل جهان دارد، محصولات این شرکت بسیار با کیفیت و با طراحی عالی هستند و علاوه بر آن خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات آن نیز در کل دنیا فعال هستند، یکی از مهم ترین خدمات این نمایندگی تعمیر و تعویض برد یخچال سامسونگ و سایر تعمیرات اختصاصی می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج و تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج و تهران سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به مشترکین محصولات لوازم خانگی سامسونگ را بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از ارائه خدمات یخچال سامسونگ در ذهن مشتریان خود ثبت کند.

این مرکز با داشتن متخصصان حرفه ای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار تعمیر و سرویس ساید بای ساید سامسونگ را در تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ عهده‌دار شود، هزینه تعمیر یخچال سامسونگ بستگی به مشکل ایجاد شده متفاوت است.

کارشناسان متخصص

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌ یخچال سامسونگ ما مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیر یخچال و ساید بای ساید سامسونگ شما خواهند بود.

صرفه هزینه های کمتر

به این دلیل که تعمیرکار های یخچال سامسونگ به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیر یخچال سامسونگ آشنایی کامل دارند در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهند برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهند بست.

خدمات سریع

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران و کرج با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر استان تهران و البرز و همچنین نزدیک بودن به شما این امکان را دارد که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر یخچال سامسونگ به منزل یا محل کارتان مراجعه کند.

 

پشتیبانی و خدمات نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران شامل تمام محله های تهران از جمله صادقیه، گیشا، شهرک اکباتان، پونک، شهر زیبا، دهکده المپیک، شهرک غرب، تهرانپارس، نارمک، هفت حوض، پیروزی، حکیمیه، هنگام، رسالت، عباس آباد، مجیدیه، پاسداران، سعادت آباد، قیطریه، تجریش، الهیه، اختیاریه، نیاوران، دزاشیب، ولنجک، زعفرانیه و… می شود.

 

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ شما می باشد.

با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در سراسر تهران و گارانتی خدمات ارائه شده ما بهترین انتخاب شما برای تعمیر یخچال سامسونگ یا ساید بای ساید سامسونگ شما هستیم. مهم نیست که یخچال شما از کدام مدل می باشد زیرا ما تمامی مدل ها را تعمیر می کنیم.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ بستگی به مشکل ایجاد شده متفاوت است.

سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین می کنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

مشکلات متداول یخچال سامسونگ که نیاز به تعمیر دارند :

 • یخچال صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال پاره شده است.
 • یخساز یخچال به درستی کار نمی کند.
 • یخچال سامسونگ برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار نمی کند.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • آب در مخزن وجود ندارد.

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ شود.

 

اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر یخچال فریزر سامسونگ یا تعمیر ساید بای ساید سامسونگ برای شما اعزام شود.

مشکلات متداول یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

چرا یخچال سامسونگ شما روشن نمی شود…
مطمئن شوید که سیم برق به پریز برق متصل باشد. بررسی کنید که برق وارد یخچال میشود. اگر چراغ داخل یخچال هنگام باز شدن درب روشن نشد فیوز را چک کنید. اگر مشکل از فیوز نبود پریز برق را بررسی کنید، برای بررسی پریز برق می توانید یک وسیله برقی دیگر را به آن وصل کنید تا از برق رسانی پریز مطمئن شوید.

در صفحه نمایشگر یخچال فریزر سامسونگ به دنبال نشانه ای از حالت نمایشگاهی یا دمو بگردید.

در این حالت چراغ ها و صفحه نمایشگر روشن است ولی یخچال سامسونگ شما کار نمی کند. در بعضی مواقع یخچال ها به اشتباه در حالت نمایشگاهی(دمو) برای مشتری ارسال می شوند و یا در هنگام تمییز کردن حالت نمایشگاهی یخچال سهوا فعال می شود.

چرا یخچال شما یخ نمی سازد…

با مشاهده صفحه نمایشگر مطمئن شوید که حالت قفل فعال نباشد چون فعال بودن حالت قفل باعث غیرفعال شدن یخ ساز می شود.

اطمینان حاصل کنید که یخ ساز فعال است، بسته به مدل یخچال سامسونگ تنظیمات فعال سازی متفاوت بوده است که برای بررسی بیشتر باید به دفترچه راهنما رجوع کنید.

شیر آبی که به یخچال سامسونگ متصل شده است را بررسی کنید تا از آبرسانی به یخ ساز مطمئن شوید. همچنین بررسی کنید که آیا یخی در یخساز گیر کرده است یا نه و اگر نتوانستید یخ گیر کرده را جدا کنید سعی کنید با آب گرم و یا سشوار آن را ذوب کنید.

چرا یخچال فریزر سامسونگ زیادتر ازحد سرد است…

اگر شما به تازگی مقدار زیادی یخ استفاده کرده اید ممکن است برای تولید بیشتر یخ دمای یخچال را پایین آورده باشد.

حدود ۲۴ ساعت صبر کنید و بعد بررسی کنید که آیا دمای یخچال به حالت عادی برگشته است یا نه.

بعد از تغییر درجه حرارت (دمای) یخچال مطمئن شوید که زمان کافی را برای تغییر دمای یخچال صبر کرده اید (بعضی مواقع تغییر دما تا حدود ۴۸ ساعت طول می کشد. اگر شیر آب به یخچال سامسونگ شما متصل نیست یخ ساز را غیرفعال کنید تا برای تولید یخ دمای یخچال پایین نیاید.

چرا یخچال سامسونگ زیاد گرم است…
تغییر تنظیمات کشوها به دمای سردتر باعث تغییر جریان هوا و سردتر شدن محتوای داخل کشوها می شود.

بعد از تغییر درجه حرارت(دمای) یخچال مطمئن شوید که زمان کافی را برای تغییر دمای یخچال صبر کرده اید(بعضی مواقع تغییر دما تا حدود ۴۸ ساعت طول می کشد. اگر مشکل بالا رفتن دمای هوا در بالا و کشوهای میوه و گوشت و… وجود دارد جریان هوای آن را بررسی کنید.

 

درباره شرکت سامسونگ

شرکت کره ای سامسونگ در زمینه تولید تعداد زیادی از لوازم خانگی و الکترونیکی فعال است که از مهم ترین آن ها می توانیم به لباسشویی، سامسونگ، یخچال فریزر سامسونگ، ساید بای ساید سامسونگ، جارو برقی سامسونگ، ظرفشویی سامسونگ، جارو برقی سامسونگ، مایکروویو سامسونگ، ماکروفر، انواع تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی سامسونگ، تبلت ها و موبایل های سامسونگ، قطعات الکترونیکی و … اشاره کنیم.

 

شرکت سامسونگ برای همه تولیدات خود خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات دارد، که از جمله آن ها می توانیم به نمایندگی لوازم خانگی و نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ اشاره کنیم که تعمیر یا تعویض برد یخچال سامسونگ بر عهده این نمایندگی است.

 

شرکت سامسونگ همواره به دنبال این است که در محصولات خود ابتکار و خلاقیت داشته باشد و همراه با تکنولوژی روز در عرصه تولیدات لوازم خانگی و الکتریکی پیشتاز باشد.

 

استقبال از نمایندگی تعمیرات سامسونگ

محصولات سامسونگ در کشور ما و در بسیاری از کشورهای دیگر با استقبال فروانی رو به رو شده است و کمتر خانه ای را می توانید پیدا کنید که در آن محصولی از شرکت سامسونگ دیده نشود به همین دلیل خدمات پس از فروش و نمایندگی سامسونگ به عنوان جز جدا ناشدنی محصولات این شرکت محسوب می شوند.

نمایندگی تعمیرات ما که مسئولیت نمایندگی تعمیرات شرکت سامسونگ را بر عهده دارد از افراد متخصص و با مهارت جهت تعمیرات لوازم خانگی و الکتریکی شما استفاده می کند، تعمیر یا تعویض برد یخچال سامسونگ، سایر تعمیرات تخصصی یخچال سامسونگ، به همراه تعمیرات ساید بای ساید، لباسشویی، ظرفشویی، ماکروفر و ماکروویو و… بر عهده نمایندگی تعمیرات است.

 

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ

همچنین شما می توانید از طریق تماس با نمایندگی ما از راهنمایی ها و مشاوره های مرکز تعمیرات ما استفاده کنید.

اگر محصول شما از محصولات سامسونگ است حتما توصیه ما این است که جهت تعمیرات تخصصی از نمایندگی تعمیرات استفاده کنید، ما به موقع در محل شما جهت تعمیرات محصولات سامسونگ حاضر خواهیم شد و از قطعات اصل در این تعمیرات استفاده خواهیم کرد.

 

تولیدات شرکت سامسونگ

تولیدات شرکت SAMSUNG در زمینه لوازم خانگی شامل یخچال،تبلت، تلفن همراه، جاروبرقی، لباسشویی، ماکروفر، ماشین ظرفشویی، چای ساز، قهوه ساز، تلویزیون و رادیو می باشد. همچنین گوشی موبایل و تبلت های شرکت SAMSUNG دارای کیفیتی برتر می باشند و ۷۰ درصد از بازار موبایل ایران را به خود اختصاص داده است.

 

هزینه تعمیر یخچال فریزر SAMSUNG

ما مشکل یخچال سامسونگ شما را با ضمانت کتبی حل می نماییم.

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان عزیز در تهران و کرج و حومه می باشد تا با اولین تماس، متخصص ترین تکنسین تعمیر یخچال سامسونگ را برای حل مشکل یخچال سامسونگ به آدرس شما اعزام نماید.

چه مشکلاتی ممکن است برای یخچال سامسونگ به وجود آید؟

مستر امداد با سابقه ۳۰ سال در زمینه تعمیر یخچال فریزر هرگونه مشکلی که فکرش را بکنید می تواند برطرف کند از جمله:

۱- یخچال سامسونگ مشکل سرد کردن و خنک کردن دارد.

۲- صدای زیاد یخچال فریزر یا ساید بای ساید سامسونگ

۳- اتومات نکردن یخچال

۴- شارژ گاز یخچال

۵- تعویض موتور(کمپرسور) یخچال سامسونگ

۶- خرابی اواپراتور و تریزون (جا یخی)

۷- تعویض المنت یخچال سامسونگ

۸- و تمامی مشکلاتی که ممکن است برای یخچال SAMSUNG پیش آید.

 

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید SAMSUNG
بی شک هر کسی که به دنبال تکنولوژی نوین در یخچال ساید بای ساید می باشد، یخچال ساید بای ساید سامسونگ بهترین انتخاب برای او می باشد. چون مدل ۲۰۱۸ ساید بای ساید سامسونگ مجهز به هوش مصنوعی شده است تا هر یک از اعضای خانواده بتوانند به طور اختصاصی از یخچال ساید بای ساید استفاده کنند.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ

 

قطعا خرابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ اتفاق خوشایندی برای هیچ کسی نیست ولی هر وسیله الکتریکی امکان دارد معیوب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد که یخچال ساید بای ساید سامسونگ از این قاعده مستثنا نمی باشد.

ولی اصلا جای نگرانی نیست چون مستر امداد بالاترین سطح رفاه را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است. شما برای تعمیر ساید بای ساید SAMSUNG خود فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا تکنسین تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ به آدرس شما اعزام گردد.

 

مشکل های احتمالی ساید بای ساید سامسونگ :

بروز عیب یا خرابی برای یخچال ساید بای ساید سامسونگ می تواند دلایل زیادی داشته باشد ولی ممکن است یکی از علت های شایع زیر باعث خرابی یخچال ساید بای ساید شما شده باشد:

۱- ضربه خوردگی بدنه ساید بای ساید

۲- بروز نشتی گاز

۳- اتصال سیم ها در بُرد دستگاه

۴- شکستگی دیسپلی(Display) یا نمایشگر

۵- و بسیاری از مشکلات دیگر که ممکن است سالم بودن یخچال ساید بای ساید را دچار مشکل نماید.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ بستگی به مشکل ایجاد شده متفاوت است.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ و تعمیر تمامی مدل های یخچال فریزر و ساید بای ساید SAMSUNG

هزینه تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

اگر یخچال شما ساید بای ساید می باشد و دچار خرابی شده است ما نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید SAMSUNG هستیم، مستر امداد همیشه در کنارتان است تا تعمیر یخچال ساید بای ساید SAMSUNG شما در کمترین زمان ممکن انجام گیرد.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ

یخچال ساید بای ساید سامسونگ با مصرف انرژی بسیار کم و با درجه +++A امروزه مناسب ترین انتخاب برای خرید یک یخچال به تمام معنا اتوماتیک شده است. یخچال ساید بای ساید سامسونگ با استفاده از هوش مصنوعی اولین یخچال در جهان می باشد که توانایی تفکیک علایق و رژیم غذایی هر شخص را دارد.

ساید بای ساید سامسونگ از به روزترین تکنولوژی روز و مدرن یخچال استفاده می کند و هر مورد خرابی آن نیازمند این می باشد که فقط تعمیرکار مجاز یخچال ساید بای ساید سامسونگ آن را تعمیر نماید. و سپردن تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ به سایر تعمیرکاران بدون مجوز کار عاقلانه ای نمی باشد.

مستر امداد دارای سابقه ۳۰ سال در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ می باشد که با دارا بودن شعبه ها در تمامی سطح تهران؛ در کمتر از ۳۰ دقیقه تکنیسین تعمیر ساید بای ساید به محل شما اعزام می گردد. و همچنین با ما با ضمانت کتبی ساید بای ساید سامسونگ را تعمیر می کنیم.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ بستگی به مشکل ایجاد شده متفاوت است.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ مدل فریزر بالا

مدل فریزر بالا یخچال سامسونگ با مصرف انرژی بسیار کم که حتی با ولتاژ ۱۰۰ ولت تا ۲۹۰ ولت می تواند کار کند، یکی از پرفروش ترین یخچال های سامسونگ می باشد.

یخچال سامسونگ مدل فریزر بالا با گنجایش بیش از ۲ لیتر آب در آب سرد کن و همچنین سیستم ماندگاری پیشرفته برای میوه جات، انتخاب خوبی برای خرید یخچال می باشد.

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

خراب بودن چنین یخچالی اصلا خبری خوشی به نظر نمی آید و اگر فصل گرما هم باشد که دیگر هرگز نمی توان چنین مشکلی را تحمل کرد.

درخواست تعمیر یخچال سامسونگ مدل فریزر بالا را فقط از نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ داشته باشید.

قطعاتی که مستر امداد استفاده می کند مخصوص یخچال سامسونگ می باشد که دارای ضمانت ۱۲ ماهه نیز می باشد، تمام تلاش ما ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز در تهران و کرج می باشد که ما با داشتن بیش از هزاران مشتری راضی این وظیفه مهم را ثابت کرده ایم.

چرا بهتر است تعمیر یخچال سامسونگ خود را به نمایندگی یخچال سامسونگ بسپارید؟

 • داشتن تعمیرکارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز می کنند
 • رتبه یک در تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج و تهران
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات
 • گارانتی خدمات ارائه شده
 • برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیر یخچال سامسونگ
 • قیمت‌ منصفانه برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی
 • انعطاف در تعیین زمان تعمیرات یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ مدل فریزر پایین

شرکت سامسونگ همیشه تنوع مدل در یخچال های خود را رعایت کرده است، مدل فریزر پایین یخچال سامسونگ به دلیل اینکه به راحتی می توان مواد غذایی را در آن گذاشت و فضای مناسبی نسبت به مدل فریزر بالا دارد، یخچال مناسبی می باشد.

تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

مدل فریزر پایین یخچال سامسونگ با فن هایی که در پشت آن قرار دارد همیشه هوای فریزر را خنک و سرد نگه می دارد و خیال شما را از برفک و یخ زدن های یخچال راحت می کند. تعمیر یخچال سامسونگ مدل فریزر پایین در تهران و کرج انجام می گیرد.

در بعضی مواقع ممکن است فریزر پایین یا قسمت یخچال کار نکند و یا یخچال سامسونگ مدل فریزر پایین خنک نکند که ممکن است اواپراتور یخچال مشکل داشته باشد و باید با تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال سامسونگ تماس گرفته شود تا مشکل شما توسط کارشناسان فنی مستر امداد مرتفع گردد.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ بستگی به مشکل ایجاد شده متفاوت است.

تعمیر یخچال سامسونگ مدل معمولی

فراموش نشدنی ترین مدل یخچال فریزرها همین مدل معمولی یخچال یا یخچال تک در هستند که در روزگاری مدل روز یخچال بودند ولی به مرور زمان با پیشرفت تکنولوژی مدل های ساید بای ساید و نمایشگردار وارد بازار شدند که باعث افول مدل معمولی یخچال شد.

ولی چون طول عمر یخچال های معمولی سامسونگ بالا می باشد هنوز در بسیاری از خانه ها از این یخچال استفاده می شود، ممکن است به مرور زمان و کارکردن زیاد یخچال، یخچال معمولی سامسونگ معیوب گردد و نیاز باشد تا به نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ مراجعه کنید.

مستر امداد تمامی مدل های معمولی یخچال سامسونگ را در منزل و محل تعمیر می کند و هرگز نیازی به جابجایی برای تعمیر یخچال معمولی سامسونگ نمی باشد چون ما تعمیرگاه را به منزل یا محل کار شما می آوریم.

تمام قطعاتی که مستر امداد برای تعمیر یخچال سامسونگ استفاده می کند اورجینال و فابریک می باشد.

شاید در بعضی تعمیرگاه ها این قیمت ها کمتر باشد ولی هرگز فراموش نکنید قطعه چینی و بی ضمانت و همچنین کم کیفیت همیشه دارای قیمت کمتر نسبت به نمونه اوجینال و اصل خود می باشد.

تعمیر یا تعویض برد یخچال سامسونگ

یکی از مهم ترین خدمات نمایندگی تعمیرات تعمیر یا تعویض برد یخچال سامسونگ است، توصیه ما این است که حتما در تعمیر یا تعویض برد یخچال سامسونگ از خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ استفاده کنید.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ بستگی به مشکل ایجاد شده متفاوت است.

دلیل این تاکید و توصیه این است که در تعمیر یا تعویض برد یخچال سامسونگ اولا از افراد متخصص و آشنا به محصولات سامسونگ استفاده می شود و دوما این که قطعات مورد استفاده در تعمیر یا تعویض برد یخچال سامسونگ اصل می باشند و متعلق به شرکت سامسونگ هستند نمایندگی تعمیرات غیر مجاز به احتمال زیاد از قطعات غیر اصل و نامرغوب استفاده خواهد کرد که می تواند آسیب جدی به یخچال فریزر سامسونگ شما وارد کند و هزینه های تعمیر را افزیش دهد.

 

2 پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   سلام
   وقت بخیر
   لطفا برای اطلاع از هزینه تعمیرات با مشاورین ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *