تعمیر ساید بای ساید آدمیرال در محل در نیاوران

یکی از معتبرترین و معروف‌ترین برندهای تولید لوازم‌خانگی در جهان آدمیرال می‌باشد. کارخانه اصلی این برند ساید بای ساید در ایالات‌متحده آمریکا واقع‌شده است. لوازم سرمایشی و برودتی این کارخانه همچون یخچال، فریزر و ساید بای ساید از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران در ایران با آن مواجه می‌شوند خرابی ساید بای ساید آدمیرال می‌باشد. در صورت نیاز به تعمیر ساید بای ساید آدمیرال می‌توانید به نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی مستر امداد مراجعه کنید و از تکنسین‌های حرفه‌ای این مرکز بخواهید تا تعمیر آن را برای شما انجام دهند.

این نکته را نیز باید مدنظر داشته باشید که بخش زیادی از تعمیر ساید بای ساید آدمیرال به عیب‌یابی مربوط می‌باشد و در صورتی که عیب‌یابی به روش صحیح انجام نگیرد تعمیر به‌درستی انجام نخواهد گرفت. از این رو در ادامه قصد داریم تا مشکلات رایج ساید بای ساید آدمیرال را مورد بررسی قرار دهیم.

تا پایان بهمن ماه با تماس با مستر امداد از تخفیف 100 هزار تومانی بر روی تعمیرات لوازم خانگی خود بهره‌مند شوید.

مشکلات رایج و تعمیر ساید بای ساید آدمیرال

در صورتی که با مشکلات رایج که ممکن است برای ساید بای ساید آدمیرال پیش آید آشنایی داشته باشید می‌توانید تعمیر ساید بای ساید آدمیرال را خود انجام دهید و در نهایت در صورتی که مشکلات همچنان باقی ماند می‌توانید از تکنسین‌های نمایندگی مستر امداد بخواهید تا تعمیر ساید بای ساید آدمیرال را برای شما انجام دهند.

تعمیر ساید بای ساید آدمیرال در محل در نیاوران

ساید بای ساید از کار افتاده است و خنک نمی‌کند

در صورتی که در بخش فریزر ساید بای ساید شما مواد غذایی به طور کامل از حالت فریز خارج شده‌اند، در شرایطی که دوشاخه به صورت مستقیم به پریز متصل شده باشد و با دستگاه دیگری اشتراک نداشته باشد و آب شدن مواد غذایی به دلیل قطع شدن برق نباشد بهتر است با نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید و از آن‌ها کمک بخواهید.

برای تعمیر ساید بای ساید آدمیرال در این شرایط بهتر است لامپ داخل یخچال را مورد بررسی قرار دهید در صورتی که روشن بود و روی صفحه نمایش پیغام خطا مشاهده شد بهتر است با نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین فرصت ممکن یکی از تکنسین‌های حرفه‌ای این نمایندگی به محل شما اعزام شود و اقدامات لازم را برای تعمیر ساید بای ساید آدمیرال انجام دهد.

اما اگر لامپ ساید بای ساید روشن نبود بهتر است موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

پریز برق را مورد بررسی قرار دهید برای این کار می‌توانید سشوار را به پریز برق بزنید تا مشخص شود که در آن برق وجود دارد. همچنین بهتر است بررسی کنید که برای برق ساید بای ساید از سه راهی استفاده شده باشد. یخچال ساید بای ساید خود را باید به طور مستقیم به پریز متصل کنید.

همچنین باید دوشاخه یخچال را مورد بررسی قرار دهید تا مشکلی در آن وجود نداشته باشد. دوشاخه باید به طور کامل داخل پریز باشد یا شکل ظاهری دوشاخه دفرمه نشده باشد.

فریزر برفک زده است

در صورتی که یخ زدگی به صورت یک تکه به قطر یک سانت، نیم سانت و یا بیشتر مشاهده شود بهتر است برای تعمیر ساید بای ساید آدمیرال خود با نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید.

در صورتی که برفک به صورت قطرات آب یخ زده روی دیواره داخلی فریزر و سقف مشاهده شد این امری طبیعی است زیرا با باز کردن درب فریزر رطوبت موجود در هوا جذب فریزر خواهد شد. پس از این که یخچال ساید بای ساید آدمیرال خود را تعمیر کردید بهتر است درب یخچال و فریزر آن را کمتر باز و بسته کنید.

در صورتی که داخل بسته‌بندی‌های مواد فریز شده ذرات ریز برفک کمتر مشاهده شود به دلیل رطوبت مواد غذایی بوده است و امری کاملاً طبیعی است. در نهایت در صورتی که یخ زدگی به صورت یک پوسته نازک مشاهده شد تا حدی که بتوان با استفاده از حوله یا دستمال پاک کرد امری طبیعی است. معمولاً این اتفاق در فصل تابستان مشاهده می‌شود زیرا رطوبت هوا در این فصل بیشتر است.

تعمیر ساید بای ساید آدمیرال در محل در نیاوران

بدنه یخچال ساید بای ساید گرم است

در صورتی که بدنه یخچال ساید بای ساید شما گرم باشد اگر این گرما به بدنه کناره درب-ستون میانی و یا پشت یخچال مربوط باشد امری کاملاً طبیعی است.

برای تعمیر ساید بای ساید آدمیرال باید فاصله ساید بای ساید از دیوار و کناره‌های یخچال را مورد بررسی قرار دهید. کناره‌ها باید حداقل 5 سانت فاصله داشته باشد و این فاصله از پشت دیوار باید حدود ده سانت و نهایت از سقف باید حدود 30 سانت باشد.

یخ زدن مواد داخل یخچال

در صورت مواجهه با این مشکل رایج ساید بای ساید آدمیرال بهتر است تنظیم دما آن را مورد بررسی قرار دهید. برای دریافت راهنمایی جهت تنظیم دما می‌توانید به دفترچه راهنما یخچال خود بخش تنظیم دما مراجعه کنید.

طبقات بالای یخچال معمولاً خنک‌ترین بخش آن می‌باشد از این رو بهتر است میوه، سبزیجات و لبنیات را در این طبقات قرار ندهید. هرچه از سمت درب به دیواره‌های عقب در یخچال ساید بای ساید خود نزدیک می‌شوید دما خنک‌تر خواهد شد. از این رو بهتر است مواد غذایی آبدار همچون هندوانه را به دیواره‌های عقب نچسبانید. حتماً باید میوه و سبزیجات خود را داخل جا میوه‌ای قرار دهید و از قرار دادن میوه‌ها و سبزیجات روی طبقه‌ها تا حد زیادی خودداری کنید زیرا این امر ممکن است میوه و سبزیجات را به صورت نیمه فریز نگاه دارد.

اگر قرار دادن میوه و سبزی در کشوی اعجازگر باعث می‌شود آن ها یخ بزند باید دمای کشو را مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید دمای کشو در حالت نیمه فریز قرار نداشته باشد. در این شرایط دمای یخچال ساید بای ساید باید روی دمای میوه و سبزیجات قرار گرفته باشد.

در صورتی که دمای یخچال را تنظیم کردید و موارد ذکر شده را رعایت کردید اما مواد غذایی همچنان یخ می‌زنند باید با نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید تا تکنسین‌های حرفه‌ای خود را در کمترین فرصت ممکن به محل شما اعزام شوند و اقدامات لازم را برای تعمیر ساید بای ساید آدمیرال شما انجام دهند. در صورت نیاز به تعویض قطعات تکنسین‌های باتجربه این نمایندگی قطعات مورد نظر را با قطعات اورجینال و فابریک تعویض می‌کنند.نمایندگی مستر امداد خدمات خود را همراه با گارانتی 6 ماه به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

یشتر بخوانید:

تعمیر پکیج

تعمیر هود آشپزخانه

تعمیر کولر گازی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *