تعمیر کولرگازی در شمال تهران

تصور کنید پس از پایان یک روز کاری شلوغ و طاقت‌فرسا به خانه برگشته‌اید و دوست دارید در برابر نسیم بهاری کولرگازی استراحت کنید. حال فکر کنید ریموت کنترل کولرگازی از کار افتاده است و یا خرابی قطعات داخلی دستگاه باعث شده است قادر به استفاده از این دستگاه نباشید در این صورت است که می‌توان به عمق فاجعه پی برد. زیرا مجبور خواهید بود گرمای محیط را تحمل نمایید. در این صورت است که به فکر تعمیر کولرگازی خواهید افتاد.

تعمیر کولرگازی توسط نمایندگی مستر امداد

در صورتی که کولرگازی شما دچار مشکل شده است و به تعمیر کولرگازی نیاز دارید می‌توانید به تکنسین‌های نمایندگی مستر امداد اعتماد کنید. برای این منظور باید ابتدا برق دستگاه خود را قطع نمایید تا دستگاه شما آسیب نبیند و در مرحله بعد با تعمیرگاه مجاز کولرگازی تماس گرفته شود تا تعمیرکار مجاز کولرگازی در اسرع وقت به محل شما بیاید و اقدامات لازم را برای تعمیر کولرگازی شما انجام دهد.

کادر نمایندگی مستر امداد را افراد زبده باتجربه بسیار بالا تشکیل می‌دهند که خدمات خود را در زمینه نصب، تعمیر، سرویس و یا عیب‌یابی کولرگازی به شما ارائه دهد. نمایندگی مستر امداد علاوه بر شمال تهران در دیگر مناطق تهران دارای شعبه‌های متعدد است و همین امر باعث شده است تا در صورت نیاز به تعمیرکار بلافاصله پس از تماس شما در محل حاضر شده و خدمات مورد نیاز مشتریان را به بهترین نحو ارائه دهد.

تعمیرکاران کولرگازی در مراکز فنی حرفه‌ای دوره‌های آموزش تعمیر کولرگازی را گذرانده‌اند و از اتحادیه صنایع برودتی مدرک خود را اخذ کرده انداز این رو می‌توانند تعمیر کولرگازی شما را با کمترین هزینه ممکن برای شما انجام دهند.

تعمیر کولرگازی توسط نمایندگی مستر امداد

مشکلات رایج و تعمیر کولرگازی در شمال تهران

از جمله مشکلات رایج که ممکن است برای کولرگازی شما پیش آید و شما را نیازمند تعمیر کولرگازی سازد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

کثیف شدن فیلتر هوا

یکی از قطعات کولرگازی که در صورت عدم سرویس به موقع و تمیز نکردن به موقع ممکن است علاوه بر کاهش عملکرد کولرگازی به قطعات دیگر دستگاه نیز آسیب وارد کند فیلتر هوا می‌باشد. پس همواره توصیه می‌شود هرچند وقت یکبار برای تمیز کردن فیلتر هوا اقدامات لازم را انجام دهید تا از آسیب رساندن به دیگر قطعات دستگاه تا حد قابل توجه پیشگیری شود.

کاهش سرمای کولرگازی

یکی دیگر از مشکلات رایج که ممکن است برای دستگاه شما پیش آید و شما را نیازمند تعمیر کولرگازی نماید کاهش سرمای دستگاه می‌باشد.خیلی ساده و تنها از طریق یک واکنش شیمیایی در کولرگازی هوای خنک تولید می‌شود در صورتی که سطح خنک‌کنندگی دستگاه کاهش یابد بدین معناست که برای سیستم شما یک مشکل ایجاد شده است.

در این مواقع مشاهده خواهید کرد که از کولرگازی شما باد گرم خارج می‌شود. در اکثر موارد این مشکل به دلیل ایجاد نشتی گاز در دستگاه می‌باشد. در نخستین فرصت توصیه می‌شود کولرگازی خود را مورد بررسی قرار دهید و نسبت به رفع این مشکل اقدامات لازم را انجام دهید.

کندانسور عملکرد خوبی ندارد

به طور کلی می‌توان گفت کندانسور در یک دستگاه وظیفه انتقال گرمای موجود در منزل به محیط بیرون را بر عهده دارد. در صورتی که این قطعه از دستگاه عملکرد مناسبی نداشته باشد سرمای مناسب نمی‌تواند جایگزین گرمای منزل شود و در نتیجه باعث خواهد شد تا کمپرسور بیش از حد گرم شود و در نهایت این امر باعث خواهد شد تا سیکل سرمایش دستگاه شما مختل شود.

خراب شدن برد الکتریکی

یکی دیگر از مشکلات رایج که ممکن است برای برد الکتریکی شما ایجاد شود و شما را نیازمند تعمیر کولرگازی نماید خراب شدن برد الکتریکی می‌باشد. در صورتی که برای این قطعه دستگاه مشکل ایجاد شود ممکن است برای کولرگازی شما هر مشکلی از جمله خاموش شدن کولرگازی و یا عدم عملکرد دستگاه طبق برنامه می‌باشد.

مشکلات رایج و تعمیر کولرگازی در شمال تهران

آبریزی کولرگازی

از دیگر مشکلات شایع که ممکن است برای دستگاه شما پیش آید و شما را نیازمند تعمیر کولرگازی نماید می‌توان به آبریزی کولرگازی اشاره کرد. مشکل سرریز شدن آب از پنل داخلی دستگاه توسط درصد بالایی از مشتریان به تعمیرگاه مستر امداد گزارش شده است. این مشکل نشانه مسدود شدن راه آب خروجی از دستگاه می‌باشد که می‌توانید با سرویس کردن کولرگازی این مشکل را تا حد زیادی رفع نمایید. البته برای تعمیر کولرگازی در صورت مواجهه با این مشکل همواره توصیه می‌شود تا دلایل دیگر را مورد بررسی قرار دهید.

شنیده شدن صدای غیرمعمول و یا لرزش دستگاه

از دیگر مشکلات کولرگازی که باعث می‌شود برای آسایش و راحتی ساکنین خانه نیز مشکل ایجاد شود می‌توان به شنیده شدن صدای غیرمعمول از دستگاه و یا لرزش آن اشاره کرد. صدای ناهنجار ممکن است از پنل داخلی کولرگازی باشد. البته در صورت وجود مشکل در کندانسور نیز ممکن است با این مشکل مواجه شوید.

به طور کلی می‌توان گفت شنیده شدن صدای ناهنجار و غیرعادی از دستگاه ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد اما بر اساس مشاهدات مکرر تکنسین‌های نمایندگی مستر امداد عنوان می‌کنند که دلیل اصلی ایجاد صدای غیرمعمول و لرزش دستگاه ممکن است بالانس نبودن فن یونیت خارجی کولرگازی و یا فن داخلی دستگاه باشد.

اگر پایه‌های کمپرسور کولرگازی شل و یا لق شده باشند نیز ممکن است صدای غیرمعمول از دستگاه شنیده شود که در این شرایط برای رفع این مشکل دستگاه و تعمیر کولرگازی بهتر است یک تعمیرکار حرفه و یا متخصص اقدام به آچارکشی نماید.

نشت آب از داخل کولرگازی

برای این که از آسیب احتمالی که ممکن است دستگاه در اثر نشت آب با آن مواجه شود پیشگیری کرد توصیه می‌شود در مرحله نخست کولرگازی خود را خاموش کنید. گاهی اوقات ممکن است گرفته بودن مسیر تخلیه آب در دستگاه باعث ایجاد این مشکل شود برای رفع این مشکل و تعمیر کولرگازی توصیه می‌شود در مرحله نخست مسیر تخلیه آب را باز کنید. اما اگر مشکل موجود در دستگاه حل نشده بافی ماند ممکن است تشت تخلیه کولرگازی شما زنگ زده باشد و یا پمپ کولرگازی شکسته باشد.

تعمیرکاران متخصص نمایندگی مستر امداد می‌توانند اقدامات لازم را برای تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب‌دیده دستگاه انجام دهند. در صورت نیاز به تعویض قطعات دستگاه می‌توانید با خیال راحت این کار را به تکنسین‌های حرفه‌ای نمایندگی مستر امداد بسپارید زیرا تمامی قطعاتی که در این نمایندگی به مشتریان ارائه می‌شوند فابریک و اورجینال هستند و در نهایت پس از اتمام کار به شما یک گارانتی ۶ ماهه نیز ارائه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تعمیر پکیج

تعمیر ماکروویو

تعمیر کولر گازی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *