اگر به دنبال سرویس کولر گازی در کوتاه ترین زمان و با کم ترین هزینه هستید، می‌توانید با شماره‌های تماس مستر امداد تماس بگیرید تا کولر شما توسط متخصصین مجرب و در منزل شما تعمیر و سرویس شود.

شرکت مستر امداد یکی از بزرگ ترین شرکت‌هایی است که در زمینه تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی و آشپزخانه از جمله سرویس کولر گازی در تهران، تعمیر اجاق گاز تعمیر پکیج، تعمیر یخچال و … فعالیت دارد و با بهره گیری از متخصصین آموزش دیده و با تجریه در زمینه تعمیر و سرویس دهی این لوازم، در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد.

تمیز کردن، نگهداری، تعمیر و سرویس کولر گازی قبل از شروع فصل گرما و پس از پایان آن، اهمیت زیادی دارد. در صورت بروز هر گونه مشکل در کولر گازی خود، شما می‌توانید با یک تماس ساده با مرکز مجاز سرویس و سرویس کولر گازی مستر امداد مشکل کولر خود را با ضمانتنامه کتبی حل و فصل نمایید.

شارژ کولر گازی در تهران

علاوه بر تعمیر و سرویس کولر گازی در تهران شرکت مستر امداد خدمات دیگری از جمله شارژ کولر گازی را نیز انجام می دهد. گاز کولر برای عملکرد کولر و تولید باد سرد مناسب بسیار ضروری و مهم می باشد و در صورتی که گاز کولر شما کم باشد و یا از گاز بی کیفیت استفاده کنید، ممکن است آسیب جدی به سیستم کولر شما وارد شود و کولر شما به جای باد خنک، باد گرم به شما تحویل می دهد.

شارژ کولر گازی در تهران

گاز کولر برای سرد کردن هوای محیط و همچنین خنک کردن خود کمپرسور و اسپلیت لازم و ضروری می باشد. کولر شما زمانی که برای اولین بار نصب می شود، زمانی که دچار نشتی شده و یا اخیرا تعمیر شده است، و زمان کم بودن گاز داخل کولر، نیاز به شارژ شدن دارد.

برای اینکه شما بدانید گاز کولر شما کم شده است یا خیر، باید با استفاده از یک وسیله مخصوص به نام گیج، میزان فشار گاز درون کولر را اندازه گیری کنید و یا اینکه با توجه به برخی ویژگی های کولرتان بفهمید که امکان دارد گاز کولر شما کم شده باشد. این ویژگی ها عبارتند از:

  • کولر شما مثل قبل فضای خانه را خنک نمی کند
  • لوله رفت در کولر یخ می زند
  • فین های کولر گازی دچار یخ زدگی می شوند.

شما در این شرایط باید کولر خود را شارژ نمایید تا ضمن داشتن بالاترین کارایی و خنک کردن هوا، از آسیب به کولر نیز جلوگیری نمایید.

هزینه سرویس کولر گازی

یکی از مواردی که در هنگام خرابی کولر گازی خود باید به آن توجه داشته باشید، هزینه تعمیر کولر گازی است. معمولا کولرهای گازی دارای دو بخش جداگانه می‌باشند که یک بخش آن در داخل خانه و بخش دیگر در یک فضای باز قرار می‌گیرد. اجزای تشکیل دهنده این سیستم‌ها شامل کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اپراتور است. وجود مشکل در هر کدام از این بخش ها می تواند دردسر بزرگی برای شما به خصوص در فصل گرما باشد.

با توجه به اینکه کدام بخش از کولر گازی شما دچار مشکل شده است، هزینه سرویس کولر گازی نیز متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر یکی از قطعات مهم کولر مثل برد الکترونیکی دچار مشکل شده باشد، نسبت به حالتی که یکی از قطعات کم اهمیت تر دچار نقص شده باشد، هزینه تعمیر و سرویس دهی متفاوتی خواهد داشت.

شرکت مستر امداد با چندین سال تجربه و تخصص در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی در منزل، آماده است تا با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان و با متخصصین مجرب و قطعات تضمینی و با ضمانت نامه کتبی، کلیه تعمیرهای مورد نیاز شما را تنها با یک تماس در محل مورد نظر شما انجام دهد.

هزینه سرویس کولر گازی

شرکت مستر امداد یکی از بزرگ ترین شرکت‌هایی است که در زمینه تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی و آشپزخانه از جمله سرویس کولر گازی، تعمیر اجاق گاز، تعمیر پکیج و یخچال، هود، ماشین لباسشویی و … فعالیت دارد و با بهره گیری از متخصصین آموزش دیده و با تجریه در زمینه تعمیر و سرویس دهی این لوازم، در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد.

اگر شما نیز کولر گازی دارید که اخیرا دچار مشکل شده است و یا زمان سرویس دوره ای فرا رسیده است و به دنبال شرکتی می‌گردید برای سرویس کولر گازی شما را با کیفیت بالا و به صورت گارانتی دار تعمیر و سرویس هستید، با خیال کاملا راحت دستگاه خود را به متخصصین ما در شرکت مستر امداد بسپارید تا با استفاده از قطعات اورجینال و اصل و با ارائه ضمانتنامه کتبی، خدمات مورد نیاز دستگاه کولر گازی شما انجام شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *