یکی از تخصصی‌ترین خدماتی که در نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی مستر امداد به مشتریان به نحو احسنت ارائه می‌شود تعمیر فر آریستون می‌باشد. به‌طورکلی این نکته را باید به‌خاطر داشت که تعمیر فر برقی آریستون به دانش فنی، تجربه و تخصصی کافی دارد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی سیستم به‌کاررفته در تولید محصولات آریستون پیچیده‌تر شده است ازاین‌رو هنگام مواجهه با مشکلات در این فر برقی بهتر است این کار را به تعمیرکاران حرفه‌ای این نمایندگی بسپارید.

فر برقی آریستون نیز مانند تمامی محصولات و لوازم‌خانگی با گذشت زمان و در صورت استفاده با مشکل مواجه می‌شوند و نیاز شما به تعمیر فر برقی آریستون را مرتفع می‌سازند. درصورتی‌که متوجه شدید فر برقی شما دچار مشکل شده است بهتر است ابتدا دفترچه راهنمای این محصول را مطالعه نمایید تا در صورت امکان اقدامات لازم را برای تعمیر آن انجام دهید اما اگر مشکل دستگاه شما همچنان باقی ماند این نمایندگی یکی از تکنسین‌های حرفه‌ای و متخصص خود را به محل شما اعزام می‌کنند تا در کوتاه‌ترین فرصت ممکن تعمیر این دستگاه را برای شما انجام دهند.

همواره توصیه می‌شود تعمیر فر برقی آریستون خود را به شرکت‌ها و افراد متفرقه نسپارید. نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی مستر امداد تعمیر فر برقی آریستون را با استفاده از قطعات اورجینال و فابریک با بهره‌مندی از تکنسین‌های متخصص به شما ارائه می‌دهد. برای استفاده از خدمات این نمایندگی تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا بتوانید از خدمات تعمیر فوری، تعمیر ارزان، تعمیر در محل و در نهایت تعمیر با ضمانت ۶ ماهه بهره‌مند شوید.

مشکلات رایج و راهکارهای تعمیر فر برقی آریستون

درصورتی‌که با مشکلات رایج فر برقی آریستون و دلایل ایجاد این مشکلات آشنایی داشته باشید خودمی توانید نسبت به تعمیر آن اقدامات لازم را انجام دهید ازاین‌رو در ادامه با مشکلات رایج که ممکن است برای فر برقی آریستون شما پیش آید و راهکارهای رفع این مشکلات آشنا خواهیم شد.

روشن نشدن فر

درصورتی‌که فر برقی آریستون شما روشن نمی‌شود توصیه می‌شود موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید این مشکل را رفع نمایید.

 • یکی از دلایل اصلی روشن نشدن فر برقی آریستون عدم وجود برق در پریز برق اصلی می‌باشد. برای بررسی این مورد توصیه می‌شود از وسیله برقی دیگر و یا پریز دیگر استفاده کنید.
 • درصورتی‌که فیوز اصلی فر آریستون سوخته باشد برق وارد دستگاه نخواهد شد و در نتیجه فر برقی آریستون روشن نخواهد شد.
 • وجود مشکل در کابل اصلی فر برقی آریستون نیز ممکن است باعث ایجاد این مشکل شود که در این شرایط توصیه می‌شود اقدامات لازم را برای تعویض کابل اصلی انجام دهید.
 • وجود مشکل در میکروسوئیچ درب فر آریستون نیز باعث می‌شود برق به این دستگاه وصل نشود و در نهایت این امر از روشن شدن فر برقی آریستون جلوگیری می‌کند.
 • وجود مشکل در برد پاور فر برقی آریستون نیز می‌تواند یکی دیگر از دلایل اصلی ایجاد این مشکل باشد.
 • معیوب بودن برد اصلی فر برقی آریستون نیز از دیگر دلایل ایجاد این مشکل است و درصورتی‌که متوجه شدید مشکل از این قطعه است باید اقدامات لازم را برای تعویض آن انجام دهید.

در صورت مواجهه با این مشکل بهتر است در اولین فرصت ممکن با نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید تا تکنسین‌های این نمایندگی پس از حضور در محل شما عیوب موجود در دستگاه را به‌خوبی شناسایی کرده و اقدامات لازم را برای تعمیر فر برقی آریستون انجام دهند.

خاموش بودن ساعت و تایمر فر برقی آریستون

درصورتی‌که هنگام خاموش بودن فر برقی آریستون ساعت نیز روی دیسپلی آن نمایش داده نمی‌شود بهتر است موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید زیرا این موارد ممکن است از مهم‌ترین دلایل ایجاد این مشکل باشد.

 • به‌هم‌ریختن تنظیمات ساعت و زمان که در این شرایط باید تنظیمات ساعت و زمان آن را به طور مجدد و با دقت تنظیم کنید.
 • وجود مشکل در برد دیسپلی و نمایشگر فر آریستون نیز می‌تواند یکی دیگر از دلایل ایجاد این مشکل برای دستگاه شما باشد.
 • وجود مشکل در برد اصلی فر آریستون نیز یکی دیگر از مشکلات این دستگاه است که در برخی مواقع می‌توان آن را تعمیر کرد و در شرایطی که تعمیر آن امکان پذیر نبود باید اقدامات لازم را برای تعویض این قطعه انجام دهید.

تعمیر فر برقی آریستون در غرب تهران در منزل

گرم نکردن فر برقی آریستون

درصورتی‌که فر برقی آریستون غذای شما را گرم نمی‌کند و یا پس از روشن شدن کارایی صحیح ندارد باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید به‌راحتی این مشکل را رفع کرده و اقدام به تعمیر فر برقی آریستون نمایید.

 • گاهی اوقات ممکن است درست تنظیم نشدن ساعت و تایر این دستگاه باعث ایجاد این مشکل شده باشد که در این موارد بهتر است ساعت و تایمر را به‌درستی تنظیم کنید.
 • درصورتی‌که دستگاه شما روی حالت دمو یا فروشگاهی قرار گرفته باشد بدون شک فر عملکرد درستی ارائه نخواهد داد.
 • وجود مشکل در ترموستات حرارتی و قطع بودن جریان برق از المنت نیز ممکن است از دیگر دلایل ایجاد این مشکل باشند.
 • وجود مشکل در المنت فر برقی آریستون نیز ممکن است باعث شود دستگاه شما گرم نکند و برای تعمیر فر برقی آریستون در این شرایط توصیه می‌شود این قطعه را با قطعه‌ای جدید همراه با ضمانت‌نامه کتبی تعویض کنید.
 • وجود مشکل در برد اصلی فر آریستون نیز ممکن است باعث شود تا این دستگاه غذای شما را به‌خوبی گرم نکند زیرا وجود مشکل در این قطعه باعث می‌شود فرمان گرم کردن به‌درستی صادر نشود.
 • درصورتی‌که فر برقی شما به‌خوبی گرم نمی‌کند در مرحله نخست بهتر است شعله‌پخش‌کن را مورد بررسی قرار دهید تا شعله آن روشن شود.

کار نکردن کلیدهای فر و عدم چرخش ولوم فر

در شرایطی که متوجه شدید ولوم فر نمی‌چرخد و کلیدهای برنامه فر نیز عملکرد صحیح ندارند بهتر است موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید زیرا این موارد ممکن است دلایل احتمالی ایجاد این مشکل برای فر برقی آریستون شما باشد.

 • شکستن ولوم از قسمت پایه و یا وجود مشکل در شفت ولوم فر
 • جرم گرفتن صفحه زیرین کلیدها و یا شفت ولوم نیز ممکن است باعث شود تا ولوم به‌درستی نچرخد و در نهایت این امر مانع از عملکرد کلیدها به‌درستی خواهد شد.
 • یکی دیگر از دلایل ایجاد این مشکل رایج برای فر برقی آریستون وجود مشکل در صفحه‌کلید و صفحه‌نمایش فر آریستون می‌باشد.

تکنسین‌های این نمایندگی خدمات تعمیر پکیج، تعمیر اجاق گاز و تعمیر هود را نیز به بهترین صورت به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *