تعمیر جاروبرقی آریستون در منزل در الهیه تهران

یکی از لوازم برقی ضروری منزل که نسبت به دیگر لوازم برقی بیشتر دچار مشکل می‌شود جاروبرقی می‌باشد. جاروبرقی در برندهای مختلف تولید شده و وارد عرصه بازار شده‌اند و یکی از برندهای معتبر آن جاروبرقی آریستون می‌باشد. از آنجا که اکثر افراد طرز صحیح استفاده از جاروبرقی را نمی‌دانند بیشتر در استفاده از آن با مشکل مواجه می‌شوند. به طور کلی می‌توان گفت استفاده نادرست از این دستگاه باعث می‌شود تا زود هنگام خراب شود و در نهایت به تعمیر جاروبرقی آریستون نیاز خواهید داشت.

تا پایان بهمن ماه با تماس با مستر امداد از تخفیف 100 هزار تومانی بر روی تعمیرات لوازم خانگی خود بهره‌مند شوید.

به منظور پیشگیری از خرابی این دستگاه بهتر است از آن به صورت صحیح استفاده کنید، جاروبرقی را به طور مرتب تمیز کنید و در صورتی که سیم آن نمی‌رسد از کشیدن آن به دنبال خود به شدت خودداری نمایید. در صورتی که این کارها را انجام دهید با گذشت زمان مشکلات زیادی برای این دستگاه شما ایجاد خواهد شد. در هر صورت جهت تعمیر جاروبرقی آریستون می‌توانید از خدمات نمایندگی مستر امداد که یک نمایندگی و تعمیرگاه تخصصی و معتبر می‌باشد بهره‌مند شوید.

در صورت کمک گرفتن از نمایندگی مستر امداد با خیال آسوده مشکلات جاروبرقی خود را رفع می‌کنید. تعمیرکاران و سرویس‌کاران تخصصی این نمایندگی آموزش‌های لازم را به منظور تعمیر جاروبرقی آریستون به صورت دوره‌ای و تخصصی دریافت می‌کنید. همواره توصیه می‌شود تعمیر جاروبرقی آریستون را دست هر کسی نسپارید زیرا در غیر این صورت دستگاه شما با مشکلات بیشتری مواجه خواهد شد. در صورتی که دستگاه شما مکش ضعیفی دارد، قدرت کافی برای جارو کشیدن ندارد، روشن نمی‌شود و سیم‌جمع‌کن آن با مشکل مواجه شود برای تعمیر جاروبرقی آریستون با هزینه‌ای مناسب می‌توان از تکنسین‌های تخصصی نمایندگی مستر امداد کمک بگیرید.

تعمیر جاروبرقی آریستون در منزل

عیب‌یابی، مشکلات رایج و تعمیر جاروبرقی آریستون

پس از تماس با این نمایندگی تکنسین‌های این نمایندگی در کوتاه‌ترین فرصت ممکن عیوب موجود در دستگاه را به صورت دقیق شناسایی می‌کنند و سپس راهکارهای رفع این مشکل را مورد بررسی قرار داده و از راهکارهای مناسب جهت تعمیر جاروبرقی آریستون استفاده خواهند کرد. از آنجا که تکنسین‌های این نمایندگی در زمینه تعمیر این برند جاروبرقی تجربه کافی دارند با مشکلات رایج که ممکن است برای دستگاه شما پیش آید آشنایی دارند. در ادامه با مشکلات رایج و راهکارهای رفع آن‌ها در جاروبرقی آریستون بیشتر آشنا خواهیم شد.

روشن نشدن جاروبرقی آریستون

یکی از مشکلات رایج که ممکن است برای جاروبرقی شما پیش آید روشن نشدن آن است. در صورت مواجهه با این مشکل در مرحله نخست پریز برق و فیوز منزل را باید مورد بررسی قرار داد. راهکارهای رفع این مشکل و تعمیر جاروبرقی آریستون موارد زیر هستند:

– در مرحله نخست باید دوشاخه و سیم‌کشی جاروبرقی را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که پریز دستگاه مشکل نداشته باشد باید قطعات داخلی دستگاه را مورد بررسی قرار دهید زیرا وجود مشکل در قطعات داخلی ممکن است باعث ایجاد این مشکل شود. در این شرایط بهتر است در صورت وجود مشکل در قطعات داخلی این دستگاه بهتر است در صورت امکان قطعات مورد نظر را تعمیر کنید اما اگر تعمیر آن امکان‌پذیر نبود باید اقدامات لازم را برای تعویض قطعات انجام دهید. خوشبختانه تمامی قطعاتی که در این نمایندگی ارائه می‌شوند فابریک و اورجینال هستند. همچنین به شما گارانتی 6 ماهه ارائه خواهد شد که نیاز شما به تعمیر جاروبرقی آریستون را کاهش خواهد داد.

– وجود مشکل در کلید روشن و خاموش دستگاه نیز ممکن است باعث ایجاد این مشکل برای جاروبرقی آریستون شما شود. برای رفع این مشکل بهتر است کلید روشن و خاموش دستگاه را تعویض کنید.

– در صورتی که رله در جاروبرقی شما بسوزد نیز ممکن است با این مشکل مواجه شوید که در این شرایط برای تعمیر جاروبرقی آریستون توصیه می‌شود رله را تعویض کنید.

– از دیگر دلایل اصلی ایجاد این مشکل می‌توان به سوختن و یا نیم‌سوز شدن موتور جاروبرقی اشاره کرد. در این شرایط بهتر است با یک تعمیرکار متخصص برای تعمیرات جاروبرقی آریستون تماس بگیرید تا اقدامات لازم را برای تعویض موتور دستگاه انجام دهد.

– وجود مشکل در کلتور دستگاه نیز دلیل دیگر ایجاد این مشکل در جاروبرقی شما می‌باشد.

– در صورتی که زغال جاروبرقی خراب شده باشد نیز ممکن است با این مشکل مواجه شوید که در این صورت نیز برای تعمیر جاروبرقی آریستون توصیه می‌شود زغال جاروبرقی تعویض شود.

عیب‌یابی، مشکلات رایج و تعمیر جاروبرقی آریستون

ضعیف بودن مکش جاروبرقی

یکی دیگر از مشکلات رایج که ممکن است برای جاروبرقی برند آریستون شما پیش آید ضعیف بودن مکش آن می‌باشد. از مهم‌ترین دلایل ایجاد این مشکل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– پر شدن کیسه جاروبرقی یکی از دلایل اصلی کاهش مکش جاروبرقی آریستون می‌باشد. در صورتی که به طور مرتب کیسه جاروبرقی را خالی و تمیز نکنید با این مشکل مواجه خواهید شد از این رو توصیه می‌شود به طور مرتب کیسه این دستگاه را خالی و تمیز کنید.

– مسدود شدن لوله‌های جاروبرقی از دیگر دلایل ایجاد این مشکل می‌باشد که در این صورت برای رفع این مشکل بهتر است لوله‌ها را مورد بررسی قرار دهید.

– در صورتی که فیلتر جاروبرقی کثیف شود نیز با این مشکل مواجه خواهید شد. همواره توصیه می‌شود تا به صورت مرتب فیلتر این دستگاه را تمیز کرده و آن را بشویید. در غیر این صورت مکش دستگاه شما تا حد قابل توجهی کاهش خواهد یافت.
تولید صدای زیاد در جاروبرقی

– از مهم‌ترین دلایل ایجاد این مشکل می‌توان به خراب شدن پروانه دستگاه اشاره کرد. در این صورت برای تعمیر جاروبرقی آریستون توصیه می‌شود جاروبرقی را باز کرده و پروانه‌های آن را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که از خرابی پروانه دستگاه اطمینان حاصل کردید باید اقدامات لازم را برای تعویض این قطعه انجام دهید.

– از دیگر دلایل ایجاد این مشکل می‌توان به خراب شدن بلبرینگ‌ها اشاره کرد. در صورت بروز این مشکل باید بلبرینگ‌ها را نیز تعویض کنید.

– از دیگر دلایل اصلی ایجاد این مشکل برای جاروبرقی آریستون می‌توان به خرابی نگه‌دارنده‌های لاستیکی جاروبرقی اشاره کرد. معمولاً در بین قطعات دستگاه از نگه‌دارنده‌ها لاستیک استفاده می‌شود. در صورت خرابی و یا فرسوده شدن این قطعات هنگام کار با جاروبرقی صدای زیاد به گوش خواهد رسید از این رو بهتر است برای رفع این مشکل لاستیک‌ها را تعویض کنید.

تمامی تکنسین‌های این نمایندگی دوره‌های آموزش مورد نیاز را برای تعمیر جاروبرقی آریستون گذرانده‌اند از این رو می‌توانند به بهترین نحو به شما کمک کنند.

 

ببشتر بخوانید:

تعمیر اجاق گاز

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *