ارور پکیج بوتان

در هر ساختمان اداری و مسکونی، وجود پکیج یکی از مهمترین وسایلی است که اگر کوچکترین عیبی در آن رخ بدهد، مشکل ساز خواهد شد. شما تصور کنید که در زمستان آب گرم نداشته و با خراب شدن پکیج یا ارور پکیج بوتان ، سیستم گرمایشی خانه دچار مشکل شده باشد. البته آب گرم در تابستان هم برای شستن ظروف و لباس مورد نیاز است. به هر حال اگر شما از پکیج بوتان در ساختمان خود استفاده می کنید و اکنون دچار مشکل شده است، می توانید بر روی کمک نمایندگی تعمیرات مستر امداد حساب کنید. ما در اولین فرصت تعمیر و رفع ارور پکیج بوتان در تهران را برای شما انجام می دهیم.

خطاها و ارور پکیج بوتان

در طراحی پکیج بوتان ارور هایی در نظر گرفته شده است که نمایش هر کدام از آن ها بیانگر وجود عیب خاصی در وسیله است. البته این ارور ها در دفترچه راهنمای وسیله لحاظ شده است اما اگر دفترچه در اختیار شما نیست، می توانید این مقاله را مطالعه کرده و از عیب رخ داده در پکیج آگاه شوید و در صورت لزوم نسبت به تعمیر پکیج خود اقدام کنید. در این مقاله سعی کرده ایم با معرفی تمامی ارور های پکبج بوتان راهکارهایی را ارائه کنیم تا منشا عیب را بیابید و در نتیجه در صورت امکان، خودتان مشکل را رفع کنید.:

ارور پکیج بوتان

عیب پکیج بوتان

A01

این خطا نشان دهنده این است که مشعل پکیج روشن نمی شود که چند عامل در این عیب دخیل هستند:

–         قطع شدن گاز در ساختمان

–         خراب بودن شیر انتقال گاز

–         خراب بودن فندک

A02

در کلید حرارتی مشکل رخ داده است:

–         پمپ حرارتی را بررسی و از سلامت آن مطمئن شوید.

–         ممکن است صافی برگشت مسدود شده باشد.

–         در شیر موتور نقص رخ داده است.

–         مبدل ثانویه رسوب گرفته است.

A03

در خروج دود حاصل از احتراق عیب رخ داده است:

–         احتمال خرابی ترموستات دود وجود دارد.

–         بررسی کنید که فن دستگاه برای خروج دود، سالم است یا خیر.

A04

فشار آب ورودی به پکیج افت کرده است:

–         پرشر سوئیچ آب و یا کلید حداقل فشار خراب شده است. دقت کنید که فشار باید روی دو تنظیم شده باشد.

–         احتمال افت فشار آب در ساختمان نیز وجود دارد.

A06

سنسور NTC پکیج دچار عیب شده است. در این زمان به هیچ عنوان پکیج را دستکاری نکرده و از متخصص بخواهید وضعیت آن را بررسی کند.

E02

ترموستات حد فعال شده است و حتما باید مشکل را به یک تعمیرکار مجرب گزارش کنید.

E03

پرشر دود فعال شده است که نشان دهنده نقص در خروج دود از دستگاه است.

E8

ترموستات اتاقی خراب شده است. در این زمان باید تعمیرکار پکیج را بررسی کنید..

E9

دمای آب داخل پکیج بالا رفته و به نزدیک ۹۰ درجه رسیده است.

E13

برد الکتریک پکیج دچار ایراد نرم افزاری شده است که تعمیرکار به راحتی می تواند آن را رفع کند.

E25

این عیب نشان دهنده این است که مبدل اصلی یخ زده است. در زمستان در مناطق سرد این مشکل به وفور رخ می دهد چون پکیج در قسمت بیرونی ساختمان و در معرض هوای محیط قرار دارد. در نتیجه افت دمای محیط بر روی مبدل اصلی تاثیر می گذارد.

E29

در مدار برق رسانی شیر گاز ایراد به وجود آمده است.

E99

این خطا نشان دهنده این موضوع است که دستگاه نمی تواند فن دار بودن و یا نبودن را به درستی تشخیص دهد.

ارور پکیج بوتان

تعمیر پکیج بوتان در نمایندگی تعمیرات مستر امداد

  • تعمیر پکیج بوتان در محل

ما به خوبی می دانیم که باز کردن و بردن پکیج به محل تعمیر واقعا سخت بوده و شما را به دردسر می اندازد. به همین دلیل ما تعمیر پکیج بوتان در محل را انجام می دهیم. کافی است شما به صورت تلفنی و یا از طریق آنلاین، مشکل رخ داده در وسیله را به کارشناسان ما گزارش کنید. در اولین فرصت تعمیرکاران ما با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه می کنند تا تعمیرات در محل انجام گیرد.

  • گارانتی تعمیرات پکیج بوتان

اطمینان داشته باید که تعمیر پکیج تحت نظر افراد متخصص و دارای مهارت بالا انجام می گیرد اما به منظور جلب اعتماد شما عزیزان، خود را موظف می دانیم به شما گارانتی تعمیرات تحویل دهیم. در نتیجه اگر همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ داد، خدمات به صورت رایگان ارائه می شود.

  • تعمیراکارن حرفه ای و دوره دیده پکیج بوتان

تمامی تعمیرکاران ما دوره های آموزشی آشنایی با انواع مدل های پکیج را سپری نموده اند در نتیجه با دقت و سرعت بالا می توانند عیب یابی و تعمیرات را انجام دهند. به شما قول می دهیم که از اعتماد خود به متخصصین مستر امداد پشیمان نمی شوید.

  • تعمیرات ارزان پکیج بوتان

شما با اعتماد خود به مستر امداد، تعمیر پکیج بوتان ارزان را تجربه می کنید. ما سعی داریم بهترین خدمات را با قیمت مناسب ارائه کنیم. در همین راستا اگر گارانتی وسیله هنوز دارای اعتبار است، حتما به تعمیرکار تحویل دهید تا در محاسبه هزینه نهایی برای شما لحاظ شود.

  • تعمیر قطعات و استفاده از قطعات اصلی پکیج بوتان

در شرایط اقتصادی فعلی که واقعا تامین مایحتاج زندگی نیز برای اغلب مردم سخت است، تلاش تعمیرکاران ما بر این است که قطعات معیوب را تعمیر کنند تا هزینه نهایی برای شما کاهش یابد. اما اگر با این حال باز نیاز به تعویض برخی از قطعات گردید، به شما اطمینان می دهیم که از انواع اصل برای این منظور استفاده شود.

  • نرخ مصوب تعمیرات پکیج بوتان

لیست تمامی هزینه های مصرفی در فاکتوری با مهر تایید نمایندگی به شما تحویل داده می شود تا اطمینان حاصل کنید قیمت کار براساس نرخ مصوبه اتحادیه محاسبه می شود.

  • مشاوره رایگان نصب ، سروی و تعمیر پکیج بوتان

در نمایندگی تعمیرات مستر امداد، خدمات مشاوره تلفنی رایگان در نظر گرفته می شود. تجربه نشان داده است که عمده عیب های رخ داده در پکیج بوتان، توسط خود مشتری قابل رفع است منتهی هب کمی راهنمایی نیاز دارد. به همین دلیل کارشناسان ما به صورت تلفنی به شما کمک می کنند تا خودتان مشکل را رفع کرده و نیاز به تعمیرکار نباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *