ارور ظرفشویی بوش

در میان انواع وسایل برقی خانگی، ماشین لباسشویی از جمله لوازم ضروری است که لازم است در هر خانه ای وجود داشته باشد. تصور کنید ماشین لباسشویی خراب شده است در این صورت شما باید سریع تر نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید چرا که مجبور هستید تا زمان رفع مشکل، با دست لباس های خود را بشویید. شما می توانید تعمیر و رفع ارور لباسشویی بوش را با خیال آسوده به مرکز تعمیرات مستر امداد سپرده و از بابت کیفیت کار نگرانی نداشته باشید.

ارور های لباسشویی بوش

عمده مشکلاتی که در ماشین لباسشویی رخ می دهد، رایج بوده و با بررسی خودتان قابل تشخیص خواهد بود. به همین دلیل برند بوش در طراحی انواع مدل های ماشین لباسشویی، کدهای خطا را تعریف می کند تا با نمایش هر کد، بتوانید راحت تر عیب را بیابید:

ارور های لباسشویی بوش

عیب لباسشویی بوش

F16  یا E16 

زمانی که این ارور نمایش داده می شود به این معنا است که درب ماشین لباسشویی درست بسته نشده است. ابتدا خودتان درب را مجددا باز و بسته کنید اگر مشکل همچنان وجود داشت، لازم است تعمیرکار وسیله را بررسی کند.

F17  یا E17

آبگیری ماشین لباسشویی با تاخیر انجام می گیرد:

–         مطمئن باشید که شیر آب ماشین به طور کامل باز است.

–         احتمال دارد شلنگ ورودی آب به دلایلی مسدود شده باشد.

–         احتمال دارد در مسیر ورود آب، جسمی گیر کرده باشد.

F18  یا E18

ماشین لباسشویی، دیر آب را تخلیه می کند:

–         شلنگ خروجی آب مسدود شده است.

–         البته  در اغلب موارد اگر ماشین لباسشویی را ریست کنید، مشکل رفع می شود.

F19 یا E19

سیستم گرمایشی نمی تواند با سرعت مناسب عمل کند:

–         احتمال دارد ولتاژ برق خانه ضعیف باشد.

–         این امکان نیز وجود دارد که المنت حرارتی ماشین لباسشویی خراب شده باشد.

F20 یا E20

این عیب زمانی بروز می کند که به صورت ناگهانی، سیستم گرمایشی مشکل پیدا کرده باشد. در این صورت ابتدا سریعا ماشین لباسشویی را ریست کنید اگر مجددا همین ارور رویت شد باید به تعمیرکار ماهر اطلاع دهید تا وسیله را کنترل کند.

F23 یا E23

این مشکل نشان دهنده این است که آکوا استاپ فعال شده است در این صورت حتما شیر ورود آب را بررسی کنید که باز هست یا خیر.

F25 یا E25

این عیب بیان می کند که سنسور آکوا استاپ که مسئول تشخیص شست و شو است، عیب پیدا کرده است. در این صورت بدون اینکه اقدامی انجام دهید، حتما به تعمیرکار اطلاع دهید.

F26 یا E26

سنسور فشار آنالوگ دچار مشکل شده است. باید هیدروستات وسیله بررسی شود. دقت کنید که ولتاژ طبیعی برای کارکرد این قطعه، بین ۵/۳-۵/۰ است.

F27 یا E27

با این ارور متوجه می شوید که سنسور فشار دچار عیب شده است.

F28 یا E28

سنسور فلو دچار مشکل شده و احتمال خرابی یا شکستگی آن وجود دارد.

F04، F05، F21، F42، F43 یا F44 

با دیدن این ارور باید سریعا ماشین ار خاموش کنید چرا که احتمال وجود عیب در موتور ماشین لباسشویی وجود دارد. البته بررسی کنید اگر درام ماشین لباسشویی به خوبی نمی چرخد، احتمال دارد ذغال های سیم پیچی موتور خراب شده باشد. در هر صورت لازم است تعمیرکار، وسیله را بررسی کنید.

F67

وقتی این ارور نمایش داده می شود به این معنا است که هیچ دستوری به ماشین لباسشویی ارسال نمی شود. به هیچ عنوان خودتان وسیله را دستکاری نکنید بلکه لازم است به تعمیرکار اطلاع داده و تا زمان درست شدن کامل ماشین، از آن استفاده نکنید.

ارور ظرفشویی بوش

خدمات مرکز تعمیرات مستر امداد برای تعمیر و رفع ارور لباسشویی بوش

  • نگران نحوه بردن وسیله به محل تعمیر نباشید.

ما به خوبی از این مسئله آگاه هستیم که جابجا کردن و انتقال ماشین لباسشویی به محل تعمیر چقدر سخت است به همین دلیل رویه کار را برعکس نموده و تعمیرات در محل انجام می دهیم. شما در ابتدا باید با تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین، مشکل رخ داده در وسیله را به کارشناسان ما گزارش کنید تا تعمیرکار در اولین فرصت با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه کند. شرکت مستر امداد با سابقه ای درخشان همراه با کادری مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر هود، تعمیر اجاق گاز، تعمیر ظرفشویی، تعمیر لباسشویی ، تعمیر کولر گازی، تعمیر پکیج و … آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

  • گارانتی تعمیرات به شما تحویل می دهیم.

ما به شما مشتریان عزیز حق می دهیم که نگران کیفیت کار باشید. در همین راستا به منظور تضمین خدمات خود، گارانتی تعمیرات تحویل می دهیم. تعهد داریم اگر همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ داد، بدون هیچ هزینه ای از شما حمایت کرده و مجددا وسیله را تعمیر کنیم.

  • تخفیفات ویژه برای شما در نظر می گیریم.

با هدف کاهش هزینه تعمیرات، در صورتی که گارانتی وسیله در زمان خراب شدن دارای تاریخ اعتبار است حتما به تعمیرکار تحویل دهید تا به عنوان تخفیف، در محاسبه هزینه نهایی لحاظ شود.

  • به شما فاکتور تعمیرات تحویل می دهیم.

به شما اطمینان می دهیم که هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش براساس قیمت مصوبه اتحادیه محاسبه شده و در قالب فاکتور، جزئیات کار به شما اطلاع داده می شود.

  • از قطعات ارجینال استفاده خواهد شد.

البته می دانیم که در شرایط اقتصادی فعلی تامین هزینه تعمیرات برای اغلب مردم مشکل است لذا تکنسین های ما سعی می کنند قطعات معیوب را تعمیر کنند تا قیمت نهایی کمتر شود اما اگر با این حال نیاز به تعویض برخی از قطعات شد، به شما اطمینان می دهیم از انواع اصل دارای گارانتی استفاده شود.

  • خدمات مشاوره رایگان توسط نمایندگی ارائه می شود

بارها دیده ایم که مشکل رخ داده در ماشین لباسشویی تنها با کمی راهنمایی مشتری، توسط خود او قابل رفع است. به همین دلیل مشاوره تلفنی رایگان را در نظر گرفته ایم تا به شما کمک کنند بدون نیاز به تعمیرکار بتوانید وسیله را تعمیر کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *