تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران

یکی از بهترین برندهای پکیج که امروزه در بازار طرفداران خاص خود را دارد پکیج بوتان می باشد. این مدل پکیج نیز همانند دیگر برندهای پکیج برخی مواقع با مجموعه ای از مشکلات مواجه می شود، در چنین شرایطی ابتدا بهتر است علت ایجاد این مشکلات مورد بررسی قرار گیرند و سپس نسبت به تعمیر پکیج بوتان اقدام کرد. بهتر است به منظور تعمیر این برند از پکیج به تعمیرکاران متخصص و حرفه ای مراجعه شود تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات شناسایی شده و نسبت به تعمیر پکیج بوتان اقدامات لازم انجام گیرد.

رایج ترین مشکلات پکیج بوتان

به نوعی سیستم سرمایشی که امروزه طرفداران بیشماری دارد پکیج گفته می شود. برای تشخیص عیوب پکیج بوتان و علل آن ابتدا باید مدل پکیج بوتان مورد استفاده را شناسایی کنید. برای تعمیر فوری پکیج بوتان اطلاع داشتن از مدل پکیج بوتان که از آن در منزل خود استفاده می کنید از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد.

گاهی اوقات پکیج شما ممکن با مشکلاتی از جمله گرم نشدن آب، روشن و خاموش شدن مداوم پکیج بوتان و روشن شدن پکیج به صورت انفجاری مواجه شود که در این شرایط بهتر است ابتدا عیب پکیجبوتان تشخیص داده شود و نسبت به تعمیر آن در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کرد.

خاموش شدن پکیج بوتان به صورت مداوم

زمانی که پکیج بوتان شما با مشکل خاموش شدن به صوزت مداوم مواجه شد می توان علت این مشکل را به خرابی برد دستگاه نسبت داد‌. در این شرایط باید از نیروهای متخصص تعمیر پکیج مدل بوتان کمک گرفت. همچنین علت این مشکل را می توان به فشار آب یا گاز کم اشاره کرد. در این شرایط کافیست فشار آب یا گاز را تنظیم کنید تا این مشکل به خوبی رفع شود.

شنیده شدن صداهای عجیب از پکیج

یکی دیگر از مشکلات پکیج بوتان که باید به خوبی تشخیص داده شود و نسبت به تعمیر فوری آن اقدام کرد شنیده شدن صداهای عجیب از پکیج می باشد. علت این‌ مشکل را می توان به مواردی همچون هوا گرفتن پکیج و یا رسوب گرفتن آن نسبت داد. برای رفع این مشکل باید اقدام به رسوب گیری و هوا گیری پکیج کرد.

روشن شدن پکیج بوتان به صورت انفجاری

این مشکل پکیج بوتات به دلایل مختلف ایجاد می شود که از مهمترین دلایل آن می توان به تنظیم نبودن میزان گاز ورودی اشاره کرد. شما می توانید با تنظیم کردن آن این مشکل پکیج بوتان خود را رفع نمایید. تنظیم نبودن فاصله موجود بین مشعل و الکترود جرقه زن الکتریکی یکی دیگر از علل رایج روشن شدن پکیج بوتان به صورت انفجاری می باشد. در صورتی که دودکش مسدود شده باشد و یا سوراخ های اطراف جرقه زن خراب شده باشد نیز پکیج شما با این مشکل مواجه خواهد شد.

تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران

افزایش دمای آب خروجی پکیج

در صورتی که در پکیج شما دمای آب خروجی افزایش می یابد باید به چندین نکته توجه کنید. از مهمترین علل این مشکل می توان به میزان گاز ورودی به پکیج و کم بودن فشار آب اشاره کرد. در صورتی که مسیر ورودی و خروجی آب پکیج مسدود شده باشد نیز ممکن است با این مشکل مواجه شوید.

روشن نشدن پکیج

در صورتی که پکیج شما روشن نمی شود باید در مرحله نخست گاز ورودی را مورد بررسی قرار دهید. ابتدا نسبت به بررسی شیلنگ گاز اقدام نمایید و از وصل بودن آن و قطع بودن گاز اطمینان حاصل نمایید. همچنین بالا بودن فشار گاز ممکن است باعث ایجاد این مشکل شود که در این صورت باید برای تنظیم کردن آن با اداره گاز تماس بگیرید.

برای بررسی علل خرابی پکیج بوتان و تعمیر فوری و تعمیر ارزان آن می توانید با نمایندگی تعیر لوازم خانگی مستر امداد تماس بگیرید. از مهمترین‌ خدماتی که توسط این مرکز ارائه می شود می توان به تعمیر در محل و تعمیر با ضمانت ۶ ماهه اشاره کرد.

 

شاید مطلب زیر برایتان جالب باشد:

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر اجاق گاز

تعمیر ماشین لباسشویی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *