نمایندگی دوو

قبل از اینکه برای خرید هر کدام از وسایل برقی خانگی خود اقدام کنید، در ابتدا برندهای مختلف از نظر کیفیت بررسی کنید. این حق شما است که به ازای هزینه ای که پرداخت می کنید، بهترین وسیله را در  اختیار داشته باشید. یکی از معیارهای انتخاب، توجه به وجود نمایندگی برای ارائه خدمات پس از فروش است. برند دوو از جمله معتبرترین برندهای شناخته شده در زمینه تولید انواع وسایل برقی خانگی، به منظور حمایت مشتریان خود، با تاسیس نمایندگی های مجاز در سراسر کشور، خدمات پس از فروش را ارائه می کند.

خدمات ارائه شده توسط نمایندگی دوو

یکی از اتفاقات بسیار خوشایند که در سال های اخیر توسط برندهای معتبر وسایل برقی انجام شده است، تاسیس نمایندگی های مجاز در سراسر کشور و تحت مدیریت افراد متخصص است. برای مثال امروزه تقریبا در تمام استان های کشور، شعب متعدد نمایندگی دوو راه اندازی شده و از مشتریان این برند برای تعمیر وسایل و خدمات پس از فروش حمایت خواهد کرد:

  • اولین نگرانی مشتریان برای تعمیر هر نوع وسیله برقی خانگی این است که چگونه دستگاه را به محل تعمیر منتقل کنند. این نگرانی زمانی حادتر می شود که خرابی در وسایل بزرگ رخ داده باشد. نمایندگی دوو با ارائه خدمات در منزل، این نگرانی را رفع می کند.
  • براساس نوع وسیله ای که خراب شده است، تعمیرکار با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه می کند.نمایندگی دوو
  • لازم است بدانید که در این نمایندگی، جلسات آموزشی برای مهندسین برگزار می شود تا دانش آن ها و همچنین مهارت برای ارائه خدمات، به روز باشد.
  • کلیه وسایل مورد نیاز را برای مهندسین خود فراهم می کنیم تا در حین کار به مشکل برخورد نکنند.
  • سعی بر این داریم که هزینه های کار را کاهش دهیم. یکی از راهکارها برای این منظور، در نظر گرفتن ضمانت نامه وسیله است. اگر تاریخ اعتبار گارانتی دستگاه منقضی نشده است، حتما به تعمیرکار تحویل دهید تا تخفیفات لازم برای شما در نظر گرفته شود.
  • ممکن است خرابی رخ داده در وسیله به علت بروز عیب در برخی از قطعات باشد. تمام تلاش خود را می کنیم تا عیب رخ داده رفع شود اما اگر نیاز به تعویض قطعات بود، به شما تعهد می دهیم تا از قطعات ارجینال برای این منظور استفاده شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

نمایندگی دوو به شما تعهد می دهد که در اسرع وقت، تعمیر ماشین ظرفشویی را در منزل و در حضور خودتان تحت نظر مهندسین توانمند انجام دهد تا همان کارایی اولیه دستگاه را شاهد باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو

اگر ماشین لباسشویی منزل شما خراب شده و نمی توانید به هر تعمیرکار برای رفع عیب اعتماد کنید، کافی است با نمایندگی دوو تماس گرفته و تمامی امور تعمیر ماشین لباسشویی را به متخصصین ما بسپارید. خدمات در منزل خودتان ارائه خواهد شد.

تعمیر اجاق گاز دوو

قطعا خراب شدن اجاق گاز، مشکل بزرگی خواهد بود چرا که شما برای پختن غذا دچار محدودیت می شوید. اگر برای شما نیز مهم است که وسیله در کوتاه ترن زمان و باکیفیت بالا تعمیر شود، به تعمیرکاران ما در نمایندگی دوو اعتماد کنید.نمایندگی دوو

تعمیر ماکروویو دوو

ماکروویو از جمله وسایل کمکی در خانه است که به خصوص برای خانم هایی که شاغل هستند، کمک می کند فرآیند آشپزی سریع تر پیش برود. در صورت بروز عیب در این دستگاه، درخواست خود را با نمایندگی دوو تماس بگیرید تا در اولین فرصت تعمیرکار به منزل شما مراجعه کند.

تعمیر جارو برقی دوو

در صورتی که تعمیرات وسیله برقی را به افراد متخصص بسپارید، در نهایت وسیله شما همانند روز اول کار خواهد کرد. بنابراین پیشنهاد ما این است که تعمیر جارو برقی را نمایندگی دوو بسپارید. اطمینان می دهیم که از این اعتماد پشیمان نخواهید شد.

تعمیر ساید بای ساید دوو

زمانی که ساید بای ساید خراب می شود، اولین نگرانی مشتری این است که چگونه وسیله را به محل تعمیر ببرد. اما لازم است بدانید که نمایندگی دوو خدمات در منزل را برای شما ارائه خواهد کرد.

تعمیر یخچال و فریزر دوو

اگر می خواهید مشکل انتقال یخچال و فریزر به تعمیرگاه از دوش شما برداشته شود، از نمایندگی دوو کمک بگیرید. تعمیرکار مربوطه در اولین فرصت به منزل شما مراجعه خواهد کرد.نمایندگی دوو

تعمیر کولر گازی دوو

خراب شدن کولر گازی در فصل تابستان، یکی از بدترین اتفاقاتی است که به خصوص در مناطق گرمسیر خواهد افتاد و همه به دنبال این هستند که سریع تر وسیله را تعمیر کنند. تعمیرات کولر گازی سریع و باکیفیت را از نمایندگی دوو دریافت کنید.

تعمی پکیج دوو

یکی از خدمات نمایندگی دوو، تعمیر انواع مدل های پکیج است. مهندسین ما بعد از بررسی درخواست شما، با وسایل کامل به منزل شما مراجعه کرده و براساس متدهای استاندارد، تعمیرات را انجام می دهند.

تعمیر هود آشپزخانه دوو

قطعا برای شما نیز مهم است که تعمیر هود آشپزخانه توسط افراد متخصص انجام شود. نمایندگی دوو چنین شرایطی را برای شما فراهم نموده و با ضمانت نامه، تعمیرات هود را انجام می دهد.

مراحل ارائه خدمات توسط نمایندگی دوو

اگر شما تمایل دارید تعمیرات هر کدام از وسایل برقی خود را به تعمیرکاران متخصص ما بسپارید، لازم است بدانید که روند کار به صورت زیر پیش خواهد رفت:نمایندگی دوو

  • ثبت درخواست در نمایندگی

شما می توانید به صورت تلفنی و یا ثبت آنلاین، خرابی وسیله خود را گزارش نمایید و البته عیوب ظاهری آن را برای مشاورین ما توضیح دهید.

  • اعزام تعمیرکار به منزل مشتری

درخواست شما براساس نوع وسیله معیوب، به تعمیرکار ارجاع داده می شود. با توجه به اطلاعات اولیه، عیب یابی انجام شده و با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه می کند.

  • تماس با مشتری

البته قبل از مراجعه، لازم است با مشتری تماس گرفته شود تا از حضور او در خانه مطمئن شویم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *