تعمیر اجاق گاز رومیزی داتیس در تهران

یکی از لوازم کاربردی که وجود آن در هر آشپزخانه ای لازم و ضروری می باشد اجاق گاز می باشد. از آنجا که امروزه اکثر آشپزخانه ها کوچک هستند شما ممکن است به یک اجاق گاز صفحه ای نیاز داشته باشید. این مدل اچاق گاز برای نصب روی کابینت طراحی شده است و از لئازم پرکاربرد محسوب می شوند که فضای زیادی را در آشپزخانه اشغال نمی کنند. اجاق گاز رومیزی داتیس در آشپزخانه های مدرن که فضای کمی دارند و به فر نیاز ندارند کاربرد دارد. در صورتی که اجاق گاز رومیزی داتیس شما خراب شد می توانید از خدمات نمایندگی لوازم خانگی مستر امداد بهره منئ شوید.

رایج ترین خرابی های اجاق گاز رومیزی داتیس

در صورتی که با علل مشکلات و خرابی های رایج اجاق گاز رومیزی داتیس آشنایی داشته باشید در صورت آشنایی با علل رایج خرابی می توانید خودتان نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید هرچند توصیه می شود به دلیل پیچیده بودن سیستم اجاق گاز رومیزی داتیس برای رفع خرابی های آن از تکنسین های حرفه ای و متخصص نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد کمک بخواهید.

جرقه نزدن اجاق گاز

در صورتی که اجاق گاز رومیزی داتیس شما جرقه نمی زند می توانید علل آن را به یکی از موارد زیر نسبت دهید:

  • وجود مشکل در ترانس جرقه
  • وجود مشکل در کلید یا ولوم جرقه
  • قطع بودن سیم های اجاق گاز
  • شکسته بودن چینی جرقه

روشن نشدن شعله های اجاق گاز

یکی از مهمترین علل ایجاد این مشکل در اجاق گاز مسدود بودن مشعل یا پیلوت اجاق گاز می باشد. برای رفع این مشکل بهتر است ابتدا با استفاده از وسیله ای باریک و یا برس پیلوت اجاق گاز را تمیز نمایید. در صورتی که با تمیز کردن پیلوت اجاق گاز مشکل اجاق گاز شما رفع نشد می توانید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. در صورتی که از تکنسین های نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد بخواهید این قطعه را تعویض نمایند آن را با یک قطعه اورجینال تعویض می کنند.

از دیگر دلایل ایجاد این مشکل در اجاق گاز رومیزی داتیس شما می توان به خاموش بودن پیلوت اشاره کرد. برای رفع این مشکل نیز می توانید پیلوت را روشن کنید.

زمان زیادی طول می کشد تا شعله های اجاق گاز روشن شود

در صورتی که مدت زمان زیادی طول می کشد تا شعله های اجاق گاز شما روشن شود باید ترموکوپل و ملحقات آن همچون سیم یا بوبین را مورد بررسی قرار دهید.

زرد سوختن شعله های اجاق گاز

در صورتی که نسبت هواب موجود در مخلوط کم باشد با این مشکل مواجه خواهید شد. در این شرایط باید صفحه مخلوط کن اجاق گاز رومیزی داتیس خود را کمی باز کنید.

تعمیر اجاق گاز رومیزی داتیس در تهران

عدم مشاهده حرارت به یک اندازه در شعله

مهمترین علت این مشکل وجود مشکل در ژیگلور، تنظیم هوا و یا وجود مشکل در سوراخ های شعله پخش کن می باشد. به طورکلی به هر وسیله ای که سوخت از آن عبور می کند ژیگلور نام دارد.

روشن نماندن شعله های اجاق گاز

یکی از مشکلات رایج در رابطه با اجاق گاز رومیزی روشن نماندن شعله های اجاق گاز می باشد. در اکثر گازهای رومیزی امروزه ترموکوپل وجود دارد. گاهی اوقات به دلیل ریختن مایعات و یا وزش باد شعله گاز خاموش خواهد شد که باعث می شود جریان گاز قطع شود. این امر از احتمال پخش گاز در فضا و آتش سوزی جلوگیری می کند. در صورتی که ترموکوپل دستگاه خراب باشد شعله پایداری خود را از دست خواهد داد. شعله روشن خواهد شد اما پس از گذشت مدت زمان کوتاه خاموش می شود. در این شرایط باید نسبت به تعویض ترموکوپل دستگاه اقدام کرد و امکان تعمیر وجود نخواهد داشت. برای تعویض ترموکوپل بهتر است از متخصصین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد کمک بخواهید.

در صورت تماس با تکنسین های نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد می توانید از خدمات همچون تعمیر فوری، تعمیر ارزان، تعمیر در محل و تعمیر با ضمانت ۶ ماهه بهره مند شوید.

 

شاید مطالب زیر برایتان جالب باشد:

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر اجاق گاز

تعمیر ماشین لباسشویی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *