تعمیر اجاق گاز دوو

اکنون که در حال مطالعه این مقاله هستید، حتما اجاق گاز خانه خراب شده و به دنبال تعمیرکار حرفه ای اجاق گاز دوو برای عیب یابی و تعمیرات هستید. در صورتی که نمایندگی تعمیرات مستر امداد را برای تعمیر اجاق گاز دوو در مطهری انتخاب نموده اید، به شما اطمینان می دهیم که بهترین خدمات پس از فروش را از این مرکز دریافت خواهید نمود.

کارشناسان و تعمیرکاران ما مسئولیت تمامی امور را برعهده می گیرند تا وسیله را همانند روز اول به شما عزیزان تحویل دهند. شما باید جهت تعمیر اجاق گاز دوو در مطهری با نمایندگی تماس گرفته و یا از طریق ورود به سایت، مشکل رخ داده در وسیله را به ما اطلاع دهید. برای ما این مسئله بسیار مهم است که دستگاه بعد از تعمیرات، همان کارایی اولیه را داشته و طول عمر مفید آن کم نشود.

عیوب رایج در اجاق گاز میله

پیلوت اجاق گاز روشن نمی شود.

۱- نباید همیشه به دنبال عیب در وسیله باشید. برای مثال شاید گاز خانه قطع شده و یا اشتباها شیر گاز متصل به اجاق را بسته اید. لذا این موضوع را بررسی نمایید.

۲- توجه داشته باشید اگر میزان گاز ورودی به داخل پیلوت کم شده باشد، نمی تواند روشن شود. در این مواقع لازم است پیلوت را تنظیم کنید.

۳- دلیل دیگر روشن نشدن اجاق گاز، زیاد بودن هوا در مخلوط است.

شعله های اجاق گاز روشن نمی شود.

۱- در ابتدا بررسی نمایید آیا پیلوت روشن است؟ ممکن است مشکلی به همین سادگی منجر به روشن نشدن اجاق ها گردد.
۲- در صورتی که در زمان پخت و پز مواد غذایی روی شعله ها ریخته باشد، حتما آن را تمیز کنید چون در مجاورت آتش، رنگ شعله ها را تغییر می دهد.
۳- در داخل مشعل، قطعاتی به نام ماژول جرقه تعبیه شده است که وظیفه انتقال قدرت به سمت برد شعله ها بر عهده دارند. در صورتی که این قطعه ها خراب می شوند باعث می شود اجاق گاز روشن نشود.

تعمیر اجاق گاز

شعله ها، زرد می سوزد.

۱- دلیل عمده تغییر رنگ شعله ها این است که مواد غذایی روی شعله ریخته و وقتی آتش روشن می شود، رنگ آن عوض خواهد شد.
۲- اگر هوا در مخلوط کمتر از حد نرمال باشد، باعث زرد شدن شعله می شود.

شعله ها دود می کند.

این مشکل عمدتا زمانی رخ می دهد که میزان هوا و گاز در مخلوط زیاد شده باشد.
شعله زمانی که روشن می شود، وزش و صدا دارد.
۱- عزیزان توجه داشته باشید هر زمان اجاق گاز را تمیز می کنید، صفحات را به درستی سر جای خود قرار دهید تا در زمان روشن شدن شعله، وزش آتش رخ ندهد.
۲- ممکن است نسبت هوا به گاز زیاد شده باشد و در نتیجه وزش شعله را مشاهده خواهید کرد.

آتش شعله خیلی بلند است.

تنها دلیل رخ دادن این مشکل، زیاد شدن مقدار گاز و هوا در مخلوط است.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۱- ما خدمات تعمیر اجاق گاز دوو در مطهری و تعمیرات در محل را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. تفاوتی نمی کند برای تعمیر اجاق گاز خراب شده و یا برای تعمیر پکیج، تعمیر هود، تعمیر جاروبرقی و.. به کمک نیاز دارد. در هر صورت ما تعمیرکاران خود را با تجهیزات کامل به منزل شما اعزام خواهیم کرد.

تعمیر گاز رومیزی

۲- تمامی خدمات ما دارای ضمانت نامه ۶ ماهه است. در صورتی که همین عیب مجددا در وسیله رخ داد و گارانتی منقضی نشده است، حتما بدون هزینه از شما حمایت می کنیم.

۳- در صورتی که گارانتی وسیله منقضی نشده است، حتما به تعمیرکار تحویل دهید تا تخفیفات لازم برای شما در نظر گرفته شود.

۴- در صورتی که عیب رخ داده در وسیله به دلیل خرابی برخی از قطعات بوده و راهی برای تعمیر وجود نداشته باشد، به شما تعهد می دهیم که در این مرکز از انواع اصل استفاده خواهد شد.

۵- اطمینان داشته باشید تمامی هزینه ها در این مرکز براساس قیمت مصوب اتحادیه محاسبه می شود. می توانید جزئیات کار را در فاکتور بررسی نمایید.

۶- در صورتی که عیب رخ داده سطحی باشد، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و بدون هیچ هزینه ای، راهنمایی های لازم را ارائه می کنند.

۷- می توانید برای نصب، راه اندازی و سرویس هر کدام از وسایل برقی خانگی بر روی کمک همکاران ما حساب کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *