تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در غرب تهران

زمانی که شما این مقاله را مطالعه می کنید، برای نصب، راه اندازی و یا تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در غرب تهران به کمک نیاز دارید. برای این منظور دو راه پیش روی شما وجود دارد. ساده ترین راه حل این است که کار را به هر تعمیرکار که در نزدیکی محل سکونت وجود دارد بسپارید اما آیا از کیفیت عملکرد او و مهارتش اطمینان دارید؟ ما به شما راهکار دوم را پیشنهاد می کنیم. کافی است با نمایندگی تعمیرات مستر امداد تماس گرفته و یا اینکه از طریق ورود به سایت، مشکل را به کارشناسان ما اطلاع دهید. در اولین فرصت درخواست شما پیگیری خواهد شد.

عیوب رایج در ماشین ظرفشویی دوو

عیوب رایج در ماشین ظرفشویی دوو را در زیر بخوانید:

ماشین ظرفشویی قادر نیست آب را تخلیه کند

– همیشه ساده ترین مشکلات منجر به بروز عیب های بزرگ می شوند. لذا اولین کاری که باید انجام شود، بررسی مسیر خروجی آب است. اگر ظروف قبل از گذاشتن داخل ماشین به خوبی تمیز نشده باشند ممکن است مواد غذایی مسیر خروج آب را مسدود کنند.

– بررسی کنید که آیا شلنگ خروجی آب به درستی در سر جای خود قرار دارد؟

– این احتمال نیز وجود دارد که سوئیچ شناور مشکل پیدا کرده است.

موتور ماشین ظرفشویی دچار عیب شده است

– اولین و رایج ترین مشکل در این مورد، وجود نقص در اتصالات داخلی آن است.

– ممکن است که پروانه ماشین قفل شده باشد.

– حدس دیگری که می شود زد،قفل شدن روتر موتور و یا تیغه است.

– در صورتی که هیچ کدام از موارد فوق منجر به مشکل نشده است، باید برد اصلی ماشین ظرفشویی را بررسی کرده و از سلامت آن مطمئن شوید.

آب از ماشین ظرفشویی نشت می کند

– در اولین قدم لازم است که سلامت تمامی شلنگ ها بررسی شود. پارگی هر کدام حتی کوچکترین ساییدگی این مشکل را ایجاد می کند. عمدتا هم عیب در این قسمت منجر به نشت آب می شود.

– البته ممکن است سنسور شناور دچار مشکل پیدا کرده و در نتیجه قادر به تشخیص سطح آب نیست لذا ماشین بیش از ظرفیت خود آب می گیرد.

– خراب شدن پمپ تخلیه هم منجر به نشت ماشین ظرفشویی خواهد شد.

ماشین ظرفشویی قادر به آبگیری نخواهد بود

– در ابتدا بررسی کنید آب ساختمان مشکل پیدا نکرده باشد. حتی افت فشار آب نیز باعث چنین مشکلی خواهد شد.

– در ادامه بررسی کنید که آیا شیر ورودی آب باز است یا نه.

ماشین ظرفشویی در مزانی که روشن است، سر و صدای زیادی دارد

– ممکن است ماشین ظرفشویی در زمانی که نصب شده است، به درستی در جای مناسب قرار نگرفته باشد و حین کار می لرزد.

– ممکن است که یکی از ظروف داخل دستگاه شکسته است.

– اسپری ها و آبپاش ها برای اینکه داخل دستگاه به درستی نگه داشته شوند، با حلقه های پلاستیکی یاتاقان محافظت می شوند. بروز عیب در یاتاقان باعث سر و صدای زیاد می شود.

– باید چیدمان ظروف در داخل ماشین ظرفشویی به درستی انجام گیرد. اگر ظروف بی نظم کنار هم باشند، زمانی که ماشین روشن می شود، صدای زیادی شنیده خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در غرب تهران

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

۱- ما تعمیرات در محل انجام می دهیم

آیا نگران این موضوع هستید که چگونه این وسیله سنگین را باز کرده و به محل تعمیر ببرید؟ قطعا نگران نصب مجدد آن بعد از تعمیر هم هستید؟ شما برای انتقال ماشین ظرفشویی به نمایندگی به چند نفر نیروی کمکی نیاز خواهید داشت. برای اینکه این دردسرها از دوش شما برداشته شود، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در محل انجام خواهد گرفت. به عبارت دیگر تنها وظیفه شما این است که مشکل رخ داده در دستگاه را به ما اطلاع دهید.

۲- تعمیرات با ارائه ضمانت نامه انجام می شود

در ابتدا لازم می دانیم این مسئله را ذکر کنیم که تعمیر ماشین ظرفشویی توسط تکنسین های حرفه ای انجام می گیرد که از دانش و مهارت علمی و عملی بالایی برخوردار هستند. اما به منظور جلب اعتماد شما عزیزان، ضمانت نامه تعمیرات تحویل می دهیم. در این صورت تعهد داریم اگر همین مشکل در مدت اعتبار گارانتی رخ داد، به صورت رایگان مجددا وسیله بررسی شود.

۳- گارانتی ماشین ظرفشویی به عنوان معیار تخفیف در نظر گرفته می شود

شما تحت نظر این نمایندگی، بهترین خدمات را با قیمتی مناسب دریافت خواهید کرد. هزینه ها براساس قیمت مصوبه اتحادیه محاسبه می شود. همچنین اگر گارانتی ماشین ظرفشویی دارای تاریخ اعتبار باشد، می توانید به تکنسین تحویل داده و از تخفیف استفاده کنید.

۴- قطعات معیوب تعمیر می شوند

ما به خوبی به این موضوع آگاه هستیم که هزینه تعمیرات برای اغلب مشتریان واقعا سنگین است به همین دلیل تکنسین های ما تلاش می کنند قطعات معیوب را تعمیر کنند تا هزینه نهایی برای شما کمتر محاسبه شود. همچنین با این کار مشتری آسوده خیال خواهد بود که قطعه اصلی حفظ شده است.

۵- از قطعات ارجینال برای تعویض استفاده می شود

به هر حال گاها خرابی در ماشین ظرفشویی به گونه ای است که قطعه ای کارایی خود را از دست داده است. در این صورت حتما باید آن را عوض کرد. به شما تعهد می دهیم از انواع اصل دارای ضمانت نامه استفاده شود.

۶- نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی را انجام مید هیم

برای این که ماشین را به راه انداخته و بتوانید از آن استفاده کنید لازم است از یک متخصص کمک بگیرید چرا که اگر یک اشتباه کوچک مرتکب شوید، ممکن است وسیله ای که به تازگی خریده اید، بسوزد. برای این کار می توانید بر روی کمک کارشناسان ما حساب کنید.

۷- ما مشاوره رایگان ارائه می کنیم

برای ما مهم است که مشتری به دلیل یک مشکل ساده مجبور به پرداخت هزینه تعمیرات نباشد. به همین دلیل است که خدمات مشاوره تلفنی به صورت رایگان ارائه می کنیم. در صورتی که کارشناسان ما بدانند شما می توانید خودتان عیب ماشین ظرفشویی را رفع کنید، شما را راهنمایی می کنند.

 

شاید مطلب زیر برایتان جالب باشد:

تعمیر جاروبرقی

تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر سای بای ساید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *