تعمیر هود دوو در توحید

وجود هود در آشپزخانه، یکی از ملزوماتی است که باید در طراحی دکوراسیون داخلی در نظر گرفت. این مسئله به ویژه در خانه های آپارتمانی که تهویه خانه ضعیف است، اهمیت بیشتری پیدا می کند. با ادامه مقاله تعمیر هود دوو در توحید همراه ما باشید.

در صورتی که هود خراب شد، از تعمیرکاران حرفه ای کمک بگیرید تا به سرعت و با دقت بالا، عیب یابی و تعمیرات انجام شود. اگر برای تعمیر هود دوو در توحید به کمک نیاز دارید، کافی است با نمایندگی تعمیرات مستر امداد تماس گرفته و یا اینکه مشکل رخ داده را از طریق ورود به سایت به کارشناسان ما اطلاع دهید. از این پس مسئولیت تمامی امور با ما خواهد بود.

عیوب رایج در هود دوو

عیوب رایج در هود برای تعمیر هود دوو را در زیر بخوانید:

هود آشپزخانه روشن نمی شود

۱- به جای اینکه از همان ابتدا به دنبال عیب در وسیله باشید، بررسی نمایید برق خانه یا آشپزخانه قطع نشده باشد.

۲- سپس باید پریز برق و دوشاخه هود را بررسی کرده و مطمئن شوید سالم هستند.

۳- در البته این امکان وجود دارد که اتصالات داخلی هود دچار عیب شده و در نتیجه وسیله روشن نمی شود.

عیوب رایج در هود دوو

هود آشپزخانه مکش اولیه خود را ندارد

۱- همانگونه که می دانید در داخل هود، فیلترهایی تعبیه شده تا ذرات معلق داخل هوا را در خود نگه دارند. در نتیجه به مرور زمان ظرفیت فیلترها پر شده و باید تمیز یا تعویض گردد.

۲- البته ممکن است کاهش قدرت هود، به دلیل خرابی موتور باشد. در واقع در موتور نقص رخ داده است.

۳- احتمال دیگر این است که پروانه هود آشپزخانه خراب شده باشد و باید تعمیر گردد.

زمانی که هود روشن می شود، فیوز قطع خواهد شد

۱- زمانی که این مشکل رخ می دهد می تواند به معنی برقراری اتصال کوتاه در مدار داخلی هود باشد.

۲- البته شاید موتور هود در حال سوختن بوده و در نتیجه باید به محض رخ دادن این عیب، سریعا وسیله را خاموش کرده و از تعمیرکار کمک بگیرید.

هود در زمان روشن بودن، صدای زیادی تولید می کند

۱- در اغلب موارد این عیب به این دلیل رخ می دهد که پروانه های داخل هود گیر کرده باشند.

۲- در صورتی که اتصالات داخلی موتور ساییده شده باشد، در زمان روشن شدن سر و صدا تولید می کند.

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

– در نمایندگی تعمیرات مستر امداد، تعمیر در محل برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است تا شما نگران چگونگی جابجایی وسیله و بردن آن به تعمیرگاه نباشید. ما تعمیرکاران خود را در اولین فرصت با تجهیزات کامل به منزل شما اعزام خواهیم کرد تا نیازی به انتقال وسیله به تعمیرگاه نباشد. در این صورت در حضور خودتان تعمیرات انجام می گیرد.

– علاوه بر تعمیر هود آشپزخانه، در این مرکز تعمیر کلیه وسایل خانگی شامل تعمیر ظرفشویی، تعمیر لباسشویی، تعمیر جاروبرقی و… نیز توسط متخصصین حرفه ای انجام می شود.

– لازم به ذکر است که کلیه خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد دارای ضمانت نامه ۶ ماهه هستند و در صورتی که همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ داد، بدون هیچ هزینه از شما حمایت خواهیم کرد.

– لازم به ذکر است که در این مرکز، کلیه هزینه ها براساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه خواهد شد و جزئیات کار در قالب فاکتور با مهر تایید نمایندگی برای شما عزیزان شرح داده می شود.

– در صورتی که گارانتی وسیله منقضی نشده است به تعمیرکار تحویل دهید تا در محاسبه هزینه نهایی، به عنوان تخفیف لحاظ شود.

– ممکن است خرابی رخ داده در دستگاه به دلیل نقص در برخی از قطعات باشد. در این صورت تعمیرکار در ابتدا سعی می کند قطعه را تعمیر نماید تا هم هزینه برای شما کمتر شده و هم نگران تعویض قطعات دستگاه نباشید. اما اگر چاره ای جز تعویض نبود، به شما اطمینان می دهیم که از انواع اصل دارای گارانتی استفاده خواهد شد.

– خدمات مشاوره تلفنی رایگان برای شما عزیزان نیز در نظر گرفته شده است. در صورتی که متخصص تشخیص دهد خودتان با کمی راهنمایی می توانید مشکل را رفع کنید، با شما تماس خواهند گرفته و به شما کمک میک نند. در این صورت نیازی به حضور تعمیرکار نیز نخواهد بود.

– همچنین شما می توانید نصب، راه اندازی و سرویس هر کدام از وسایل برقی خانگی را به تکنسین های توانمند نمایندگی تعمیرات مسترا مداد بسپارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *