تعمیر مایکروویو فلر در شمال تهران

در صورتی که هنگام کار با مایکروویو فلر با مشکلات مختلف مواجه شدید بهتر است با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به خدمات تعمیر در محل و تعمیر فوری دستگاه خود دست یابید. خدمات این نمایندگی توسط تکنسین های ماهر این‌ مرکز ارائه می شوند. در ادامه با رایج ترین مشکلات و خرابی های مایکروویو فلر بیشتر اشنا خواهیم شد.

در صورتی که با مشکلات مایکروویو فلر از جمله جرقه زدن، گرم نکردن و روشن نشدن و علل آن آشنا باشید خودتان نیز می توانید نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید.

خرابی های رایج مایکروویو فلر

از رایج ترین مشکلات و خرابی های مایکروویو فلر می توان به مواردی از قبیل جرقه زدن هنگام کار کردن، روشن نشدن، گرم نکردن طبق برنامه، ثابت ماندن دستور پخت سینی پس از استارت و نچرخیدن ان، شنیده شدن سر و صدا از مایکروویو با شروع انجام برنامه، پریدن فیوز منزل با روشن کردن مایکروویو و بستن درب آن، عمل نکردن تاچ مایکروویو و صفحه کلید برای دادن دستورات پخت و در نهایت دود کردن مایکروویو فلر اشاره کرد.

البته خرابی های دیگر از قبیل وجود سوختگی در دیوار و روشن نشدن لامپ مایکروویو فلر توسط تکنسین ها و مهندسین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مستر امداد نیز گزارش شده است. در صورت تمایل برای تعمیر ارزان مایکروویو فلر خود تنها کافیست با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد تماس بگیرید. یکی از خدمات بی نظیری که توسط این نمایندگی ارائه می شود تعمیر با ضمانت ۶ ماهه می باشد.

روشن نشدن مایکروویو فلر

یکی از اصلی ترین خرابی های مایکروویو فلر روشن نشدن آن می باشد. برای رفع این‌ مشکل در مرحله اول باید شل نشدن دوشاخه برق در پریز را مورد بررسی قرار داد. برای کسب اطمینان در رابطه با این موضوع باید ۱۵ ثانیه دوشاخه را از پریز درآورد تا از درست وصل شدن آن مطمئن شوید. در صورتی که مایکروویو شما باز هم روشن نشد باید وجود جریان برق در پریز را مورد بررسی قرار داد. شما می توانید برای رفع این مشکل جعبه فیوز منزل را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که مولتی متر ۲۲۰ ولت را نشان داد مایکروویو فلر شما خراب شده است. شما برای این مشکل باید فیوزهای ورودی به مدار را نیز مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که فیوز را تعویض کردید اما باز هم مایکروویو روشن نشد می توانید با نمایندگی تعمیرات لوازم منزل مستر امداد تماس بگیرید.

تعمیر مایکروویو فلر در شمال تهران

ایجاد نویز و پارازیت در تلویزیون با روشن کردن مایکروویو فلر

در صورتی که هنگام روشن کردن مایکروویو فلر با این مشکل مواجه شدید باید این نکته را در نظر بگیرید که کاملا طبیعی است. زیرا امواج تولید شده توسط مگنترون از جنس امواج تولید شده در رادیو و تلویزیون است اما گام امواج آن بسیار کوچک است. با روشن شدن مایکروویو با این مشکل به طور طبیعی مواجه خواهید شد.

کم شدن نور لامپ

هنگام دادن دستور پخت به مایکروویو فلر کم‌ شدن نور لامپ امری کاملا طبیعی است. انباشته شدن بحار چربی روی لامپ نیز ممکن است باعث ایجاد این مشکل شود. برای رفع این مشکل توصیه می شود مایکروویو همیشه تمیز نگاه داشته شود. در صورتی که هنگام کار با مایکروویو فلر لامپ آن سوخت و دیگر روشن نشد باید نسبت به تعویض لامپ آن اقدام نمایید. البته بهتر است این کار توسط متخصصین و تکنسین های مجرب انجام گیرد. به شما پیشنهاد می دهیم برای این امر از تکنسین های نمایندگی مستر امداد که در این زمینه مهارت و تجربه کافی را دارند و آموزش های لازم را دیده اند کمک بخواهید. تا در کوتاه ترین زمان ممکن مایکروویو فلر شما تعمیر شود.

 

شاید مطلب زیر برایتان جالب باشد:

تعمیر پکیج

تعمیر هود آشپزخانه

تعمیر کولر گازی

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *