تعمیر اجاق گاز کن در غرب تهران

یکی از شرکت های موفق در زمینه تولید انواع لوازم خانگی شرکت کن می باشد. این شرکت در زمینه تولید انواع هود، اجاق گاز، سینک ظرفشویی و فر توکار فعالیت دارد. اجاق گاز تولیدی این شرکت نیز همانند دیگر محصولات شرکت کن از کیفیت نسبتا بالایی برخوردار می باشد و دارای عمر مفید طولانی است. تنوع مدل ها و طراحی چشمگیر آن از مهمترین ویژگی های اجاق گاز کن محسوب می شود. این محصول نیز همانند دیگر اجاق گازها ممکن است با گذشت زمان و در صورت مصرف زیاد با مشکلاتی مواجه شود که برای رفع این مشکلات می توان با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد تماس گرفت.

در صورتی که با دلایل خرابی های رایج اجاق گاز کن آشنایی داشته باشید خودتان می توانید نسبت به رفع این مشکلات اقدام نمایید اما پیچیده بودن سیستم اجاق گاز باعث شده است که تکنسین ها و مهندسین متخصص همواره توصیه کنند که خود اقدام به تعمیر اجاق گاز کن نکنید و در این شرایط از نمایندگی های معتبر همچون نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد کمک بگیرید.

خرابی های رایج اجاق گاز کن

در این بخش با خرابی های رایج اجاق گاز کن و دلایل ایجاد این مشکلات آشنا خواهیم شد. برخی از روش های رفع این خرابی ها را نیز بازگو خواهیم نمود.

روشن نشدن شعله اجاق گاز

در صورتی که شعله های اجاق گاز کن روشن نمی شود بهتر است یکی از دلایل زیر را مورد بررسی قرار دهید.

گاهی اوقات ایجاد آلودگی و گرفتگی سر شعله ها باعث می شود شعله های اجاق گاز شما روشن نشود که در این صورت بهتر است نسبت به رفع آلودگی و گرفتگی سرشعله ها اقدام نمایید و ممکن است برای رفع این مشکل به تعمیرکار نیاز نداشته باشید.

جرقه نزدن اجاق گاز

در صورتی که اجاق گاز شما جرقه نمی زند باید یکی از دلایل زیر را مورد بررسی قرار دهید.

گاهی اوقات مسدود شدن سوراخ جرقه زن ممکن است باعث ایجاد این مشکل شده باشد. در صورتی که این مشکل اجاق گاز به دلیل مسدود بودن سوراخ های جرقه زن ایجاد نشده بود باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

  • ترانس جرقه
  • کلید یا ولوم جرقه
  • قطع بودن سیم ها
  • شکسته شدن چینی جرقه

در صورتی که مسدود بودن سوراخ های جرقه زن را مورد بررسی قرار دادید و آن ها را باز کردید و مشاهده کردید که مشکل پیش آمده رفع نشده است بهتر است با تعمیرکاران نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد تماس حاصل نمایید تا دیگر موارد را مورد بررسی قرار دهد. با تماس با این نمایندگی می توانید از خدمات تعمیر در محل و تعمیر فوری بهره مند شوید.

تعمیر اجاق گاز کن در غرب تهران

دود کردن شعله اجاق گاز

در صورتی که از شعله های اجاق گاز خود دود مشاهده کردید بهتر است موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

تنها دلیلی که باعث می شود شعله های اجاق گاز دود کند بیشتر بودن میزان گاز نسبت به میزان هوا می باشد. برای رفع این مشکل بهتر است مقدار گاز را کاهش دهید.

ایجاد جرقه در اجاق گاز

در صورتی که اجاق گاز شما به صورت مداوم جرقه می زند باید یکی از موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

امکان دارد سیستم جرقه و الکترود جرقه خراب شده باشد که در صورت مشاهده جرقه در اجاق گاز باید این موارد مورد بررسی قرار گیرند. در صورتی که در این قطعات اجاق گاز خود مشکل مشاهده نکردید بهتر است ماژول دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. در نهایت توصیه می شود وجود اتصالی در سیم کشی دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.

در صورتی که برای رفع خرابی اجاق گاز خود با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد تماس بگیرید می توانید از خدمات تعمیر ارزان و تعمیر با ضمانت ۶ ماهه نیز بهره مند شوید.

 

شاید مطالب زیر برایتان جالب باشد:

تعمیر پکیج

تعمیر هود آشپزخانه

تعمیر کولر گازی

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *