عیب‌یابی ساید بای ساید جنرال الکتریک در محل در اقدسیه

برای تعمیر ساید بای ساید عیب‌یابی دستگاه از اهمیت قابل‌توجهی برخوردار می‌باشد به طوری که می‌توان گفت یکی از اوامر ضروری برای تعمیر ساید بای ساید عیب‌یابی دستگاه می‌باشد. در صورتی که عیب‌یابی به درستی انجام نگیرد ممکن است در ساید بای ساید شما یک قطعه نامربوط باز شده و یا تعویض شود. این امر باعث می‌شود هزینه‌هایی بیش از هزینه‌های مورد نیاز برای تعمیر ساید بای ساید برند جنرال الکتریک خود پرداخت نمایید.

به همین دلیل همواره توصیه می‌شود عیب‌یابی ساید بای ساید را به افرادی متخصص در این زمینه بسپارید تا علاوه بر این که هزینه کمتری برای تعمیر ساید بای ساید صرف می‌شود طول عمر دستگاه شما را نیز افزایش خواهد داد.

امروزه یخچال فریزر و ساید بای سایدها در خانه‌های ما نقش بسیار مهم و ضروری را ایفا می‌کنند به طوری که نبود آن‌ها در خانه و یا بروز مشکل برای این دستگاه مشکلات بزرگی را برای زندگی ما پیش خواهد آورد که از جمله این مشکلات می‌توان به از بین رفتن مواد غذایی داخل یخچال اشاره کرد. از این رو هنگام خرابی ساید بای ساید بهتر است سریع نسبت به تعمیر آن اقدامات لازم را انجام داد تا از خراب شدن مواد غذایی داخل یخچال ساید بای ساید پیشگیری کرد.

ساید بای ساید جنرال الکتریک یکی از برندهای محبوب در بازار ایران می‌باشد که امروزه افراد زیادی از این برند در منزل خود استفاده می‌کنند. محصولات این برند ساخت کشور آمریکا می‌باشد از این رو پیدا کردن قطعات آن و همچنین تعمیر این برند ساید بای ساید کمی دشوار است. در ادامه قصد داریم تا به عیب‌یابی و بررسی کدهای خطا ساید بای ساید جنرال الکتریک اشاره کنیم.

عیب‌یابی ساید بای ساید جنرال الکتریک

عیب‌یابی ساید بای ساید جنرال الکتریک

در صورتی که با کدهای خطا ساید بای ساید جنرال الکتریک آشنا باشید می‌توانید عیب‌یابی این دستگاه را راحت‌تر انجام دهید و پس از عیب‌یابی به صورت دقیق می‌توانید اقدامات لازم را برای تعمیر این دستگاه انجام دهید.

کد خطای FF

این خطا زمانی روی صفحه نمایش ساید بای ساید جنرال الکتریک نمایش داده می‌شود که یخ مواد غذایی منجمد باز شده باشد. در صورتی که دمای فریزر برای مدت زمان ۲ ساعت بیش از حد نرمال باشد این مشکل برای دستگاه شما پیش خواهد آمد.

در صورت مواجهه با این مشکل از بسته بودن درب یخچال و فریزر به خوبی اطمینان حاصل نمایید. یکی از دلایل ایجاد این مشکل می‌تواند خراب بودن لاستیک درب ساید بای ساید جنرال الکتریک باشد که توصیه می‌شود برای رفع این مشکل لاستیک درب را تعویض کنید.

در این مواقع توصیه می‌شود دکمه بررسی سیستم را فشرده تا کد خطا پاک شود و سپس اقدامات لازم را برای بررسی ایراد سیستم انجام دهید. در صورتی که روی صفحه نمایش شما ابتدا کد خطا PF و سپس کد خطا FF مشاهده شد قطعات برق دستگاه دچار مشکل شده است. در این مواقع توصیه می‌شود برای رفع این مشکل درب یخچال و فریزر را تا حد امکان بسته نگاه دارید تا دمای ساید بای ساید جنرال الکتریک به حد نرمال خود برسد.

کد خطای PF

در صورتی که هنگام عیب‌یابی ساید بای ساید جنرال الکتریک این کد خطا را روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده کردید باید بدانید که برق دستگاه مشکل دارد. برای رفع این مشکل توصیه می‌شود از قرار گرفتن دو شاخه سیم برق در پریز به صورت صحیح اطمینان حاصل نمایید.

در صورتی که سیم برق مشکل داشته باشد باید اقدامات لازم را برای تعویض آن انجام دهید. همچنین توصیه می‌شود در این موارد وضعیت مواد غذایی موجود در ساید بای ساید جنرال الکتریک را مورد بررسی قرار دهید.

در صورتی که مواد غذایی فاسد شده باشد بهتر است آن‌ها را دور بریزید. سپس دکمه بررسی سیستم را فشرده تا کد خطا پاک شود و خطاهای دیگر ساید بای ساید جنرال الکتریک را مورد بررسی قرار دهید.

کد خطای CI

در این موارد یخ ساز قادر نخواهد بود تا عملکرد خود را به درستی انجام دهد. برای رفع این مشکل توصیه می‌شود تکه‌های یخ که در قالب یخ‌گیر کرده‌اند را خارج کنید. در صورتی که قالب یخ با آب پر نشد باید منبع آب یخ‌ساز را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که خود شما آب ورودی بسته‌اید بهتر است یخ‌ساز را نیز ببندید.

حال دکمه بررسی را فشرده تا خطای نمایش داده پاک شود و خطاهای دیگر را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که کد CI روی صفحه نمایش ظاهر شود توصیه می‌شود کل یخ‌ساز ساید بای ساید جنرال الکتریک را تعویض کنید.

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

کد خطای dE

در صورتی که هنگام عیب‌یابی ساید بای ساید جنرال الکتریک این خطا را روی صفحه نمایش مشاهده کردید بهتر است آن را به وجود مشکل در سیستم دیفراست نسبت دهید. در صورتی که برنامه دیفراست ساید بای ساید جنرال الکتریک برای مدت ۴۸ ساعت کار نکند با این مشکل مواجه خواهید شد.

برای رفع این مشکل توصیه می‌شود در مرحله نخست برق یخچال را قطع کنید و اتصالات سیستم دیفراست را مورد بررسی قرار دهید. در صورت وجود مشکل در سیم‌ها بهتر است اقدامات لازم را برای تعویض آن‌ها انجام دهید.

ساید بای ساید جنرال الکتریک قادر است تا برای مدت زمان ۴۸ ساعت بدون سیستم دیفراست عملکرد خود را به درستی انجام دهد البته این نکته را به خاطر داشته باشید که هوای بیرون نباید از ۱۲ درجه سانتی گراد کمتر باشد. با فشار دادن دکمه بررسی سیستم می‌توانید خطای مشاهده شده را پاک کرده و اقدامات لازم را برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک انجام دهید.

کد خطای CC

در صورتی که هنگام عیب‌یابی ساید بای ساید جنرال الکتریک این خطا را روی صفحه نمایش آن مشاهده کردید بهتر است دمای فریزر را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که دمای فریزر خیلی بالا باشد با این مشکل مواجه خواهید شد. در صورتی که دمای فریزر برای مدت زمان ۲ ساعت از مقدار نرمال خود بیشتر باشد با این مشکل مواجه خواهید شد.

برای رفع این مشکل باید تنظیمات دستگاه را بر اساس دفترچه راهنما انجام دهید. درب یخچال و فریزر را به صورت کامل ببندید. در صورتی که لاستیک درب فرسوده شده است باید اقدامات لازم را برای تعویض آن انجام دهید. دکمه بررسی سیستم را فشار داده و کد خطاهای دیگر ساید بای ساید جنرال الکتریک را مورد بررسی قرار دهید.

شما می‌توانید برای عیب‌یابی دستگاه به صورت دقیق و رفع مشکلات موجود در ساید بای ساید جنرال الکتریک از تکنسین‌های متخصص و باتجربه نمایندگی مستر امداد کمک بخواهید.

 

بیشتر بخوانید:

تعمیر پکیج

تعمیر ماکروویو

تعمیر کولر گازی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *