اکثر ماشین‌های ظرف‌شویی با برند جنرال الکتریک پس از مواجهه با یک مشکل روی صفحه نمایشگر خود یک کد خطا که به مشکل ایجاد شده مربوط است نمایش می‌دهند. از این رو در صورت آشنا بودن با این کد خطاهای ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک یک امر ضروری تلقی می‌شود که کاربران این برند ظرف‌شویی نیاز دارند تا با آن‌ها آشنا باشند. در ادامه قصد داریم تا این کد خطاها را مورد بررسی قرار دهیم و راهکارهای رفع این کد خطاها را نیز بیان خواهیم کرد تا در مواقع نیاز به عیب‌یابی ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک بتوانید به راحتی مشکلات موجود در دستگاه را شناسایی کنید.

بهتر است این نکته را همواره به خاطر داشته باشید که ماشین ظرف‌شویی همانند دیگر لوازم‌خانگی دارای ساختار پیچیده هستند از این رو برای تعمیر آن‌ها به کمک یک متخصص و دانش خاص نیاز خواهید داشت. از این رو توصیه می‌شود برای رفع مشکلات ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک از متخصصین نمایندگی مستر امداد کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی مستر امداد یک مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرف‌شویی می‌باشد که کادر آن متشکل از تکنسین‌ها و کارشناسان حرفه‌ای می‌باشد.

کادر مجرب نمایندگی مستر امداد همواره آماده ارائه خدمات به مشتریان در سراسر تهران می‌باشد. برای دریافت خدمات از تکنسین‌های این نمایندگی تنها کافی است با شماره تلفن‌های نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن یکی از تکنسین‌های متخصص این نمایندگی به محل شما اعزام شود و در کوتاه‌ترین فرصت ممکن پس از عیب‌یابی دستگاه تعمیر ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک را آغاز نماید.

عیب‌یابی ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک و کد خطاهای آن

در این بخش قصد داریم تا انواع کد خطاهای ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک و راهکارهای رفع آن را به شما معرفی کنیم.

عیب‌یابی ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک و کد خطاهای آن

کد خطای C1

در صورتی که هنگام عیب‌یابی ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک با این کد خطا مواجه شدید بهتر است بدانید که مشکل به پمپ تخلیه مربوط می‌باشد. در صورتی که تخلیه آب از ماشین ظرف‌شویی با تأخیر انجام گیرد روی صفحه نمایش این دستگاه این کد خطا را مشاهده خواهید کرد.

برای رفع این مشکل توصیه می‌شود تا در مرحله نخست پمپ تخلیه و شیر خروجی دستگاه را مورد بررسی قرار دهید تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

کد خطای C2

در صورتی که هنگام عیب‌یابی ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک با کد خطا C2 مواجه شدید باید این نکته را در نظر بگیرید که دلیل مشاهده آن همانند کد خطا C1 می‌باشد. تنها تفاوت موجود بین این دو کد خطا مقدار زمانی است که طول می‌کشد تا آب موجود در ماشین ظرف‌شویی به طور کامل تخلیه شود.

برای رفع این مشکل بهتر است از یک فرد متخصص و کار بلد کمک بخواهید تا دستگاه شما را به صورت حرفه‌ای و کاملاً تخصصی عیب‌یابی کند.

کد خطا C3

در صورتی که دستگاه قادر نباشد عملیات تخلیه آب موجود در ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک را به طور کامل انجام دهد با این کد خطا روی صفحه نمایش دستگاه مواجه خواهید شد. البته یکی از دلایل ایجاد این کد خطا روی صفحه نمایش ممکن است خرابی پمپ و لوله خروجی ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک باشد.

برای رفع این مشکل نیز به کمک یک تعمیرکار و یا سرویس‌کار ماهر و حرفه‌ای نیاز خواهید داشت.

کد خطای C4

در صورت مشاهده این کد خطا هنگام عیب‌یابی ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک به این معناست که آب بیش از حد وارد دستگاه شده باشد و همین امر باعث ایجاد اختلال در عملکرد دستگاه شده باشد. برای رفع این مشکل توصیه می‌شود قطعات دستگاه همچون پمپ تخلیه و شناور آب را مورد بررسی قرار دهید.

در صورت امکان اقدامات لازم را برای تعمیر این قطعات انجام دهید و در صورت نیاز نیز بهتر است این قطعات را تعویض کنید. تمامی قطعاتی که در نمایندگی مستر امداد ارائه می‌شوند فابریک و اورجینال هستند از این رو می‌توانید با خیال راحت تعویض این قطعات را به تکنسین‌های حرفه‌ای نمایندگی مستر امداد بسپارید.

کد خطای C5

در صورتی که هنگام عیب‌یابی ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک با این کد خطا مواجه شدید باید شیر آب ورودی دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. این کد خطا بر خلاف کد خطا C4 بدین معناست که آب به اندازه کافی به دستگاه وارد نشده است و همین امر باعث شده است تا این کد خطا را روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده نمایید. این مشکل ممکن است به دلیل خراب شدن و یا عملکرد نادرست قطعات زیادی ایجاد شود.

برای رفع این مشکل توصیه می‌شود تا تمامی قطعات دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز اقدام به تعویض و یا تعمیر قطعات مورد نیاز نمایید.

عیب‌یابی ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک

کد خطا C6

کد خطا C6 یکی از مهم‌ترین کد خطاهای ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک است که ممکن است روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده شود. پایین بودن دمای دستگاه بیش از حد باعث می‌شود تا این کد خطا روی صفحه نمایش ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک مشاهده شود. بدون شک می‌دانید که ظروف کثیف با استفاده از آب داغ ضدعفونی می‌شوند و در نهایت توسط بخار به طور کامل تمیز می‌شوند. از این رو اگر دمای دستگاه پایین بود کیفیت شستن ظروف تا حد قابل‌توجه کاهش خواهد یافت.

برای رفع این مشکل همواره توصیه می‌شود از یک تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای در زمینه تعمیر ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک کمک بگیرید. مستر امداد به عنوان یکی از نمایندگی‌های رسمی تعمیرات ماشین ظرف‌شویی شناخته شده است و کادر آن را تعمیرکاران حرفه‌ای و آماده به خدمت تشکیل می‌دهند از این رو در صورت مواجهه با این مشکل می‌توانید از تکنسین‌های این نمایندگی کمک بگیرید.

برای دریافت کمک از تکنسین‌های این نمایندگی تنها کافی است با شماره تلفن‌های این نمایندگی تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین فرصت ممکن به محل شما اعزام شده و عملیات عیب‌یابی و تعمیر ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک شما را آغاز کنند.

کد خطا C7

در صورتی که سنسور دما و المنت‌های حرارتی موجود در ماشین ظرف‌شویی شما با مشکل مواجه شوند و قادر به انجام وظایف خود به درستی نباشند این کد خطا را روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده خواهید کرد.

برای رفع این مشکل توصیه می‌شود تا قطعات دستگاه همچون المنت حرارتی، سنسور دما و برد الکترونیکی را مورد بررسی قرار دهید. در صورت امکان آن‌ها را تعمیر کنید و در صورت نیاز نیز بهتر است اقدامات لازم را برای تعویض این قطعات انجام دهید.

بیشتر بخوانید:

تعمیر اجاق گاز

تعمیر لباسشویی

تعمیر جاروبرقی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *