عیب‌یابی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

یکی از لوازم‌خانگی پرکاربرد در منزل لباسشویی می‌باشد. ماشین‌های لباسشویی امروزه در انواع برندها تولید و وارد عرصه بازار شذه اند که یکی از برندهای معتبر که در کشور عزیز ما ایران از محبوبیت نسبتاً خوبی برخوردار است ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می‌باشد. استفاده مکرر و طولانی مدت از این دستگاه باعث می‌شود تا با مشکل مواجه شده و کدهای خطا روی صفحه نمایش دیجیتال این دستگاه نمایش داده شوند. در صورتی که کدهای خطای ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را بشناسید می‌توانید قبل از تماس با نمایندگی مستر امداد تا حدودی عیب‌یابی دستگاه را انجام دهید.

عیب‌یابی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

در صورتی که در ماشین لباسشویی شما مشکلی رخ دهد ممکن است روی صفحه نمایش دستگاه شما کد خطایی مشاهده خواهد شد که بیانگر این موضوع است که ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما به تعمیر نیاز دارد. این امر اهمیت آشنایی با کدهای خطای ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را بیان می‌کند.

در ادامه این کدهای خطا را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا با این کد خطاها اندکی آشنا شوید و برای تعمیر دستگاه خود و یا تعویض قطعات آن به موقع مراجعه کنید. نمایندگی مستر امداد یک مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می‌باشد که از کادری از بهترین و باتجربه ترین تعمیرکاران و کارشناسان تعمیر لوازم‌خانگی تشکیل شده است. تکنسین‌های این نمایندگی همواره آماده ارائه خدمات خود به مشتریان هستند. برای دریافت خدمات این نمایندگی تنها کافی است با شماره‌های تلفن این نمایندگی تماس برقرار کنید.

آشنایی با انواع کدهای خطا ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در عیب‌یابی و تعمیر دستگاه نقش قابل‌توجهی را ایفا می‌کند. لازم به ذکر است که آشنایی با این کدهای خطا به منظور پیشگیری از خرابی دستگاه از اهمیت قابل‌توجهی برخوردار می‌باشد. در ادامه تمامی کدهای خطا ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را همراه با دلایل آن مورد بررسی قرار خواهیم داد.

کد خطای E

هنگامی که در زمان عیب‌یابی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کد خطای e را روی صفحه نمایشگر دستگاه مشاهده کردید باید این نکته را به خاطر بسپارید که ممکن است خرابی پمپ تخلیه دستگاه باعث ایجاد این مشکل شده باشد. در صورتی که پمپ تخلیه ماشین لباسشویی جنرال الکتریکی عملکرد صحیح نداشته باشد این کد خطا روی صفحه نمایش مشاهده خواهد شد.

برای رفع این کد خطا ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در مرحله نخست باید موتور پمپ دستگاه و سپس مدار ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید تا از عدم وجود مشکل در این بخش اطمینان حاصل کنید. برای رفع این مشکل بهتر است از متخصصین نمایندگی مستر امداد کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی

کد خطای DE

باز بودن درب ماشین لباسشویی و چانه در طول عملیات شستشو یکی از دلایل مشاهده کد خطای DE روی صفحه نمایشگر دیجیتالی این دستگاه می‌باشد. برای رفع این مشکل توصیه می‌شود ابتدا درب دستگاه را به صورت محکم ببندید تا از عدم وجود مشکل در این بخش اطمینان حاصل کنید. در مرحله بعد بهتر است سوئیچ سنسور فشار ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار داده تا از سالم بودن آن نیز اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که برای رفع این مشکل از تخصص کافی برخوردار نمی‌باشید بهتر است از تعمیرکار و سرویس‌کار حرفه‌ای و متخصص نمایندگی مستر امداد کمک بخواهید.

کد خطای OE

در صورت هنگام عیب‌یابی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود روی صفحه نمایش دستگاه کد خطا OE را مشاهده کردید بهتر است آب موجود در دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. اگر آب موجود در ماشین لباسشویی سرریز شود این کد خطا روی دستگاه شما نمایش داده خواهد شد. یکی از مشکلات رایج که اکثر مصرف‌کنندگان ماشین لباسشویی جنرال الکتریک با آن مواجه می‌شوند سرریز شدن آب از دستگاه می‌باشد.

برای رفع این مشکل توصیه می‌شود دریچه ورودی آب ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را مورد بررسی قرار دهید. ساختار ماشین لباسشویی جنرال الکتریک حساس است از این رو توصیه می‌شود برای بررسی این موارد از یک تکنسین یا کارشناس کمک بخواهید.

کد خطای UE

یکی دیگر از کدهای خطا که هنگام عیب‌یابی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ممکن است با آن مواجه شوید کد خطای UE می‌باشد. اگر هنگام شستشو و چرخش دستگاه میزان بار موجود توازن خود را از دست بدهد باعث می‌شود تا این کد خطا روی صفحه نمایش دیجیتال ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ظاهر شود. برای رفع این مشکل توصیه می‌شود سیم‌کشی ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید. برای بررسی کردن مدار دستگاه به منظور اطمینان بافتن از کارکرد صحیح آن توصیه می‌شود تا از یک تکنسین و تعمیرکار حرفه‌ای و باتجربه کمک بگیرید.

کد خطای E22

یکی از مشکلاتی که با گذشت زمان و هنگام عیب‌یابی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ممکن است با آن مواجه شوید پر شدن آب در دستگاه با تأخیر می‌باشد. در صورتی که دستگاه شما این مشکل را داشته باشد روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کد خطای E22 مشاهده می‌شود.

این مشکل ماشین لباسشویی جنرال الکتریک به عیب‌یابی حرفه‌ای نیاز دارد. همواره توصیه می‌شود تا برای رفع این مشکل از تکنسین‌های متخصص نمایندگی مستر امداد که در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک تجربه و مهارت کافی دارد کمک بخواهید. نمایندگی مستر امداد یکی از نمایندگی‌های معتبر تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می‌باشد که از بهترین تعمیرکاران و سرویس‌کاران بهره‌مند می‌باشد. تکنسین‌های این نمایندگی بیست‌وچهار ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌دهند. کادر این نمایندگی حتی در روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود تنها کافی است با شماره‌های تلفن این نمایندگی تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن یکی از تکنسین‌های متخصص به محل شما اعزام شود.

تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک

کد خطای E23

یکی دیگر از کدهای خطای ماشین لباسشویی جنرال الکتریک که ممکن است هنگام عیب‌یابی این دستگاه با آن مواجه شوند کد خطای E23 می‌باشد. پر شدن بیش از حد آب در ماشین لباسشویی یکی از دلایل اصلی ایجاد این مشکل برای دستگاه شما می‌باشد. این مشکل ممکن است برای اکثر ماشین‌های لباسشویی با این برند ایجاد شود. برای رفع این مشکل توصیه می‌شود شیرهای ورودی آب دستگاه و سنسور سطح آب را مورد بررسی قرار دهید و در صورت امکان آن‌ها را تعمیر کنید. در صورت نیاز به تعویض قطعات شما می‌توانید با خیال راحت این کار را به تکنسین‌های نمایندگی مستر امداد بسپارید زیرا تمامی قطعاتی که آن‌ها ارائه می‌دهند فابریک و خئو. هستند.

بیشتر بخوانید:

تعمیر ظرفشویی

تعمیر اجاق گاز

تعمیر هود آشپزخانه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *