تعمیر ظرفشویی حایر در محل در اقدسیه تهران

از مهم‌ترین وسایل آشپزخانه می‌توان به ماشین ظرف‌شویی اشاره کرد. ماشین ظرف‌شویی امروزه در مدل‌های مختلف تولید و وارد عرصه بازار شده‌اند. هر یک از این دستگاه‌ها دارای قابلیت‌های منحصربه‌فرد هستند. یکی از برندهای معتبر ماشین ظرف‌شویی که در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد ماشین ظرف‌شویی حایر می‌باشد. در تولید ماشین ظرف‌شویی‌ها با این برند از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی بهره گرفته شده است اما با این وجود گاهی اوقات در کارکرد آن‌ها با مشکلات جزئی و یا جدی مواجه خواهید شد. زمانی که با در کارکرد این دستگاه با مشکل مواجه شدید می‌توانید با نمایندگی مستر امداد واقع در اقدسیه تهران تماس گرفته و از تکنسین‌های این نمایندگی بخواهید تا تعمیر ظرفشویی حایر شما را انجام دهند.

تا پایان بهمن ماه با تماس با مستر امداد از تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی بر روی تعمیرات لوازم خانگی خود بهره‌مند شوید.

عیب‌یابی ماشین ظرفشویی توسط نمایندگی مستر امداد

تمامی تکنسین‌های نمایندگی مستر امداد در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی حایر آموزش‌های لازم را دیده‌اند، همچنین آن‌ها در زمینه تعمیر ماشین ظرف‌شویی حایر تجربه و مهارت کافی دارند از این رو می‌توانند اقدامات لازم را برای تعمیر این دستگاه در کوتاه‌ترین فرصت ممکن انجام دهند. در صورت مواجهه با مشکلات در این دستگاه کافی است با این نمایندگی تماس بگیرید تا بلافاصله یکی از تکنسین‌های متخصص آن به محل شما اعزام شوند و عیب‌یابی دستگاه شما را به صورت دقیق انجام دهند.

در ادامه قصد داریم تا مشکلات رایج که ممکن است برای ماشین ظرفشویی حایر شما پیش آید را مورد بررسی قرار دهیم. در صورتی که شما با مشکلات رایج که ممکن است برای این دستگاه پیش آید و راهکارهای رفع این مشکلات آشنایی داشته باشید می‌توانید خود اقدام به تعمیر ظرف‌شویی حایر نمایید اما اگر این مشکلات همچنان باقی ماند و تعمیر نشد می‌توانید از تکنسین‌های نمایندگی مستر امداد کمک بخواهید.

عیب‌یابی ماشین ظرف‌شویی توسط نمایندگی مستر امداد

مشکلات رایج و تعمیر ظرفشویی حایر

از مشکلات رایج که ممکن است شما را به تعمیر ظرفشویی حایر نیازمند سازد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پر نشدن داخل ماشین ظرفشویی از آب و یا عدم توقف آب ورودی به ماشین

یکی از مشکلات رایج که ممکن است شما را نیازمند تعمیر ظرفشویی حایر سازد پر نشدن داخل ماشین ظرف‌شویی از آب و یا عدم توقف آب ورودی به دستگاه می‌باشد. قطعاً می‌دانید که ماشین ظرف‌شویی برای ارائه کارکرد صحیح به آب نیاز دارد. در صورت مواجهه با این مشکل بهتر است ابتدا شیر ورودی آب را مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز اقدامات لازم را برای تعویض آن انجام دهید. تمامی قطعاتی که در تعمیرگاه تخصصی مستر امداد ارائه می‌شود فابریک و اورجینال هستند از این رو می‌توانید با خیال راحت کار تعویض شیر ورودی را به تکنسین این تعمیرگاه بسپارید. پس از تعویض قطعه مورد نظر در این نمایندگی به شما گارانتی ۶ ماهه نیز ارائه می‌شود که نیاز شما به تعمیر ظرف‌شویی حایر را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد.

در صورتی که شیر ورودی دستگاه مشکل نداشت در مرحله بعد بهتر است شناور و سوئیچ را مورد بررسی قرار دهید. این قطعات مشخص می‌سازند که آیا میزان آب ورودی به محفظه کافی است، در صورتی که این قطعات مسدود شده باشند و یا جرم گرفته باشند نمی‌توانند عملکرد درستی را ارائه دهند. در این صورت باید اقدامات لازم را برای تعمیر و یا تعویض این قطعات انجام دهید تا تعمیر ظرف‌شویی حایر به درستی تکمیل شود.

در صورت عدم توقف آب ورودی به داخل محفظه دستگاه باید دریچه توقف تأمین آب داغ را مورد بررسی قرار دهید که در زیر ظرف‌شویی قرار می‌گیرد و از باز بودن آب اطمینان حاصل نمایید. در صورت عدم توقف آب ورودی به ماشین ظرف‌شویی احتمال دارد سوئیچ شناور خراب شده باشد، همچنین ممکن است گیر کردن تایمر روی پر باعث ایجاد این مشکل شود. البته باز ماندن شیر ورودی آب دستگاه نیز ممکن است باعث ایجاد این مشکل شود. در این شرایط بهتر است برای تعمیر ظرف‌شویی حایر از یک تعمیرکار و یا سرویس‌کار متخصص و حرفه‌ای کمک بخواهید.

چکه کردن ماشین ظرف‌شویی

یکی از بدترین مشکلاتی که ممکن است برای ماشین ظرف‌شویی شما پیش آید و ممکن است به دستگاه شما آسیب‌های جدی وارد کند چکه کردن ماشین ظرف‌شویی می‌باشد. در صورت مواجهه با این مشکل بهتر است در مرحله نخست شلنگ تخلیه را مورد بررسی قرار دهید و از سوراخ و یا پاره نشدن آن اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که شلنگ مشکلی نداشت می‌توانید واشرهای عناصر حرارتی را مورد بررسی قرار دهید. خراب شدن پمپ و یا خراب شدن مهر و موم پمپ ممکن است باعث ایجاد نشتی ماشین ظرف‌شویی شما شود. در این شرایط بهتر است در صورت نیاز اقدامات لازم را برای تعویض این قطعه انجام دهید تا کار تعمیر ظرف‌شویی حایر شما به درستی به اتمام برسد. همچنین بهتر است واشر درب را نیز مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که احساس می‌کنید شکسته است و به خوبی آب‌بندی نمی‌کند باید آن را تعویض کنید.

مشکلات رایج و تعمیر ظرف‌شویی حایر

بوی بد داخل ماشین ظرف‌شویی از مشکلات رایج و تعمیر ظرفشویی حایر

در صورتی که ماشین ظرف‌شویی شما عملکرد خود را به درستی انجام می‌دهد اما پس از اتمام کار آن بوی بد استشمام می‌کنید باید سینی صافی، بازوهای آب‌پاش و دیواره‌های دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و اطمینان حاصل نمایید که غذا و چربی به این قطعات و امتداد لبه پایین درب نچسبیده باشد. برای تعمیر ظرف‌شویی حایر باید این قطعات را از مواد غذایی و چربی پاک کنید. سپس ماشین ظرف‌شویی را بدون ظرف و به صورت خالی و تنها با مقدار کمی مواد شوینده و یا ضدعفونی کننده روشن نمایید. همواره توصیه می‌شود قبل از این که ظروف کثیف را داخل دستگاه قرار دهید تکه‌های بزرگ مواد غذایی و چربی آن‌ها را پاک کرده و سپس ظروف را داخل دستگاه قرار دهید.

عدم آغاز فعالیت از مشکلات رایج و تعمیر ظرفشویی حایر

یکی دیگر از مشکلات که ممکن است در هنگام استفاده از ماشین ظرف‌شویی با آن مواجه شوید عدم آغاز فعالیت دستگاه می‌باشد. در صورت مواجهه با این مشکل در مرحله نخست بهتر است فیوزها و قطع کننده‌های مدار را مورد بررسی قرار دهید و از سالم بودن آن‌ها اطمینان حاصل نمایید. همچنین بهتر است بررسی کنید که آیا دستگاه به درستی به برق وصل شده باشد. وجود مشکل در سوئیچ قفل درب و یا سوئیچ درب نیز ممکن است باعث ایجاد این مشکل شود. در صورتی که درب دستگاه به خوبی بسته نشده باشد قادر به آغاز فعالیت خود نخواهد بود. در صورتی که قفل مشکل نداشت بهتر است کنترل الکترونیکی را مورد بررسی قرار دهید.

 

بیشتر بخوانید:

تعمیر جاروبرقی

تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر سای بای ساید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *