تعمیر جاروبرقی هاردستون در محل در سهروردی تهران

یکی از لوازم خانگی که علاوه بر ظاهر زیبا باید کارایی و قابلیت‌های ویژه داشته باشد جاروبرقی می‌باشد. یکی از برندهای معتبر جاروبرقی هاردستون می‌باشد که از مهم‌ترین ویژگی‌های آن می‌توان به قدرت موتور بالا، وزن سبک، طول سیم مناسب، قدرت مکش بالا و انواع سری مکش اشاره کرد. از آنجا که این محصول دارای انواع سری می‌باشد می‌تواند بخش‌های مختلف منزل مثل مبل، کابینت، پلکان و حتی داخل خودرو را به طور کامل تمیز کند. در صورت استفاده از این دستگاه برای چندین سال با مشکلات مختلف مواجه خواهید شد که در صورت تماس با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیر جاروبرقی هاردستون انجام خواهد گرفت.

تا پایان بهمن ماه با تماس با مستر امداد از تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی بر روی تعمیرات لوازم خانگی خود بهره‌مند شوید.

تعمیر جاروبرقی هاردستون در نمایندگی مستر امداد

تعمیرگاه مستر امداد علاوه بر منطقه سهروردی در تمامی مناطق تهران دارای شعبه‌های مختلف می‌باشد. تمامی افرادی که به تعمیر جاروبرقی هاردستون نیاز دارند می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را در مدت زمان کوتاه دریافت کنند. پس از این که درخواست اعزام تعمیرکار در این نمایندگی ثبت شد تعمیرکاری که در نزدیکی محل شما باشد به منزل شما اعزام خواهد شد. با این کار هم در زمان می‌توان صرفه جویی کرد و هم کار تعمیرکار حرفه‌ای و باتجربه با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. تعمیرکاران نمایندگی مستر امداد در سریع‌ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت تعمیر جاروبرقی هاردستون را انجام می‌دهند.

لازم به ذکر است که مبلغی که برای تعمیر جاروبرقی هاردستون توسط شما پرداخت می‌شود باکیفیت کار، کیفیت قطعه تعویض شده و خدمات که تعمیرکار ارائه می‌دهد ارتباط مستقیم دارد. ممکن است برخی از قطعات جاروبرقی هاردستون کمیاب و گران‌قیمت باشند و تعویض آن‌ها هزینه تعمیر جاروبرقی هاردستون را افزایش دهد. این موضوع باید مد نظر قرار بگیرد که تمام قیمت‌های اعلام شده توسط تعمیرکار بر اساس نرخ‌های به تصویب رسیده می‌باشد.

تعمیر جاروبرقی هاردستون در نمایندگی مستر امداد

عیب‌یابی و تعمیر جاروبرقی هاردستون

همانطور که گفتیم استفاده طولانی مدت و زیاد از جاروبرقی هاردستون باعث می‌شود تا این دستگاه خراب شود و به تعمیر جاروبرقی هاردستون نیاز داشته باشید. بسیاری از مشکلات جاروبرقی هاردستون به راحتی رفع خواهند شد و نیازی به استفاده از خدمات تعمیر در محل نخواهید داشت؛ اما اگر از جاروبرقی خود بوی سوختگی استشمام کردید و یا قادر به عیب‌یابی دستگاه نیستید از توانایی تعمیرکار حرفه‌ای و متخصص نمایندگی مستر امداد برای این منظور استفاده کنید. در ادامه رایج‌ترین مشکلات که ممکن است برای جاروبرقی هاردستون پیش آید را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

کم بودن مکش جاروبرقی

یکی از مشکلات رایج که ممکن است برای جاروبرقی شما پیش آید کم بودن مکش آن است. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید می‌توانید از این راهکارها برای رفع این مشکل و تعمیر جاروبرقی هاردستون استفاده نمایید.

پر شدن کیسه جاروبرقی قدرت مکش این دستگاه را کاهش می‌دهد از این رو توصیه می‌شود در صورت استفاده زیاد از جاروبرقی حداقل ماهی یکبار نسبت به تخلیه کیسه دستگاه اقدامات لازم را انجام دهید. پارگی و یا وجود سوراخ در کیسه جاروبرقی نیز در مکش جاروبرقی تأثیرگذار می‌باشد و باعث می‌شود دستگاه به خوبی قادر به جمع آوری گرد و غبار نباشد.

در صورتی که در خرطومی و لوله جاروبرقی آشغال وجود داشته باشد مسیر را مسدود می‌کند و این امر نیز باعث می‌شود قدرت مکش تا حد زیادی کاهش یابد. کثیف شدن فیلتر جاروبرقی هاردستون نیز در کاهش مکش قدرت جاروبرقی هاردستون بی‌تأثیر نیست. در صورتی که در خرطومی جاروبرقی هاردستون نیز شکاف و یا سوراخ وجود داشته باشد قدرت مکش کاهش خواهد یافت.

شنیده شدن صدای غیرطبیعی از جاروبرقی هاردستون

در صورت شنیده شدن صدای غیرطبیعی از جاروبرقی هاردستون برای تعمیر جاروبرقی هاردستون می‌توان اقدامات زیر را انجام داد:

تمام قطعات موجود در داخل جاروبرقی هاردستون با استفاده از لاستیک‌های نگه‌دارنده محکم شده‌اند. در صورت فرسوده بودن لاستیک‌ها با روشن شدن جاروبرقی لرزش و صدا از دستگاه شنیده خواهد شد. خراب شدن پروانه، بلبرینگ، آرمیچر و کفشک‌ها در جاروبرقی نیز باعث می‌شود که صداهای عجیب به گوش برسند. خوشبختانه قطعات موجود در این نمایندگی فابریک و اورجینال هستند از این رو می‌توانید با خیال راحت اقدام به تعویض قطعات مورد نیاز در این تعمیرگاه نمایید. در صورت شکسته بودن فن جاروبرقی و پره‌های آن صدای بلند ایجاد خواهد شد.

جریان هوا ناشی از فن و مکش نیز باعث ایجاد صدای غیرطبیعی در دستگاه خواهند شد و این موضوع کاملا طبیعی است. به طور معمول موتور جاروبرقی هاردستون از نوع AC می‌باشد که هنگام استفاده از دستگاه سروصدای زیادی تولید می‌کند.

کم شدن قدرت جاروبرقی

در صورتی که احساس می‌کنید قدرت جاروبرقی کاهش یافته است برای تعمیر این دستگاه می‌توان اقدامات زیر را انجام داد:

کثیف شدن کلکتود جاروبرقی باعث کاهش قدرت جاروبرقی می‌شود. خراب شدن یاتاقان و آرمیچر نیز از دیگر موارد تأثیرگذار در کاهش قدرت جاروبرقی هاردستون هستند. تعمیرکار نمایندگی مستر امداد ابتدا این قطعات را مورد بررسی قرار خواهد داد و پس از عیب‌یابی مشکلات موجود را رفع خواهد کرد.

جمع نشدن سیم جاروبرقی

یکی دیگر از مشکلات رایج که ممکن است برای جاروبرقی هاردستون شما پیش آید جمع نشدن سیم آن می‌باشد. در صورت مواجهه با این مشکل برای رفع این مشکل می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

ضربه ممکن است باعث شود سیم جمع کن جاروبرقی از جای خود خارج شود در این صورت تعمیرکار می‌تواند محفظه را باز کند و فنر را در سر جای صحیح خود قرار دهد. همچنین تعمیرکار در صورتی که احساس کند قطعه‌ای شکسته است می‌تواند اقدامات لازم را برای تعویض آن انجام دهد.

عیب‌یابی و تعمیر جاروبرقی هاردستون

خراب شدن چرخ‌های جاروبرقی

یکی دیگر از مشکلات رایج که ممکن است برای جاروبرقی هاردستون شما پیش آید و شما را نیازمند تعمیر جاروبرقی هاردستون نماید خراب شدن چرخ‌های آن می‌باشد. برای تعمیرات جاروبرقی می‌توانید موارد زیر را انجام دهید.

در صورتی که کف محلی که نسبت به نظافت آن اقدام می‌کنید سرامیک است باید جاروبرقی خود را با دقت حرکت دهید تا چرخ‌ها آسیب نبینند. در صورتی که قسمت‌هایی از کف برآمدگی داشته باشد نیز بهتر است برای جابه‌جا کردن جاروبرقی دستگاه را بلند کرده و دستگاه را به محل دیگر انتقال دهید.

وجود گرد و غبار در اطراف جاروبرقی

در صورتی که در دستگاه گرد و غبار وجود داشته باشد برای رفع این مشکل می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

در صورتی که با روشن شدن جاروبرقی در اطراف این دستگاه گرد و غبار مشاهده شد دلیل اصلی ایجاد این مشکل پر شدن کیسه جاروبرقی است که برای رفع این مشکل باید کیسه را خالی کنید. در صورتی که برای مدت زمان زیادی است که فیلترها تعویض نشده‌اند ممکن است منافذ فیلتر مسدود شده باشند و از این رو گرد و غبار به خارج از دستگاه انتشار خواهد یافت.

 

بیشتر بخوانید:

تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر سای بای ساید

تعمیر ماکروویو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *