یکی از بهترین برندهای چینی کولرگازی، کولرگازی هایسنس است که امروزه در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد. این دستگاه نیز همانند دیگر لوازم الکترونیکی و مکانیکی موجود در منزل گاهی اوقات ممکن است با مشکلاتی مواجه شده و به تعمیر کولرگازی هایسنس نیاز داشته باشید. تعمیرگاه و یا نمایندگی مستر امداد یکی از تعمیرگاه های معتبر در منطقه الهیه تهران می باشد که خدمات تعمیر کولرگازی هایسنس را به بهترین نحو ارائه می دهد.

در صورت تماس با این نمایندگی ابتدا مشاوره های لازم را به شما ارائه خواهند داد تا در صورت امکان بتوانید اقدامات لازم را برای تعمیر کولرگازی هایسنس انجام دهید اما اگر مشکلات همچنان باقی ماند یکی از تکنسین های متخصص این نمایندگی به محل شما اعزام خواهند شد و در کوتاه ترین فرصت ممکن اقدامات لازم را برای تعمیر دستگاه شما با کمترین هزینه انجام خواهند داد.

تا پایان بهمن ماه با تماس با مستر امداد از تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی بر روی تعمیرات لوازم خانگی خود بهره‌مند شوید.

عیب یابی کولرگازی هایسنس

یکی از شرکت های معتبر چینی که در سالر۱۹۶۹ تاسیس شده است کولرگازی هایسنس می باشد که در مدت زمان فعالیت خود توانسته است مشتریان زیادی را به سوی خود جذب کنند. یکی از بهترین شرکت های تولید لوازم برقی در سطح جهان شرکت هایسنس است که امروزه به عنوان یکی از ده برند معتبر لوازم خانگی در سطح جهان شناخته شده است. این کولرگازی یکی از بهتربن کولرگازی هاست که با قیمت مناسب در بازار وجود دارد. تعمیرکار نمایندگی مستر امداد بلافاصله پس از تماس شما ابتدا اقدامات لازم را برای عیب یابی انجام می دهند و پس از عیب یابی دقیق و صحیح اقدامات لازم را برای تعمیر دستگاه شما انجام می دهند.

عیب یابی کولرگازی هایسنس

گاهی اوقات ممکن است کولرگازی هایسنس شما با مشکل مواجه شود و عملکرد درستی ارائه ندهد که در این شرایط بهتر است ابتدا اقدامات لازم جهت عیب یابی دستگاه انجام شود و پس از این که عیب به صورت دقیق مشخص شد تعمیرکار کولرگازی هایسنس اقدامات لازم را برای تعمیر این دستگاه انجام می دهند.

روشن نشدن کولرگازی هایسنس

یکی از مشکلات رایج کولرگازی هایسنس روشن نشدن آن می باشد. این مشکل ممکن است به دلایل مختلف برای دستگاه شما ایجاد شده باشد که از مهمترین این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

یکی از مهمترین دلایل روشن نشدن کولرگازی هایسنس این است که ممکن است دوشاخه کولرگازی به برق متصل نشده باشد که در این شرایط به تعمیر کولرگازی هایسنس نیاز نخواهید داشت و تنها کافی است آن را به پریز متصل کنید.

در صورتی که مشکل از پریز نبود باید اقدام به بررسی پریز با استفاده از فازمتر نمایید تا مطمئن شوید جریان برق در آن وجود دارد. در مرحله بعد باید اتصالات سیم های داخلی را با استفاده از آمپرمتر مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که یکی از آن ها قطع شده بود باید آن ها را در سر جای خود قرار دهید. در صورتی که با بررسی موارد ذکر شده مشکل دستگاه همچنان باقی مانده بود احتمال دارد کمپرسور سوخته باشد و یا با مشکل مواجه شده باشد که در این شرایط بهترین کار تماس با سرویسکار نمایندگی مستر امداد برای رفع مشکل مورد نظر می باشد.

خنک نکردن کولرگازی هایسنس

یکی دیگر از مشکلات رایج کولرگازی هایسنس خنک نکردن آن است که ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. در این شرایط ابتدا باید عیب یابی دستگاه انجام گیرد تا بتوان مشکل دستگاه را به درستی تشخیص داد و تعمیر کولرگازی هایسنس را انجام داد. یکی از دلایل اصلی ایجاد این مشکل ممکن است بسته بودن دریچه خروجی کولر گازی هایسنس باشد که راهکار رفع این مشکل تنها باز کردن آن است. با باز کردن این دریچه محیط به آسانی خنک خواهد شد.

از دیگر دلایل اصلی ایجاد این مشکل وجود مشکل در کمپرسور می باشد، برای رفع این مشکل به تخصص و مهارت کافی نیاز خواهید داشت. از دیگر دلایل ایجاد این مشکل می توان به خراب بودن فن دستگاه اشاره کرد که در این شرایط نیز باید اقدامات لازم برای تعمیر و یا تعویض قطعات مورد نظر انجام گیرد. کثیف بودن فیلتر کولرگازی نیز از دیگر دلایل ایجاد این مشکل خواهد بود که با سرویس این دستگاه در زمان مناسب می توان از ایجاد این مشکل خودداری کرد. به اتمام رسیدن گاز کولرگازی اصلی ترین مشکل خنک نکردن دستگاه می باشد که راهکار رفع این مشکل نیز شارژ مجدد گاز آن می باشد.

خاموش شدن کولرگازی به صورت ناگهانی

خاموش شدن کولرگازی به صورت ناگهانی یکی دیگر از مشکلات رایج است که ممکن است برای دستگاه شما ایجاد شده باشد. ایجاد این مشکل بدون شک شما را به این فکر خواهد انداخت تا عیب موجود در این دستگاه را بررسی نمایید. عدم انجام دادن سرویس کولرگازی در زمان مناسب ممکن است یکی از دلایل اصلی ایجاد این مشکل باشد. کثیف شدن فیلترهای کولرگازی ممکن است یکی از دلایل اصلی ایجاد این مشکل باشد زیرا باعث می شود دستگاه قادر نباشد تا هوای خنک را به بیرون انتقال دهد. در این حالت به دستگاه فشار وارد خواهد شد و باعث خاموش شدن آن می شود.

خراب بودن ترموستات می تواند یکی دیگر از دلایل ایجاد این مشکل باشد. هنگامی که محیط به میزان مورد نظر شما که توسط ترموستات تنظیم کرده اید رسید ترموستات به موتور دستگاه دستور خاموش شدن را ارسال خواهد کرد و در شرایطی که دمای محیط تغییر نکند دستگاه روشن نخواهد شد. خراب شدن ترموستات در برخی شرایط باعث ایجاد اختلال و عدم تنظیم دما به درستی خواهد شد که در نهایت باعث می شود دستگاه شما به صورت ناگهانی خاموش شود.

از دیگر دلایل اصلی ایجاد این مشکل می توان به خراب بودن برد دستگاه اشاره کرد در این شرایط باید اقدامات لازم برای عیب یابی انجام داد و دستگاه را مورد بررسی قرار داد و در نهایت تعمیر کولرگازی هایسنس را باید آغاز کرد.

تعمیر کولرگازی هایسنس

یخ زدگی کولرگازی

گاهی اوقات ممکن است کولرگازی یخ بزند و دستگاه قادر به ارائه عملکرد صحیح نباشد که در این شرایط باید دستگاه را به صورت دقیق عیب یابی کرد و سپس اقدامات لازم را برای تعمیر کولرگازی هایسنس انجام داد. یکی از دلایل اصلی ایجاد این مشکل ممکن است خرابی فن باشد زیرا در این شرایط قادر به انتقال هوای سرد به درستی به بیرون نخواهد بود و این امر باعث می شود هوای سرد در یک جا جمع شود و یخ بزند در این شرایط باید اقدامات لازم را برای تعمیر و یا تعویض فن انجام داد.

از دیگر دلایل ایجاد این مشکل می توان به سوراخ شدن مخزن و یا لوله های انتقال گاز اشاره کرد که اگر به صورت یکجا خارج شود باعث یخ زدگی خواهد شد. در صورتی که مهارت لازم را برای تعمیر کولرگازی هایسنس نداشتید می توانید از تعمیرکار و سرویسکار نمایندگی تعمیرات کولرگازی هایسنس کمک بگیرید.

 

بیشتر بخوانید:

تعمیر پکیج

تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر هود آشپزخانه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *