تعمیر جاروبرقی هیتاچی در زعفرانیه

یکی از بزرگ‌ترین برندهای تولیدکننده لوازم‌خانگی که در زمینه تولید جاروبرقی نیز فعالیت دارد هیتاچی می‌باشد. در اوایل فعالیت این شرکت کار اصلی آن تولید موتورها و توربین‌های الکتریکی بوده است. امروزه هیتاچی به عنوان یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید لوازم‌خانگی برقی فعالیت دارد. یکی از کشورهای مصرف‌کننده لوازم برقی هیتاچی ایران می‌باشد. در ادامه مقاله تعمیر جاروبرقی هیتاچی در زعفرانیه همراه ما باشید.

در این مقاله مشکلات رایج که ممکن است برای جاروبرقی هیتاچی پیش آید و راهکارهای رفع این مشکلات را به طور مختصر مورد بررسی قرار دهیم.

مستر امداد به عنوان یکی از نمایندگی‌های معتبر تعمیر جاروبرقی هیتاچی شناخته می‌شود. از این رو در صورت مواجهه با مشکل در استفاده از این وسیله برقی توصیه می‌شود بلافاصله با نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید تا در اسرع وقت یکی از تکنسین‌های متخصص این نمایندگی در محل شما حاضر شده و خدمات مورد نیاز شما را به بهترین نحو ارائه دهد.

مشکلات رایج و تعمیر جاروبرقی هیتاچی

جاروبرقی هیتاچی همانند دیگر برندهای جاروبرقی گاهی اوقات ممکن است با مشکلات متعدد مواجه شود. در ادامه رایج‌ترین مشکلاتی که ممکن است برای این دستگاه پیش آید و راهکارهای رفع این مشکلات را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مشکلات رایج و تعمیر جاروبرقی هیتاچی

روشن نشدن جاروبرقی هیتاچی

یکی از مشکلات رایج که ممکن است برای جاروبرقی هیتاچی پیش آید روشن نشدن آن است. در صورت مواجهه با این مشکل برای تعمیر جاروبرقی هیتاچی بهتر است اقدامات زیر را انجام دهید:

ممکن است وجود مشکل در پریز دستگاه باعث ایجاد این مشکل در جاروبرقی هیتاچی شود که در این شرایط برای تعمیر جاروبرقی هیتاچی توصیه می‌شود پریز را مورد بررسی قرار دهید؛ زیرا عدم وجود جریان برق در پریز با این مشکل مواجه خواهید شد.

از دیگر دلایل اصلی ایجاد این مشکل برای جاروبرقی هیتاچی می‌توان به سوختن رله اشاره کرد. در این شرایط نیز توصیه می‌شود اقدامات لازم را برای تعمیر رله انجام دهید؛ اما اگر تعمیر این قطعه امکان‌پذیر نبود باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

تمامی قطعاتی که در نمایندگی مستر امداد ارائه می‌شود فابریک و اورجینال هستند از این رو شما می‌توانید با خیال راحت تعویض این قطعه را به تکنسین‌های مستر امداد بسپارید. در نهایت پس از اتمام کار به شما گارانتی ۶ ماهه بابت خدمات ارائه شده اهدا خواهد شد.

در صورت دریافت گارانتی ۶ ماهه اگر دستگاه شما در طی این ۶ ماه از همان مکان تعمیر شده دوباره با مشکل مواجه شد می‌توانید تعمیر جاروبرقی هیتاچی را به صورت رایگان به تکنسین‌های مستر امداد بسپارید.

– یکی دیگر از دلایل ایجاد این مشکل برای جاروبرقی هیتاچی آسیب دیده بودن دوشاخه جاروبرقی یا سیم رابط آن می‌باشد.

– قطع شدن مدار سری موتور نیز می‌تواند یکی دیگر از دلایل اصلی ایجاد این مشکل برای دستگاه شما باشد.

– در نهایت ممکن است موتور جاروبرقی هیتاچی شما سوخته باشد و این امر باعث شود دیگر دستگاه شما روشن نشود. در صورت امکان بهتر است برای تعمیر جاروبرقی هیتاچی موتور آن را تعمیر کنید و در صورتی که تعمیر آن امکان‌پذیر نبود بهتر است اقدامات لازم را برای تعویض آن انجام دهید.

ضعیف بودن مکش جاروبرقی هیتاچی

یکی دیگر از مشکلات رایج که ممکن است برای جاروبرقی هیتاچی پیش آید ضعیف بودن مکش آن می‌باشد. در این شرایط برای تعمیر جاروبرقی هیتاچی توصیه می‌شود اقدامات زیر را انجام دهید.

– یکی از دلایل اصلی کم شدن مکش جاروبرقی هیتاچی پر بودن کیسه آن در تمامی برندها می‌باشد. در این شرایط می‌توانید با تخلیه کیسه جاروبرقی این مشکل دستگاه خود را رفع نمایید.

– دلیل دیگر ایجاد این مشکل برای جاروبرقی هیتاچی کثیف شدن فیلتر جاروبرقی می‌باشد. برای تعمیر جاروبرقی هیتاچی در این شرایط توصیه می‌شود هرچند وقت یک‌بار فیلتر آن را تمیز کنید.

– گاهی اوقات ممکن است موتور جاروبرقی ضعیف شود و همین امر باعث خواهد شد تا مکش جاروبرقی هیتاچی ضعیف شود. در این شرایط بهتر است موتور دستگاه خود را تعمیر کنید.

– از دیگر دلایل ایجاد این مشکل برای جاروبرقی هیتاچی می‌توان به بسته شدن و یا سوراخ شدن لوله‌های رابط در جاروبرقی اشاره کرد. در این شرایط برای تعمیر جاروبرقی هیتاچی توصیه می‌شود لوله‌ها را مورد بررسی قرار دهید.

کاهش قدرت موتور جاروبرقی

گاهی اوقات ممکن است جاروبرقی هیتاچی شما روشن شود اما موتور آن قدرت کافی نداشته باشد. از مهم‌ترین دلایل ایجاد این مشکل برای جاروبرقی هیتاچی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– خراب شدن زغال جاروبرقی هیتاچی یکی از دلایل اصلی ایجاد این مشکل برای دستگاه شما می‌باشد در این شرایط توصیه می‌شود زغال جاروبرقی را تعویض نمایید تا تعمیر جاروبرقی هیتاچی به درستی انجام گیرد.

– خراب شدن یاتاقان‌ها یکی دیگر از دلایل اصلی ایجاد این مشکل برای دستگاه شما می‌باشد در این شرایط نیز باید اقدامات لازم را برای تعمیر و یا تعویض آن‌ها انجام دهید.

– وجود مشکل در کلکتور دستگاه نیز می‌تواند دلیل دیگر ایجاد این مشکل برای دستگاه شما باشد.

– نیم‌سوز شدن موتور جاروبرقی هیتاچی نیز می‌تواند یکی دیگر از دلایل اصلی ایجاد این مشکل برای دستگاه شما باشد. در صورت وجود این مشکل در جاروبرقی هیتاچی بلافاصله پس از روشن کردن جاروبرقی موتور دستگاه شما داغ خواهد شد.

تعمیر جاروبرقی هیتاچی

شنیده شدن صدای زیاد از جاروبرقی هیتاچی

یکی دیگر از مشکلات رایج که ممکن است برای جاروبرقی هیتاچی شما پیش آید شنیده شدن صدای زیاد از دستگاه می‌باشد. در صورت مواجهه با مشکل بهتر است دلایل زیر را مورد بررسی قرار داده و اقدامات لازم را برای تعمیر جاروبرقی هیتاچی انجام دهید.

– یکی از دلایل اصلی ایجاد این مشکل برای جاروبرقی هیتاچی خراب شدن بلبرینگ می‌باشد که در این شرایط بهتر است اقدامات لازم را برای تعمیر بلبرینگ دستگاه انجام دهید.

– خراب شدن پروانه جاروبرقی نیز ممکن است یکی دیگر از دلایل اصلی شنیده شدن صدای زیاد از جاروبرقی هیتاچی باشد در این شرایط برای تعمیر جاروبرقی هیتاچی توصیه می‌شود پروانه جاروبرقی را تعمیر کنید و در صورت غیرممکن بودن تعمیر بهتر است اقدامات لازم را برای تعویض این قطعه انجام دهید.

– در صورتی که نگه‌دارنده‌های لاستیکی جاروبرقی هیتاچی خراب شده باشند ممکن است از دستگاه شما صدای زیادی شنیده شود از این رو در صورت مواجهه با این مشکل بهتر است اقدامات لازم را برای تعویض این قطعات انجام دهید. خوشبختانه نگه‌دارنده‌های لاستیکی ارائه شده در مرکز خدمات و تعمیرات مستر امداد فابریک و اورجینال هستند از این رو به ندرت ممکن است دوباره با مشکل مواجه شوند.

 

بیشتر بخوانید:

تعمیر ظرفشویی

تعمیر هود آشپزخانه

تعمیر یخچال و فریزر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *