نصب و تعمیر هود بیمکث در شرق تهران

با توجه به شرایط اقتصادی فعلی که خرید و تعمیر هر وسیله رقی بسیار هزینه بر است، حتما در نگهداری از آن ها بسیار دقت کنید تا دچار مشکل نشوند اما اگر به هر دلیل خرابی رخ داد، به سراغ تعمیرکار حرفه ای بروید تا دستگاه همانند روز اول کارایی داشته و طول عمرش کوتاه نشود. در صورتی که در خانه خود از هود بیمکث استفاده می کنید و اکنون دچار خرابی شده است، قبل از اینکه عجله کرده و به سراغ هر تعمیرکار بروید، توصیه می کنیم حداقل یک بار به نمایندگی تعمیرات مسترا مداد برای نصب و تعمیر هود بیمکث اعتماد کنید.

ما نصب و تعمیر هود بیمکث در شرق تهران را توسط متخصصین حرفه ای خود انجام می دهیم. تنها مسئولیت شما این است که مشکل رخ داده را از طریق تماس تلفنی و یا از طریق ورود به سایت، به کارشناسان ما اطلاع دهید. در اولین فرصت و براساس لیست تماس ها درخواست شما پیگیری خواهد شد.

عیوب رایج در هود بیمکث

عیوب رایج در هود بیمکث را در زیر بخوانید:

هود روشن نمی شود

۱- در ابتدا بررسی کنید که آیا برق خانه وصل است؟ ممکن است برق قسمت آشپزخانه قطع شده باشد.

۲- بررسی نمایید که پریز، دو شاخه برق و محافظ سالم هستند.

۳- این امکان وجود دارد که اتصالات داخلی هود دچار مشکل شده باشد.

هود آشپزخانه مکش خوبی ندارد

۱- با توجه به اینکه هود قرار است ذرات معلق در هوا را داخل فیلترها جمع کند لذا تمیز و یا تعویض کردن فیلترها فراموش نشود. فیلترهای کثیف، قدرت مکش کمتری خواهند داشت.

۲- این امکان نیز وجود دارد که موتور هود خراب شده است.

۳- اگر که پروانه هود آشپزخانه خراب شده باشد نیز این مشکل رخ می دهد.

در زمان روشن شدن هود روشن، فیوز قطع خواهد شد

۱- اگر در مدار داخلی هود اتصال کوتاه برقرار شده باشد، در زمان روشن شدن دستگاه، فیوز برق می پرد.

۲- ممکن است موتور هود در حال سوختن باشد. در نتیجه توصیه می کنیم حتما از تعمیرکار کمک بگیرید.

هود موقع روشن بودن، صدای زیادی تولید می کند

۱- ممکن است پروانه های داخل هود گیر کرده باشد.

۲- دقت کنید اگر اتصالات داخلی موتور ساییده شده باشد، در زمان روشن بودن، سر و صدا تولید می کند.

نصب و تعمیر هود بیمکث در شرق تهران

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۱- ما تعمیر در محل انجام می دهیم

جابجایی هر کدام از وسایل خانگی برای بردن به نمایندگی و انجام تعمیرات، برای همه مشتریان سخت است به خصوص در مورد وسایل بزرگ و یا وسایلی همانند پکیج که بعد از اتمام کار نیاز به نصب دارند. برای اینکه بار مسئولیت از دوش شما برداشته شود ما تعمیر فوری وسیله در محل را انجام می دهیم. برای تعمیر ماکروویو، تعمیر هود، تعمیر جاروبرقی و تعمیر هود بیمکث می توانید بر روی کمک متخصصین ما حساب کنید. ما تکنسین های خود را با تجهیزات کامل به منزل شما اعزام خواهیم کرد تا در حضور خودتان عیب یابی و تعمیرات را انجام دهند.

۲- خدمات این مرکز با ضمانت نامه ارائه می شود

به شما اطمینان می دهیم که تعمیر هر کدام از وسایل خانگی توسط تکنسین های حرفه ای انجام می شود. اما به منظور جلب اعتماد شما عزیزان، خود را موظف دانستیم ضمانت نامه ۶ ماهه ارائه کرده و در صورتی که همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ داد، بدون هزینه از شما حمایت کنیم.

۳- بهترین خدمات را با قیمت مناسب دریافت خواهید کرد

در این مرکز هزینه ها براساس قیمت مصوب اتحادیه محاسبه شده و جزئیات کار در قالب فاکتور با مهر تایید نمایندگی ارائه می شود. این مسئله برای ما مهم است که از نظر هزینه در فشار اقتصادی قرار نگیرید. در نتیجه در کنار تخفیفات ویژه نمایندگی، در صورتی که گارانتی وسیله نقضی نشده است می توانید به تکنسین تحویل دهید تا در محاسبه هزینه نهایی لحاظ شود.

۴- از قطعات اصل استفاده خواهیم کرد

بعد از بررسی و عیب یابی، در صورتی که قطعه ای خراب شده باشد تکنسین ها تلاش خواهند کرد آن را تعمیر کنند. در این صورت هم هزینه کم شده و هم اینکه نگران کیفیت قطعه های تعویضی نخواهید بود هر چند که به شما اطمینان می دهیم در صورت نیاز به تعویض قطعات، از انواع اصل دارای گارانتی استفاده خواهد شد.

۵- نصب و راه اندازی وسیله را به ما بسپارید

اگر وسیله برقی را به تازگی خریده اید و می خواهید آن را راه اندازی کنید، بهتر است از کارشناس کمک بگیرید چرا که ممکن است خودتان به دلیل نداشتن مهارت کافی منجر به بروز عیب و یا حتی سوختگی در وسیله شوید. همچنین در مورد وسایلی همانند پکیج که نیاز به سرویس دارند، می توانید تمامی امور به کارشناسان ما بسپارید.

۶- از خدمات مشاوره مستر امداد بهره مند شوید

در این مرکز گروهی از کارشناسان ما مسئول پاسخگویی به سوالات شما عزیزان بوده و بدون هیچ هزینه ای، به صورت تلفنی و یا آنلاین در خدمت شما عزیزان هستید. همچنین اگر بعد از بررسی درخواست شما متوجه شوند که این عیب سطحی است و خودتان می توانید آن را رفع کنید، با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را ارائه خواهند کرد درا نی صورت هزینه ها کمتر می شود.

۷- دوره های آموزشی برای متخصصین در نظر گرفته می شود

با توجه به اینکه علم و فناوری همراه در حال پیشرفت است، این مسئله بسیار مهم است که متخصصین در مرکز به این پیشرفت ها تسلط داشته باشند در این صورت عیب یابی و تعمیرات با دقت و سرعت بالاتری انجام خواهد شد. به همین منظور دوره های آموزشی در بازه های زمانی منظم برای تکنسین ها در نظر گرفته شده است تا دانش علمی و عملی آن ها ارتقا پیدا کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *