نصب و تعمیر لباسشویی بوش در غرب تهران

یکی از وسایل برقی ضروری در هر خانه ای ماشین لباسشویی است. با توجه به کارایی بالای این وسیله لازم است در زمان خرید دقت کنید که به سراغ برندهای معتبر بروید. از سویی دیگر در صورتی که عیبی در دستگاه رخ داد حتما به سراغ نمایندگی های مجاز بروید تا از کیفیت کار مطمئن باشید و بعد از تعمیرات، وسیله همانند روز اول کارایی داشته باشد. شما می توانید برای نصب و تعمیر ماشین لباسشویی بوش در غرب تهران از متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات مستر امداد کمک بگیرید.

تنها وظیفه شما این است که با مرکز تماس گرفته و یا اینکه از طریق آنلاین، عیب رخ داده در ماشین را به کارشناسان ما اطلاع دهید. در این صورت در اولین فرصت شاهد تعمیر فوری و باکیفیت وسیله باشید.

عیوب رایج در ماشین لباسشویی بوش

عیوب رایج در ماشین لباسشویی بوش را در زیر بخوانید:

ماشین لباسشویی بوش نمی تواند آبگیری انجام دهد

– در ابتدا فشار آب ساختمان را بررسی کنید. این مشکل غالبا برای افرادی رخ می دهد که آپارتمان نشین هستند. در صورت افت فشار آب، ماشی نمی تواند آبگیری کند.

آیا شیر آب ورودی باز است؟

– این احتمال وجود دارد که شلنگ آب ورودی به دلیل تا شدن و یا گیر کردن جسم خارجی در ان مسدود شده باشند.

– در نهایت اگر عیب از موارد فوق نبود، ممکن است نقص فنی رخ داده باشد.

تخلیه ماشین لباسشویی بوش دچار مشکل شده است

– قبل از اینکه لباس ها را داخل ماشین بریزید حتما جیب های آن را چک کنید که دستمال و کاغذ داخل آن ها نباشد. این مواد و حتی زیپ و دکمه لباس ممکن است مسیر خروج آب را مسدود نمایند.

– چک کنید که آیا شلنگ خروجی آب به درستی سر جای خود قرار دارد یا خیر.

ماشین لباسشویی روشن نمی شود

– در ابتدا باید وضعیت برق ساختمان یا قسمتی که ماشین لباسشویی در آن قرار دارد بررسی شود. شاید برق قطع شده است.

– از سلامت دو شاخه، پریز و محافظ دستگاه مطمئن شوید.

– این احتمال نیز وجود دارد که اتصالات برقی در ماشین لباسشویی دچار عیب شده باشد.

بدنه ماشین لباسشویی بوش برق دارد

– این عیب بسیار خطرناک است. باید سیم های ماشین لباسشویی را با دقت چک کنید تا در صورتی که روکش آن ها از بین رفته است، جریان برق به بدنه منتقل شده و خطر برق گرفتگی وجود دارد.

– فراموش نکنید که کشش جریان المنت یا خراب بودن عایق لباسشویی نیز باعث برق دار شدن بدنه آن خواهد شد.

– کوچکترین اتصالی در مدار داخلی ماشین لباسشویی کافی است تا این مشکل رخ بدهد.

نصب و تعمیر لباسشویی بوش در غرب تهران

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۱- تعمیر هر وسیله در محل انجام می شود

مشتریان زمانی که با خرابی هر کدام از وسایل برقی خانگی مواجه می شوند، نگران چگونگی بردن آن به محل تعمیر هستند. این نگرانی مورد وسایل سنگین و بزرگ همانند ماشین لباسشویی بیشتر می شود. برای آسودگی خاطر شما عزیزان خدمات تعمیر در محل توسط تکنسین های مجرب را در نظر گرفته ایم. به محض اعلام خرابی، تکنسین مربوطه با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه خواهند کرد.

۲- خدمات با ضمانت نامه ارائه می شود

در این مرکز تنها تعمیرکارانی مشغول به کار خواهند شد که هم از نظر علمی و هم از نظر عملی، دانش و مهارت بالیای داشت هباشند چون برای ما مهم است که مشتری از خدمات نمایندگی راضی بوده و بعد از اتمام کار، دستگاه همانند روز اول کارایی داشته باشد. اما با این حال برای جلب رضایت شما عزیزان، ضمانت نامه ۶ ماهه تعمیرات را در نظر گرفته و تعهد داریم اگر همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ داد، بدون هزینه از شما حمایت کنیم.

۳- تعمیر انواع وسایل برقی انجام می شود

علاوه بر ماشین لباسشویی، تعمیر سایر وسایل خانگی همانند تعمیر سای بای ساید، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر جاروبرقی و… در این مرکز انجام می شود. بسته به نوع وسیله که خراب شده است، تعمیرکار مربوطه با وسایل کامل به منزل شما مراجعه می کند. ما خانه شما را تبدیل به یک تعمیرگاه خواهیم کرد و خودتان شاهد روند کار خواهید بود.

۴- خدمات مشاوره رایگان ارائه می شود

جالب است بدانید در اغلب موارد دیده ایم عیبی که در وسیله رخ داده به حدی سطحی است که خود مشتری می تواند آن را رفع کند اما چون اطلاعات و دانش کافی ندارد، از تعمیرکار کمک می گیرد. در چنین مواردی کارشناسان ما به صورت تلفنی و بدون هیچ هزینه ای شما را حمایت می کنند.

۵- قطعات معیوب تعمیر و یا تعویض می شوند

بعد از بررسی وسیله در صورتی که تکنسین متوجه شود علت خرابی، وجود عیب در قطعه است در ابتدا سعی می کند آن را تعمیر کند تا هزینه کم شده و قطعه اصلی دستگاه حفظ شود. اما در صورتی که قطعه سوخته باشد و راهی جز تعویض باقی نماند، به شما اطمینان می دهیم متخصصین ما از انواع اصل دارای گارانتی استفاده کنند.

۶- در مورد هزینه ها نگران نباشید

مشتریان حق دارند نگران هزینه تعمیرات باشند چون در شرایط اقتصادی فعلی واقعا تامین هزینه کار برای عمده افراد سخت است. در این مرکز قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و فاکتور با مهر تایید نمایندگی به شما تحویل داده خواهد شد. در راستای کاهش هزینه ها، گارانتی وسیله به عنوان معیار تخفیف در نظر گرفته خواهد شد منوط بر اینکه تاریخ آن منقضی نشده باشد.

۷- نصب و راه اندازی وسیله را به ما بسپارید

برای نصب و راه اندازی هر کدام از وسایل برقی می توانید بر روی کمک متخصصین ما حساب کنید. از طرفی هر کدام از وسایل که نیاز به سرویس داشت، کارشناسان ما برای شما انجام خواهند داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *