نصب و تعمیر پکیج بوتان غرب تهران

نمایندگی تعمیرات مستر امداد همواره به دنبال جلب رضایتمندی مشتریان خود بوده و به منظور خدمت رسانی سریع، در اغلب مناطق تهران شعبه هایی را تحت نظر متخصصین توانمند راه اندازی نموده و اکنون شما برای نصب و تعمیر پکیج بوتان غرب تهران مشکلی ندارید کافی است با این مرکز تماس گرفته و یا از طریق ورود به سایت، مشکل رخ داده در دستگاه را به کارشناسان ما اطلاع دهید تا خدمات این مرکز بهره مند شوید. عیوب و ارور رایج در پکیج بوتان، را در زیر بخوانید.

عیوب رایج در پکیج بوتان

شعله پکیج روشن نمی شود:

– ابتدا گاز ساختمان را بررسی کنید که قطع نشده باشد.

– ممکن است شیر انتقال گاز خراب شده و به پکیج نمی رسد.

– حتما فندک پکیج را چک کنید که سالم باشد.

کلید حرارتی پکیج خراب شده است

– در ابتدا شما باید پمپ حرارتی را بررسی کنید چرا که احتمال عیب در این قسمت وجود دارد.

– در داخل پکیج یک صافی برگشت وجود دارد که قطعات داخلی را از ناخالصی ها تصفیه می کند. احتمال مسدود شدن آن وجود دارد.

– شاید در شیر موتور نقصی به وجود آمده باشد.

– مبدل ثانویه را بررسی کنید که رسوب نگرفته باشد.

دود حاصل از احتراق نمی تواند به درستی خارج شود

– ترموستات دود بررسی شده و از سلامت آن مطمئن شوید.

– در داخل پکیج فن تعبیه شده تا دود را به بیرون هدایت نماید. خرابی فن نیز منجر به اختلال در خروج دود خواهد شد.

فشار آب پکیج افت کرده است

– اولین حدس شما باید در مورد افت فشار آب در داخل ساختمان باشد.

– د صورتی که از نظر فشار آب داخل ساختمان مشکلی وجود ندارد، پرشر سوئیچ آب و کلید حداقل فشار را بررسی کنید که سالم باشند.
پکیج روشن نمی شود.

– همیشه عیوب رخ داده در کارکرد پکیج به معنی خرابی آن نیست. شما در ابتدا برق قسمتی از ساختمان که پکیج را تامین می کند، بررسی کنید. ممکن است جریان برق ساختمان قطع شده باشد.

– در مرحله بعد از سالم بودن پریز و دو شاخه برق پکیج مطمئن شوید.

– در نهایت خرابی در هر کدام از اتصالات داخلی پکیج نیز منجر به قطعی جریان برق در آن خواهد شد.

دمای آب پکیج نوسان داشته و مدام گرم و سرد می شود

– فشار گاز خانه را بررسی کنید چرا که ممکن است فشار گاز ساختمان افت کرده و همین مسئله بر روی تنظیم دمای آب تاثیر دارد.

– درجه حرارت پکیج را بررسی کنید که تنظیم است یا خیر.

– افت فشار آب ساختمان نیز بر روی این مشکل تاثیر دارد.

– در داخل پکیج فیلترهایی تعبیه شده است که آب را تصفیه می کنند تا ناخالصی های آن بر روی قطعات داخلی رسوب نکند. توجه داشته باشید که اگر فیلتر کثیف باشد، مشکل تغییر دمای آب به وجود خواهد آمد.

نصب و تعمیر پکیج بوتان غرب تهران

فشار آب گرم داخل پکیج افت می کند

۱- شما باید در اولین قدم بررسی کنید که آیا در تمامی قسمت های خانه این مشکل وجود دارد یا تنها برخی از شیر آب ها دچار افت فشار آب گرم شده اند. در این صورت مشکل از شیر آب است.

۲- اما اگر مشکل در کل ساختمان بود، کثیفی فیلتر ورودی آب باعث می شود فشار آب افت کرده و در نتیجه آب گرم نتواند نیاز کل ساختمان را تامین کند و نیاز است فیلترها عوض شوند.

مبدل اصلی یخ می زند

از آنجایی که پکیج در قسمت بیرونی ساختمان نصب می شود، لذا سرمای زمستان به شدت بر روی آن تاثیر می گذارد. افت دمای بیرون باعث می شود که دمای پکیج نیز افت کرده و مبدل آن یخ بزند.

خدمات نمایندگی تعیمرات مستر امداد برای نصب و تعمیر پکیج بوتان

۱- آیا شما نیز نگران این موضوع هستید که چگونه پکیج را باز کرده و به محل تعمیر ببرید؟ اگر کار را به متخصصین ما در نمایندگی مستر امداد بسپارید، جایی برای نگرانی در این زمینه نخواهد بود. ما تعمیر پکیج بوتان در محل انجام می دهیم. تنها مسئولیت شما این است که مشکل را گزارش کنید. در اولین فرصت تعمیرکار به منزل شما اعزام خواهد شد. اطمینان داشته باشید که عیب یابی و تعمیرات توسط تکنسین هایی انجام می شود که دارای دانش علمی و عملی بالایی بوده و وسیله را همانند روز اول به شما تحویل می دهند.

۲- اگر چه ما کیفیت کاری تعمیرکاران خود را تایید می کنیم اما به منظور جلب اعتماد شما عزیزان، ضمانت نامه تعمیرات در پایان کار به شما تحویل داده می شود.

۳- متاسفانه در شرایط اقتصادی فعلی که تامین هزینه های زندگی نیز برای اغلب افراد سخت است، خراب شدن هر وسیله و هزینه های آن نیز بسیار نگران کننده است. در ابتدا لازم است بدانید در کنار تخفیفات ویژه نمایندگی، در صورتی که گارانتی پکیج، منقضی نشده است می توانید به تکنسین تحویل دهید تا هزینه نهایی برای شما کمتر در نظر گرفته شود. از سویی دیگر قیمت را براساس نرخ مصوبه اتحادیه محاسبه می کنیم که کاملا قانونی و مقرون به صرفه است.

۴- اگر تعمیر پکیج بوتان را به ما سپرده اید، نگران تعویض قطعات نباشید. در ابتدا تلاش تعمیرکاران ما بر این است که قطعه های معیوب تعمیر شوند در این صورت هزینه ها کمتر خواهد شد. اما اگر مجبور باشیم برخی از آن ها را عوض کنیم، به شما تضمین می دهیم از انواع اصل دارای ضمانت نامه استفاده شود.

۵- مسئله بسیار مهم در استفاده از پکیج، سرویس کردن آن در زمان های مشخص است. به خصوص در زمان تغییر فصل و سرد شدن هوا که کارایی پکیج بیشتر می شود، حتما باید آن را سرویس کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشد. برای این منظور می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید:

تعمیر پکیج

تعمیر هود آشپزخانه

تعمیر کولر گازی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *