نصب و تعمیر اجاق گاز رومیزی در شمال تهران

با توجه به اینکه در شرایط اقتصادی فعلی خرید هر نوع از وسایل خانگی به هزینه زیادی نیاز دارد لذا همیشه در استفاده از آن ها دقت داشته باشید تا خراب نشوند اما با این حال اگر باز هم مشکلی در دستگاه ها به وجود آمد باید به سراغ نمایندگی های معتبر بروید تا مطمئن شوید بعد از اتمام کار وسیله همانند روز اول کارایی خواهد داشت. برای نصب و تعمیر اجاق گاز رومیزی در شمال تهران کافی است با نمایندگی تعمیرات مستر امداد تماس بگیرید و مشکل را به کارشناسان ما اطلاع دهید. تعمیر فوری وسیله توسط متخصصین ما ارائه خواهد شد. البته می توانید به سایت نمایندگی مراجعه نموده و به صورت آنلاین درخواست خود را مطرح کنید ۰۹۲۱۳۹۰۶۸۹۶

عیوب رایج در اجاق گاز رومیزی

عیوب رایج در اجاق گاز رومیزی را در زیر بخوانید:

پیلوت اجاق گاز روشن نمی شود

۱- قبل از اینکه به دنبال بررسی عیب در اجاق گاز باشید از وصل بودن گاز در خانه و باز بودن شیر گاز مطمئن شوید.

۲- ممکن است میزان گاز ورودی به پیلوت کم شده و در نتیجه نمی تواند روشن شود. در این موارد باید پیلوت را تنظیم کنید.

۳- اگر هوای زیاد به مخلوط کن وارد شده باشد پیلوت روشن خواهد شد.

شعله های اجاق گاز روشن نمی شود

۱- بررسی نمایید که آیا پیلوت روشن است یا خیر؟

۲- در صورتی که در مزان آشپزی مواد غذایی روی گاز ریخته باشند، سوراخ های پیلوت و یا شعله ها بسته شده و در نتیجه اجاق روشن نمی شود.

۲- در مشعل، ماژول های جرقه وجود دارند که قدرت را به سمت برد شعله ها هدایت می کنند. اگر عیبی در این قسمت رخ بدهد، اجاق گاز روشن نمی شود.

شعله ها، زرد می سوزد

۱- همیشه به دنبال ساده ترین علت های بروز مشکل شوید. ممکن است مواد غذایی روی شعله ها ریخته شده و همین مسئله باعث تغییر رنگ آن ها می شود. پس باید گاز را تمیز کنید.

۲- شاید هوا در مخلوط کمتر از حد نرمال شده و همین اتفاق باعث زرد شدن شعله می شود.

شعله ها دود می کند

– در صورتی که میزان هوا و گاز در مخلوط زیاد شود، شاهد دود در شعله ها خواهید بود.

شعله زمانی که روشن می شود، وزش و صدا دارد

۱- آیا جدیدا اجاق گاز را تمیز کرده اید؟ مطمئن شوید صفحات به درستی در جای خود قرار گرفته اند در غیر این صورت شعله ها هم به درستی روشن نشده و هم صدا می دهد.

۲- اگر نسبت هوا به گاز زیاد باشد هم وزش شعله دیده رخ می دهد.

آتش شعله خیلی بلند است

– ممکن است مقدار گاز و هوا زیاد باشد و منجر به افزایش ارتفاع شعله خواهد شد.

نصب و تعمیر اجاق گاز رومیزی در شمال تهران

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۱- تعمیر هر نوع وسیله در محل انجام می شود

زمانی که یک وسیله خراب می شود اولین نگرانی همه مشتریان این است که آن را چگونه به محل تعمیر انتقال دهند به خصوص اگر نیاز به تعمیر سای بای ساید، تعمیر هود، تعمیر کولر و… باشد که بردن این وسایل به محل تعمیر واقعا سخت است. به منظور سهولت کار برای شما عزیزان در انی نمایندگی خدمات تعمیر در محل در نظر گرفته شده است. ما براساس نوع وسیله ای که خراب شده است تعمیرکار ار به منزل شما اعزام خواهیم کرد. تمامی تجهیزات مورد نیاز در اختیار تکنسین قرار می گیرد تا با دقت و سرعت بالا بتواند تعمیرات را انجام دهد.

۲- خدمات با ضمانت نامه ارائه می شود

در این مرکز ضمانت نامه ۶ ماهه برای تعمیر هر کدام از وسایل خانگی در نظر گرفته شده تا با خیال آسوده کا را با متخصصین ما بشپارید. ما تعهد داریم در صورت بروز مجدد همین عیب در مدت اعتبار گارانتی، بدون هیچ هزینه ای از شما عزیزان حمایت نماییم.

۳- خدمات با قیمت مناسب ارائه خواهد شد

در مورد هزینه ها نیز جایی برای نگرانی نخواهد بود. قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و با در اختیار داشتن فاکتور می توانید لیست هزینه ها را بررسی کنید. با هدف کاهش هزینه ها، علاوه بر تخفیفات نمایندگی، در صورتی که گارانتی دستگاه منقضی نشده است به تعمیرکار تحویل دهید تا در محاسبه هزینه نهایی لحاظ شده و قیمت کمتر شود.

۴- از قطعات ارجینال استفاده می شود

بعد از اینکه تکنسین دستگاه را بررسی نمود اگر متوجه روز عیب در برخی از قطعات شود، در ابتدا اولویت را بر تعمیر آن خواهد گذاشت. در این صورت هزینه ها کمتر خواهد شد. از سویی دیگر قطعه اصلی نیز حفظ می شود. با این حال گاها خرابی ها به دلیل سوختن یک قطعه رخ داده و چاره ای جز تعویض نیست. در این صورت تعهد می دهیم از انواع اصل دارای گارانتی استفاده شود. برای ما این مسئله مهم است که بعد از تعمیرات، عمر وسیله کوتاه نشده و منجر به خرابی های دیگر نشود.

۵- نصب و راه اندازی وسیله را به ما بسپارید

برای نصب و راه اندازی هر کدام از وسایل می توانید بر روی کمک متخصصین ما حساب کنید. از سویی دیگر اگر دستگاهی همانند پکیج نیاز به سرویس داشت کافی است به نمایندگی مستر امداد اطلاع دهید.

۶- از خدمات مشاوره ما استفاده کنید

جالب است بدانید که بارها دیده ایم مشکل رخ داده در دستگاه ه حدی ساده است که خود مشتری با کمی راهنمایی قادر به رفع آن بوده است. به همین دلیل در این مرکز خدمات مشاوره تلفنی رایگان در نظر گرفته شده است. در چنین مواردی متخصصین ما با شما تماس گرفته و کمک می کنند خودتان مشکل را برطرف نمایید. در این صورت بدون هیچ هزینه ای وسیله ار خودتان تعمیر کرده اید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *