نصب و تعمیر هود کن در غرب تهران

با توجه به اینکه خانه های امروزی عمدتا آپارتمانی هستند، لازم است در هر آشپزخانه یک هود وجود داشته باشد تا در زمان پخت و پز، بوی غذا در فضای خانه باقی نماند. اکنون ممکن است هود دچار مشکل شود و لازم است در اولین فرصت، آن را تعمیر کنید. شما می توانید نصب و تعمیر هود کن در غرب تهران را تحت نظر متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات مستر امداد تجربه کنید.

فراموش نکنید که این مسئله بسیار مهم است تعمیر وسیله توسط چه تیمی انجام گیرد چرا که تعیین کننده کارایی و سلامت آن بعد از اتمام کار خواهد بود. در صورتی که به نمایندگی مستر امداد اعتماد می کنید، تنها وظیفه شما این است که با مرکز تماس گرفته و یا اینکه از طریق ورود به سایت، خرابی رخ داده در هود را به کارشناسان ما اطلاع دهید. در ادامه مقاله نصب و تعمیر هود کن در غرب تهران با ما همراه باشید.

عیوب رایج در هود کن

عیوب رایج در هود کن را در زیر بخوانید:

هود روشن نمی شود

۱- در ابتدا بررسی کنید که آیا جریان برق خانه وصل است. ممکن است برق آشپزخانه قطع شده باشد.

۲- در مرحله بعد از سلامت پریز برق، دو شاخه و محافظ مطمئن شوید.

۳- البته این احتمال نیز وجود دارد که اتصالات داخلی هود دچار مشکل شده باشد.

مکش هود آشپزخانه کم شده است

۱- با توجه به اینکه بخار مواد غذایی که حاوی ذرات ریز غذا و چربی است وارد فیلتر هود می شود، باید در زمان های مشخص فیلترها تمیز و یا تعویض شوند تا مکش آن همانند روز اول باشد.

۲- البته ممکن است موتور هود خراب شده است.

۳- اگر پروانه هود آشپزخانه نیز خراب شده باشد، این مشکل رخ می دهد.

زمانی که هود روشن می شود، فیوز قطع خواهد شد

۱- اگر در مدار داخلی هود اتصال کوتاه برقرار شده باشد، وقتی آن را روشن می کنید، فیوز برق می پرد.

۲- این احتمال وجود دارد که موتور هود در حال سوختن باشد و در نتیجه لازم است حتما تعمیرکار آن را بررسی نماید.

هود موقع روشن بودن، صدای زیادی تولید می کند

۱- اولین احتمالی که می توان برای این عیب داشت این است که پروانه های داخل هود گیر کرده باشد.

۲- اگر اتصالات داخلی موتور ساییده شده باشد، وقتی روشن می شود سر و صدا تولید می کند.

نصب و تعمیر هود کن در غرب تهران

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۱- آیا نگران چگونگی بردن وسایل به نمایندگی هستید؟

برای ما این مسئله بسیار مهم است که در زمان خرابی وسیله، مشتری به جز نگرانی در مورد علت خرابی، از جوانب دیگر نگرانی نداشته باشد. برای مثال این مشغله فکری برای همه عزیزان پیش می آید که هود را چگونه باز کرده و به محل تعمیر ببرند؟ از طرفی بعد از تعمیرات، چگونه می توانند مجددا هود را نصب کنند؟ برای برطرف کردن این مشکلات ما تعمیره و در محل را در نظر گرفته ایم. در اولین فرصت تعمیرکاران ما با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه نموده و در حضور خودتان عیب یابی و تعمیرات انجام می شود.

۲- آیا می دانید خدمات ما با ضمانت نامه ارائه می شود؟

هر چند ما به عملکرد تعمیرکاران خود اعتماد داریم اما از همه چیز مهمتر، جلب رضایت شما است. با توجه به اینکه غالب مشتریان نگران رخ دادن مجدد همین عیب در وسیله هستند ما ضمانت نامه ۶ ماهه در نظر گرفته و اگر این مشکل در بازه اعتبار گارانتی رخ داد، بدون هیچ هزینه ای از شما حمایت خواهیم کرد.

۳- تعمیر هرگونه وسیله را به ما بسپارید

در این مرکز نه تنها تعمیر هود کن بلکه تعمیر انواع وسایل خانگی شامل تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر اجاق گاز، تعمیر ماکروویو و…. توسط کارشناسان حرفه ای و ماهر انجام خواهد شد. متخصصین ما از نظر علمی و عملی بسیار توانمند هستند و با تسلط به متدهای پیشرفته، تعمیرات را انجام می دهند. از سویی دیگر در این مرکز دوره های آموزشی برای متخصصین در نظر گرفته می شود تا دانش علمی و عملی آن ها به روز بوده و همین مسئله در افزایش سرعت و کیفیت کار، موثر خواهد بود.

۴- از تخفیفات ویژه برخوردار خواهید شد

زمانی که وسیله ای خراب می شود، اگر گارانتی ان معتبر است حتما به تعمیرکار تحویل دهید در این صورت هزینه نهایی کمتر خواهد شد. البته لازم به ذکر است که ما در این مرکز هزینه ها ار براساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه کرده و لیست ان ها را با فاکتور در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

۵- نگران تعویض قطعات نباشید

بالاخره ممکن است قطعه ای خراب شده باشد و باید فکری برای این مورد کرد. تکنسین های ما تلاش می کنند عیب قطعه را رفع کنند در این صورت همان قطعه اصلی دستگاه می تواند کارایی داشته باشد. اما بارها دیده ایم که قطعه خراب شده و نیاز به تعویض دارد اما مشتری اجازه نمی دهد چون می ترسد از انواع تقلبی استفاده شود. اما ما تعهد داریم از انواع اصل استفاده کنیم که دارای گارانتی هستند.

۶- برای سرویس وسیله روی کمک ما حساب کنید

شما می توانید نصب، راه اندازی و سرویس هر کدام از وسایل خانگی خود ار به ما بسپارید. بخشی از خدمات ما به این زمینه اختصاص داشته و بعد از تماس مشاف کارشناسان ما به منزل شما مراجعه خواهند کرد.

۷- خدمات مشاوره رایگان در نظر گرفته شده است

شما می توانید از طریق تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین و بدن هیچ هزینه ای، با کارشناسان ما صحبت کنید. خدمات مشاوره به شما کمک می کند تا عیوب سطحی وسیله را بدون نیاز به حضور تعمیرکار، برطرف کنید. از سویی دیگر برای خرید هر کدام از وسایل خانگی می توانید از راهنمایی های کارشناسان ما استفاده کنید تا انتخاب درست داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *