نصب و تعمیر ظرفشویی ال جی در شرق تهران

اکنون که در حال مطالعه این مقاله هستید برای نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شرق تهران به کمک نیاز دارید. جایی برای نگرانی نخواهد بود چرا که نمایندگی تعمیرات مستر امداد در خدمت شما است تا در اولین فرصت تعمیر فوری دستگاه را برای شما انجام دهد. می توانید با مرکز تماس گرفته و یا مشکل رخ داده را به صورت آنلاین به متخصصین ما اطلاع دهید. از این پس مسئولیت تمامی امور با ما خواهد بود.

عیوب رایج در ماشین ظرفشویی ال جی

عیوب رایج در ماشین ظرفشویی ال جی را در زیر بخوانید:

ماشین ظرفشویی نمی تواند تخلیه را به خوبی انجام دهد

– اولین کاری که لازم است انجام دهید، بررسی مسیر خروجی آب است. ممکن است مواد غذایی باقی مانده روی ظروف در این قسمت گیر کرده باشد. این احتمال نیز وجود دارد که شلنگ به دلایلی تا شده باشد. در هر صورت آب نیم تواند خارج شود.

– در صورتی که سوئیچ شناور ماشین ظرفشویی مشکل پیدا کرده باشد نیز چنین مشکلی رخ می دهد.

موتور ماشین ظرفشویی معیوب شده است

– اولین احتمالی که تعمیرکار می دهد، وجود نقص در اتصالات داخلی ماشین ظرفشویی است.

– ممکن است پروانه ماشین ظرفشویی قفل شده باشد.

– احتمال قفل شدن روتر موتور و یا تیغه نیز وجود دارد.

– مطمئن شوید که برد اصلی ماشین ظرفشویی سالم است.

از ماشین ظرفشویی آب نشت می کند

– مهمترین عامل در بروز این مشکل، خرابی در شلنگ های ورودی و خروجی آب است. در صورتی که شلنگ دچار پارگی شده باشد و یا اینکه از جای خود خارج شده باشد، آب از ماشین خارج خواهد شد.

– لازم است حتما سنسور شناور بررسی شود. اگر این قطعه خراب شده باشد نمی تواند سطح آب را در ماشین تشخیص دهد. در نتیجه ماشین بیش از ظرفیت خود آبگیری می کند.

– خراب شدن پمپ تخلیه هم منجر به چنینی عیبی در دستگاه خواهد شد.

ماشین قادر به آبگیری نیست

– قبل از اینکه به دنبال بررسی عیب در وسیله باشید حتما وضعیت آب ساختمان را کنترل کنید که دچار قطعی یا افت فشار نشده باشد.

– کنترل نمایید که شیر ورودی آب باز است یا خیر.

پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی به صورت خودکار عمل می کند

– این امکان وجود دارد که در شیر ورودی آب مشکلی رخ داده باشد.

– خرابی سنسور شناور منجر به آبگیری بیش از اندازه ماشین خواهد شد.

– وضعیت سلامت سنسورهای آبگیری را به دقت بررسی نمایید.

ماشین ظرفشویی سر و صدای زیادی دارد

– زمانی که قرار است ماشین ظرفشویی را نصب و راه اندازی کنید مطمئن شوید که تراز است در غیر این صورت موقع روشن کردن آن، سر و صدای زیادی شنیده می شود.

– ممکن است به دلیل درست نچیدن ظرف ها در داخل ماشین، برخی از ظروف شکسته باشد.

– اسپری ها و آبپاش ها به کمک حلقه های پلاستیکی به نام یاتاقان نگه داشته شده اند در صورتی بروز عیب در این قطعه ها، صدای زیادی شنیده می شود.

– ممکن است چیدمان ظروف را رعایت نکرده باشید در نتیجه ظرف ها به آبپاش ها گیر کرده و زمانی که ماشین راه اندازی می شود، صدای زیادی شنیده خواهد شد.

نصب و تعمیر ظرفشویی ال جی در شرق تهران

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۱- تعمیر هر نوع وسیله در محل انجام می شود

تفاوتی نمی کند کدام یک از وسایل خانگی شما خراب شده باشد. تعمیر اجاق گاز، تعمیر ماکروویو، تعمیر پکیج و… در محل انجام می شود. بعد از اعلام خرابی و در صورتی که نیاز به حضور تعمیرکار باشد، نیروهای خود را براساس نوع وسیله ای که خراب شده است به منزل شما اعزام خواهیم کرد. کلیه تجهیزات مورد نیاز در اختیار تکنسین قرار می گیرد تا در عیب یابی و تعمیرات دچار مشکل نشده و با دقت و سرعت بالا عمل کند.

۲- خدمات ما با ضمانت نامه ارائه می شود

در این مرکز تعمیرکارانی مشغول به فعالیت هستند که از نظر علمی و عملی مهارت بسیار بالایی داشته و از متدهای پیشرفته برای تعمیرات استفاده می کنند. اما برای اینکه اعتماد و رضایت شما را به دنبال داشته باشیم، ضمانت نامه ۶ ماهه ارائه می کنیم تا اگر همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ داد، بدون هزینه از شما حمایت کنیم.

۳- بهترین خدمات را با قیمتی مناسب دریافت می کنید

اولین نگرانی که برای همه مشتریان در زمان خرابی وسیله به وجود می آید، تامین هزینه تعمیرات است به خصوص در شرایط اقتصادی فعلی که هزینه ها سنگین شده است. در ابتدا لازم است بیان کنیم در این مرکز تمامی هزینه ها براساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و در قالب فاکتور در دسترس مشتری قرار می گیرد. از سویی دیگر اگر گارانتی وسیله منقضی نشده است می توانید با ارائه آن به تکنسین، هزینه کمتری پرداخت کنید.

۴- از قطعات اصلی استفاده می کنیم

در صورتی که خرابی رخ داده در دستگاه به دلیل عیب در برخی از قطعات باشد، در ابتدا تکنسین ها تلاش می کنند عیب را رفع کنند تا هزینه نهایی کمتر شود اما اگر چاره ای جز تعویض نبود، به شما اطمینان می دهیم از انواع اصل دارای گارانتی استفاده شود.

۵- خدمات مشاوره رایگان ارائه می شود

گروهی از متخصصین ما در این مرکز مسئول پاسخگویی به سوالات شما عزیزان به صورت تلفنی و یا به صورت آنلاین هستند. ممکن است خرابی به گونه ای باشد که خود شما با کمی راهنمایی بتوانید آن را رفع کنید. در این صورت کارشناسان ما بدون هیچ هزینه ای به شما کمک خواهند کرد.

۶- نصب و راه اندازی وسیله را انجام می دهیم

برای نصب، راه اندازی و سرویس هر کدام از وسایل خانگی خود می توانید بر روی کمک کارشناسان ما حساب کنید. اگر نصب وسیله توسط متخصص انجام شود، نگرانی خرابی احتمالی در آن نخواهید بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *