نصب، تعمیر و سرویس ظرفشویی بوش در محل

شما زمانی در حال مطالعه این مقاله هستید که برای نصب، تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی بوش به کمک نیاز دارید. درست است که تعمیرکاران زیادی در کشور در این زمینه فعالیت می کنند اما این بدان معنا نیست که همه آن ها از مهارت کافی برخوردار هستند. لازم است به سراغ مراکز معتبر بروید تا از سلامت وسیله بعد از تعمیرات مطمئن شوید. از شما می خواهیم تنها یکبار به نمایندگی تعمیرات مستر امداد اعتماد کنید. از این انتخاب خود پشیمان نخواهید شد. تنها کافی است با مرکز تماس گرفته و یا مشکل رخ داده در دستگاه را از طریق ورود به سایت، به کارشناسان ما اطلاع دهید. تعمیر فروی وسیله توسط کارشناسان حرفه ای انجام خواهد شد.

عیوب رایج در ماشین ظرفشویی بوش

عمل تخلیه ماشین ظرفشویی دچار مشکل شده است.

– در ابتدا باید مسیر خروجی آب را با دقت بررسی کنید. در صورتی که ظروف را قبل از گذاشتن داخل ماشین به دقت تمیز نکرده باشید، مواد غذایی مسیر خروج آب را مسدود خواهند کرد.

– سپس شلنگ خروجی آب را چک کنید شاید از جا خارج شده و یا تا شده است.

– ممکن است که سوئیچ شناور ماشین ظرفشویی خراب شده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

موتور ماشین ظرفشویی بوش خراب شده است

– ممکن است اتصالات داخلی ماشین دچار مشکل شده باشد.

– شاید پروانه ماشین ظرفشویی قفل شده و در نتیجه منجر به عیب در ماشین ظرفشویی شده است..

– این احتمال وجود دارد روتر موتور و یا تیغه نیز قفل شده باشد.

– لازم است تعمیرکار برد اصلی ماشین را بررسی کرده و از سلامت آن مطمئن شوید.

مشکل نشتی آب از ماشین ظرفشویی بوش رخ داده است

– در اولین قدم باید شلنگ های ورودی و خروجی آب را با دقت چک کنید. در صورتی که از جا خارج شده باشد یا اینکه دچار پوسیدگی باشد، نشتی آب رخ خواهد داد.

– البته گاها سنسور شناور خراب شده و نمی تواند سطح آب را کنترل کند. همین باعث می شود ماشین بیش از حد ظرفیت خود آبگیری نماید.

– ممکن است پمپ تخلیه خراب شده باشد که در نتیجه باعث نشت ماشین ظرفشویی می شود.

ماشین ظرفشویی بوش نمی تواند آبگیری کند

– قبل از اینکه به سراغ ماشین بروید، ابتدا وضعیت آب ساختمان را بررسی کنید. شاید آب قطع شده و یا کم فشار شده است.

-سپس بررسی کنید که شیر آب باز است؟ آیا شلنگ ورودی آب به درستی در جای خود قرار دارد؟

پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی به طور خودکار عمل می کند

– این احتمال وجود دارد که مشکلی در شیر ورودی آب رخ داده باشد.

– ماشین ظرفشویی بیش از اندازه آبگیری می کند و دلیل آن، خرابی سنسور شناور است.

– باید سلامت سنسورهای آبگیری را بررسی نمایید.

ماشین ظرفشویی سر و صدای زیادی دارد

– در زمان نصب ماشین ظرفشویی حتما به مسئله تراز بودن آن دقت کنید تا هم در زمان آبگیری دچار مشکل نشده و هم اینکه زمانی که وسیله روشن است، صدا نداشته باشد.

– ممکن است ظروف شکسته باشد و در نتیجه منجر به صدای زیاد وسیله خواهد شد.

– ساختار ماشین به گونه ای است که اسپری ها و آبپاش ها به کمک حلقه های پلاستیکی به نام یاتاقان نگه داشته شده اند و در صورتی که یاتاقان مشکل پیدا کند، صدای زیادی شنیده می شود.

– کافی است چیدمان ظروف در داخل ماشین ظرفشویی بی نظم باشد تا به آبپاش ها گیر کرده و زمانی که ماشین راه اندازی می شود، صدای زیادی شنیده خواهد شد.

نصب، تعمیر و سرویس ظرفشویی بوش در محل

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۱- تعمیر هر نوع وسیله در خانه انجام می شود

تفاوتی نمی کند کدام یک از وسایل شما خراب شده است. تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر سای بای ساید، تعمیر ماکروویو و… در محل انجام خواهد شد. شما می توانید در منزل خود شاهد تعمیرات باشید. ما بر اساس نوع وسیله ای که خراب شده است تعمیرکار خود را به منزل شما اعزام خواهیم کرد. کلیه تجهیزات مورد نیاز در اختیار کارشناسان قرار می گیرد تا در عیب یابی و تعمیرات با سرعت و دقت بالا عمل کنند.

۲- ضمانت نامه ۶ ماهه ارائه می کنیم

به شما اطمینان می دهیم که تعمیرات توسط تعمیرکاران حرفه ای و مجرب انجام می شود اما برای اینکه رضایت و اعتماد شما عزیزان را جلب کنیم، کلیه خدمات خود را با ضمانت نامه ۶ ماهه ارائه کرده و تعهد داریم در صورت بروز مجدد همین عیب در وسیله در مدت اعتبار گارانتی، بدون هزینه از شما حمایت کنیم.

۳- قیمت ها براساس نرخ اتحادیه است

در این مرکز ما براساس نرخ مصوب اتحادیه عمل کرده و همچنین در راستای ارائه تخفیفات به شما عزیزان، گارانتی وسیله را به عنوان معیار تخفیف در نظر گرفته ایم. در صورتی که ضمانت نامه دستگاه منقضی نشده است حتما به تعمیرکار تحویل دهید.

۴- از قطعات اصلی استفاده خواهد شد

اگر خرابی رخ داده در وسیله به دلیل عیب در برخی از قطعات باشد، تکنسین های ما تلاش می کنند عیب رخ داده را برطرف نمایند تا هزینه کمتر شود. اما ممکن است قطعه سوخته باشد و راهی جز تعویض باقی نماند. در این صورت نگران کیفیت نباشید چرا که در این مرکز از انواع اصل استفاده خواهد شد.

۵- خدمات مشاوره رایگان ارائه می شود

در این مرکز مشاوره آنلاین و تلفنی به صورت رایگان برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. هم برای خرید هر نوع وسیله می توانید از راهنمایی های کارشناسان ما بهره مند شوید و هم اینکه متخصصین ما از این طریق به شما کمک می کنند تا عیوب سطحی وسیله را بدون اینکه نیاز به تعمیرکار باشد، خودتان رفع کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *