یکی از ضروری‌ترین لوازم‌خانگی در عصر حاضر ماشین لباسشویی می‌باشد که یافتن دلایل اصلی ایجاد مشکلات برای آن نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد. زمانی که تمامی لباس‌های شما کثیف است و به استفاده از این دستگاه نیاز دارید خرابی آن ممکن است برای شما ناراحت‌کننده و دردسرساز باشد. گاهی اوقات ممکن است با قراردادن لباس‌ها در لباسشویی متوجه خرابی آن شوید که در این شرایط نیاز به تعمیر لباسشویی مرتفع می‌شود.

نمایندگی های بسیار زیادی در تهران و منطقه تهرانپارس خدمات تعمیر لباسشویی را به شما ارائه می دهند اما یکی از معتبرترین این نمایندگی ها، نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد می باشد که با بهره گیری از تکنسین های دوره دیده و آموزش دیده این خدمات را به بهترین نحو به مشتریان خود ارائه می دهند. در صورتی که تنها یک بار از خدمات این نمایندگی استفاده کرده باشید به یکی از مشتریان دائمی آن ها تبدیل خواهید شد.

از مهم‌ترین خدماتی که توسط این نمایندگی به مشتریان ارائه می‌شود می‌توان به تعمیر فوری، تعمیر ارزان، تعمیر در محل و تعمیر با ضمانت ۶ ماهه اشاره کرد.

نحوه عیب‌یابی و تعمیر لباسشویی توسط مستر امداد

پس از این‌که متوجه خرابی لباسشویی خود شدید بهتر است در اولین فرصت ممکن با تکنسین‌های حرفه‌ای این نمایندگی تماس بگیرید و با دریافت راهنمایی‌ها و مشاوره‌های مفید خود اقدام به تعمیر لباسشویی کنید اما درصورتی‌که این مشاوره‌ها کارساز نبود و نتوانستید لباسشویی خود را تعمیر کنید بهتر است از تکنسین‌های این نمایندگی بخواهید تا در منزل شما حاضر شده و اقدامات لازم را برای تعمیر لباسشویی شما ارائه دهند.

یکی از مهم‌ترین خدمات این نمایندگی تعمیر در منزل است که با مزایای بسیار زیادی همراه می‌باشد زیرا نیازی به جابه‌جایی لباسشویی به تعمیرگاه نخواهید داشت و همین امر از وارد خسارات ناشی از جابه‌جایی لباسشویی تا حد قابل‌توجهی پیشگیری خواهد کرد.

مشکلات رایج لباسشویی

درصورتی‌که با مشکلات رایج لباسشویی و علت‌های آن آشنایی بیشتری داشته باشید بهتر می‌توانید نسبت به تعمیر لباسشویی اقدامات لازم را انجام دهید.

بوی بد ماشین لباسشویی

تمامی ماشین لباسشویی ها پس از مدتی کارکرد ممکن است بوی بد بدهند که در این موارد باید اقدام به تمیزکردن ماشین لباسشویی کرد. لازم به ذکر است که در برخی از ماشین لباسشویی ها برنامه تمیزکاری دستگاه وجود دارد که شما می‌توانید هرچند وقت یکبار از این برنامه استفاده کنید. با شستشوی لباس‌های کثیف در ماشین لباسشویی کثیفی‌ها ممکن است در بخشی از لباسشویی جمع شوند و همین امر باعث می‌شود که در لباسشویی شما کپک‌ها رشد کنند و این امر باعث می‌شود در لباسشویی بوی بد تولید شود.

برنامه تمیزکاری برخی از لباسشویی ها برای این منظور طراحی شده‌اند، در شرایطی که این سیستم عملکرد خود را به‌درستی ارائه ندهد بوی بدی در لباسشویی شما ایجاد خواهد شد. در شرایطی که دستگاه شما این برنامه را نداشت باید هرچند وقت خود نسبت به تمیزکاری لباسشویی اقدامات لازم را انجام دهید.

تعمیر لباسشویی در تهرانپارس در منزل با مستر امداد

شنیده‌شدن سروصدای زیاد از ماشین لباسشویی

شنیده‌شدن سروصدای زیاد از ماشین لباسشویی ممکن است دلایل متعدد بسیار زیادی داشته باشد. در مرحله اول توصیه می‌شود که تراز بودن ماشین لباسشویی خود را مورد بررسی قرار دهید. درصورتی‌که با فشار دادن بخشی از ماشین لباسشویی احساس می‌کنید دستگاه شما تکان می‌خورد بدون شک لباسشویی شما تراز نخواهد بود. درصورتی‌که پایه‌های لباسشویی قابل تنظیم شدن می‌باشند با تنظیم آن‌ها می‌توانید این مشکل را رفع کنید. اما در شرایطی که پایه‌های دستگاه شما قابل تنظیم شدن نیستند می‌توانید زیر پایه‌ها چیزی قرار دهید و با تراز کردن لباسشویی این مشکل را رفع کنید و نیازی به تعمیر لباسشویی نخواهید داشت.

درصورتی‌که با تراز کردن لباسشویی مشکل پابرجا باقی ماند و هنگام چرخیدن و خشک‌کردن لباس‌ها این سروصدا به گوش رسید باید نحوه قرارگرفتن موتور این دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. درصورتی‌که با انجام این کار مشکل رفع نشد و سروصدا همچنان از ماشین لباسشویی شما شنیده شد باید اقدامات لازم را برای تعویض لباسشویی خود انجام دهید یا به‌عبارتی‌دیگر یک ماشین لباسشویی دیگر خریداری نمایید.

ماشین لباس‌شویی‌های قدیمی نسبت به مدل‌های جدیدتر بهینه نیستند و مصرف آب و برق زیادی دارند. اساساً، ماشین لباسشویی قدیمی میزان آب را برای هر بار شستشو به‌صورت یکسان استفاده می‌کنند و میزان لباس را در نظر نمی‌گیرند. در مقابل ماشین لباس‌شویی‌های جدید دارای سنسور تشخیص میزان لباس داخل مخزن هستند و برنامه شستشو را بر اساس آن تنظیم می‌کنند.

پرمصرف بودن ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی های قدیمی در مقایسه با لباسشویی های جدید بهینه نمی‌باشند و آب و برق زیادی مصرف می‌کنند. به‌طورکلی می‌توان گفت ماشین لباسشویی های قدیمی برای هر بار شستشو از یک میزان آب استفاده می‌کنند و میزان لباس در آن‌ها در نظر گرفته نمی شود. اما در لباسشویی های جدید که دارای سنسور هستند و میزان لباس داخل مخزن را تشخیص می‌دهند می‌توان برنامه شستشو را بر آن اساس تنظیم کرد.

درصورتی‌که ماشین لباسشویی شما دارای درجه کیفی A می‌باشد در مقایسه با لباسشویی های عادی تا ۴۵% در میزان مصرف آب و تا ۲۵% در مصرف میزان مصرف برق صرف جویی می‌کند. در صورت درنظرگرفتن این مقدار صرفه‌جویی در میزان عمر مفید یک دستگاه در نظر بگیرید (ده سال) متوجه خواهید شد که در این زمان به میزان قیمت خرید یک لباسشویی جدید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی شده است. در صورت استفاده از ماشین لباسشویی های قدیمی علاوه بر هزینه‌های بالای آب و برق باید این نکته را در نظر گرفت که تعداد دفعات نیاز به تعمیر لباسشویی به‌تدریج افزایش خواهد یافت.

خراب‌شدن مخزن لباسشویی

درصورتی‌که در ماشین لباسشویی شما نشتی وجود داشته باشد باید دلایل بسیار زیادی را دراین‌رابطه مورد بررسی قرار دهید. همواره توصیه می‌شود برای رفع این مشکل و تعمیر لباسشویی ابتدا شیلنگ‌ها را بررسی کرده تا از نصب صحیح آن‌ها اطمینان حاصل نمایید. همچنین توجه کنید که باید از پرکردن مخزن بیش از حد تاحدامکان باید خودداری شود.

کار نکردن کلیدهای لباسشویی

یکی دیگر از مشکلات رایج لباسشویی که نیاز به تعمیر لباسشویی را برای شما مرتفع می‌سازد کار نکردن کلیدهای لباسشویی می‌باشد. در صورت مواجهه با این مشکل و در شرایطی که لباسشویی شما دارای تایمر یا برد می‌باشد باید آن‌ها را تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض کرد که نمایندگی مستر امداد قطعات اصلی و اورجینال را به شما ارائه می‌دهد.

درصورتی‌که به تعمیر اجاق گاز، تعمیر کولر ، تعمیر پکیج و تعمیر ماشین ظرف‌شویی نیاز پیدا کردید نیز می‌توانید به تکنسین‌های متخصص و حرفه‌ای ما اعتماد کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *