تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در غرب تهران

حتما شما نیز اخیرا تصمیم گرفته اید یک ماشین ظرفشویی خریداری کنید. اولین قدم، بررسی برندهای موجود از نظر کیفیت و خدمات پس از فروش است. برای مثال در دهه های اخیر برند ال جی به عنوان یکی از برندهای بسیار معتبر در صنعت تولید انواع لوازم برقی خانگی شناخته شده و مدل های متنوعی از ماشین ظرفشویی را نیز تولید می کند. با توجه به استقبال زیاد مردم از آن، امروزه تقریبا تمامی نمایندگی های مجاز، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی ار انجام می دهند. برای مثال می توان به نمایندگی تعمیرات مستر امداد اشاره نمود که تعمیر ماشین ظرفشویی ال در غرب تهران را برعهده می گیرد.

عیوب رایج در ماشین ظرفشویی ال جی

عیوب رایج در ماشین ظرفشویی ال جی را در زیر بخوانید:

ماشین ظرفشویی نمی تواند به خوبی عمل تخلیه را انجام دهد

– اولین اقدامی که لازم است انجام دهید، بررسی مسیر خروجی آب است شاید مواد غذایی راه را می بندند. گاها این مشکل رخ داده و مشتریان فکر می کنند سوئیچ شناور

خراب شده است. در واقع به اشتباه فکر می کنند که اشتباه فنی وجود دارد.

– شلنگ خروجی آب را بررسی کنید که آیا به درستی در سر جای خود قرار دارد یا خیر؟

– شاید سوئیچ شناور ماشین ظرفشویی مشکل پیدا کرده باشد.

موتور ماشین ظرفشویی معیوب شده است

– اولین موردی که تکنسین های ما به آن شک می کنند، وجود نقص در اتصالات داخلی آن است.

– پروانه ماشین ظرفشویی باید بررسی شود شاید قفل شده است.

– این احتمال نیز وجود دارد که روتر موتور و یا تیغه نیز قفل شده باشد.

– در پایان کار باید برد اصلی ماشین مورد بررسی شده و از سلامت آن مطمئن شوید.

از ماشین ظرفشویی آب نشت می کند

– در ابتدا با تمامی شلنگ های ورودی و خروجی آب را بررسی کنید. در صورتی که از جای خود خارج شده و یا دچار پارگی شده باشند، آب نشت می کند.

– در صورت که از سلامت شلنگ ها مطمئن شدید، سنسور شناور باید مورد بررسی قرار گیرد. اگر کوچکترین نقصی در آن رخ داده باشد، نمی تواند سطح آب را کنترل کند در نتیجه ماشین بیش از ظرفیت خود آب خواهد گرفت.

– البته لازم به ذکر است که خراب شدن پمپ تخلیه نیز باعث نشت ماشین ظرفشویی می شود.

ماشین قادر به آبگیری نیست

– اولین کاری که لازم است انجام شود، بررسی وضعیت آب ساختمان است. شاید آب قطع شده و یا فشار آن کم شده است.

– بررسی کنید که شیر ورودی آب باز باشد.

پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی به صورت خودکار عمل می کند

– این احتمال وجود دارد که در شیر ورودی آب مشکلی رخ داده باشد.

– آبگیری بیش از اندازه انجام شده و علت آن، خرابی سنسور شناور است.

– همچنین بررسی کنید که سنسورهای آبگیری سالم هستند؟

ماشین ظرفشویی سر و صدای زیادی دارد

– در زمان نصب حتما دقت کنید که ماشین به خوبی تراز باشد کوچکترین عیب در این زمان، منجر به صدای زیاد در ماشین خواهد شد.

– یک علت ساده در صدای زیاد ماشین، شکستن ظروف داخل آن است.

– لازم است بدانید که اسپری ها و آبپاش ها به کمک حلقه های پلاستیکی به نام یاتاقان نگه داشته شده اند و در صورتی که یاتاقان مشکل پیدا کند، سر و صدای زیادی شنیده می شود.

– چیدمان ظروف در داخل ماشین ظرفشویی بسیار مهم است. کمی بی نظمی کافی است تا به آبپاش ها گیر کرده و زمانی که ماشین راه اندازی می شود، صدای زیادی شنیده خواهد شد.

خدمات نمایندگی مستر امداد برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

خدمات نمایندگی مستر امداد برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را در زیر بخوانید:

۱- تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل

آیا شما نگرانی موضوع هستید که چگونه اتصالات وسیله را باز نموده و آن را به محل تعمیر ببرید؟ آیا این موضوع ذهن شما را مشغول کرده که چه کسی در جایجایی آن به شما کمک خواهد کرد؟ قطعا نگران نصب مجدد آن بعد از تعمیر هم هستید. به جای فکر کردن به این موضوعات، کافی است با نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید در این صورت تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل انجام می شود. البته این امکان نیز فراهم شده است که از طریق ورود به سایت، درخواست خود را با تکمیل فرم، مطرح نمایید.

۲- تکنسین های حرفه ای

ما کلیه تجهیزات مورد نیاز را در اختیار تکنسین های خود قرار می دهیم تا بدون هیچ مشکلی، با دقت و سرعت بالا بتوانند عیب را انجام دهند. اطمینان داشته باشید که تعمیرات توسط افرادی انجام می گیرد که دانش علمی و عملی بالایی دارند.

۳- هزینه ها را براساس قیمت مصوبه اتحادیه

به شما حق می دهیم که نگران کیفیت کار باشید چون بارها دیده شده است مشتریان از این موضوع گلایه می کنند که در مراکز دیگر وسیله تعمیر شده اما مجددا همین مشکل رخ داده است در نتیجه مجبور شده اند مجددا هزینه کنند. در نمایندگی مستر امداد برای هر وسیله گارانتی تعمیرات در نظر گرفته می شود و اگر عیب در بازه اعتبار ضمانت نامه رخ داد، بدون هزینه از شما حمایت می شود.ما هزینه ها را براساس قیمت مصوبه اتحادیه محاسبه نموده و به شما فاکتور تحویل می دهیم. همچنین برای کاهش هزینه ها، گارانتی دستگاه به عنوان معیار در نظر گرفته می شود البته به شرطی که تاریخ آن منقضی نشده باشد.

۴- مشاوره تلفنی رایگان

آیا می دانید در نمایندگی مستر امداد مشاوره تلفنی رایگان ارائه می شود؟ از آنجایی که در اغلب موارد عیب رخ داده در ماشین ظرفشویی سطحی است لذا کارشناسان ما به صورت تلفنی شما را راهنمایی می کنند تا بدون نیاز به هزینه، خودتان مشکل را رفع کنید.

۵- هزینه کم تعمیرات

در مواردی که قطعه ای خراب شده باشد، تعمیرکاران ما سعی خواهند کرد مشکل را رفع کنند تا هم هزینه کم شده و قطعه اصلی بر روی ماشین ظرفشویی بماند اما اگر به هر صورت لازم شد برخی از قطعات حتما عوض شود، به شما اطمینان می دهیم که از انواع اصل استفاده شود.

۶- نصب و راه اندازی

برای نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی ال جی نیز می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید. ما در اولین فرصت، نیروهای خود را به منزل شما اعزام می کنیم.

 

شاید مطلب زیر برایتان جالب باشد:

تعمیر جاروبرقی

تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر سای بای ساید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *