تعمیر یخچال فریزر ال جی یکی از خدماتی است که در شرکت مستر امداد برای همشهریان تهرانی ارائه می‌گردد. . شرکت مستر امداد یکی از شرکت‌های باسابقه و قدیمی در زمینه تعمیر و سرویس دهی لوازم خانگی می‌باشد که دارای متخصصین آموزش دیده و حرفه ای در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی و آشپزخانه از جمله یخچال، لباسشویی، کولر، پکیج و ماکروویو و هود می‌باشد.

یکی از خدماتی که توسط این شرکت ارائه می‌شود، رفع تعمیر یخچال فریزر ال جی می‌باشد. شرکت مستر امداد یک شرکت خدماتی بوده و ارزان ترین شرکت تعمیر یخچال در تهران می‌باشد. این شرکت کلیه تعمیرات و سرویس‌هایی را که ارائه می‌دهد را به صورت کتبی تضمین می‌نماید.

خطا (ارور) هایی که نیازمند تعمیر یخچال فریزر ال جی هستند

گاهی ممکن است بر روی صفحه نمایشگر یخچال با حروف انگلیسی مواجه شوید، که این حروف نشان دهنده‌ی خطا یا eror بر روی دستگاه شماست که نیازمند تعمیر یخچال فریزر ال جی هستند حال برای اینکه متوجه بشوید، علت پیغام، کد خطا یا ارورهای یخچال ال جی مربوط به چه مشکلی است، موارد زیر را مطالعه کنید.

E FF: فن فریزر

E RF : فن یخچال

E IF: فن یخساز

E CF: فن کندانسور

E CO: خطای ارتباطی نمایشگر

E OFF: مد نمایشگاهی

E GF: فلومتر آب

E RS: سنسور یخچال

E R2: سنسور یخچال

E FS: سنسور فریزر

E DS: سنسور دیفراست

E HS: سنسور رطوبت

E RT: سنسور محیطی

آیا قبل از اینکه یخچال ال جی شما کار کند، صدای خاصی می‌شنوید و از کار می‌افتد؟

صدای ریختن یخ از یخساز به درون باکس یخ طبیعی می‌باشد.

در یخچا‌ل‌های ساید چند ثانیه بعد از یخ گرفتن صدای بسته شدن دریـچه شنیده می‌شود که این صدا طبیعی می‌باشد.

در صورتی که در زمان باز یا بسته شدن درب‌ها صدای غیر عادی از لولا شنیده شود، بجهت تشخیص ایراد تکنسین باید مراجعه نماید.

در یخچال‌های ساید اگر فقط در زمان آبگیری صدا شنیده می‌شود و همینطور زمانی که یخساز آبگیری می‌کند، این صدا طبیعی می‌باشد. صدای شیر برقی است.

صدایی مانند ریختن قطرات آب بروی جسم داغ : این صدا زمانی شنیده می‌شود که دستگاه در حال یخ‌زدایی (دیفراست) می‌باشد. این مورد طبیعی می‌باشد.

صدای جریان اب: این صدا به دلیل تغییر شرایط ماده سرد کننده دستگاه می‌باشد.وقتی مایع به گاز تغییر می‌کند صدای جاری شدن آب شنیده می‌شود طبیعی می‌باشد.

زمانی که دستگاه تازه نصب شده باشد، صدای بلندتری دارد که به مرور کم می‌شود. به دلیل این که کمپرسور باید با سرعت زیاد کار کند تا سرمای داخل را تامین کند و زمانی که دمای داخلی به میزان معین شده برسد صدا کمتر .می‌شود

ممکن است صدای دیفراست (یخ زدایی) باشد. در زمان دیفراست چون فوم‌های بدنه در اثر اختلاف دما گرم و سرد می‌شوند (منقبض و منبسط می‌شوند) از فوم‌های بدنه صدا شنیده می‌شود، که این صدا‌ها صدای ممتد نمی‌باشد و صداهای تکی و با فاصله می‌باشد.

ممکن است منظورتان صدای کار کردن کمپرسور(موتور) باشد. صدای کمپرسور از لحظه ای که ON(روشن) می‌شود تا زمانی که OFF (خاموش) شود یک صدای یکنواخت می‌باشد یعنی این صدا کم و زیاد نمی‌شود و هر زمانی که کمپرسور یخچال کار می‌کند به یک اندازه صدا می‌دهد.

ممکن است صدای فن باشد. یک فن کنار موتور کار می‌کند و یک فن داخل فریزر. اگر از داخل فریزر «بعضی مواقع» صدای خیلی بلند وغیر عادی شنیده می‌شود و با باز کردن درب دستگاه صدا قطع می شود و بعد از بستن مجدد صدا شروع می‌شود در این مورد نیاز به مراجعه تکنسین می‌باشد.

ممکن است صدا به خاطر تراز نبودن باشد. برای مطمئن شدن از تراز دستگاه، با دست بدنه را نگه داشته و فشار دهید، اگر صدا قطع شود یا کم شود و با جدا کردن دست از بدنه مجدد صدا شروع شود دستگاه تراز نیست.

درصورتی که صدا از هیچکدام از عوامل بالا نبود و مشکل و صدا برایتان غیر عادی بود، جهت مراجعه تکنسین متخصص ما، می‌توانید ثبت درخواست تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی خود را ثبت کنید

تعمیر یخچال ال جی

شما می‌توانید با استفاده از خدماتی که در شرکت مستر امداد ارائه می‌شود، کلیه خدمات مربوط به رفع تعمیر یخچال فریزر ال جی را در کوتاه ترین زمان و با کم ترین هزینه ممکن در منزل خود انجام دهید. شرکت مستر امداد در سال ۱۳۸۳ به ثبت رسیده و دارای تمامی مدارک فنی و حرفه ای از سازمان‌های معتبر می‌باشد. تمامی سرویس کاران این شرکت دوره‌های آموزشی لازم در امر تعمیرات را گذرانده اند و دارای مدارک فنی حرفه ای معتبر می‌باشند.

شرکت مستر امداد دارای شعبات متعدد در سراسر تهران و کرج می‌باشد که آمادگی پاسخگویی و ارائه خدمات به مشتریان عزیز در هر ساعت شبانه روز است. ما تعمیرات تخصصی و نصب تمامی لوازم خانگی اعم از یخچال فریزر ، تعمیر سای بای ساید ،  تعمیر لباسشویی ، تعمیر ظرفشویی ، تعمیر کولر گازی و … را انجام می‌دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *