تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در غرب تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک به تخصص نیاز دارد، برای افزایش طول عمر دستگاه توصیه می شود از قطعات فابریک استفاده کنید. نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد دارای سابقه طولانی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک می باشد از این رو می توانید برای تعمیر آن به تکنسین های این مرکز اعتماد کنید.

در صورتی که شما علل رایج خرابی ماشین ظرفشویی مجیک را بدانید می توانید خودتان نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید اما با این وجود بهتر است تعمیر این دستگاه را به افراد متخصص و ماهر بسپارید تا از ایجاد مشکلات احتمالی در ماشین ظرفشویی خود تا حد قابل توجهی پیشگیری کنید.

خرابی های رایج ماشین ظرفشویی مجیک

خرابی های رایج ماشین ظرفشویی مجیک را در زیر بخوانید:

خاموش بودن لامپ نشانگر برق ورودی

قطع بودن جریان برق ورودی علت اصلی وجود این مشکل در ماشین ظرفشویی مجیک شما خواهد بود. این مشکل ممکن است به دلیل پریدن پریز یا قطع شدن برق منزل به طور کلی ایجاد شود. در صورتی که اط قطع نبودن برق منزل اطمینان حاصل کردید بهتر است خرابی سیم رابط را مورد بررسی قرار دهید.

کار نکردن ماشین ظرفشویی مجیک با وجود روشن بودن لامپ نشانگر برق ورودی

برای یافتن علت اصلی این مشکل در ماشین ظرفشویی در مرحله نخست باید آب ورودی به دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. قطع بودن جریان آب مانع از عملکرد صحیح این دستگاه خواهد شد. در صورت عدم وجود مشکل در جریان اب و فشار آب، گرفتگی شلنگ آب و تا نخوردن آن باید صحت و سلامت دکمه استارت ماشین ظرفشویی را مورد بررسی قرار دهید و از قفل نبودن صفحه کلید آن اطمینان حاصل کنید.

شنیده شدن صدای غیرعادی از دستگاه

شنیده شدن صدای غیرعادی از دستگاه یکی از رایج ترین مشکلات ماشین ظرفشویی می باشد که با گذشت زمان و برخی مواقع نیز از ابتدای نصب دستگاه احساس می شود. یکی از علل شنیده شدن این صدا نصب نادرست دستگاه ظرفشویی می باشد. گاهی اوقات نیز امکان دارد بازوی آب فشان با ظروف برخورد داشته باشد. با مورد بررسی قرار دادن این دو مورد و رفع مشکلات ماشین ظرفشویی صدای کمتری را خواهید شنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در غرب تهران

روشن نشدن ماشین ظرفشویی مجیک

در اکثر ماشین های ظرفشویی علت اصلی روشن نشدن آن غیرقابل پیش بینی است که در این شرایط به تعمیرکار متخصص و حرفه ای نیاز خواهید داشت.

ماشین ظرفشویی یک دستگاه کاملا خودکار و اتوماتیک می باشد که اقدام به تمیز و پاکیزه کردن ظروف کثیف و آلوده می کند. تنها وظیفه کاربر در قبال این دستگاه این است که دستگاه را از ظرف پر کند و مایع شستشو به آن اضافه نماید. همچنین تنظیم کردن چرخه شستشو و فشار دادن دکمه روشن نیز از وظایف کاربر می باشد. مهمترین اعمال که به صورت خودکار توسط دستگاه انجام می شوند شامل موارد زیر هستند:

  • پر شدن مخزن آب
  • پاشیدن آب از طریق فواره ها به سرعت و با فشار زیاد روی ظروف و تمیز کردن آن ها
  • تخلیه کردن آب های کثیف
  • آبکشی کردن ظروف با پاشیدن آب بیشتر

برای این که بتوانید از دستگاه به صورت صحیح استفاده کنید باید دفترچه راهنما را مطالعه نمایید و در صورتی که به دفترچه دسترسی ندارید می توانید با مراکز و نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی تماس بگیرید. برخی از ماشین های ظرفشویی قبل از آغاز عملیات شستشو هوا را گرم می کنند تا ظروف خشک شوند. انجام این قسمت را باید هنگام تنظیم دستگاه تقاضا کنید.

در صورتی که مشکل روشن نشدن پس از این مرحله نمایان شد باید دستگاه را از برق کشید و با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد تماس بگیرید تا از خدمات تعمیر فوری، تعمیر ارزان، تعمیر در محل و تعمیر با ضمانت ۶ ماهه برخوردار شوید.

 

شاید مطلب زیر برایتان جالب باشد:

تعمیر پکیج

تعمیر هود آشپزخانه

تعمیر کولر گازی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *