یکی از لوازم خانگی پرکارد ماشین ظرفشویی می باشد که در برندهای مختلف در بازار موجود هستند. یکی از برندهای معتبر این دستگاه برند بوش است. یکی از دغدغه های اصلی ماشین ظرفشویی که یک وسیله پرکاربرد و محبوب تعمیر آن در هنگام مواجهه با خرابی این دستگاه می باشد. در صورت نیاز به تعمیر ظرفشویی بوش می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد استفاده کنید.

در صورت تماس با این نمایندگی می توانید از مشاوره های تکنسین های حرفه ای و متخصص این نمایندگی استفاده کرده و مشکلات دستگاه خود را رفع کنید، اما اگر مشکلات رفع نشد و همچنان باقی ماند یکی از تعمیرکاران متخصص این نمایندگی در کوتاه ترین فرصت ممکن به منزل شما اعزام می شود و خدمات تعمیر ظرفشویی بوش را به شما ارائه می دهد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی مستر امداد

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد در زمینه ارائه خدمات تعمیر ظرفشویی بوش بیش از نیم‌قرن تجربه دارد. خدمات تعمیر در محل که توسط تکنسین های این نمایندگی ارائه می شوند باعث شده است رضایت تعداد زیادی از مشتریان به راحتی کسب شود. از آنجا که این لوازم منزل وزن سنگینی دارند جابه جایی آن ها به تعمیرگاه سخت و دشوار است اما خدمات تعمیر در محل که توسط این نمایندگی ارائه می شود جابه جایی دستگاه را حذف کرده و این امر باعث می شود هزینه تعمیر ظرفشویی بوش کاهش یافته و همچنین از صدمات که ممکن است در اثر جابه جایی ایجاد شوند پیشگیری خواهد شد.

تعمیر ظرفشویی بوش در محل در زعفرانیه

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی بوش

در این بخش با مشکلات رایج که ممکن است برای ماشین ظرفشویی بوش شما پیش آید و تعمیر ظرفشویی بوش را مرتفع می سازد آشنا خواهیم شد. بهتر است این نکته را همواره در خاطر داشته باشید که در صورتی که ماشین ظرفشویی شما با مشکلات جدی مواجه شد برای رفع آن ها حتما از تعمیرکاران حرفه ای و متخصص کمک بگیرید.

عدم تخلیه ماشین ظرفشویی بوش

در صورتی که ماشین ظرفشویی بوش شما با مشکل عدم تخلیه مواجه شده است برای تعمیر ظرفشویی بوش می توانید مراحل زیر را انجام دهید.

• در مرحله نخست باید درب ماشین ظرفشویی را باز کرد.

• قفسه پایین را بیرون بکشید و آن را در کنار قرار دهید.

• بخش بالایی فیلتر را بگیرید و آن را به اندازه یک چهارم دور کامل در جهت خلاف عقربه های ساعت چرخانده و سپس آن را بیرون بکشید.

• لوله مذکور را زیر شیر آب بگیرید و آن را به طور کامل بشویید، سپس آن را در کناری قرار دهید تا به طور کامل خشک شود.

• تا حد امکان آب موجود در مخزن را تخلیه کنید و باقیمانده آب را با استفاده از یک حوله خشک کنید.

• پیچ های نگه دارنده پوشش پمپ تخلیه را در سمت چپ کف مخزن تخلیه قرار داده و با استفاده از یک پیچ گوشتی تورکس شماره ۵ آن ها را باز کنید.

• زبانه سمت چپ پوشش پمپ را که به سمت بالا آمده است در دست گرفته و آن را به بالا و سمت جلو بکشید.

تعمیر ظرفشویی

• کثیفی و آشغالی که دور تیغه های ایمپلر پیچیده شده است را با استفاده از وسیله ای مناسب به طور کامل از آن جدا کنید.

• بالای لاستیک مشکی که از جریان برگشتی آب پیشگیری می کند، این لاستیک در نزدیکی ایمپلر پمپ تخلیه و در پشت آن قرار گرفته است در دست گرفته و آن را به سمت بالا بکشید و بیرون آورید.

• سطح آن را به طور کامل تمیز کنید و آن را مورد بررسی قرار دهید تا اطمینان حاصل کنید که چیزی آن را مسدود نکرده است.

• در صورت نیاز اقدامات لازم را برای تعویض قطعه جلوگیری کننده از جریان آب برگشتی انجام دهید.

• پوشش پمپ تخلیه را در این مرحله سر جای خود قرار داده و پیچ های آن را محکم نمایید.

• برای بار مجدد لوله ورودی فیلتر را در سر جای خود نصب کنید.

• لوله ورودی فیلتر را به اندازه یک چهارم دور کامل در جهت حرکت عقربه های ساعت چرخانده تا در جای خود فیکس شود.

در صورتی که مشکل تخلیه ماشین ظرفشویی رفع نشد می توانید با نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید و از آن ها بخواهید تا تعمیر ظرفشویی بوش شما را انجام دهند.

سفیدک زدن ظروف در ماشین ظرفشویی بوش

در صورتی که ظروفی که در ظرفشویی خود قرار می دهید سفیدک می زند برای تعمیر آن می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

• یکی از دلایل اصلی ایجاد این مشکل ممکن است استفاده از مقدار پودر و یا مایع جلا دهنده به مقدار مناسب نبوده باشد. در صورتی که دلیل ایجاد این مشکل عدم استفاده از مایع جلا دهنده به میزان مناسب نباشد باید به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی بوش و به بخش استفاده از مواد شوینده رجوع کنید.

• علت دیگر ایجاد این مشکل ممکن است بسته نشدن درب محفظه نمک به خوبی باشد.

• ممکن است تنظیمات ماشین ظرفشویی بوش به درستی انجام نگرفته نباشد.

• همچنین ممکن است مناسب نبودن درجه حرارت آب باعث ایجاد این مشکل شده باشد. دقت به این نکته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که آب سرد پودر را به خوبی حل نمی کند.

• از دیگر دلایل ایجاد این مشکل می توان به کافی نبودن فشار آب اشاره کرد. همواره توصیه می شود در ساعات اوج مصرف از ماشین ظرفشویی استفاده نکنید.

• گاهی اوقات نیز ممکن است برنامه شستشو مناسبی را انتخاب نکرده باشید و همین موضوع باعث سفیدک زدن ظروف در ماشین ظرفشویی بوش شده باشد.

در صورتی که تمام مراحل بالا را طی کردید اما مشکل همچنان باقی ماند بهتر است از تکنسین های حرفه ای و متخصص نمایندگی مستر امداد بخواهید تا تعمیرظرفشویی بوش را برای شما انجام دهند.

تعمیر ظرفشویی بوش در محل در زعفرانیه

کار نکردن کلیدهای روی ماشین ظرفشویی

در صورت مواجهه با مشکل کار نکردن کلیدهای موجود روی درب ظرفشویی بوش بهتر است بدانید که این مشکل تنها به خرابی برد الکترونیکی مربوط نمی باشد. در صورت نیاز بهتر است اقدامات لازم را برای تعمیر و یا تعویض برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی بوش خود انجام دهید.

به طور کلی توصیه می شود در صورت مشاهده کوچکترین مشکل در ماشین ظرفشویی یا دیگر وسایل آشپرخانه مثل تعمیر یخچال و فریزر، تعمیر ماکروویو، تعمیر سای بای ساید و … برای تعمیر آن در کوتاه ترین فرصت ممکن با نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *