تعمیر پکیج در پونک

از آنجایی که پکیج به عنوان یکی از مهمترین لوازمی است که در هر خانه و ساختمانی است لازم است در زمان خرید، به سراغ برندهای معتبر بروید تا در طول سالیان طولانی استفاده از آن، حتی الامکان مشکلی برای دستگاه رخ ندهد. اما به هر حال گاها ممکن است این وسیله خراب شده و نیاز به تعمیرات داشته باشد. در این صورت لازم است به سراغ نمایندگی های معتبر بروید تا از کیفیت کار و سلامت دستگاه بعد از تعمیر، اطمینان حاصل نمایید. شما می تواند تعمیر انواع پکیج در غرب تهران  و تعمیر پکیج در پونک را به نمایندگی تعمیرات مستر امداد سپرده و با خیال آسوده دستگاه را همانند روز اول تحویل بگیرید.

عیوب رایج در انواع پکیج

آب پکیج مدام گرم و سرد می شود.

۱- شما باید فشار گاز خانه ار بررسی کنید در صورت افت فشار، چنین مشکلی رخ خواهد داد.

۲- چک کنید که آیا درجه حرارت پکیج تنظیم است یا خیر.

– شاید فشار آب ساختمان افت کرده و در نتیجه چنین مشکلی رخ داده است.

– فیلترهایی تصفیه آب داخل دستگاه را چک کنید. به هر حال املاح موجود در آب، شئ خارج و… در داخل فیلتر باقی می ماند تا در قطعات داخلی خرابی به بار نیاید. اگر فیلتر کثیف باشد، مشکل تغییر دمای آب به وجود خواهد آمد.

فشار آب گرم داخل پکیج کم است

۱- شما باید ابتدا چک کنید که بررسی کنید که آیا در تمامی قسمت های خانه آب گرم افت کرده است یا مشکل تنها در چند شیر است. این احتمال وجود دارد که مشکل از خرابی شیر آب باشد.

۲- کثیفی فیلتر ورودی آب نیز باعث می شود فشار آب به شدت افت کرده و در نتیجه آب گرم با فشار مناسب نخواهد بود.

رادیاتورهای پکیج گرم نمی شود

۱- ضعیف بودن جنس شوفاژها از دلایل گرم نشدن رادیاتورها است

۲- فشار آب در مدار گرمایش، افت کرده است.

۳- دودکش پکیج نامناسب بوده و باید عوض شود.

۴- خرابی در سنسور دما نیز باعث بروز چنین مشکلی شده و نیاز تعمیر یا تعویض خواهد داشت.

۵- باید برای خرید پکیج، به مساحت ساختمان توجه کرده باشید. اگر قدرت پکیج برای ساختمان کم باشد، توانایی گرمایشی آن نیز افت می کند.

۶- شیرهای رفت و برگشت رادیاتور را بررسی کنید که کامل باز باشند.

۷- دقت داشته باشید که اگر لوله کشی مناسب نبوده و یا از لوله با اندازه مناسب استفاده نشده باشد، قدرت کافی برای گرم کردن ساختمان را ندارد.

۸- ارتفاع شعله را بررسی نمایید که مناسب باشد.

۹- ممکن است پکیج نیاز به هواگیری داشته باشد.

پکیج روشن نمی شود

– وضعیت برق خانه را بررسی کنید. ممکن است برق قطع باشد.

– سلامت پریز برق و دو شاخه پکیج را نیز کنترل کنید.

– خرابی در اتصالات برقی دستگاه نیز چنین مشکلی را به دنبال خواهد داشت.

پکیج به صورت خودکار خاموش می شود

۱- گاها دیده می شود که پکیج سالم است اما افت فشار آب منجر به خاموش شدن آن می شود.

۲- پکیج را بررسی کنید که در حالت تایمر قرار نگرفته باشد. توصیه می شود دستگاه را یکبار ریست کنید. شاید مشکل رفع شود.

از پکیج صدای غیر طبیعی شنیده می شود

۱- فن دستگاه خراب شده و یا نیاز به تعمیر یا تعمیر دارد.

۲- پمپ دستگاه خراب شده باشد و به همین دلیل صدای غیر طبیعی دارد.

۳- وجود هوا در اتصالات داخلی نیز منجر به صدا در پکیج می شود.

تعمیر پکیج در پونک

خدمات نمایندگی مستر امداد برای تعمیر پکیج در پونک

قبل از اینکه تعیر پکیج را به نمایندگی ما بسپارید، این حق شما است که بدانید با این اعتماد، از چه مزیت هایی برخوردار خواهید شد:

۱- تعمیر پکیج در محل

اولین و مهمترین اقدامی که در نمایندگی مستر امداد انجام گرفته است، تعمیر پکیج در محل است. برای مشتریان واقعا این مسئله بسیار مشکل است که دستگاه را باز کرده و به محل تعمیر ببرند. به همین دلیل است که ما روند کار را برعکس نموده و تکنسین را به منزل شما اعزام می کنیم. تنها وظیفه شما این است که با مرکز تماس گرفته و یا از طریق ورود به سایت، مشکل رخ داده در دستگاه را به کارشناسان ما اطلاع دهید. در اولین فرصت تکنسین های ما به منزل شما آمده و تعمیرات در حضور خودتان انجام می شود.

۲- ارائه گارانتی تعمیرات

به شما اطمینان می دهیم که تعمیر انواع پکیج در این مرکز، تحت نظر متخصصین توانمند و حرفه ای انجام می شود اما به منظور جلب اعتماد شما عزیزان، خود را موظف می دانیم ضمانت نامه تعمیرات ارائه کنیم تا اگر همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ داد، به صورت رایگان خدمات ارائه شود.

۳- هزینه های مناسب

قطعا برای همه ما مهم است که تعمیر وسایل برقی خود را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب انجام دهیم. چنین شرایطی را با نمایندگی تعمیرات مستر امداد تجربه خواهید کرد. در ابتدا لازم است بگوییم هزینه ها براساس قیمت مصوبه اتحادیه محاسبه می شود. به منظور ارائه تخفیفات، اگر گارانتی وسیله هنوز منقضی نشده است، می توانید به تعمیرکار تحویل دهید تا در محاسبه هزینه نهایی لحاظ شود.

۴- استفاده از قطعات ارجینال

گاها عیب رخ داده در پکیج به دلیل خرابی برخی از قطعات است. در این صورت تعمیرکار لازم می داند قطعه تعمیر و یا تعویض شود. در ابتدا تکنسین های ما تلاش می کنند تا عیب رخ داده را رفع نمایند در این صورت هم هزینه نهایی برای شما کمتر شده و هم اینکه شما از تعویض، نگران نخواهید بود. البته در مواردی لازم است حتما قطعه عوض شود. در این صورت به ما اطمینان می دهیم از انواع اصل استفاده خواهد شد تا در کارایی و عمر وسیله مشکل رخ ندهد.

۵- نصب، راه اندازی و سرویس پکیج

با توجه به اینکه نصب و راه اندازی پکیج واقعا سخت بوده و نیاز به تخصص دارد، می توانید از کارشناسان ما برای این منظور کمک بگیرید. همچنین لازم است دو بار در سال، با آغاز سرما و گرما، پکیج را سرویس کنید. جریان آب داخل دستگاه و وجود ناخالصی ها، بر روی قطعات داخلی رسوب کرده و لازم است حتما تمیز شوند تا در عملکرد آن ها مشکل ایجاد نشود. سرویس پکیج در حیطه تخصصی کارشناسان ما است.

۶- مشاوره رایگان برای تعمیر پکیج در پونک

گروهی از کارشناسان ما مسئول پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. حتی گاها مشکلرخ داده در پکیج با کمی راهنمایی و بدون نیاز به تعمیرکار، توسط خودتان حل خواهد شد. در این صورت متخصصین ما بدون هزینه و به صورت تلفنی به شما کمک می کنند.

بیشتر بخوانید:

تعمیر ماکروویو

تعمیر پکیج

تعمیر هود آشپزخانه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *