تعمیر مایکروویو پاناسونیک شمال تهران

یکی از محبوب ترین برندهای لوازم الکتریکی منزل که در زمینه تولید مایکرویو نیز فعالیت دارد پاناسونیک می باشد. در صورتی که مایکروویو شما نیز از برند پاناسونیک می باشد و با مشکل مواجه شده اید می توانید با مرکز تعمیرات لوازم خانگی مستر امداد که از تکنسین ها و مهندسین متخصص بهره گرفته است تماس بگیرید. این مرکز نظر و آسایش مردم را ارج می نهد به همین دلیل خدمات تعمیر مایکروویو پاناسونیک را بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد.

تکنسین ها و مهندسین این مرکز در زمینه تعمیر مایکروویو پاناسونیک تجربه و مهارت کافی دارند. تکنسین های این مرکز بی وقفه آماده ارائه خدمات به مشتریان خود هستند. نیروهای این مرکز به فناوری های نوین دنیا آشنایی دارند و کاملا به روز هستند و در زمینه تعمیر مایکروویو پاناسونیک توانایی منحصر به فرد دارند. این مرکز خدمات تعمیر فوری و تعمیر در محل را به بهترین نحو به شما ارائه می دهند.

اگ به دنبال یک نمایندگی می گردید که خدمات تعمیر ارزان را به شما ارائه دهد مرکز تعمیرات لوازم خانگی مستر امداد گزینه مناسبی می باشد.

در صورتی که با خرابی های رایج مایکروویو پاناسونیک آشنایی داشته باشید می توانید برخی مواقع خودتان نسبت به تعمیر مایکروویوتان اقدام نمایید.

عبوی رایج مایکروویو پاناسونیک

عبوی رایج مایکروویو پاناسونیک را در زیر بخوانید:

عدم پاسخ دهی به دستور پخت و اجرا نکردن برنامه توسط مایکروویو پاناسونیک

در صورتی که دستور پخت توسط مایکروویو انجام نگیرد یکی از علل زیر ممکن است باعث ایجاد این مشکل شده باشد:

  • درب دستگاه مشکل داشته باشد.
  • قفل کودک فعال باشد.

در صورتی که قفل کودک فعال بود ابتدا باید آن را غیر فعال کرد و سپس برنامه پخت مورد نظر را برای بار دیگر اجرا کرد.

خاموش شدن مایکروویو به صورت مکرر

در صورتی که مایکروویو شما به صورت مکرر خاموش می شود می توانید علل زیر را مورد بررسی قرار دهید.

  • وجود مشکل در صفحه کلید
  • اجرا شدن چند برنامه به صورت همزمان
  • وجود مشکل در برد دستگاه

خاموش شدن دستگاه در هنگام کار کردن

در صورت خاموش شدن دستگاه در هنگام انجام کار باید موارد زیر مورد بررسی قرار گیرد:

یکی از علل رایج ایجاد این مشکل در دستگاه ممکن است استفاده زیاد از آن باشد. در صورت مواجهه با این مشکل بهتر است به دستگاه خود استراحت بدهید. همچنین ایجاد گرمای زیاد در مایکروویو ممکن است باعث ایجاد این مشکل شود. برای تست کردن دستگاه بهتر است آن را به صورت مستقیم به برق اصلی وصل کنید.

تعمیر مایکروویو پاناسونیک شمال تهران

روشن نشدن لامپ مایکروویو

در صورتی که مایکروویو شما قدیمی باشد روشن نشدن لامپ دستگاه امری کاملا طبیعی است. در این صورت باید لامپ دستگاه را تعویض کنید. خراب بودن سوییچ برد نیز ممکن است باعث ایجاد این مشکل در دستگاه شما شود.

گرم نشدن مایکروویو

رایج ترین علل ایجاد این مشکل در مایکروویو موارد زیر هستند:

مگنترون دستگاه معیوب باشد که در این صورت باید مگنترون دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. همچنین بهتر است دیود و خازن دستگاه خود را نیز مورد بررسی قرار دهید. در نهایت سوییچ درب باید مورد بررسی قرار گیرد.

کار نکردن نمایشگر دیجیتال مایکروویو

در صورت قطع و وصل شدن صفحه نمایشگر مایکروویو سوکت ها و اتصالات صفحه نمایش مورد بررسی قرار گیرند. در صورتی که اشکال در صفحه نمایش دائمی باشد باید برد الکترونیکی آن مورد بررسی قرار گیرد.

جرقه زدن مایکروویو هنگام کار

خرابی آنتن سر لامپ مگنتران را مورد بررسی قرار دهید، بررسی کنید که دهانه آن گشاد و یا سیاه نشده باشد. در مرحله بعد بهتر است لامپ مگنتران را مورد بررسی قرار دهید. همچنین در صورت مواجهه با این مشکل بهتر است بررسی کنید که ورق نسوز دستگاه آسیب ندیده باشد. در نهایت بهتر است داخل دستگاه را بررسی کنید تا فلزی داخل آن نباشد.

 

شاید مطلب زیر برایتان جالب باشد:

تعمیر پکیج

تعمیر هود آشپزخانه

تعمیر کولر گازی

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *