تعمیر اجاق گاز صفحه ای شمال تهران

در صورتی که اجاق گاز خراب شود، مهمترین امور خانه که مربوط به پخت و پز است مختل می شود. در نتیجه چون این وسیله بسیار کارآمد است لازم است حتما در زمان خرید دقت کنید به سراغ بهترین برندها بروید. از سویی دیگر در صورتی که به هر دلیل عیبی در وسیله رخ داد، به جای اعتماد به هر تعمیرکار، به سراغ مراکز معتبر بروید تا از سلامت کار مطمئن شوید. در صورتی که برای تعمیر اجاق گاز صفحه ای در شمال تهران به کمک نیاز دارید، به شما پیشنهاد می کنیم به نمایندگی تعمیرات مستر امداد اعتماد کنید.

با توجه به نیروهای توانمند و حرفه ای که در این مرکز فعالیت دارند، به شما اطمینان می دهیم تعمیر فوری و دقیق وسیله با تجهیزات و متدهای پیشرفته انجام خواهد گرفت. تنها کافی است با مرکز تماس گرفته و مشکل را گزارش کنید. البته این امکان نیز فراهم شده است که از طریق ورود به سایت، خرابی را به کارشناسان اطلاع دهید.

تعمیر اجاق گاز صفحه ای شمال تهران

عیوب رایج در اجاق گاز صفحه ای

عیوب رایج در اجاق گاز صفحه ای را در زیر بخوانید:

پیلوت اجاق گاز روشن نمی شود

1- این احتمال وجود دارد که گاز خانه قطع شده باشد و حتی ممکن است شیر گاز را در زمان تمیز کردن بسته باشید و اکنون خاطرتان نباشد.

2- اگر میزان گاز ورودی به داخل پیلوت کم شده باشد، این قدرت را نخواهد داشت که روشن شود. در این موارد باید پیلوت را تنظیم کنید.

3- در مواردی که هوای زیاد به مخلوط کن وارد شده باشد، پیلوت روشن نخواهد شد.

شعله های اجاق گاز روشن نمی شود

1- در ابتدا باید ساده ترین علت ها را برای عیب رخ داده در نظر بگیریم. برای مثال در این مورد ممکن است پیلوت خاموش شده باشد.

2- اگر در زمان پخت و پز مواد غذایی روی شعله ها ریخته باید آن ها را تمیز کنید چون این مواد، منافذ شعله ها ار مسدود خواهد کرد.

3- یکی از قطعاتی که در مشعل وجود دارد، ماژول های جرقه هستند که وظیفه انتقال قدرت به سمت برد شعله ها بر عهده دارند. خراب شدن این قطعه باعث می شود اجاق گاز روشن نشود.

شعله ها، زرد می سوزد

1- دلیل تغییر رنگ شعله ها ممکن است به دلیل ریختن مواد غذایی روی شعله ها باشد. به همین سادگی! پس در ابتدا شعله ها را تمیز کنید.

2- این امکان نیز وجود دارد که هوا در مخلوط کمتر از حد نرمال بوده و باعث زرد شدن شعله می شود.

شعله ها دود می کند

– در صورتی که میزان هوا و گاز در مخلوط زیاد شود، خروج دود از شعله ها رویت می شود.

شعله زمانی که روشن می شود، وزش و صدا دارد

1- شاید به تازگی اجاق گاز را تمیز کرده و صفحات را به درستی روی شعله ها قرار نداده اید.

2- ممکن است نسبت هوا به گاز زیاد شده باشد به همین دلیل وزش شعله دیده رخ می دهد.

آتش شعله خیلی بلند است

– این اتفاق زمانی رخ می دهد که مقدار گاز و هوا افزایش یافته باشد.

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

1- ما تعمیرات هر نوع وسیله را در محل انجام می دهیم

تفاوتی نمی کند کدام یک از وسایل خانگی خراب شده است در هر صورت ما تعمیر در محل را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. بعد از تماس شما و انجام بررسی های لازم، در صورتی که نیاز به حضور تعمیرکار باشد در اولین فرصت با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه خواهد کرد. ما از متدهای جدید برای تعمیرات استفاده خواهیم کرد.

2- خدمات مشاوره رایگان ارائه می شود

در مورد قبل ذکر کردیم که در صورت نیاز به حضور تعمیرکار، در اولین فرصت تکنسین به منزل شما مراجعه می کند. براها دیده شده است که عیب رخ داده در وسیله ساده و سطحی است. در چنین مواردی خود شما با کمی راهنمایی می توانید مشکل را رفع کنید. کارشناسان ما به صورت تلفنی و بدون هزینه به شما کمک خواهند کرد.

3- خدمات ما با ضمانت نامه ارائه می شود

ارائه ضمانت نامه 6 ماهه تعمیرات از دیگر خدماتی است که در این مرکز با هدف جلب اعتماد شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است. در این صورت ما تعهد داریم اگر همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ داد، بدون هزینه از شما حمایت کنیم.

4- قیمت ها در این مرکز منصفانه است

به مشتریان حق می دهیم نگران هزینه ها باشند چون در شرایط اقتصادی فعلی تامین هزینه های زندگی واقعا سخت است. در صورتی که تعمیر هر کدام از وسایل همانند تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر یخچال، تعمیر ماکروویو و… را به مستر امداد سپرده اید، اطمینان می دهیم هزینه کار براساس قیمت مصوب اتحادیه محاسبه شده و فاکتور تعمیرات ارائه می گردد. همچنین در صورتی که گارانتی دستگاه منقضی نشده می توانید به تکنسین تحویل داده و تخفیفات لازم را دریافت کنید.

5- قطعات معیوب را تعمیر می کنیم

بعد از انجام بررسی های لازم در صورتی که تکنسین تشخیص دهد این مشکل به دلیل عیب در برخی از قطعات است، در ابتدا تلاش خواهد کرد عیب را رفع کند تا در این صورت هم هزینه ها کم شده و هم مشتری نگران عوض شدن قطعه نباشد. اما با این حال ممکن است قطعه سوخته باشد و حتما باید تعویض گردد. در این صورت مطمئن باشید ما از انواع اصل استفاده خواهیم کرد که گارانتی دارند.

6- نصب و راه اندازی وسیله را به ما بسپارید

می توانید برای نصب و راه اندازی وسایل خانگی از کارشناسان ما کمک بگیرید. همچنین در صورتی که وسیله ای نیاز به سرویس کردن داشت بدون نگرانی از کیفیت کار، بر روی کمک متخصصین ما حساب کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *