تعمیر مایکروفر در منزل با مستر امداد

در منزل اکثر افراد پرمشغله مایکروفر به عضوی حیاتی تبدیل شده است. این افراد برای صرف غذا نیز فرصت کافی ندارند ازاین‌رو دوست ندارند ساعت‌های زیادی از وقت خود را برای تعمیر مایکروفر تلف کنند. یکی از نمایندگی‌های معتبر که این مشکل افراد پرمشغله را به‌راحتی رفع می‌کنند می‌باشد. درصورتی‌که به تعمیر مایکروفر نیاز پیدا کردید کافی است با تکنسین‌های حرفه‌ای و متخصص این نمایندگی تماس بگیرید تا از خدمات تعمیر در منزل بهره‌مند شوید. خدمات تعمیر مایکروفر در محل تا حد زیادی به‌صرفه جویی در زمان کمک می‌کند. در این شرایط مایکروفر در منزل و جلوی این افراد تعمیر می‌شود و آن می‌توانند شاهد تمامی مراحل باشند و در نهایت با اطمینان خاطر هزینه تعمیر مایکروفر را پرداخت نمایند.

نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی مستر امداد خدمات خود را در سراسر تهران به مشتریان ارائه می‌دهد ازاین‌رو این امر باعث می‌شود تکنسین‌های حرفه‌ای در کوتاه‌ترین فرصت ممکن در منزل شما حاضر شوند و تعمیر مایکروفر را با سرعت عالی انجام دهند. این نمایندگی با بهره‌گیری از باتجربه‌ترین و با دانش ترین متخصصان در زمینه تعمیر مایکروفر خدمات خود را به بهترین نحو به مشتریان ارائه می‌دهد. تمامی تکنسین‌های این نمایندگی در دوره‌های آموزشی تعمیر مایکروفر شرکت کرده‌اند ازاین‌رو در این زمینه دوره‌دیده هستند.

تکنسین‌های این نمایندگی سریعاً برای تعمیر مایکروفر در محل حاضر می‌شوند که این امر ارائه خدمات توسط این نمایندگی را سرعت بخشیده است. درصورتی‌که با نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید تعمیر مایکروفر در همان روزی تماس گرفته‌اید انجام خواهد گرفت. با تماس با تکنسین‌های این نمایندگی می‌توانید از خدمات تعمیر فوری، تعمیر ارزان، تعمیر در محل و درنهایت تعمیر با ضمانت ۶ ماهه بهره‌مند شوید.

تعمیر مایکروفر در منزل با مستر امداد

مشکلات رایج مایکروفر

بدون شک پس از رسیدن به منزل پس از یک روز کاری سخت و خسته‌کننده لذت‌بخش‌ترین کار آماده کردن غذا در مایکروفر و تنها در چند دقیقه است. با خراب‌شدن سرآشپز شما این بخش لذت‌بخش به یک سردرگمی و زنگ خطر تبدیل می‌شود. زنگ خطر برای تعمیر مایکروفر، به‌سرعت باید اقدامات لازم را برای رفع مشکلات مایکروفر خود انجام دهید تا استفاده از آن برای بار دیگر برای شما امکان‌پذیر شود و از توقف کامل این سرآشپز کوچک خودداری به عمل آید.

در صورت غفلت از مشکلات مایکروفر و عدم انجام اقدامات لازم برای تعمیر آن ممکن است دستگاه برای مدتی از کار بیفتد و در برخی از مواقع تعمیر مایکروفر به امری غیرممکن تبدیل خواهد شد. پس بهتر است در صورت مشاهده هرگونه مشکل در اولین فرصت ممکن نسبت به تعمیر آن اقدامات لازم را انجام دهید.

گرم نشدن مایکروفر

یکی از مشکلات رایج این دستگاه که نیاز به تعمیر مایکروفر را مرتفع می‌سازد گرم نشدن مایکروفر می‌باشد. درصورتی‌که دستگاه شما قادر به گرم کردن غذا نمی‌باشد برای رفع این مشکل و تعمیر مایکروفر بهتر است موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

دیود

دیود می‌تواند ولتاژ برق دستگاه را دوبرابر کرده و آن را به حدود ۵۰۰۰ ولت برساند. ولتاژ بالا انرژی مگنترون را برای گرم کردن غذاها فراهم می‌کند. در صورت سوختن دیود مگنترون برای انجام عملکرد صحیح خود ولتاژ کافی را دریافت نخواهد کرد ازاین‌رو مایکروفر به‌خوبی گرم نخواهد شد. علائم ظاهری دیود به تشخیص سوخته بودن آن به شما کمک خواهد کرد. در صورتی با استفاده علائم ظاهری دیود نتوانستید سوخته بودن آن را تشخیص دهید می‌توانید برای بررسی پیوستگی جریان از یک مولتی متر استفاده نمایید.

نکته لازم به ذکر دررابطه‌با مایکروفر این است که حتی درصورتی‌که برق وصل نباشد مقدار زیادی از برق را در خازن خود با ولتاژ بالا ذخیره می‌کند. ازآنجاکه ولتاژ بالاست احتمال برق‌گرفتگی در مایکروفر افزایش می‌یابد. ازاین‌رو توصیه می‌شود درصورتی‌که دیود خراب بود در اولین فرصت ممکن نسبت به تعویض آن و تعمیر مایکروفر اقدام نمایید.
پسوئیچ درب

در هر مایکروفر سه یا چهار سوئیچ درب وجود دار، درصورتی‌که درب مایکروفر بسته است سوئیچ‌های درب عمل خود را به‌صورت متوالی انجام می‌دهند تا مطمئن شوند که درب به‌صورت درست و صحیح بسته شده است. در شرایطی که یکی از سوئیچ‌های درب آسیب‌دیده باشد مایکروفر گرم نخواهد شد. برای تشخیص این موضوع که آیا خراب بودن سوئیچ درب باعث ایجاد این مشکل شده است و دریافتن این موضوع که کدام‌یک از سوئیچ‌ها خراب شده است باید از مولتی متر استفاده کرد و تمامی سوئیچ‌های درب مایکروفر را مورد بررسی قرار داد.

مگنترون

همان‌طور که گفتیم مگنترون برای پخت غذا از ولتاژ بالا استفاده می‌کند در صورت سوختن مگنترون مایکروفر گرم نخواهد شد. در صورت ازکارافتادن مگنترون برای تعمیر مایکروفر باید مگنترون را تعویض کنید. از دیگر عواملی که ممکن است باعث ایجاد این مشکل شوند می‌توان به مواردی همچون خازن ولتاژ بالا، ترانسفورماتور ولتاژ بالا و در نهایت فیوز حرارتی اشاره کرد.

کار نکردن مایکروفر

درصورتی‌که مایکروفر شما عملکرد صحیح ندارد و کار نمی‌کند برای تعمیر مایکروفر باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

در صورت عبور جریان بیش از حد از مایکروفر ممکن است فیوز لاین بترکد. در شرایط ترکیدن فیوز مایکروفر روشن نخواهد شد. برای بررسی فیوز لاین می‌توانید از یک مولتی متر استفاده کنید. شما باید علت اصلی که باعث شده فیوز بترکد را پیدا کرده و آن را رفع نمایید. درصورتی‌که اقدامات لازم را برای رفع این مشکل انجام نداده‌اید بهتر است فیوز را تعویض نکنید زیرا ممکن است باعث ازبین‌رفتن فیوز جدید نیز شود. برای رفع مشکل این بخش توصیه می‌شود با یک متخصص تماس بگیرید که متخصصین و تکنسین‌های حرفه‌ای نمایندگی مستر امداد برای این منظور عالی هستند و می‌توانند بیشترین کمک را به شما بکنند.

بررسی برد کنترل اصلی دستگاه

درصورتی‌که برد کنترل اصلی دستگاه شما دچار مشکل شده باشد مایکروفر روشن نخواهد شد، هرچند این مشکل به‌ندرت اتفاق می‌افتد. خراب بودن برد کنترل اصلی دستگاه گاهی اوقات ممکن است اشتباه تشخیص داده شود. از این رو بهتر است دیگر بخش‌ها را برای بررسی مشکلات احتمالی مورد بررسی قرار دهید. اگر تمامی اجزای دیگر عملکرد صحیح داشتند باید نسبت به تعویض برد کنترل اصلی دستگاه اقدامات لازم را انجام داد. می‌توانید برای تعمیر مایکروفر، تعویض و یا تعمیر برد کنترل اصلی دستگاه از تکنسین‌های حرفه‌ای نمایندگی مستر امداد کمک بگیرید.

در نهایت شما می‌توانید برای تعمیر دیگر لوازم‌خانگی خود با این نمایندگی تماس بگیرید. تکنسین‌های این نمایندگی تجربه کافی برای تعمیر پکیج، تعمیر هود و تعمیر اجاق گاز را دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *