یکی از مراکزی که می توانید برای تعمیر کولر گازی خود از آن بهره ببرید مستر امداد است. کولرها به یکی از ضروری ترین وسیله های زندگی بدل شده اند که عملا زندگی بدون آنها در گرمای طاقت فرسا امکان پذیر نیست. در سایر مناطق نیز خیلی از مردم مشتاق استفاده از این دستگاه ها هستند. چرا که برخی از آنها عملکرد دو منظوره دارند و علاوه بر ایجاد سرمایش امکان گرم کردن خانه را نیز دارا هستند.

به همین علت است که اگر ایرادی برای این دستگاه ها پیش بیاید باید به سرعت نسبت به رفع آن اقدام کرد. اگر به دنبال تعمیر کولر گازی در کوتاه ترین زمان و با کم ترین هزینه هستید، می‌توانید با شماره‌های تماس مستر امداد تماس بگیرید تا کولر شما توسط متخصصین مجرب و در منزل شما تعمیر و سرویس شود.

شرکت مستر امداد یکی از بزرگ ترین شرکت‌هایی است که در زمینه تعمیر و سرویس انواع لوازم خانگی و آشپزخانه از جمله تعمیر کولر گازی ، تعمیر ظرفشویی تعمیر جاروبرقی و تعمیر یخچال و فریزر و … فعالیت دارد و با بهره گیری از متخصصین آموزش دیده و با تجریه در زمینه تعمیر و سرویس دهی این لوازم، در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد.

تمیز کردن، نگهداری، تعمیر و سرویس کولر گازی قبل از شروع فصل گرما و پس از پایان آن، اهمیت زیادی دارد. در صورت بروز هر گونه مشکل در کولر گازی خود، شما می‌توانید با یک تماس ساده با مرکز مجاز سرویس و تعمیر کولر گازی مستر امداد مشکل کولر خود را با ضمانتنامه کتبی حل و فصل نماییدمعمولا کولرهای گازی دارای دو بخش جداگانه می‌ باشند که یک بخش آن در داخل خانه و بخش دیگر در یک فضای باز قرار می ‌گیرد.

اجزای تشکیل دهنده این سیستم‌ ها شامل کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اپراتور است. وجود مشکل در هر کدام از این بخش ها می تواند دردسر بزرگی برای شما به خصوص در فصل گرما باشد.

شارژ کولر گازی در تهران

شارژ کولر گازی در تهران

علاوه بر تعمیر کولر گازی شرکت مستر امداد خدمات دیگری از جمله شارژ کولر گازی را نیز انجام می دهد. گاز کولر برای عملکرد کولر و تولید باد سرد مناسب بسیار ضروری و مهم می باشد و در صورتی که گاز کولر شما کم باشد و یا از گاز بی کیفیت استفاده کنید، ممکن است آسیب جدی به سیستم کولر شما وارد شود و کولر شما به جای باد خنک، باد گرم به شما تحویل می دهد.

گاز کولر برای سرد کردن هوای محیط و همچنین خنک کردن خود کمپرسور و اسپلیت لازم و ضروری می باشد. کولر شما زمانی که برای اولین بار نصب می شود، زمانی که دچار نشتی شده و یا اخیرا تعمیر شده است، و زمان کم بودن گاز داخل کولر، نیاز به شارژ شدن دارد.

هزینه تعمیر کولر گازی

یکی از مواردی که در هنگام خرابی کولر گازی خود باید به آن توجه داشته باشید، هزینه تعمیر کولر گازی است. معمولا کولرهای گازی دارای دو بخش جداگانه می‌باشند که یک بخش آن در داخل خانه و بخش دیگر در یک فضای باز قرار می‌گیرد. اجزای تشکیل دهنده این سیستم‌ها شامل کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اپراتور است. وجود مشکل در هر کدام از این بخش ها می تواند دردسر بزرگی برای شما به خصوص در فصل گرما باشد.

با توجه به اینکه کدام بخش از کولر گازی شما دچار مشکل شده است، هزینه تعمیر کولر گازی نیز متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر یکی از قطعات مهم کولر مثل برد الکترونیکی دچار مشکل شده باشد، نسبت به حالتی که یکی از قطعات کم اهمیت تر دچار نقص شده باشد، هزینه تعمیر و سرویس دهی متفاوتی خواهد داشت.

هزینه تعمیر کولر گازی

شرکت مستر امداد با چندین سال تجربه و تخصص در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی در منزل، آماده است تا با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان و با متخصصین مجرب و قطعات تضمینی و با ضمانت نامه کتبی، کلیه تعمیرهای مورد نیاز شما را تنها با یک تماس در محل مورد نظر شما انجام دهد.

سروییس و تعمیر کولر گازی به صورت دوره ای برای عملکرد مناسب آن بسیار ضروری می باشد. برای اینکه این دستگاه ها بتوانند به خوبی کار خود را انجام دهند و کارایی خود را حفظ کنند بهتر است به صورت سالانه سرویس شوند. این امر خصوصا وقتی اهمیت زیادی پیدا می کند که دستگاه شما در شبانه روز به صورت یکسره کار کند. و تنها برای چند ساعت کوتاه خاموش باشد.

علاوه بر این اگر کوچکترین ایرادی در وضعیت دستگاه مشاهده کردید. بهتر است به سرعت نسبت به رفع آن اقدام کنید چرا که در غیر این صورت ممکن است مشکلات بیشتری برای دستگاه پیش بیاید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *