تعمیر و نصب لوازم خانگی میله در پیامبر

تعمیر و نصب لوازم خانگی میله

اینکه ما برای خرید وسایل برقی خانگی به سراغ برندهای معتبر برویم، امری عاقلانه است چون قرار است از این وسیله تا مدت های طولانی استفاده کرده و هزینه زیادی برای خرید پرداخت می کنیم. اما تعمیر وسیله توسط مراکز معتبر نیز به همین اندازه اهمیت دارد. در صورتی که به هر تعمیرکاری اعتماد کنید، نمی توانید انتظار داشته باشید دستگاه همانند روز اول برای شما کارایی داشته باشد. کای است کمی تحقیق کنید تا نمایندگی ها مجاز را در نزدیک ترین منطقه به محل زندگی خود یافته و امور را به متخصصین آن مراکز بسپارید. برای مثال می توانید برای تعمیر و نصب لوازم خانگی میله در پیامبر به نمایندگی تعمیرات مستر امداد اعتماد کنید.

در این مرکز تعمیرکاران حرفه ای مسلط به انواع لوازم برقی خانگی فعالیت می کنند در نتیجه در عیب یابی و تعمیرات، مهارت و حذاقت بسیار بالایی خواهند داشت. تنها وظیفه شما این است که با مرکز تماس گرفته و یا از طریق ورود به سایت، در قسمت ثبت درخواست مشکل را برای تعمیر و نصب لوازم خانگی به متخصصین ما اطلاع دهید.

تا پایان بهمن ماه با تماس با مستر امداد از تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی بر روی تعمیرات لوازم خانگی خود بهره‌مند شوید.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۱- تعمیر وسیله در محل

زمانی که وسیله ای خراب می شود مشتری در ابتدا نگران این موضوع است که چگونه آن را به محل تعمیر انتقال دهد. برای مثال برایتعمیر سای بای ساید، تعمیر کولر گازی، تعمیر پکیج و… بردن وسیله به تعمیرگاه، واقعا دردسر ساز است. به خصوص اینکه بعد از اتمام کار، برخی از دستگاه ها نیاز به نصب دارند. آیا شما می توانید خودتان پکیج را مجددا نصب نمایید؟ نمایندگی تعمیرات مستر امداد همین موارد را در نظر گرفته و با تعمیر در محل، عمده مشکلات و نگرانی های مشتریان عزیز را حل نموده است. براساس نوع وسیله ای که خراب شده است، تعمیرکار با تجهیزات کامل به منزل شما اعزام خواهد شد.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۲- ارائه ضمانت نامه ۶ ماهه تعمیرات

به هر حال این حق مشتریان است که نگران کیفیت تعمیرات باشند. آن ها برای رفع عیب دستگاه، هزینه ای صرف کرده اند و اگر عیب یابی به درستی انجام نشود، نه تنها هزینه هدر رفته بلکه ممکن است منجر به خرابی های بیشتر در وسیله گردد. به منظور جلب اعتماد شما عزیزان، ضمانت نامه ۶ ماهه تعمیرات را برای مشتری در نظر گرفته ایم. در پایان کار، تعمیرکار موظف است به شما گارانتی تحویل دهد در نتیجه اگر همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ داد، بدون هیچ هزینه ای از شما حمایت خواهیم کرد.

۳- بهترین خدمات، با قیمت مناسب

از دیگر خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد، محاسبه هزینه ها براساس تعرفه مصوب اتحادیه است. در این مرکز تمامی هزینه ها قانونی خواهند بود. همچنین با هدف کاهش هزینه ها، گارانتی دستگاه به عنوان معیار تخفیف در نظر گرفته می شود. لذا به خاطر داشته باشید در زمان خرابی وسیله، اگر ضمانت نامه آن منقضی نشده است حتما به تعمیرکار تحویل دهید.

۴- استفاده از قطعات ارجینال

بعد از اینکه تعمیرکار وسیله را با دقت بررسی نمود، اگر خرابی به دلیل معیوب شدن قطعات باشد، در درجه اول سعی می کنند قطعه ها را تعمیر کند. این کار هم باعث می شود هزینه کمتر شده و هم قطعه اصلی بر روی وسیله باقی بماند. اما گاها قطعه کاملا کارایی خود را از دست داده و چاره ای جز تعویض نیست. در نتیجه در چنین شرایطی به شما اطمینان می دهیم که از انواع اصل استفاده خواهد شد. ما اعتبار کار خود را از اعتماد شما عزیزان دریافت می کنیم بنابراین مهم است که رضایت شما را به دنبال داشته و به سلامت دستگاه آسیب وارد نشود.

۵- خدمات مشاوره رایگان

وقتی مشتری با مرکز تماس گرفته و مشکل رخ داده در دستگاه را گزارش می کند، کارشناسان ما شرایط را بررسی می کنند. ممکن است عیب سطحی بوده و خود فرد به راحتی بتواند آن را رفع کند ولی به کمک نیاز دارد. لذا کارشناسان ما به صورت تلفنی و کاملا رایگان، راهنمایی های لازم را ارائه خواهند کرد.

۶- نصب و راه اندازی وسیله

شما می توانید برای نصب و راه اندازی هر کدام از وسایل خانگی خود از متخصصین ما کمک بگیرید. چون شما با وسایل خانگی آشنایی کامل ندارید لذا کوچکترین اشتباه ممکن است منجر به سوختن دستگاه گردد. بهتر است راه اندازی دستگاه را به متخصص بسپارید. همچنین برخی از لوازم همانند پکیج به سرویس نیاز دارند. در این صورت می توانید این کار را به تعمیرکاران ما بسپارید.

مراحل استفاده از خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات مستر امداد

در صورتی که بعد از مطالعه این مقاله به این فکر هستید که تعمیر انواع لوازم برقی خانگی را به متخصصین ما بسپارید، لازم است بدانید که در این مرکز، رویه خدمات به چه صورت است. ما براساس مراحل زیر عمل خواهیم کرد:

مراحل استفاده از خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۱- ثبت درخواست توسط مشتری

شما باید از طریق تماس تلفنی یا از طریق ورود به سایت، مشکل رخ داده در دستگاه را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

۲- بررسی درخواست توسط کارشناس

گزارش ارائه شده توسط مشتری، توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد. در صورتی که عیب سطحی بوده و خود شما بتوانید آن را رفع کنید، راهنمایی های لازم به صورت تلفنی ارائه می شود اما اگر نیاز به تعمیر باشد، درخواست به تعمیرکار مربوطه ارجاع داده می شود.

۳- اعزام تعمیرکار به منزل مشتری

خدمات ما در محل انجام می شود اما قبل از اینکه تعمیرکار اعزام گردد، با شما تماس خواهیم گرفت تا زمان مناسب براساس نظر مشتری برای این امر در نظر گرفته شود.

۴- ارائه ضمانت نامه ۶ ماهه

همانگونه که گفته شد متخصصین ما موظف هستند در پایان کار به شما گارانتی ۶ ماهه تعمیرات تحویل دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *