تعمیر پکیج دیواری بوتان در شرق تهران در منزل

یکی از بهترین برندهای پکیج دیواری موجود در بازار پکیج دیواری بوتان می‌باشد. این دستگاه نیز مانند دیگر لوازم برقی یا گازی منزل ممکن است گاهی اوقات با مشکلات مختلف روبرو شود و در پکیج خود ارورهایی مشاهده کنید. بدون شک در این شرایط به عیب‌یابی و تعمیر پکیج دیواری بوتان نیاز خواهید داشت. در ادامه قصد داریم تا مشکلات رایج که پکیج شما ممکن است در طول عملکرد خود با گذشت زمان با آن‌ها مواجه شود را مورد بررسی قرار دهیم. درصورتی‌که با این مشکلات و نحوه رفع آن‌ها آشنا باشید می‌توانید خود نسبت به تعمیر پکیج خود اقدامات لازم را انجام دهید اما درصورتی‌که خودتان موفق نشدید این مشکلات را رفع کنید می‌توانید از نمایندگی‌های معتبر تعمیر لوازم‌خانگی کمک بگیرید.

یکی از نمایندگی‌های معتبر تعمیر لوازم‌خانگی در بخش شرقی تهران نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی مثل: تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر جاروبرقی و … مستر امداد می‌باشد. پس از تماس با این نمایندگی ابتدا تکنسین‌ها مشاوره‌های لازم را به شما ارائه می‌دهند تا بتوانید مشکل پیش‌آمده در پکیج دیواری بوتان خود را رفع کنید و درصورتی‌که مشکل همچنان باقی ماند در کوتاه‌ترین فرصت ممکن یکی از تعمیرکاران حرفه‌ای خود را به محل شما اعزام می‌کند تا اقدامات لازم را برای تعمیر پکیج دیواری بوتان انجام دهد.

مشکلات رایج پکیج دیواری بوتان و راهکارهای تعمیر پکیج دیواری بوتان

در این بخش قصد داریم تا مشکلات رایج که برای پکیج دیواری بوتان شما پیش می‌آید و همچنین راهکارهای مناسب برای رفع این مشکلات را به شما آموزش دهیم. در صورت نیاز به تعمیر پکیج دیواری بوتان بهتر است با این راهکارها آشنا شوید.

خاموش شدن پکیج دیواری بوتان به‌صورت مکرر

یکی از مشکلات رایج که پکیج دیواری شما اغلب با آن مواجه می‌شود خاموش شدن دائم آن می‌باشد. این مشکل ممکن است به دلایل مختلف برای شما ایجاد شود که از مهم‌ترین این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرابی برد پکیج دیواری بوتان یکی از دلایل اصلی و رایج ایجاد این مشکل می‌باشد. در صورت خرابی این قطعه بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید تا اقدامات لازم را جهت رفع این مشکل انجام دهد.
 • یکی دیگر از دلایل ایجاد این مشکل کم بودن فشار آب یا گاز می‌باشد که در این صورت با تنظیم فشار این مشکل رفع خواهد شد.

شنیده‌شدن سروصدای زیاد از پکیج

یکی دیگر از مشکلات رایج پکیج دیواری بوتان شنیده‌شدن سروصدای زیاد از آن می‌باشد. در صورت مواجهه با این مشکل بهتر است در کوتاه‌ترین فرصت ممکن نسبت به تعمیر پکیج دیواری بوتان اقدامات لازم را انجام دهید تا از بروز مشکلات احتمالی بعدی آن تا حدودی پیشگیری شود.

مهم‌ترین دلیل ایجاد این مشکل هوا گرفتن پکیج دیواری یا رسوب گرفتن آن است که در این شرایط برای رفع این مشکل توصیه می‌شود پکیج دیواری خود را رسوب‌گیری یا هواگیری کنید.

تعمیر پکیج دیواری بوتان در شرق تهران در منزل

روشن شدن پکیج دیواری بوتان به‌صورت انفجاری

این مشکل به دلایل مختلف بسیار زیادی ممکن است برای پکیج دیواری بوتان شما پیش آید. یکی از مهم‌ترین دلایل ایجاد این مشکل عدم تنظیم میزان گاز ورودی می‌باشد، این مشکل به‌سادگی و تنها با تنظیم میزان گاز ورودی رفع خواهد شد.

از دیگر دلایل که باعث ایجاد این مشکل می‌شود می‌توان به عدم تنظیم فاصله بین مشعل و الکترود جرقه‌زن الکتریکی اشاره کرد. در نهایت یکی دیگر از دلایل ایجاد این مشکل مسدود بودن دودکش و یا خرابی سوراخ‌های اطراف جرقه‌زن می‌باشد. برای رفع این عیوب نیز بهتر است از تکنسین‌های حرفه‌ای و متخصص نمایندگی مستر امداد کمک بگیرید. تکنسین‌های این نمایندگی خدمات از قبیل تعمیر فوری، تعمیر ارزان، تعمیر در محل و در نهایت تعمیر با ضمانت ۶ ماهه بهره‌مند شوید.

افزایش دمای آب خروجی

در صورت افزایش دمای آب بهتر است چندین نکته را موردتوجه قرار دهید که یکی از آن‌ها تنظیم میزان گاز ورودی پکیج می‌باشد. از دیگر دلایل ایجاد این مشکل برای پکیج دیواری شما می‌توان به کم بودن فشار آب و یا گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب پکیج باشد. در این صورت با تماس گرفتن با تکنسین‌های نمایندگی مستر امداد می‌توان اقدامات لازم را برای تعمیر پکیج دیواری بوتان انجام داد.

روشن نشدن پکیج

یکی دیگر از مشکلات رایج که ممکن است برای پکیج دیواری بوتان شما پیش آید روشن نشدن آن می‌باشد. برای رفع این مشکل توصیه می‌شود در مرحله ابتدایی میزان گاز ورودی را مورد بررسی قرار دهید زیرا این موضوع می‌تواند دلیل اصلی روشن نشدن پکیج دیواری بوتان باشد.

برای بررسی این موضوع باید ابتدا شیلنگ گاز را مورد بررسی قرار داده و پس از کسب اطمینان از وصل بودن آن و قطع نبودن گاز، می‌توانید گاز را مورد بررسی قرار دهید زیرا وجود هوا داخل لوله گاز ممکن است دلیل دیگر ایجاد این مشکل باشد. در برخی مواقع فشار بالای گاز باعث ایجاد این مشکل می‌شود که در این شرایط باید فشار گاز ورودی را تنظیم کرد، برای تنظیم میزان فشار گاز می‌توانید با اداره گاز تماس بگیرید.

غیرفعال شدن پمپ پکیج

یکی دیگر از مشکلات رایج پکیج بوتان که در صورت مشاهده آن بهتر است در اولین فرصت ممکن اقدامات لازم را برای تعمیر پکیج دیواری بوتان انجام دهید غیرفعال شدن پمپ آن می‌باشد. از مهم‌ترین دلایل ایجاد این مشکل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قطع شدن برق ورودی
 • اتصال ناقص سیم‌کشی
 • سوختن پمپ
 • گرفتگی پمپ
 • اتصال سیم‌کشی داخلی

راهکارهای رفع این مشکل نیز به‌صورت زیر می‌باشد. در صورت مواجهه با این مشکل تنها کافی است مراحل زیر را انجام دهید و یا از یک تکنسین حرفه‌ای و متخصص بخواهید تا تعمیر پکیج بوتان را برای شما انجام دهد.

 • مورد بررسی قراردادن پریز
 • بررسی فیوز و سیم‌کشی داخلی
 • تعویض و سرویس کردن پمپ
 • سرد بودن آب رادیاتور

از مهم‌ترین دلایل ایجاد این مشکل رایج برای پکیج دیواری بوتان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش پیداکردن فشار گاز
 • رسوب‌گیری مبدل
 • خرابی سنسور گرمایش
 • وجود اشکال در ورودی گاز
 • وجود اشکال در طراحی ابتدایی سایز لوله گاز ورودی

راه‌های رفع این مشکی نیز به‌صورت زیر است:

 • در مرحله نخست بهتر است با اداره گاز تماس بگیرید.
 • مبدل حرارتی پکیج دیواری بوتان خود را رسوب‌زدایی و اسیدشویی کنید.
 • کنترل‌کننده گرما را تعویض کنید.
 • شیر ورودی گاز را تعویض کنید.
 • لوله‌کشی ورودی گاز را نیز می‌توان برای رفع این مشکل تعویض کرد. اما در صورت تصمیم‌گیری برای انجام این کار باید این نکته را مدنظر قرار دهید که این کار باید از راه قانونی انجام گیرد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *